השקעה במדעי הביולוגיה השקטים של קליפורניה, Inc (נאסד”ק: PACB)

Pacific Biosciences of California, Inc. (נאסד”ק: PACB ) הינה חברת ביוטכנולוגיה המייצרת טכנולוגיית רצף DNA לשימוש במגוון מטרות מחקר מדעיות. באמצעות מכונות פסיפיק ביו-סיינס של מכונות קליפורניה, מדענים במעבדות ברחבי העולם מסוגלים לצפות במהירות ובמדויק ב- DNA בזמן אמת, ומאפשרים גישה לספקטרום מלא של מידע גנטי שלא היה זמין לפני כן. כחברה צעירה יחסית, פיתוחי החומרה והתוכנה שלהם כבר הובילו למספר התקדמות מדעית משמעותית וכתוצאה מכך, פסיפיק ביו-מדעים בקליפורניה הפך לאחד השמות הידועים ביותר במרחב הביוטכנולוגי..

מה זה Pacific Biosciences of California, Inc (PACB)?

ממוקם בעמק הסיליקון, Pacific Biosciences מקליפורניה, בע”מ (PacBio) היא חברת ביוטכנולוגיה המתמקדת ביצירת מוצרים וטכנולוגיות המשמשים לקידום המחקר הגנטי. החברה הוקמה על ידי ד”ר סטיבן טרנר בשנת 2004 בשם Nanofluidics, Inc לפני ששמה שונה כמה שנים לאחר מכן. לאחר כמה עשורים קצרים בלבד, החברה התרחבה ליותר מ -400 עובדים ומתגאה במגוון רחב של מוצרים כולל מכונות רצף, תוכנות אנליטיות ו”מתכלים מתכלים “, שהם כימיקלים המשמשים בתהליך המרת DNA לפורמט מוכן. לקרוא על ידי מכונות רצף.

החברה פועלת בשלוש נישות עיקריות: מדע צמחים ובעלי חיים, מחקר ביו-רפואי אנושי, מיקרוביולוגיה ומחלות זיהומיות. באמצעות מכונות PacBio ניתן לערוך מחקר מדעי הצומח ובעלי החיים על אורגניזמים קטנים כמו יתושים המכילים פחות מ -5 ננוגרם של DNA. באמצעות חקר הגנטיקה של צמחים ובעלי חיים, הטכנולוגיה של PacBio מתדלקת מחקר ששימש לחקר דרכים חדשניות לשיפור אספקת המזון והאנרגיה. בתחום המדע הביו-רפואי האנושי, מחקר המשתמש במוצרים ושירותים של PacBio מאפשר לחקור וריאציות גנטיות כדי לקבוע גורמים תורשתיים מוסתרים פוטנציאליים למחלות. על ידי היכולת לאתר שינויים אפיגנטיים, יהיה קל יותר להבין את השונות הגנטית הספציפית העומדת מאחורי מחלות. ככל שטכנולוגיה זו תהיה זמינה יותר בשל עלויות נמוכות יותר, הרופאים יוכלו לשפר את “קצב הפיתרון” הכרוך באבחון חולים. לבסוף, מסתמכים מאוד על מכונות PacBio לצורך מחקר על מחלות מיקרוביאליות ומחלות זיהומיות, מה שהוביל לפריצות דרך במציאת תרופות וחיסונים למגוון נגיפים, חיידקים ואורגניזמים מיקרוביוטיים אחרים..

מדוע Pacific Biosciences of California, Inc (PACB) עניין?

החברה ידועה בפיתוח טכנולוגיה חדשנית לחקר סינתזת וויסות DNA, RNA וחלבונים. בשנת 2011 פרסמה פסיפיק מקליפורניה את המוצר הראשון שלה, PacBio RS, מכונת רצף DNA, לשוק. ה- PacBio RS הייתה המכונה הראשונה שהשתמשה בטכנולוגיית רצף יחיד מולקולה בזמן אמת (SMRT). SMRT היא טכנולוגיית רצף שפותחה על ידי PacBio המאפשרת למדענים להבין את פעולתם הפנימית של מערכות ביולוגיות באמצעות התבוננות בזמן אמת. לטכנולוגיית SMRT יש יכולת לרצף גנומים שלמים או למקד לחלקים ספציפיים של DNA / RNA. הטכנולוגיה מאפשרת גם לעקוב אחר אוכלוסיות מורכבות של חיידקים, נגיפים ומחלות אחרות וניתן לצפות בתגובות לטיפולים תרופתיים. שני היתרונות העיקריים של מכונות הרצף SMRT של PacBio על פני המתחרים הם העלויות הנמוכות לגנום ופלט הנפח הגבוה שלהם. עם השקת המוצר הראשון שלהם PacBio RS, SMRT רצף יכולת לקרוא 1,110 בסיסים, שהם היחידות הקטנות ביותר של DNA. טכנולוגיה זו עברה חידוש נוסף לאורך השנים, והאיטרציה האחרונה, ששמה מערכת Sequel II, יכולה כעת לקרוא מעל 500 מיליון בסיסים. על ההתקדמות הללו קיבלו PacBio ומכונת הסיקוול II שלהם פרס המדען עבור 10 החידושים המובילים בשנת 2019.

התפתחויות אלה הפכו את קריאת ה- DNA של ימינו להרבה יותר מהירה וחסכונית מכל קודמותיה. במערכות החדשות ביותר שפותחו על ידי PacBio יש גם שיעורי קריאה מדויקים של מעל 99.9% דיוק, וזה חשוב כדי להבטיח אמון ותוקף בקהילה המדעית. בשל יתרונות אלה, מכונה זו הפכה לבחירה הראשונה של מדענים המחפשים קריאות מדויקות ביותר של חלקים גדולים של DNA וחומר גנטי אחר..

Pacific Biosciences of California, Inc (PACBסיכויים

ככל שהרצף הגנטי הופך להיות משתלם יותר ויותר, מתגלים מדי יום שימושים חדשים לטכנולוגיה. לפי PacBio מעריכים כי 10 מיליון רצפים גנטיים אנושיים יתנהלו מדי שנה עד 2025 וכי יום אחד, הטכנולוגיה תהפוך לחלק שגרתי בבריאות. עם חומרה ותוכנה מהימנים ואמינים, PacBio ממוקם היטב להמשיך בשליטתו מבחינת נתח השוק ונשאר שותף נחשב לחברות ברחבי העולם..

טכנולוגיית רצף ה- SMRT שפיתחה PacBio היא אחת הטובות בענף וזכתה להתעניינות מצד המתחרים. אילומינה, מובילה נוספת בתחום הביו-טכנולוגי, ביצעה מהלך של רכישת החברה תמורת 1.2 מיליארד דולר בשנת 2018. בסופו של דבר העסקה נפלה, כששתי החברות ציינו את תהליך אישור רגולטורי ממושך כסיבה העיקרית להסכמה הדדית על סיום החוזה. למרות זאת, העניין של חברות אחרות מראה את האטרקטיביות של טכנולוגיית רצף SMRT ואת התפקיד המשלים שהיא יכולה למלא עבור חידושים אחרים בתחום הביוטכנולוגיה..

היכן ניתן לרכוש מדעי הביולוגיה השקט של קליפורניה, IncPACB)?

מתווך שאנו ממליצים עליו הוא Firstrade.

Firstrade הינה חברת תיווך מקוונת מובילה המציעה שורה מלאה של מוצרי השקעה וכלים המיועדים לסייע למשקיעים כמוך להשתלט על עתידך הכלכלי. מאז הקמתה בשנת 1985, Firstrade מחויבת לספק שירותים בעלי ערך ואיכות גבוהה.

שילוב של טכנולוגיית מסחר קניינית, ממשק משתמש אינטואיטיבי ביותר, שירות לקוחות יוצא מן הכלל ויישומים ניידים, Firstrade מציעה פיתרון מקיף לכל צרכי ההשקעה שלך..  Firstrade חבר ב- FINRA / SIPC.


השקעה במדעי הביולוגיה השקטים של קליפורניה, Inc (נאסד השקעה במדעי הביולוגיה השקטים של קליפורניה, Inc (נאסד השקעה במדעי הביולוגיה השקטים של קליפורניה, Inc (נאסד
★★★★★ ★★★★★ סקירת Firstrade

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות העורכים שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ M1 מימון ביקורת

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות העורכים שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ ביקורת Public.com

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות העורכים שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

מינימום חשבון

אף אחד

מינימום חשבון

100 דולר

מינימום חשבון

אף אחד

מבצעים

מניות חינם *

* ראה אתר לפרטים.

מבצעים

אף אחד

קידום

אף אחד

סיכום

כחברה שקיימת רק פחות משני עשורים, לחידושים שהתאפשרו על ידי טכנולוגיית רצף SMRT שפיתחה PacBio כבר הייתה השפעה מתמשכת על הקהילה המדעית. ככל שהעלויות ממשיכות לרדת, לרצף ה- DNA יש פוטנציאל להפוך לחלק מרכזי בבריאות היומיום. טווח ההגעה הפוטנציאלי של הטכנולוגיה הזו כמעט בלתי מוגבל. כמובילה בתחום, Pacific Biosciences של קליפורניה נמצאת במצב טוב מאוד לנצל את הצמיחה העתידית המבטיחה מאוד בענף..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map