השקעה במניות התרופות של רגנרון (סימול: REGN)

תרופות רגנרון (נאסד”ק: REGN) הינה חברת תרופות שבסיסה בניו יורק. עם ניסיון של למעלה משלושה עשורים, החברה הצליחה להשתמש ביכולות המחקר והפיתוח שלה כדי להביא במהירות לשוק תרופות ששינו את חייהם של אינספור אנשים. חידושים שפיתחה החברה ייעלו את ציר הזמן של פיתוח תרופות, מה שהביא להתייעלות בעלויות ולהוזלת העלויות של הבאת תרופות לשוק. החברה ממשיכה להיות פעילה בחזית המחקר והפיתוח, ועוקבת אחר החידושים המדעיים האחרונים ובוחנת דרכים למנף אותם לצמיחה ארוכת טווח.. 

מהי תרופות רגנרון (REGN)?

נוסד בשנת 1988, המוקד המקורי של מחקר התרופות של רגנרון היה על התחדשות נוירונים במוח לטיפול בחולים עם מחלת הנטינגטון, מחלת אלצהיימר ומחלת פרקינסון. ארבע שנים לאחר הקמתם, התרופה הראשונה שלהם החלה בניסויים קליניים. התרופה המקורית אמנם לא עברה ניסויים אלה, אולם מאז הרחיבה רגנרון את מיקוד המחקר שלהם למספר תחומים אחרים. לאחר שני עשורים של ניסוי וטעייה, התרופה הראשונה של החברה ARCALYST יצאה לשוק בתחילת שנות האלפיים. החברה מעסיקה כיום קרוב ל -9,000 עובדים ברחבי העולם ויש לה שמונה טיפולים שאושרו על ידי ה- FDA כיום. תיק העבודות שלהם מכיל מגוון רחב של תרופות, המכסות מחלות אלרגיות ודלקתיות, סרטן, מחלות לב וכלי דם, מחלות עצביות, מחלות זיהומיות ומחלות נדירות..

מייסד שותף ג’ורג ‘ד’ ינקופולוס הוא מדען בהכשרתו ונמצא כחוקר העיקרי של 6 מתוך 8 התרופות המאושרות שרגנרון הוציאה לשוק. למרות תפקידיו כנשיא וכמנהל מדעי ראשי, ינקופולוס נותר מעורב מאוד בצד המחקר והפיתוח של החברה. באמצעות עבודתו המתמשכת, ינקופולוס הפך למדען ה -11 המצוטט ביותר בשנות התשעים, ורבות מהשיטות והטכניקות הנהוגות כיום במחקר התרופות הן תוצאה ישירה של מחקריו..

מדוע תרופות רגנרון (REGNחומר?

מחזור חיי המחקר והפיתוח של רגנרון נהנים מאוד מטכנולוגיית ‘Velocisuite’ שפותחה על ידי החברה בשנת 2003. באמצעות שימוש בחבילה זו של כלים מתאפשרים תוצאות חדשניות ומדויקות בכל שלבי תהליך הניסוי התרופתי. חבילה זו של טכנולוגיה החלה להתפתח בשנת 2003 והיא כוללת את VeolciGene, VeolciMouse ו- VeolciHum. יחד, חבילת כלים זו מאפשרת מניפולציה מהירה ושכפול של החומר הגנטי של עכברי מעבדה. על ידי כך ניתן להעתיק הפרעות גנטיות שונות במסה, מה שמאפשר לייצר נוגדנים אנושיים לחלוטין בעכברים. גורמים אלה מועילים מאוד לבדיקת תרופות, ומאפשרים תוצאה מדויקת ביותר המשקפת את ההשפעה של הטיפול בבני אדם. התפתחות עכברים עם הרכב גנטי הדומה לבני אדם אפשרה לחברה לגלח חודשים מחוץ לציר הזמן של פיתוח התרופות.

לאחרונה, החברה זכתה לתשומת לב משמעותית בפיתוח טיפול COVID-19. באמצעות Velocisuite ובטכנולוגיה אחרת, קיבל רגנרון 450 מיליון דולר על ידי משרד הבריאות והשירותים האנושיים לפיתוח טיפול בנוגדנים לנגיף כחלק ממבצע עיוות המהפכה של ממשלת ארה”ב. הטיפול, המכונה REGN-COV2, קיבל אישור לשימוש חירום על ידי ה- FDA. רגנרון זכה לתשומת לב תקשורתית משמעותית כאשר דווח כי REGN-COV2 ניתן לנשיא דונלד טראמפ כשהוא עבר טיפול לצורך אבחנת ה- COVID-19 שלו. הטיפול דומה מאוד לזה שפיתחה החברה במהלך מגיפת האבולה. קוקטייל דומה של תרופות הניתנות לחולי אבולה הוביל לשיעור הישרדות של כמעט 90% אם ניתן במהלך הימים הראשונים של ההדבקה.

תרופות רגנרון (REGNסיכויים

לחברה מספר תרופות בשלבים שונים של תהליך הניסוי של ה- FDA. בסך הכל, ישנם 31 תרופות המיוצרות על ידי רגנרון באופן עצמאי הנמצאות בשלב 1, 2 או 3 של הניסויים הקליניים. ניסויים אלה כוללים 8,400 חולים בלמעלה מ -53 מדינות. למרות שאי אפשר לחזות אילו עומדים לאשר, יכולות המחקר הפנימיות של החברה הן בעלות רקורד מוצק של יצירת מוצרים שיוצאים אותה לשוק. החברה משקיעה מחדש מרשים 30% מההכנסות השנתיות למחקר ופיתוח. נתח זה של ההכנסות עולה בקנה אחד עם ענקיות בתעשייה כמו פייזר ומסמן מחויבות רצינית לצמיחה מתמשכת באמצעות פיזור היצע המוצרים. עם ראיית הנולד הזו, החברה מקדימה את העקום באופן עקבי ויש לה את היכולת להביא יותר ויותר מוצרים ל שׁוּק.

הגישה של רגנרון לפיתוח תרופות ייחודית ויש לה יתרונות רבים. אולי החשוב ביותר לגישתם הוא מרכז הגנטיקה של רגנרון, שנפתח בשנת 2013 וכבר רצף את הגנום של למעלה ממיליון אנשים. עבודה זו הפכה את רגנרון לבעלת אחד ממאגרי המידע הגנטיים הגדולים בעולם. באמצעות מחקרי מחקר ומתנדבים בהסכמה, רגנרון אוסף מידע גנטי, אנונימיזציה ואז משתמש בתוכנת האנליטית שלהם כדי לבחון את התכונות הגנטיות. לאחר ניתוח הנתונים, החברה יכולה להשתמש ברצפים הגנטיים הללו במחקר התרופות שלהם. מתוך הבנת החשיבות של רצף גנטי בעתיד בדיקות ופיתוח תרופות, רגנרון שיתפה פעולה גם עם יצרני תרופות מרכזיים כגון פייזר ואסטראזנקה למימון יוזמות מחקר עולמיות שמטרתן לזרז ולשפר את טכנולוגיית הרצף הגנטי. המטרה של שיתוף פעולה זה היא ליצור יעילות במחקר, מה שמוביל להתקדמות רבה יותר בפיתוח וגילוי תרופות, ובסופו של דבר, שיפור בריאות האדם..

היכן ניתן לרכוש תרופות רגנרון (REGN) מניות

מתווך שאנו ממליצים עליו הוא Firstrade.

Firstrade הינה חברת תיווך מקוונת מובילה המציעה שורה מלאה של מוצרי השקעה וכלים המיועדים לסייע למשקיעים כמוך להשתלט על עתידך הכלכלי. מאז הקמתה בשנת 1985, Firstrade מחויבת לספק שירותים בעלי ערך ואיכות גבוהה.

בשילוב טכנולוגיית מסחר קניינית, ממשק משתמש אינטואיטיבי במיוחד, שירות לקוחות יוצא מן הכלל ויישומים ניידים, Firstrade מציעה פיתרון מקיף לכל צרכי ההשקעה שלך..  Firstrade חבר ב- FINRA / SIPC.


השקעה במניות התרופות של רגנרון (סימול: REGN) השקעה במניות התרופות של רגנרון (סימול: REGN) השקעה במניות התרופות של רגנרון (סימול: REGN)
★★★★★ ★★★★★ סקירת Firstrade

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי פיקוח ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ M1 מימון ביקורת

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי פיקוח ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ ביקורת Public.com

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופי פיקוח ואפשרויות השקעה..

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

חשבון מינימלי

אף אחד

חשבון מינימלי

100 דולר

חשבון מינימלי

אף אחד

מבצעים

מניות חינם *

* ראה אתר לפרטים.

מבצעים

אף אחד

קידום

אף אחד

סיכום

רג’נון היא חברת תרופות שהתחייבה להשקיע במחקר ופיתוח. באמצעות התחייבות זו הם ייצרו מספר גישות ושיטות ייחודיות בענף. התפתחויות אלה אפשרו צינור קבוע של תרופות טיפוליות להגיע לשוק. עם התמקדותם המתמשכת ברצפים גנטיים כגישה לפיתוח תרופות, שיפורים בטכנולוגיה לאורך זמן רק ימריצו את מקומם כאחת החברות החדשניות ביותר בתעשיית התרופות..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map