Taras Kulyk, סמנכ”ל פיתוח עסקי Blockchain ב- Core Scientific – סדרת ראיונות

טאראס קוליק הוא סגן נשיא בכיר לפיתוח עסקי בלוקצ’יין מדעי הליבה. הקריירה של מר קוליק התקדמה באמצעות תפקידים בכירים יותר ויותר בתחום הנכסים הדיגיטליים, בנקאות השקעות וטכנולוגיה. הוא בנה והוביל צוותים העוסקים בתפעול ופיתוח תשתיות כריית נכסים דיגיטליים בכל רחבי העולם. בנוסף, הוא טיפח וניהל מערכות יחסים עם מובילי טכנולוגיה עולמיים מרכזיים, כולל סמסונג ואנוקון. לפני עבודתו בתחום הנכסים הדיגיטליים, היה טאראס בנקאי השקעות המכסה את תחומי המדיה והטכנולוגיה בחברת TD Securities.

מה שמשך אותך בתחילה לנכסי בלוקצ’יין ודיגיטל?

בתחילה נמשכתי לבלוקצ’יין ולנכסים דיגיטליים, מתוך הנחת היסוד כי הטכנולוגיה הבסיסית נבנתה על הפוטנציאל לה לשבש את הכספים ואת חילופי הערכים, בדומה לאינטרנט שיבש את המסחר ולמעשה את כל אורח חיינו. להיות חלק מסוג זה של שינוי טכנולוגי משלב מוקדם לא היה רק ​​מרגש, אלא זו הייתה גם חוויה חינוכית ב”הרס יצירתי “.

האם תוכל לדון כיצד עברת מבנקאות השקעות לכריית ביטקוין?

לאחר שביליתי כמעט 3.5 שנים בבנקאות השקעות, כיסיתי את הכרייה המסורתית (זהב, PGM, עפרות ברזל, נחושת וכו ‘) ו- TMT, עם BMO שוקי הון ו- TD Securities, בהתאמה, קיבלתי את ההחלטה שבמקום להישאר ולמצוא תפקיד בכיר יותר ויותר בבנקאות, לנסות את היד שלי בתוך התעשייה; במיוחד בלוקצ’יין.

מצאתי תפקיד בפיתוח עסקי בטורונטו בעבודה עם Decentral, היוצר של הארנק החם של Jaxx. היינו באמצע שיגעון ה- ICO לשנת 2017 והתמזל מזלינו לעבוד איתם ולפגוש רבים מהצוותים הבולטים ברחבי המערכת האקולוגית של הנכסים הדיגיטליים. אנשים רבים לא מבינים זאת, אך את’ריום הוקם ונוצר בטורונטו, קנדה.

מ- Decentral גויסתי להצטרף למשרד משפחתי פרטי בכדי להגדיל את צי הכרייה העולמי שלהם כאשר הם חיפשו חשיפה לשטח הנכסים הדיגיטליים באמצעות תשתיות וכריית ביטקוין. השאר הוא, כמו שאומרים, היסטוריה …

היכן נמצאים המכרות הדיגיטליים של Core Scientific גיאוגרפית?

ל- Core Scientific יש כיום מוקשים / מתקני אירוח דיגיטליים הממוקמים בחמישה מרכזי נתונים – שניים בצפון קרוליינה, שניים בג’ורג’יה ואחד בקנטקי..

אילו נכסים דיגיטליים ממוקשים כרגע?

לקוחות Core Scientific יכולים כרגע לכרות מטבעות BTC, BCH, ETH, ETC, SiaCoin, Zcash ועוד רבים אחרים. הלקוחות שלנו מכרים בעיקר SHA256 ASIC, אך יש לנו צי גדול מאוד וגדל של GPUs ו- ASIC חדשים שאינם SHA256..

לעתים קרובות חסר הבהירות הרגולטורית סביב הכרייה הדיגיטלית, איזה סוג של רגולציה נדרש כדי לעודד עוד משקיעים מוסדיים להיות מעורבים?

במהלך הרבעים האחרונים ראינו קובעי מדיניות מבהירים תקנות נוספות סביב הצפנה. בעיקר, ביולי הודיע ​​משרד מבקר המטבע (OCC) במכתב פרשני כי בנקים בפיקוח פדרלי ועמותות חיסכון רשאים כעת לספק שירותים לסטארט-אפים של קריפטו בנוסף לניהול משמור של מפתחות הצפנה הקשורים לקריפטוגרפיה מטעם לקוחות.

אמנם זה צעד בכיוון הנכון, אך ישנם כמה דברים נוספים שהממשלה צריכה לעשות כדי לתמוך בתעשיית הכרייה הדיגיטלית. באופן ספציפי, הפחתה או ביטול של מכסים על חומרת כריית נכסים דיגיטליים, הקלה בנטל המיסוי כדי לעודד השקעות זרות ישירות מחו”ל למפעילי כריית נכסים דיגיטליים מבוססי ארה”ב, ויצירת תמריצים לעידוד תחום הכרייה הדיגיטלית להתמקד בשימוש במקורות חשמל מתחדשים עבורם. צרכי כוח.

עם התעניינות גוברת של משקיעים מוסדיים, זה הופך יותר ויותר לחובה לאומית שייקחו ברצינות רגולטורים על נכסים דיגיטליים. ב- Core Scientific אנו מתרגשים מהאימוץ המיינסטרים והרגולציה הרגילה כלפי נכסים דיגיטליים. ובהחלט מצפים לראות את ארצות הברית ממשיכה להתאים את מדיניות ידידותית הצפנה שלה כדי לאפשר למדינתנו להמשיך את תפקידה כמובילה אמיתית בתעשיית הכרייה הדיגיטלית העולמית..

האם יש חששות בשרשרת האספקה ​​עם ספקים כגון Bitmain?

יש לנו שותפות עבודה חזקה מאוד עם Bitmain Technologies. Bitmain הייתה מקצועית ביותר והמכונות שהזמנו מהן עבור לקוחותינו ממשיכות להיות מועברות במהירות וביעילות, ללא יותר מדי עיכובי משלוח..

עבדנו בשיתוף פעולה הדוק עם Bitmain בשלוש השנים האחרונות והפעלנו את האקדמיה הראשונה להכשרת נמלים מחוץ לסין ומאפשרת רכישת שיא של 17,595 יחידות של S19 אנטמינרס מוקדם יותר השנה. לאחרונה, Core Scientific נבחר גם לקואופרטיב היחיד של ביטמיין מרכז תיקונים בצפון אמריקה. ל- Core Scientific קשרי עבודה נהדרים עם הספקים שלנו ואין להם שום חשש לגבי יכולותיהם לשרת אותנו ואת לקוחותינו.

כיצד יכולים המשקיעים לגדר סיכונים הטובים ביותר הקשורים לכרייה דיגיטלית?

על המשקיעים להקדיש זמן רב לבדיקת נאותות למפעילים שהם מעוניינים לפרוס איתם סכומי הון משמעותיים. אם הצוות שמנהל את הפעולות לא ניתן למצוא באופן מקוון … תחשוב שוב. Core Scientific עברה מספר שנים של ביקורת ביקורת על ידי E.&Y והם מתמקדים במתן רמת אמינות זו המגזר הזה צריך להבשיל.

האם אתה יכול לדון מי המנהיגים הנוכחיים בתחום הכרייה הדיגיטלית?

בעוד שסין הייתה המנהיגה הבלתי מעורערת בכריית הביטקוין, א מפת כריית ביטקוין המיוצרת על ידי אוניברסיטת קיימברידג ‘ לאחרונה ציין כי הגיוון העולמי של כריית הכרייה נמצא במגמת עלייה עם אזורים כמו צפון אמריקה, מזרח אירופה והמזרח התיכון המתמודדים להיות מנהיגים עולמיים. צפון אמריקה, במיוחד התפתחה כמוקד כרייה עולמי, בגלל האקלים הגיאופוליטי האידיאלי, תשתיות האנרגיה והגברת העניין המוסדי מצד שחקנים כמו קבוצת המטבעות הדיגיטליים (DCG), שהכריזה לאחרונה על השקעה של 100 מיליון דולר להתרחב לתעשיית כריית הביטקוין בצפון אמריקה.

Core Scientific מציעה גם שירותים נוספים מסוג בלוקצ’יין, האם תוכל לדון במה מדובר?

אמנם בשלב זה אינני יכול לדון בשירותים ספציפיים שאנו מציעים, אך אני יכול לומר שנכריז על מספר הנפקות חדשות ומרתקות בעתיד הקרוב..

Core Scientific מציעה פתרונות מדעי נתונים, לחברות הזקוקות למידה עמוקה. האם תוכל לדון כיצד Core Scientific יכול לסייע לחברות בתחום זה?

מחשוב בעל ביצועים גבוהים ובינה מלאכותית מתכנס ליצירת פתרונות המשתרעים על פני מגוון תעשיות החל מביצוע ניתוח סייסמי בתחום הנפט והגז וכלה בחישוב סיכונים מורכבים בשווקים הפיננסיים..

ב- Core Scientific, שיתפנו פעולה עם NVIDIA, ממציאת ה- GPU, כמו גם עם NetApp, המובילה בשירותי נתונים בענן, בכדי לספק גישה חופשית לתשתית AI ולתשתית הנדסת נתונים למחקר חדשני המואץ ב- GPU. לאחרונה, אנחנו רכשה נכסים וטכנולוגיה מסוימים מאטריו, חברת שירותי ענן מחשוב בעל ביצועים גבוהים וביצועים גבוהים שאיפשרה לנו לסייע לחוקרים להאיץ מחקר גנומיקה מבוסס AI על מנת להילחם במגפה..

האם יש עוד משהו שתרצה לחלוק על Core Scientific?

אנו מתמקדים להמשיך ולהאיץ את שטח כריית הנכסים הדיגיטליים בצפון אמריקה מכיוון שיש לנו הכרזות מרגשות רבות המתוכננות לרבעון הרביעי שאיננו יכולים לחכות לחלוק..

תודה על הראיון הנהדר, הקוראים המעוניינים ללמוד עוד צריכים לבקר מדעי הליבה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner