השקעה ברפואה של Editas (נאסד”ק: EDIT)

Editas רפואה (נאסד”ק: לַעֲרוֹך) הינה חברת ביוטכנולוגיה המתמקדת בחקר תרופות המשתמשות ב- CRISPR. CRISPR, קיצור של חזרות קצרות של palindromic מקובצות בקבוצות מרובעות באופן קבוע, היא טכנולוגיה שפותחה כתוצאה מתצפית על תהליך המתרחש באופן טבעי בתוך וירוסים. על ידי בידוד קטע CRISPR זה של הנגיף האחראי לשכפול ומחיקה, מדענים הצליחו לפתח “מספריים גנטיות”, שיכולות למחוק, להסיר ולשנות חלקים של DNA. עם טיפולים אלה, החברה מקווה כי ניתן לרפא כמה מהמחלות הקשות בעולם, כולל רבים שעדיין אין להם אפשרויות טיפול..

מהי Editas Medicine (EDIT)?

Editas Medicine הוקמה בשנת 2013 על ידי צוות מדענים שקשור להרווארד ו- MIT. עם צוות מדעי כוכבי ליד ההגה, החברה הצליחה להבטיח מימון בשלב מוקדם יותר למחקר CRISPR מרכזי. במהלך סבב המימון הראשון של סדרה ב ‘, החברה קיבלה ריבית מקבוצת משקיעים משמעותית שכללה ביל גייטס ויועצו הראשי למדע וטכנולוגיה בוריס ניקוליץ ‘. Editas הצליחה להשתמש בריבית זו כדי לגייס מעל 120 מיליון דולר, וגם ליצור קשרים יקרי ערך עם חברות גדולות יותר בתחום. בשלב מוקדם החלה החברה בשיתוף פעולה עם ג’ונו תרפיטיקס לפיתוח טיפולים לטיפול בסרטן. שתי החברות העריכו כי הערך הפוטנציאלי של שיתוף הפעולה היה 737 מיליון דולר. 

צוות המחקר והפיתוח של החברות מתמקד הן בתרופות in vivo, אשר עורכות גנים בתוך הגוף, כמו גם בתרופות ex vivo, אשר עורכות גנים מחוץ לגוף ומעבירות אותם חזרה לחולה. הפלטפורמה המשמשת לפיתוח תרופות CRISPR כוללת את שניהם נוקלאזיות Cas9 ו- Cas12a. שני חלבונים שונים אלה נקשרים ל- DNA ומאפשרים עריכת גנים בדרכים מעט שונות. שתי גרסאות CRISPR אלה מאפשרות יכולות מיקוד ועריכה שונות, מה שמקנה לחוקרים אפשרויות רבות כאשר הם שוקלים את הבחירה הטובה ביותר לפיתוח תרופות למקד למחלות ספציפיות..

מדוע עדיטאס רפואה (EDIT) משנה?

ל- Editas יש צינור של תרופות בפיתוח המתמקדות בשלוש קטגוריות רחבות: מחלות עיניים, מחלות דם ואונקולוגיה. הכי רחוקות הן התרופות לעריכת גנים לטיפול במחלות עיניים. לבר אמורוזיס מולד, או LCA, הוא מוטציה גנטית תורשתית בלפחות 18 גנים שונים. LCA הוא הגורם המוביל לעיוורון צבעים אצל ילדים ויכול להוביל לאובדן ראייה משמעותי לאורך זמן. המוטציה הגורמת ל- LCA נמצאת אצל 3 מתוך 100,000 ילדים, וכיום אין מרפא ל- LCA בשוק. באותה מידה נמצאים הטיפולים שלהם במחלות דם המכונות המוגלובינופתיה. Editas עומדת מעט מאחורי CRISPR Therapeutics, חברה נוספת הפועלת במרחב זה ויש לה מספר תרופות לטיפול במחלות תאי מגל וב- β-Thalassemia בניסויים קליניים. קטגוריה נוספת של תרופות הנמצאות בצינור היא תרופות הטיפול האונקולוגיות שלהן, המתמקדות בעריכת תאי T כדי להיטיב את המאבק בסרטן בגוף..

הגישה החדישה שעושה Editas לתרופות מבוססות CRISPR מסייעת לה להתבלט בתחרות. עריכה היה החברה הראשונה שפיתחה ובדקה תרופה לשימוש in vivo. באמצעות טכניקה זו הזריקו חוקרי Editas וירוס שהכיל DNA ערוך לחולה הסובל מ- LCA. ה- DNA הערוך הזה הכיל הוראות שאמרו לגוף כיצד לשנות את ה- DNA שלו כדי להסיר את הקטע הגנטי שגורם להפרעה. בעודו נמצא בשלבים המוקדמים, הפוטנציאל לאופציה מסוג זה רק מבטא את פוטנציאל ה- CRISPR בעתיד הרפואה..

סיכויי רפואה של Editas (EDIT)

ל- Editas יש כיום קרוב לתריסר תרופות שפותחו על ידי CRISPR בשלבי ייצור שונים. רבים מהם מפותחים בשותפות עם חברות גדולות יותר כמו תרופות אלרגן. באמצעות שותפויות אלה התרופות הן פותחו במשותף ואז הרווחים מתחלקים באופן שווה, עם החברה הגדולה האחראית על רוב תהליך המסחור. הן עריכות והן שותפים פיתחו תהליך ייצור פנימי וחיצוני חזק, והחברה מוכנה להגדלה אם התרופות שלהם יגיעו לשלב האישור. בצד האונקולוגי, החברה שותפה עם ענקית התעשייה בריסטול מאיירס סקוויב. באמצעות מערכת יחסים זו, עד כה הוענקו לאדיטס מעל 100 מיליון דולר.

מלבד ההתמקדות הנוכחית שלהם במחלות עיניים, מחלות דם ואונקולוגיה, השיטות שפותחו עד כה על ידי החברה מהוות את הבמה לתרופות עתידיות לטיפול במגוון הפרעות גנטיות אחרות. החברה מעריכה שיש מעל 6,000 הפרעות גנטיות בבני אדם, אשר כולן יכולות להירפא על ידי עריכה גנטית. כל מחקר שנעשה על ידי Editas כיום באמצעות פלטפורמת CRISPR רק יאיץ את הצמיחה העתידית לתחומים אחרים. החברה משתמשת בשיטות חדשות רבות והגנה על שיטות אלה באמצעות פטנטים. בסך הכל, החברה מחזיקה ביותר מ -220 פטנטים ויש לה 800 תלויים ועומדים. ניסויים כמו האפשרויות הראשונות שלהם בעולם in-vivo לטיפול ממשיכים לדחוף את הגבולות של מה שטכנולוגיית CRISPR מסוגלת.

היכן ניתן לרכוש רפואה של Editas (EDIT)?

מתווך שאנו ממליצים עליו הוא Firstrade.

Firstrade הינה חברת תיווך מקוונת מובילה המציעה שורה מלאה של מוצרי השקעה וכלים המיועדים לסייע למשקיעים כמוך להשתלט על עתידך הכלכלי. מאז הקמתה בשנת 1985, Firstrade מחויבת לספק שירותים בעלי ערך ואיכות גבוהה.

בשילוב טכנולוגיית מסחר קניינית, ממשק משתמש אינטואיטיבי במיוחד, שירות לקוחות יוצא מן הכלל ויישומים ניידים, Firstrade מציעה פיתרון מקיף לכל צרכי ההשקעה שלך..  Firstrade חבר ב- FINRA / SIPC.

השקעה ברפואה של Editas (נאסד השקעה ברפואה של Editas (נאסד השקעה ברפואה של Editas (נאסד
★★★★★ ★★★★★ סקירת Firstrade

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ M1 מימון ביקורת

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ ביקורת Public.com

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

חשבון מינימלי

אף אחד

חשבון מינימלי

100 דולר

חשבון מינימלי

אף אחד

מבצעים

מניות חינם *

* ראה אתר לפרטים.

מבצעים

אף אחד

קידום

אף אחד

סיכום

Editas היא אחת מחברות הביוטכנולוגיה החדשות הרבות המשתמשות בפלטפורמת CRISPR לחקר ופיתוח תרופות חדשות. כדי לבלוט בתחום צפוף, החברה הזרימה כסף למחקר ופיתוח, תוך שהיא לוקחת את הידע הנוכחי על CRISPR ומחפשת דרכים חדשות וחדשניות לדחוף ליישומים רחבים יותר. CRISPR ללא ספק יעמוד בחזית הדור הבא של הרפואה, ו Editas מיקמה את עצמה היטב כדי להישאר מובילה עולמית.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner