מניות אסימון של אפל, טסלה ואמזון זמינות כעת דרך ביטרקס העולמית

האם רצית אי פעם להחזיק מניות בחברות כמו פייסבוק, גוגל או אפילו נטפליקס, אך אין לך גישה לנכסים כאלה? זה עומד להשתנות עבור חלק גדול מ- ביטרקס העולמית לקוחות, שכן חילופי הנכסים הדיגיטליים בארה”ב פרסמו כרגע הודעה מעניינת – היא תומכת ומציעהמניות מסומנות‘.

מניה מסומנת אינה נייר ערך – אלא היא נגזרת בצורת אסימון אשר קשור או ‘מוצמד’ לנכס בסיס. במקום להיות מחוברים ל- FIAT, כמו מטבע יציב, אסימונים אלה מוצמדים למניה רשומה..

כדי להשיג תמיכה זו, ביטרקס העולמית יעבוד יד ביד עם DigitalAssetsAG. בתהליך פשוט זה יעבוד באופן הבא,

 1. DigitalAssetsAG קונה מניות בחברה ומייעד אותן לאסימון
 2. מניות שנרכשו מאוחסנות על ידי בנק מורשה
 3. ביטרקס מייצר אסימונים דיגיטליים על 1: 1 לכל מניה, המייצג חוזה נגזר מבוטח
 4. משקיעים רוכשים אסימונים, וזוכים לחשיפה למניות החברה בעקיפין

נכסים נתמכים

ביטרקס העולמית ציין כי בהמשך הדרך היא תמשיך לפעול להרחבה הן על הפונקציונליות של שירותי המניות המסומנים שלה והן על נכסים נתמכים. נכון לעכשיו, החברות הבאות הן חברות שמשקיעים יכולים להשיג בהן חשיפה באמצעות שירות חדש זה.

 • אֲמָזוֹנָה
 • עליבאבא
 • תפוח עץ
 • מעבר לבשר בע”מ.
 • ביליבילי
 • BioNTech
 • פייסבוק
 • גוגל
 • נטפליקס
 • פייזר
 • SPDR S&תעודת סל 500 P

אם הרעיון של מניות מסומנות אלה מסקרן אותך, דאג להירשם ב ביטרקס העולמית.

ההטבות המוצעות

כעת, כשאנו יודעים מהן מניות מסומנות, ואילו מוצעות, מדוע הן חשובות? נכסים אלה מציעים הטבות / הטבות שונות למשקיעים, כאשר להלן מספר דוגמאות מרכזיות.

מגבלה גיאוגרפית

למשקיעים ברחבי העולם לעתים קרובות מוגבלות ההזדמנויות שלהם לנכסים הנסחרים במדינתם. משקיע המתגורר מחוץ לארצות הברית יתקשה בדרך כלל להשיג חשיפה לחברות מבוססות ארה”ב כמו אפל, טסלה ואמזון. על ידי שימוש במניות מסומנות, הנפקה זו מתבטלת מכיוון שהמשקיע פשוט קונה נגזרת – בעוד שהמניה בפועל נרכשת על ידי גורם זכאי..

הטבה זו שימושית במיוחד עבור משקיעים המעוניינים לקבל גישה ל- STO בינלאומי באופן חוקי. אירועים אלה עצמם צפו בצמיחה מוגבלת, בגלל מאגר משקיעים מוגבל. על ידי מתן אפשרות למשקיעים לרכוש מניות מסומנות, מאגר המשקיעים הזה גדל באופן מיידי כדי להקיף קהל כמעט עולמי – מה שמקפיץ את תחום ניירות ערך הדיגיטל.

עמלות

על ידי צבירת חשיפה לחברה באמצעות מניה מסומנת, המשקיעים יכולים להימנע מעמלות נכבדות לעיתים, מכיוון שלא נדרש שימוש בברוקר..

גישה בזמן

מניות כמו אפל, טסלה ואמזון רשומות בבורסות המסורתיות. המשמעות היא שכדי לסחור בנכסים אלה, על המשקיעים לעשות זאת בשעות המסחר הרגילות. על ידי רכישת מניה מסומנת, משקיעים יכולים לקנות / למכור בכל עת, ללא קשר לשווקים המסורתיים פתוחים.

לא ניירות ערך דיגיטליים

עם טרמינולוגיה כמו ניירות ערך דיגיטליים, אסימוני אבטחה, ניירות ערך אסימוניים ומלאי אסימונים כעת, קל להיות המום ומבולבל. אמנם לא ניכנס למורכבויות של מה שמבדיל כל אחד מסוגי הנכסים הללו, אך חשוב לציין כי מניות אסימוניות אינן נייר ערך. במקום זאת, הם מייצגים חוזה נגזר אשר מבוטח על ידי נייר ערך. כאשר הם נוצרים ומוצמדים לניירות ערך אלה על בסיס 1: 1, אבטחה סמלית תחקה באופן ישיר את פעילות השוק של נייר הערך הבסיסי שלה..

צרות משפטיות

הצעת מניות מסומנות מהווה שינוי גדול עבור ביטרקס.  ההחלטה להציע נגזרים אלה מהווה סימן חיובי להתרחבות הפלטפורמה, לאחר תקופת איחוד לאורך 2019 ו- 2020.

בפרק זמן זה, ביטרקס התמודד עם סוגיות משפטיות שונות, מה שהביא לכך שהחברה מגבילה את השירותים לסוחרים המתגוררים ב -31 מדינות ברחבי העולם. זה גם הוביל לעליית ביטרקס העולמית, גרסה של הפלטפורמה המיועדת במיוחד לאלה מחוץ לארצות הברית, והבורסה שבאמצעותה מוצעות מניות סמלי אלה.

ראשון למעלה?

אמנם הרעיון של מניות מסומנות עשוי להישמע רענן ומסקרן, ביטרקס העולמית אינה בשום אופן החברה הראשונה שניסתה לתמוך בהם.

לפני למעלה משנתיים, DX.Exchange הושקה מאסטוניה, בתקוות גדולות להקים בורסה מכובדת המארחת מגוון נכסים דיגיטליים. באותה תקופה החברה משכה את תשומת ליבם של רבים, מכיוון שהייתה אחת מהבורסות הראשונות שהודיעו על תמיכה במניות מסומנות כמו אפל, טסלה, אמזון ועוד. בזמן שהרעיון היה מסקרן, הבורסה הוטרדה מבעיות, ובסופו של דבר פשטה את הרגל בקושי יותר משנה במחזור החיים שלה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner