מייקל שטיגלמאייר, סמנכ”ל ותפקיד נשיא חברת Planet Digital Partners – סדרת ראיונות

מייקל שטיגלמאייר הוא הנשיא והמנהל הראשי של שותפי Planet Digital. מאז שנת 2013 שימש מר שטיגלמאייר כמנכ”ל קבוצת 1441, LLC ו- ZAGS, LLC. קבוצת 1441, LLC הינה חברת פיתוח ומכירות עסקית המתמקדת במכירות ופיתוח שיווק של צעצועים, משחקי וידאו, CE, מוצרי ספורט ומוצרים מתכלים אחרים בארה”ב ZAGS, LLC היא חברת מכירות הפצה המתמקדת במכירות סחורות כלליות אופורטוניסטיות. עם חשבונות קמעונאיים מרכזיים בארה”ב ברחבי ארה”ב.

AT: האם אתה יכול לספר לנו קצת על Planet Digital Partners ועל הצוות שעומד מאחוריה?

MS: Planet Digital Partners הינה מו”ל מורשה של משחקי וידאו קונסולות עבור סוני פלייסטיישן, Xbox Xbox ו- Nintendo Switch. אנו פועלים הכי קרוב למאיץ, כאשר אנו משתפים פעולה עם אולפנים בכדי לקחת תכנים או רעיונות מההתחלה ועד הסוף, ולהציבם בשוק הן פיזית והן דיגיטלית. הצוות שלנו מורכב מוותיקים בתעשייה שמילאו תפקידים בכירים בחברות הפרסום, הייצור וההפצה הגדולות ביותר בתעשיית משחקי הווידאו – כולל המנכ”ל לשעבר של Take Two, נשיא פלייסטיישן אירופה לשעבר, מייסדי חברת Sabre Interactive. , ומייסד Jack of All Games. אספנו צוות אנשים שהכינו משחקי וידאו בהצלחה רבה במשך זמן רב. יכולת זו לפתח ולספק חוויות צרכניות נהדרות היא כוח הליבה שעומד מאחורי PDP.

בְּ: מדוע להנפיק אסימון ביטחוני לעומת גיוס באמצעות קרן סיכון מסורתית?

MS: אנו מאמינים כי ניירות ערך דיגיטליים מהווים הזדמנות השקעה שמשנה את המשחק, אשר תהיה לה השפעות עצומות מעבר ל- STO שלנו ובכל השווקים. אנו מרגישים את הגמישות בהיצע סמלי לעומת מעבר למסלול ה- VC, מאפשרת לקבוצת הליבה שלנו לשמור על מבנה קבלת ההחלטות, מספקת נזילות למשקיע ומאפשרת לנו לתת שליטה יצירתית גדולה יותר לשותפי הסטודיו שלנו. שילוב הגורמים הזה משתלב בצורה מושלמת בחזון שלנו על ישות דמוקרטית ושיתופית שהיא PDP.

AT: בעלי RKT עומדים לקבל אחוז מהרווחים הנקיים, האם אתה יכול לחלוק איתנו כמה פרטים על חלוקת רווחים זו?

MS: המבנה שאנו מציעים למשקיעים הוא להחזיר 80% מכלל ההכנסות הניתנות לחלוקה של NET לנקודה בה משקיעי RKT Token הם שלמים. בשלב זה ונעבור קדימה, נחזיר 40% מהרווח הניתן לחלוקה ל- NET לאסימוני RKT.

AT: באיזה קונסולה או שירות סטרימינג המשחקים האלה יהיו זמינים?

MS: המשחקים שלנו יהיו זמינים בפלטפורמות קונסולה או כף יד של נינטנדו, סוני ומיקרוסופט, כמו גם ב- Steam, IOS ואנדרואיד. תמהיל הפלטפורמה ישתנה משחק לפי משחק, בהתבסס על תקפות הצעת התוכן לפי פורמט. לדוגמא, אנו עשויים לשחרר כותרת רק עבור Nintendo Switch, בהתבסס על חווית המשתמש ו / או בסיס המשתמשים בפלטפורמה. אנו רוצים לשמור על רועי מאוד ממוקד בהוצאת כותרים, לעומת ניסיון לשים את כל הפלטפורמות בכל הכותרות. למרבה המזל, יש לנו מספיק אנשים בעמדות קבלת החלטות שמבינים גישה זו והצליחו מאוד להוציא תכנים בצורה ממוקדת..


AT: האם משחקים אלה יתבססו על IP קיים מראש, או שמא המשחקים הללו יפותחו מאפס?

MS: Planet Digital Partners תשחרר שילוב של מהדורות חדשות המבוססות על IP קיים כמו גם IP חדש לחלוטין. האיזון הזה של ‘ניסוי אמיתי + מותג חדש מכות’ הוא חלק מה- DNA בכל הנוגע לעיצוב התיק שלנו. אנו מבינים שישנם מותגים מדור קודם שיכולים לספק מכירות נהדרות והחזר על השקעה אם הם מועברים באמצעות חוויה חדשה עם הערות מוכרות לכל אורכו. דוגמה לסוג זה תהיה כאשר אנו משחררים את Cooking Mama במחצית האחורית של 2019. Cooking Mama הוא מותג עם עותקים של 14MM שנמכרו לאורך חיי האיטרציות שלו עד היום – ונשחרר זאת לראשונה בפלטפורמת ה- Switch של נינטנדו. נפילה. היוחסין להצלחה קיים וחוויית המשחק מתאימה באופן מושלם למתג ולמערכת הבקר Joy-Con. בצד השני, אנו נבקש להביא לחיים IP חדש לגמרי מאולפנים עטורי פרסים. יש כמות עצומה של תוכן משכנע שנבנה דרך קהילת האינדי התוססת שפשוט זקוקה לחיזוק בסגנון מאיץ מצד שותף כמו PDP.

AT: העיתון הלבן קובע כי התוכנית העסקית היא להשקיע במשחקים בטווח של 10,000,000 דולר לעומת ההיצע הקופתי של גורמים גדולים יותר כמו אלקטרוניק ארטס או אקטיוויז’ן. מה הלך הרוח מאחורי ההחלטה הזו?

MS: הלך הרוח שם הוא שאנחנו רואים חור במרקם הפרסום, שבו IP משכנע – כאמור לעיל – לעולם לא מקבל אור ירוק או רק יוצא לשוק בצורה דיגיטלית מוגבלת. המו”לים הגדולים והמוסדיים מתמקדים בפרויקטים עם תקציבי פיתוח ושיווק מאסיביים. פרויקטים אלה עשויים לספק את ההכנסות העצומות הדרושות להעברת המחט עם בעלי המניות שלהם, ולעתים קרובות הם בנויים סביב מערכות יחסים ומחויבויות קיימות. אז אנו רואים שיש היצע של תוכן מוצק שיהדהד עם הצרכנים שזקוקים לחליטה של ​​תמיכה והכוונה כדי להיות מותאמים. על ידי התמקדות בפרויקטים הדורשים כמות השקעה צנועה ועושה זאת באמצעות ארגון רזה במיוחד, אנו יכולים לבנות מערכות מכירה לשוק המספקות החזר ROI משמעותי, המספקות משלוח טוב יותר בחזרה לאסימון RKT. הקהילה העצמאית שיוצרת משחקי וידאו חזקה יותר ממה שהיא אי פעם – אנו רוצים לאפשר לפרויקטים של כוכבים בקהילה זוהרת.

AT: האם כל אחד מהמשחקים ישתמש במודל freemium, לפיו משתמשים יכולים לשחק בחינם אך לאחר מכן לשלם עבור שדרוגים?

טרשת נפוצה: כרגע ‘פרמיום’ הוא לא מה שאנחנו מתמקדים בו. סיפורי ההצלחה נמצאים שם לכולם לראות, אך ההתמקדות שלנו היא לספק חוויות משחק נהדרות בתוך הקופסה, כביכול. אנו גם חושבים שקהילת המשחקים מתחילה להרגיש שחוקה מעט על ידי מיקרו-עסקות. אולי זה הופך אותנו ל”אסכולה הישנה “, אבל על זה עוסק המותג.

AT: מהו ציר הזמן מאב טיפוס לשחרור סופי של המשחקים הראשוניים?

טרשת נפוצה: כל פרויקט שונה, אך עבור המשחקים שלנו מחזור הפיתוח האופייני הוא 12 עד 16 חודשים, מקצה לקצה. עבור PDP אנו מביאים קומץ פרויקטים ‘אפויים’ שיאפשרו לנו להתחיל לשחרר משחקים בשנת 2019 ולהעביר למשקיעים בתחילת 2020.

AT: העיתון הלבן קובע כי ישתמש בבלוקצ’יין במשחקים אלה, האם תוכל לפרט על כך?

MS: התוכנית שלנו היא לפרוס יישומי בלוקצ’יין פשוטים למשחקים בפועל, שם זה הגיוני והופך את החוויה למשכנעת יותר. דוגמה אחת תהיה בשימוש במפתחות פרטיים של בלוקצ’יין. ניתן להקצות מפתחות פרטיים לכל עותק של המשחק, מה שמעניק לאותו משתמש מזהה ייחודי. מקשים אלה יהפכו כל משחק לשונה ואישיות למשתמש על ידי בניית תכונה אופציונלית בהגדרות התפריט המאפשרת למפתח הפרטי לשנות את אלגוריתמי הביטוי עבור דמויות, דמויות שאינן ניתנות להשמעה, אויבים, שטח או פריטים במשחק. כך שלמעשה, כל עותק של המשחק יכול לספק וריאציה ייחודית של החוויה לכל משתמש, ויכול לגרום ל’מוטציות ‘נדירות בקצב משתנה. אנו מאמינים כי גיימרים יקבלו בעיטה ענקית מסוג זה של חוויה פרטנית וירצו לחלוק את הביטויים וה”מוטציות “הייחודיות הללו בתוך הקהילה..

AT: האם יש עוד משהו שתרצה לחלוק על Planet Digital Partners Inc.?

MS: אנחנו פשוט נרגשים לגשר בין עולמות ניירות הערך הדיגיטליים ומשחקי הווידאו. אנו רואים הזדמנות אדירה למשקיעים, מפתחים, ובסופו של דבר, לגיימרים שאנחנו רוצים לבנות עבורם מוצרים מעולים. כעת, לאחר שה- STO החל, המיקוד שלנו יהיה לסגור בהצלחה את הגיוס שלנו, לשתף את בסיס המשקיעים שלנו ולהפיק את משחקי הווידאו הטובים ביותר שיש לנו בדרכים הכי חדשניות שיש.

תודה על הראיון הפנטסטי. כל מי שמעוניין ללמוד עוד יכול לבקר בדף הרישומים של Planet Digital Token או ב- אתר השותפים של Planet Digital.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map