השקעה ב- Iovance Biotherapeutics (נאסד”ק: IOVA)

Iovance Biotherapeutics (נאסד”ק: IOVA) הינה חברה ביו-פרמצבטית המפתחת תרופות לטיפול בסרטן. המחקר של החברה פועל לקראת מטרתם ארוכת הטווח להפוך אימונותרפיה מבוססת תאי T לאופציה טיפולית עבור חולים הסובלים מגידולים וסוגים אחרים של סרטן הדם. אם ניסויים קליניים יצליחו, תרופות אלו יכולות לעזור למספר אינספור חולים על ידי העלאת אפשרות טיפול יעילה ומבטיחה מאוד לשולחן. הטכניקה עדיין חדשה במקצת, אך תוצאות ניסויים מוקדמים הראו שיעורי יעילות מבטיחים.

מה זה Iovance Biotherapeutics (IOVA)?

Iovance Bioptherapeutics הינה חברת ביופארמה בשלב מוקדם שפיתחה כמה תרופות לטיפול בסרטן שעוברות כעת ניסויים קליניים. מטה החברה נמצא בסן פרנסיסו ויש לה גם מתקני מחקר נוספים בניו יורק ובפלורידה. Iovance Biotherapeutics נוסדה בשנת 2007 בשם ג’נסיס ביופארמה. החברה עברה מיזוגים וכמה שינויים מבניים אחרים בשנותיה הראשונות. בסופו של דבר, החברה שינתה את שמה ל- Iovance Biotherapeutics בשנת 2017, ואז הונפקה באותה שנה. נכון להיום החברה מעסיקה קצת יותר מ- 200 עובדים, שרובם חוקרים עם רקע רפואי. החברה מנוהלת על ידי המנכ”לית והנשיאה ד”ר מריה פרדיס. לד”ר פרדיס ניסיון רב בהובלת חברות ביו-טיפוליות בשלבים המוקדמים, ותיק עבודתה כולל את Acerta Pharma המובילה, חברת ביופארמה בשלב קליני שנרכשה בסופו של דבר על ידי AstraZeneca..

מדוע Iovance Biotherapeutics (IOVAחומר?

ל- Iovance Biotherapeutics יש כיום כמה תרופות בצינור הפיתוח שנראות אפשרויות טיפול מבטיחות ביותר. המחקר מתרכז סביב אימונותרפיה מבוססת תאי T, הנוטלים לימפוציטים מחלחלים של גידול (TIL) עצמם ומחדירים אותם ישירות לגידול. בעוד שהגוף מייצר TILs בשלב מוקדם בניסיון להילחם בסרטן, יעילות התגובה הטבעית של הגוף היא בדרך כלל מינימלית מכיוון שתאים סרטניים יכולים להסתגל במהירות כדי להתחמק מגילוי על ידי TILs ולהגביר את התגובה. בעוד ש- TILs נחקרו רבות, החברה הרחיבה את המחקר בתהליך קנייני משלהם. התהליך כולל מיצוי של תאי TIL מגוף המטופל, ואחריו ex vivo (מחוץ לגוף) צמיחה של תאי TIL במיליארדים. על ידי שימוש בתאי T של המטופל עצמו והגדלה דרסטית של מספר התאים, יכולת הדיכוי של תאים סרטניים פוחתת מאוד. לאחר עירוי, תאי ה- T מגיעים לרקמת הגידול ותוקפים את הגידול ישירות. תהליך הייצור של תאי TIL של Iovance, הכולל מגוון קומפוזיציות ושיטות טיפול קנייניות, קיבל סה”כ 20 פטנטים.

Iovance Biotherapeutics (IOVAסיכויים

נכון לעכשיו, בסך הכל ארבעה ניסויים קליניים נמשכים, כל אחד באמצעות מתודולוגיה מבוססת TIL שפותחה על ידי Iovance Biotherapeutics כדי לקבוע את יעילותה כנגד ארבעה סוגים שונים של סרטן. אם הניסויים הקליניים יתגלו כמוצלחים בסופו של דבר, הסיכויים לאיבנס מבטיחים מאוד. ההערכה היא שגודל שוק התרופות לסרטן יגיע 176 מיליארד דולר עד שנת 2025.

הטיפולים העוברים כעת ניסויים קליניים נועדו למקד למלנומה גרורתית, קרצינומה של הראש והצוואר וסרטן צוואר הרחם. החברה גם מקווה שאם טכנולוגיית TIL תעבור ניסויים שהיישום יכול להוביל גם לשימושים בסוגי גידול אחרים, כולל שחלות, שד, שלפוחית ​​השתן, המעי הגס. בנוסף ליישומים נוספים, החברה מביטה גם לעתיד ומשקיעה בטכנולוגיה מהדור הבא שתביא לטיפולים חזקים יותר, עלות נמוכה יותר, קלה יותר לייצור ודורשת פחות TIL. עם היעילות הללו,

אם הניסויים הקליניים יצליחו, Iovance Biotherapeutics תהיה החברה הראשונה שתקבל אישור לטיפול בתאי T המכוון לגידולים מוצקים. לקראת תוצאות חיוביות הגדילה החברה את יכולות הייצור שלה ובנתה את מתקן הייצור הראשון שלה ב פילדלפיה בשנת 2019. המתקן צפוי להסתיים בשנת 2021 וההערכה היא כי הייצור המסחרי יחל בשנת 2022.

כאמור, למנכ”לית ולנשיאה ד”ר מריה פרדיס ניסיון של עשרות שנים ושפע של ידע וקשרים במרחב הביותרפי. עם מנהיגות זו, יתכן שהחברה מסוגלת להבטיח שותף או להירכש על ידי חברה גדולה יותר אם מוצרי Iovance Biotherapeutics מתקרבים להגיע לשוק. ההערכה היא כי כל תרופה חדשה זקוקה מימון של 2.6 מיליארד דולר לפני שיגיע סוף סוף לצרכנים, וסביר להניח כי איובנס ביוטרפיטיקס יזדקק לעזרה בהמשך הדרך בכדי להתגבר. במהלך העשור האחרון בין 2010 ל -2020 הושקעו בסך הכל 1.6 טריליון דולר על מיזוגים ורכישות במרחב הביו-פרמצבטי. מה שמכונה רכישות “bolt-on”, הכוללות חברה קטנה שביצעה מחקר על תרופות מבטיחות מאוד עם יישומים קליניים שנרכשו על ידי חברה גדולה שמביאה את היכולת לממש הזדמנויות מסחריות, הופכות נפוצות יותר ויותר.

היכן ניתן לרכוש ביו-תרפיה ב- Iovance (IOVA)

מתווך שאנו ממליצים עליו הוא Firstrade.

Firstrade הינה חברת תיווך מקוונת מובילה המציעה שורה מלאה של מוצרי השקעה וכלים המיועדים לסייע למשקיעים כמוך להשתלט על עתידך הכלכלי. מאז הקמתה בשנת 1985, Firstrade מחויבת לספק שירותים בעלי ערך ואיכות גבוהה.

בשילוב טכנולוגיית מסחר קניינית, ממשק משתמש אינטואיטיבי במיוחד, שירות לקוחות יוצא מן הכלל ויישומים ניידים, Firstrade מציעה פיתרון מקיף לכל צרכי ההשקעה שלך..  Firstrade חבר ב- FINRA / SIPC.

השקעה ב- Iovance Biotherapeutics (נאסד השקעה ב- Iovance Biotherapeutics (נאסד השקעה ב- Iovance Biotherapeutics (נאסד
★★★★★ ★★★★★ סקירת Firstrade

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ M1 מימון ביקורת

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ ביקורת Public.com

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

חשבון מינימלי

אף אחד

חשבון מינימלי

100 דולר

חשבון מינימלי

אף אחד

מבצעים

מניות חינם *

* ראה אתר לפרטים.

מבצעים

אף אחד

קידום

אף אחד

סיכום

למרות היותה חברה צעירה, Iovance Biotherapeutics נמצאת כבר בנקודה בה יש כמה תרופות מבטיחות מאוד בצינור הפיתוח. אם הניסויים הקליניים שלהם מצליחים יתגלו כמוצלחים בשנים הקרובות, החברה נמצאת במצב טוב להתוות דרך קדימה להבאת התרופות שמשנות את חייהן לשוק. עם מנהיגות חזקה בראש, לחברה תהיה היכולת לשמור על כל אפשרויותיהן פתוחות ככל שהם ימשיכו לצמוח. בין אם הדרך קדימה כרוכה ברכישה, בשותפות או בהמשך לבד, מתודולוגיית TIL הקניינית שפותחה על ידי Iovance Biotherapeutics עשויה להפוך לחלק חשוב בעתיד המחקר האונקולוגי והסרטן..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner