מה עוצר את יצרני הטלפונים מאימוץ הקריפטו העולמי?

אימוץ קריפטו נרחב מציב מספר אתגרים ללא קשר לתעשייה, מה שהופך את שוק הטלפונים הניידים ללא יוצא מן הכלל. נעשו מספר ניסיונות להגדיל אימוץ מטבעות קריפטוגרפיים. זה כולל יד עוזרת של מאסטרקארד, שהשיקה חדשה כרטיס תשלום רב מטבע. עם זאת, נראה כי יצרני הטלפונים עדיין לא משוכנעים לחלוטין.

במהלך העשור האחרון חלה גידול מתמיד באימוץ ושימוש בקריפטו, וגדל במדינות רבות ושונות ברחבי העולם. מטבעות קריפטוגרפיים, הביטקוין הראשון מסוגו, שהושק בשנת 2009 ומאז הוליד מגוון של מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, פתח סיכויים חדשים לעסקת סחורות והשקעות. התרשים שלהלן נותן לנו ייצוג טוב של אחוז האנשים שבבעלותם ומשתמשים בקריפטו במדינות נבחרות אלה.

מה עוצר את יצרני הטלפונים מאימוץ הקריפטו העולמי?

(מָקוֹר: סטטיסטה)

מסחר בקריפטו ממזער את עמלות העסקה, מציע תשלומים ללא גבולות, גישה לכל הצדדים המעורבים ומציע הסדר מיידי. לאחר העיתון הלבן שפורסם על ידי סאטושי נקאמוטו שעדיין לא מוסווה, המתאר את השימוש בביטקוין, איש לא יכול היה לחזות עד כמה מהפכת הקריפטו תהיה פופולרית ומשנה את המשחק, וגם זה בפרק זמן כה קצר..

אימוץ קריפטו גלובלי

לפי מדד אימוץ הקריפטו-מטבע העולמי של Chainanalysis, רוסיה, אוקראינה וונצואלה היו שלוש המדינות המובילות לאימוץ קריפטו בשנת 2020. הטבלה שלהלן מפרטת את 10 המדינות המובילות שאימצו מטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2020, דבר המצביע על כך שמדינות מתפתחות הן בין המשתמשים הפופולריים ביותר, מה שמניע את אימוץ הקריפטו הקמעונאי עם אוקראינה המובילה. הדרך.

מה עוצר את יצרני הטלפונים מאימוץ הקריפטו העולמי?

(מָקוֹר: תובנות)

למרות שסין וארה”ב עדיין מספקות חלק נכבד מערכי עסקאות הקריפטו ברחבי העולם, עשרת התרשימים המובילים משקפים כיצד מדינות קטנות יותר משתמשות באופן פעיל בהרבה במטבעות דיגיטליים מתוך 154 המדינות שניתחו.

לשתיים עשרה מהמדינות הללו היו כל כך מעט פעילות במטבע הדיגיטלי עד שקיבלו את הציון 0, מה שמרמז על כך שקריפטו עדיין ארוכה. עם זאת בחשבון, בואו נחקור כמה מהסיבות לכך שיצרניות הטלפונים עשויות להיות נרתעות מלהיכנס לאימוץ הצפנה.

החשש מאימוץ הצפנה בקרב יצרני הטלפונים

למרות שיצרני סמארטפונים גדולים הוסיפו ללא הרף תכונות קריפטו לטלפונים שלהם, נראה שהם כבשים בתחום קבלת הקריפטו כאמצעי תשלום. הוא האמין כי הדבר נובע במידה רבה לא רק מהעלייה והירידה בריבית הקריפטו אלא גם הכלכלה ויציבותה כולה..

נראה שיש גם כמות עצומה של בעיות אמון שמגיעות עם שימוש בקריפטו, כמו הצורך להכניס רגולציה ושיקוף שלהן כדי לשקף את המחוז שמוצרין נמכרים בו והמוניטין הארגוני. פרטיות ואמון וההרחבה של כמה רחוק המוצרים שלהם יעברו באמצעות קריפטו הם גם גורם שקול נוסף.


יצרנים רבים חוששים כי העלייה החיובית בקריפטו באופן טבעי תתרסק ותגרום להם לאבד כמות רווח ניכרת, במיוחד אם הם מאפשרים לצרכנים לרכוש את המוצרים שלהם באמצעות מטבע דיגיטלי. ביחס למטבע הפיאט, ישנה תנודה מובנת המיוצגת על ידי המשק בכללותו, אך נראה כי הסיכון הרבה פחות גדול..

בשנת 2019 השיקה HTC את טלפון הבלוקצ’יין שלהם שניתן היה להביא רק עם מטבע קריפטוגרפי. למרבה הצער, מאמציהם לא הוכיחו הצלחה, ולכן הם תוקנו את האסטרטגיה שלהם והחלו לקבל מטבע פיאט. זוהי אינדיקציה ברורה לא רק לחוסר הרצון של צרכנים שרוכשים באמצעות קריפטו אלא גם לחוסר הביקוש אליו.

נתונים סטטיסטיים עדכניים כמו אלה שלמעלה עשויים לסייע ליצרני טלפונים לזנק באמץ לאימוץ מטבעות קריפטוגרפיים כאמצעי תשלום עבור המוצרים שלהם, אך רק במדינות הספציפיות הללו בהן יש עלייה, וניתן לטעון כי דרישה לקבלת מטבעות דיגיטליים..

יכול להיות שגם שוק טלפונים עומד הוא הבעיה?

בשוק טלפונים שכבר מעד, המגפה ראתה שהדברים הולכים רעים יותר ויותר. בהחלט ירידה בנתונים במכירות המכשירים בשוק שכבר עומד בברכה. בהשוואה לעבר, משתמשי הסמארטפונים לא שדרגו את המכשירים שלהם מה שגרם להאטת השוק.

למרות שהתחרות בין יריבים עדיין קשה, מגוון הטלפונים שהושק משנה לשנה פשוט לא מספיק כדי לגרום לצרכנים שרוצים לבזבז את כספם, בייחוד מכיוון שרבים מהם מרגישים שבמכשירים הנוכחיים שלהם נותרה עוד כמות חיים. לפי גרטנר, מכירות הסמארטפונים העולמיות ירדו ב -20% בשנת 2020.

מה עוצר את יצרני הטלפונים מאימוץ הקריפטו העולמי?

למרבה הצער, הנתונים המוצגים בטבלה שלמעלה מראים תמונה עגומה מאוד עבור שוק הסמארטפונים בסך הכל בכל ענקיות הטכנולוגיה לשנת 2020. מובן ש- 2020 הייתה שנה מאתגרת ביותר ממובנים מאחת, אך הירידה בהתעניינות בשילוב עם מה שהיה שוק עומד כבר מעיד כי צורת ההתאוששות השנה תהיה קשה. מסיבה זו, ניתן לטעון גם כי יצרני הטלפונים אינם ששים לצלול לאוקיינוס ​​המטבעות הקריפטוגרפיים.

עם זאת, קו הכסף לכך הוא שהשוק העומד אילץ את היצרנים לדחוף חדשנות, במטרה להשיק חדש ומתקדם יותר. סמארטפונים עם טכנולוגיה גדולה יותר. עם זאת בחשבון, עתידו של שוק הסמארטפונים יכול להראות שונה מאוד מעכשיו, מה שיגרום להם לזנק לאימוץ קריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map