INX לרכוש ולהתמזג עם OpenFinance, יצירת פלטפורמת מסחר מוסדרת לניירות ערך דיגיטליים ומטבעות קריפטוגרפיים

נזילות היא ההבטחה והפתרון שמאחורי ניירות ערך דיגיטליים. כדי להקל על פוטנציאל זה, יש צורך בשווקים משניים, המאפשרים פלטפורמה בה משקיעים יכולים לקנות / למכור נכסים כאלה בקלות. אחת הפלטפורמות המוכרות ביותר בסקטור מסוג זה, OpenFinance, הייתה זה עתה נרכש על ידי INX מוגבלת.

בכך INX תוכל להגדיל באופן מיידי את בסיס המשתמשים שלה, ולספק למשקיעים הנפקה חזקה – ובתקווה שנזילות טובה יותר בקרב ניירות ערך דיגיטליים רשומים..

פַּרשָׁנוּת

אמנם הפרטים הכספיים של הרכישה לא פורסמו, אך העסקה תראה כל חברה מאחדת פלטפורמות – כלומר INX תירש רישיון שבידי OpenFinance..

עם ההכרזה על רכישה / מיזוג זה, נציגים מכל חברה התפנו להגיב.

ביישי דאטיקה, נשיא INX, קובע,

“ניירות ערך דיגיטליים מייצגים אבולוציה חדשה בשוקי ההון המסורתיים. ישנם יתרונות אדירים של רישום ומסחר בנכסים דיגיטליים לעומת מניות מסורתיות … Openfinance חלוצה בתחום זה וזכתה לכבוד וול סטריט, קהילת הבלוקצ’יין והרגולטורים בארה”ב. אנו גאים להוסיף את ההישגים המדהימים האלה לתיק INX – ומציעים למשקיעים יותר גישה לנזילות. “

ג’ים סטונברידג ‘, מנכ”ל OpenFinance, קובע,

“INX ו- Openfinance חולקים את אותו חזון לספק מערכת אקולוגית בטוחה ומוסדרת לרישום ומסחר של נכסים דיגיטליים. אנו מאמינים כי פיקוח רגולטורי, בשילוב עם נזילות, יהפכו את הנכסים הדיגיטליים למכשיר הפיננסי הנבחר עבור חברות ומשקיעים המבקשים לגשת ולגייס הון. איחוד שתי פלטפורמות מובילות יהווה את הזרז הדרוש לקידום הענף הזה. “

צרות עבר

רכישה / מיזוג מסוג זה עשויה להיות רק התוצאה הטובה ביותר עבור OpenFinance. בחודשים האחרונים זעקה החברה זעקה ציבורית שהצביעה על כך שהיא זקוקה לעזרה כספית. באותה עת, הפלטפורמה ציינה כי תתחיל בביטול הרישום של ניירות ערך דיגיטליים המתארחים בפלטפורמה שלה, אלא אם כן מנפיקיה “הוגדלו”, וישלמו דמי רישום..

ללא הרכישה על ידי INX, מאמר זה היום יכול היה לדון בסגירת שירותים מסוימים ב- OpenFinance. למרבה המזל, זה לא המקרה, והעתיד נראה עכשיו בהיר יותר עבור כל פלטפורמה שתתקדם כאשר תחום ניירות הערך הדיגיטל ממשיך להתבגר..

הצלחות עבר

שנת 2020 הייתה דרך משובשת עבור רובם, כולל OpenFinance. INX העמידה מגמה זו, עם זאת, כאשר החברה חוותה הצלחות שונות במהלך החודשים האחרונים; העיקרית שבהן היא ההנפקה המתמשכת של החברה.


אירוע ייצור ההון הזה, שנמשך, הצליח עד כה. לאחרונה כיסינו סמן חשוב באירוע, מכיוון ש- INX עברה את רף העלאת המינימום שלה – תוך כדי פתיחת היכולת למשקיעים להתחיל להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים כשיטת מימון..

חלק מהערעור העומד מאחורי אירוע זה הוא לא רק היכולת להשתמש בקריפטו כאמצעי רכישה, אלא בניית אסימון ה- INX עצמו. ניירות ערך דיגיטליים אלה, המכונים אסימון האבטחה F-1 של INX, משתמשים בחוזים חכמים כאמצעי מובנה להבטחת עמידה רגולטורית בחוקי KYC / AML ובעלות.

מתחרה נכנס?

INX ו- OpenFinance אינם היחידים שזיהו צורך בשווקים משניים בתחום ניירות הערך הדיגיטליים. חלוצה בתעשייה, Securitize, עשתה את הבשורה לאחרונה כשרכשה מתווך / סוחר משלה – DTM ו- Velocity Platform.

בין אם מסתכלים על עסקת INX או Securitize, כל אחד מהם ייהנה מתהליך מזורז לקראת פיתוח שוק משני. כאשר פלטפורמות כאלה דורשות רישוי שלוקח להם תקופות ארוכות, רכישת חברה שכבר מורשית עשויה לחסוך חודשים של המתנה.

INX

INX, שנוסדה בשנת 2017, מחזיקה מטה בגיברלטר. מעל הכל צוות INX פועל לפיתוח פלטפורמת מסחר מקיפה שתומכת, לא רק במטבעות קריפטוגרפיים, אלא גם באסימונים ונגזרים אבטחתיים..

על הפרטים הבאים פועלים החברה.

Datika ביישן – מייסד & נָשִׂיא

אלן סילברט – מנכ”ל

OpenFinance

רשת OpenFinance, שנוסדה בשנת 2017, מחזיקה מטה בשיקגו, אילינוי. מעל לכל, OFN משמשת כפלטפורמת מסחר רשומה עבור ניירות ערך, סמלי ולא סמלי.

מנכ”ל, ג’ים סטונברידג ‘, כיום מפקח על פעילות החברה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map