מתיו סאליבן, מנכ”ל QuantmRE, Inc – סדרת ראיונות

מתיו סאליבן הוא המנכ”ל והמייסד של QuantmRE. יזם ותיק, למתיו יש רקורד מוכח בחדשנות נדל”ן באמצעות חוויותיו כמייסד קרן אסטרטגיות הכנסות נדל”ן מאובטחות בסך 50 מיליון דולר, וכמייסד ונשיא Crowdventure.com, חברת מימון המונים בנדל”ן..

AT: QuantmRE משקיעה בנדל”ן בבעלות משפחה אחת באמצעות חלק מניות. אתה יכול לשתף אותנו איך זה עובד?

MS: הסכמי EQRE של QuantmRE מאפשרים לבעלים של נכסים צמודי קרקע ובתים משותפים את האפשרות להעניק זכות כלכלית לחלק כלשהו מהערך העתידי של הנכס בתמורה לתשלום או תמורה אחרת..

הסכם EQRE אינו הלוואה או עסקה מבוססת אשראי, אלא הוא מכשיר מימון צרכני מבוסס הון שנועד כחלופה לחובות משכנתא מסורתיים..

התמורה המשולמת לבעל הבית יכולה לשמש להשלמת הכנסות וכספי פרישה, שיפור הנכס, הפחתת חוב, פיזור השקעות ומטרות פיננסיות אחרות..

AT: האם יש העברת כותרת על הנכס?

טרשת נפוצה: לא – בעל הבית נשאר רשום כבעלים בתואר. QuantmRE יתעד עם משרד מקליט המחוז שטר ביצוע אמונים על הנכס שלך. מדובר בשיעבוד על הנכס המגן על האינטרסים שלנו, אך אינו מכשיר הלוואה, נייר ערך או החלפה. ההסכם שלנו עם בעל הבית הוא פשוט חוזה צרכני המנציח את ההשקעה שלנו בנכס.

AT: האם תוכל לחלוק איתנו את קריטריוני החיתום שלך בכל הקשור להתקשרות בהסכמי הון אלה?

טרשת נפוצה: אנו משתמשים בתקן חיתום תלת שכבתי המבוסס על מיקום ההון בבית. כל נדבך לוקח בחשבון LTV ראשוני, LTV משולב מקור, ובהתאם לשכבה, רמה מסוימת של FICO והיסטוריה של ביצועי משכנתא. לאחר העסקה, CLTV המרבי הוא 90%.

AT: הצהרת שאתה מתמקד בנכסים בקליפורניה. האם ישנם אזורים או ערים ספציפיים בקליפורניה שאתה נמנע מהם או ממקד אליו?

טרשת נפוצה: מכיוון שהתשואות על קרן EQRE נקבעות על ידי עליית הערך של נכסי הבסיס, אנו מתכוונים למקד לאזורים בקליפורניה העשויים לראות עלייה בריאה במחירי הנכסים.

AT: מה קורה להון העצמי ברגע שבעל בית מוכר את ביתו או אם בעל הבית רוצה להחזיר את QuantmRE לפני שהוא מוכר את ביתו?

טרשת נפוצה: בעל הבית מוכר אחוז מההון בביתו לחברת QuantmRE. בתמורה אנו משלמים לבעל הבית בדולר ארה”ב. נכס נדל”ן זה שרכשנו מבעל הבית, אחוז מההון העצמי בביתו, נכנס לבריכה עם הון אחר מבעלי בתים אחרים. אסימוני ההשקעה שלנו קשורים באופן בלתי הפיך למאגרי הנכסים הללו. התמורה שהתקבלה ממכירת אסימוני ההשקעה שלנו תשמש למימון רכישת ריביות הון חלקיות נוספות במגורים משפחתיים..

כאשר בעל בית מוכר את ביתו, הוא משלם ל- QuantmRE את שווי אחוז ההון שקנינו במקור, בתוספת כל יישום / פחת מוסכם שקשור לחלק ההון שלנו..

אם בעל הבית רוצה להחזיר את QuantmRE ולא למכור את ביתו, סכום ההחזר יתבסס על ערך הבית בעת ההחזר המוצע, במסגרת הוראות מסוימות בהסכם שלנו כדי להבטיח כי QuantmRE לא ייקח הפסד שלא לצורך הון עצמי במקרה שתנאי השוק לא היו נוחים באותה עת.

AT: לעיתים קרובות אתה מזכיר את המונח “חופש הון עצמי”. מה המשמעות ואיך זה מועיל לבעל הבית?

טרשת נפוצה: אנו מתארים את השירות שלנו כ”חופש הון “מכיוון שאין שום הלוואה, חיובי ריבית או תשלומים חודשיים הקשורים להסדר. תוכנית ההון המשותף שלנו נועדה לאפשר לבעלי בתים לשחרר את מה שמכונה ‘כסף מת’ הנעול בהון בבתיהם מבלי לקחת על עצמם חובות נוספים. כלומר, בעלים של דיירים, בעלי בתים שניים, נכסי נופש ובתים להכנסה / שכירות יכולים לקבל גישה לסכומי הון משמעותיים ללא ריבית לשלם, ללא תשלומים חודשיים וללא הגבלות על האופן שבו הם עשויים להוציא את הכסף.

AT: מה קורה אם בעל הבית מפסיק לשלם את הארנונה או את תשלומי המשכנתא?

MS: על בעל הנכס מוטלת האחריות לתחזק את הנכס כראוי, לשלם את כל ארנונה במועד ולוודא כי הנכס מבוטח כראוי בהתאם להוראות הסכם ההון העצמי המשותף עם QuantmRE. אם בעל הבית אינו מסוגל לבצע תשלומים אלה, QuantmRE עשוי להיכנס ולסייע לבעל הבית על מנת להגן על הנכס שלנו, אולם תשלום המשכנתא לדירה וכל המסים הוא מונח חשוב ומפתח בהסכם שלנו..

 

AT: בחרת לשתף פעולה עם Securrency לצורך העלאת משקיעים והטבעת אסימונים. האם תוכל לספר לנו עוד על השותפות הזו?

MS: Securrency מספק חתיכת טכנולוגיה קריטית בהיצע של QuantmRE, שהוא מתן שירות אימות מחוץ לרשת המאפשר לנו לשלוט על הפצת האסימונים המגובים שלנו. בעזרת הטכנולוגיה של Securrency, אנו מסוגלים לברר את מצב KYC ו- AML של משקיע פוטנציאלי, להנפיק אסימונים לניירות ערך ולעקוב אחר שינוי הבעלות עד לרמה חלקית. היכולת לקיים טבלת מכסה מעודכנת היא דרישה קריטית לדיני ניירות ערך, כמו גם היכולת לחלק דיבידנדים ולהחליף אסימונים אבודים או גנובים. החשוב ביותר, Securrency מאפשר לנו לשלוט באופן מהימן כיצד, היכן ומתי האסימונים שלנו עוברים מארנק לארנק. משמעות הדבר היא שאנחנו מסוגלים לעמוד בדרישות BSA, AML ו- KYC המחמירות ביותר עבור ההיצע שלנו, הן למשקיעים לאומיים והן למשקיעים בינלאומיים..

AT: שיתפת פעולה עם Prime Trust, האם תוכל לספר לנו עוד על השותפות הזו?

MS: השותפות של QuantmRE עם Prime Trust מאפשרת למשקיעים לרכוש אסימוני ניירות ערך של EQRE ללא צורך בארנק דיגיטלי משלהם – Prime Trust משמש כאפוטרופוס מוסדר ומבוטח עבור נכסים דיגיטליים אלה ומסוגל להחזיק נכסים דיגיטליים כגון EQRE מטעם משקיע.

AT: האם תוכל להודיע ​​לנו מתי אתה מצפה להשיק את STO עבור אסימון EQRE?

MS: משקיעים מוסמכים מסוגלים להשקיע היום באסימונים של EQRE על ידי ביקור www.QuantmRE.com.

בְּ:  האם יש עוד משהו שתרצה לחלוק על QuantmRE?

על ידי הבאת טכנולוגיות הבלוקצ’יין לתחום הנדל”ן בצורה מוסדרת ותואמת, QuantmRE מדמיינת מחדש את האופן שבו מממנים בתים. במקביל אנו פותרים מספר בעיות הנוגעות לערך הפנימי של אסימונים אשר אנו מאמינים שיניבו רמות חדשות של אמון עבור אסימונים המגובים בנכסים ויספקו את לוח השיגור לאימוץ המוני של הצעות אסימון אבטחה בקריפטו..

תודה על הראיון, זה נשמע כמו אחד הפרויקטים הייחודיים יותר בתחום הנדל”ן. למי שרוצה ללמוד עוד בקר ב אתר QuantmRE STO או עיין בדף פרטי רישום האסימונים של QuantmRE.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner