חשבונות ריבית של נכסים דיגיטליים מתרבים כשיעור שלילי נול גדול

שנה לאחר מכן, COVID-19 עדיין זורע הרס בכלכלות העולם. בעוד הנכסים הדיגיטליים שגשגו, התעשיות השלמות הועלו ככל שהרגלי ההוצאות וסדרי העדיפויות משתנים. ההשפעות היו כה גדולות שממשלות רבות נקטו בצעדים דרסטיים בניסיונות ‘לעורר’ צמיחה כלכלית.

הרבה נעשה על ‘מכונות הדפוס’ וההיצע של FIAT שלכאורה הם בלתי נגמרים שהם מייצרים – היצע קבוע הוא אחרי הכל אחת המשיכות הגדולות כלפי נכסים כמו ביטקוין. אולם זה אינו הכלי היחיד העומד לרשות ממשלות ובנקים מרכזיים במאמץ הגירוי המתמשך. צעד שני, וניתן לטעון עוד יותר ראוי לציון הוא הפחתת הריבית.

בבריטניה, בנק אונגליה בדיוק הוכרז שהיא נתנה לבנקים מסחריים 6 חודשים להתכונן לריביות פוטנציאליים שליליים. אם זה בסופו של דבר יתרחש בבריטניה, זו לא תהיה הדוגמה הראשונה לאומה שתנקוט בצעדים כאלה. אחרים כמו יפן, גרמניה ועוד, עשו זאת בעבר ברמות הצלחה שונות.

עניין שלילי

בעולם הגיוני, מוסדות גובים ריבית על כסף המושאל ללווים, תוך מתן ריבית לאלה המחזיקים פיקדונות. שיעורי ריבית שליליים מביאים בדרך כלל למהפך של מבנה זה. משמעות הדבר היא כי הבנקים ישלמו ללקוחות ללוות כסף, תוך שהם גובים כספים המאוחסנים בחשבונות חיסכון.

מטרת זה פשוטה – עודדו הוצאות צרכניות. למרבה הצער, המשמעות היא שלכל מי שמעוניין להרוויח הכנסה פסיבית על חסכון אין מזל. המשמעות היא שגם מכיוון שהבנקים יהיו דומים ללקוחות משלמים לקחת הלוואות, הם יהיו מגבילים יותר את מי שאושר, ומגבילים את אפשרויות ההלוואות לאלה עם ציוני האשראי המובילים בלבד..

חשבונות ריבית של נכסים דיגיטליים

אמנם הריבית השלילית טרם פגעה בצפון אמריקה, אך היא קרובה מסוכנת. לדוגמא, מאז תחילת 2020 יש לבנק קנדה נשמט שיעורי ריבית מ- 1.75% ל- 0.25% שהם יושבים עליהם היום. זה לא צפוי לעלות בקרוב, כאשר בנק קנדה הצהיר לאחרונה כי יפעל לשמור על שיעורים נמוכים עד 2023 לפחות. הדברים אינם טובים יותר בארצות הברית..

אז מה אתה עושה אם אתה חוסך, מחפש להרוויח הכנסה פסיבית על אחזקותיך? למרבה המזל, עם התחדשותו של תחום הנכסים הדיגיטליים, סוג חדש של פלטפורמה נותן לאנשים נבונים אמצעי להחזיר מנגד ירידת ריביות – חשבונות ריבית נכסים דיגיטליים.

מדובר בהנפקות של חברות המספקות ללקוחות תשואות בריבית גבוהה על חשבונות חיסכון המחזיקים נכסים דיגיטליים. להלן דוגמאות לפלטפורמות הנכסים הדיגיטליים החדשים והגדולים ביותר המציעים חשבונות כאלה.

להרוויח תאומים

תוצר של הפלטפורמה המופעלת על ידי Winklevoss ‘תאומים’, שירות חדש זה שכותרתו ‘להרוויח’ צפוי להיות הראשון מסוגו העומד לרשות כל 50 המדינות..

היישר מהשערים Gemini Earn מתגאה בתועלת מרכזית אחת לעומת BlockFi הכלב הבכיר.

נכסים נתמכים – להרוויח תאומים? 26. BlockFi? 8.

מנכ”ל תאומים, טיילר וינקלבוס, מדינות, “המשקיעים בימינו יודעים שתיק חכם ומגוון כולל קריפטו – זו השקעה באני העתידי שלהם … תכננו תוכנית המאפשרת ללקוחותינו את היכולת לייצר תשואה אמיתית על אחזקות הקריפטו שלהם ללא צורך למכור את אחד הנכסים המניבים את הביצועים הטובים ביותר. שיעורי העשור. “

BlockFi

בעוד שמרוויחי תאומים עשויים לנצח את BlockFi בהיקף הנכסים הנתמכים, BlockFi נשאר השירות המסקרן יותר עבור משקיעים ממוקדים יותר, מכיוון שהוא בדרך כלל מתגאה בתעריפים מעולים..

שיעור ביטקוין – להרוויח תאומים? 3.05%. BlockFi? 3-6%

שיעור אתריום – להרוויח תאומים? 3.05%. BlockFi? 5.25%

מעניין לציין כי ‘GUSD’ המטבע האישי של מזל תאומים אינו מופיע כנכס נתמך באמצעות Gemini Earn. BlockFi עם זאת מספק שיעור של 8.6% על היציבות הפופולריות.

ריבית מורכבת ומשולמת מדי חודש בהשוואה ליומי על להרוויח תאומים.

כאשר BlockFi החל להציע שירותים אלה, פלטפורמות ההלוואות לנכסים דיגיטליים היו יותר חידוש. החברה הצליחה לבסס את עצמה כפלטפורמה מהימנה עם זאת, באמצעות שיוך פרופיל גבוה שונים, שותפויות אסטרטגיות ואמינות. התוצאה הייתה רווחית מאוד לא רק ללקוחותיה, אלא לפלטפורמה עצמה עם הכנסות של 2020 בסכום של 100,000,000 $ דולר.

בטיחות קודמת לכול

פלטפורמות ההלוואות כאמור אינן היחידות הקיימות. הם פשוט מייצגים את החדש ביותר ב- Gemini Earn, ואת הגדול ביותר ב- BlockFi. למרות הפופולריות שלהם, חשוב לזכור פרט מרכזי אחד – באמצעות פלטפורמות אלה, אתה מעביר את השליטה בנכסים שלך.

כן, הפוטנציאל לייצר ריבית בתקופה בה הבנקים פונים לשיעורים שליליים הוא מפתה למדי. חברות אלה אינן מגובות בדרך כלל על ידי תאגיד ביטוח הפיקדונות הפדרלי (FDIC), כלומר אם הם עוברים ‘כרס’ לקוחות עשויים שלא לקבל את כספם בחזרה. בעוד שחברות מכובדות כמו Gemini ו- BlockFi כל אחת נוקטת באמצעי אחסון מחמירים כדי למנוע פריצות וגניבות, עדיין נותרה רמת סיכון בעת ​​הפקדת כספים לצד אחר..

בשורה התחתונה

אם תסמן את כל התיבות הבאות, פלטפורמת הלוואות נכסים דיגיטליים עשויה להוות הזדמנות מצוינת להגדיל את אחזקותיך.

  • שמור על חשיבה של HODL על פני מסחר
  • להבין ולקבל את הסיכון של פוטנציאל לאובדן נכסים באמצעות הלוואות לא מבוטחות
  • רצון לייצר הכנסה פסיבית

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner