יוזמות הבלוקצ’יין מתחלפות – PayPal הופכת לשידור חי, Fusang תומכת בהנפקת אג”ח בסך 3 דולר, ו- Vertalo מסמל נדל”ן

בשבוע האחרון רואים צעדים חיוביים שונים עבור חברות שעובדות עם טכנולוגיות בלוקצ’יין. בעוד שבעבר המגזר ראה את חלקו ההוגן בהבטחות שבורות, הדבר הופך במהרה לנחלת העבר מכיוון שלא כל יוזמה בנויה על בית קלפים..

להלן כמה נקודות עיקריות אחרונות של חברות שביצעו את תוכניותיה, והטמיעו בלוקצ’יין במגוון דרכים.

בנק הבנייה הסיני

ראינו דוגמאות שונות לבנקים המנפיקים אג”ח בקנה מידה גדול בשנתיים האחרונות. ה הכי עדכני מגיע מהבנק השני בגודלו בעולם – בנק הבנייה הסיני. איגרות חוב, הנסחרות בדרך כלל, מתאימות באופן אופטימלי להעברה ואימות בבלוקצ’יין. בעוד שלעתים קרובות יש לבנקים מחלקות בלוקצ’יין, הם בדרך כלל אינם מתמחים בבלוקצ’יין; כלומר, במקרה זה, בנק הבנייה הסיני פנה לספקית פתרונות הבלוקצ’יין הפופולרית, Fusang Exchange.

אירוע זה יביא ל- Fusang Exchange למכור מכירות של אג”ח מבוססות בלוקצ’יין בשווי 3 מיליארד דולר, מטעם בנק הבנייה הסיני. רוכשי אגרות חוב אלה צפויים להרוויח מתשואה של 0.75% עם הפדיון. באמצעות Fusang Exchange יוכלו הרוכשים לקבל גישה ולסחור באגרות חוב אלה גם עם ביטקוין וגם עם דולר ארה”ב.

מנכ”ל Fusang Exchange, הנרי צ’ונג, דיבר בערעור אגרות החוב הדיגיטליות והצהיר,

“מנפיקים כבר לא צריכים לפעול בסביבה מקוטעת עם מספר זרמי תהליכים שכן הפלטפורמה מקצה לקצה של FUSANG מייעלת את צרכיהם, מהנפקה ועד לרישום, במקום אחד. יתר על כן, משקיעים גלובליים יכולים כעת ליהנות מגישה להשקעה ששמורה בעבר למוסדות הגדולים בלבד, יחד עם עמלות נמוכות ושקופות. “

בנוסף לאג”ח מסוג זה, Fusang Exchange מעניקה למשקיעים גישה לניירות ערך דיגיטליים כמו למשל אסימוני SPICE.

MountX ו- Vertalo Real Estate (VRE)

מאמץ טוקניזציה שהוכרז לראשונה באוגוסט 2020 על ידי MountX ו- Vertalo Real Estate, יוצא רשמית. הצמד הודיע ​​כי שתי דירות, בשווי כולל של 250,000 דולר ארה”ב, אושרו בהצלחה.

למי שתוהה מה היתרונות שעומדים מאחורי יוזמה זו, הצמד מפרט בין היתר את הנקודות הבאות.

  • מרשם בעלי המניות ברשת
  • שמירת ספרים משולשת
  • שילוב API עם מתווכים / סוחרים ואפוטרופוסים
  • נזילות דרך שווקים משניים

מנכ”ל ורטלו, דייב הנדריקס, דיבר על החשיבות של מאמצי הטוקניזציה הללו והצהיר,

“MountX מובילה לדוגמא בקידום השימוש בטכנולוגיית נכסים דיגיטליים לשרת את תעשיית טכנולוגיות הנדל”ן בצפון אמריקה הלטינית. המפתח למאמץ זה הוא בקרת עלויות. אם האסימון יעבוד לנכסים במחיר נמוך יותר, חשוב למנף רשת כמו טזוס בה עמלות בלתי צפויות ועלויות דלק גבוהות לא מפחיתות את רווחי המשקיעים בעת מסחר משני. אנו נרגשים ואסירי תודה על ההזדמנות ליישם טכנולוגיה וטכנולוגיות מהפכניות וחסכוניות בהון על במה בינלאומית עם צוות כה גדול, בראשותו של אנריקה סוארס, מייסד ומנכ”ל MountX. “

יש לציין כי מאמצים אלה הם חלק מיוזמה גדולה בהרבה, אשר תראה כי זיווג חברות זה יפעל לסימון לפחות 15 נכסים בחודשים הקרובים – כולל רישומים במקסיקו ובקנדה..


פייפאל

בחודש שעבר, פייפאל הציתה את שווקי הקריפטו עם הודעתה על תמיכה נכסית דיגיטלית בפתח. קדימה מהירה כשלושה שבועות בלבד ושירות מעבדי התשלום יצא רשמית מבדיקת הבטא שלו, וכן עלה לאוויר עבור הציבור הרחב.

“אנו שמחים לבשר כי כל בעלי חשבונות PayPal הזכאים בארה”ב יכולים כעת לקנות, להחזיק ולמכור מטבעות קריפטוגרפיה ישירות באמצעות PayPal”

בעוד שבשעה זו השירות מוגבל לתושבי ארצות הברית, השירות צפוי להתרחב מאוד בשנה החדשה. הרחבה זו תחול לא רק מבחינה גיאוגרפית, אלא גם על הנכסים הנתמכים, מכיוון שצפוי שמטבעות קריפטוגרפיים מובילים אחרים ובסופו של דבר CBDC ימצאו את דרכם לפלטפורמה..

לעת עתה, משתמשים עם גישה לפלטפורמה יוכלו לסחור ולהוציא עד 20,000 $ BTC, ETH, LTC ו- BCH מדי יום – שירות המאפשר באמצעות רישיון ראשון מסוגו..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map