סטראטיס תשיק בלוקצ’יין ואסימון ‘STRAX’ חדש, ותגביר את ההתמקדות ב- DeFi

מכיוון שמקרי שימוש בבלוקצ’יין כגון ניירות ערך דיגיטליים, פלטפורמות הלוואות ועוד ממריאים, חברות מוצאות את הצורך בגמישות מוגברת בשרשראותיהן..  סטראטיס, חברת “Blockchain as a Service (BaaS)” הממוקדת בארגון פופולרית, זיהתה זאת וצודקת הוכרז סטראקס.

סטראקס

הבלוקצ’יין היוצא של סטראטיס, ואסימני ה- STRAT הקשורים אליו, יוחלפו בטוקסי STRAX ואסימני STRAX..

סטראטיס מציין סיבות שונות שחייבו שדרוג / ציר זה – העיקרי שבהם הוא אימוץ עסקים. החברה לא קבעה מילים כשתיארה היכן אימוץ זה יכול להתרחש. סטראטיס קובע,

“אנו מאמינים שהפלטפורמה שלנו מספקת פלטפורמה נהדרת לפיתוח ופריסה של חוזים חכמים מבוססי DeFi”

על מנת ש- STRAX יממש את הפוטנציאל הטמון בה, סטראטיס הקים צוות שתפקידו ליצור ספרייה של יישומי DeFi.

כלול בציר זה לעבר DeFi, תמיכתו המתמשכת של סטראטיס באירועי ייצור הון, כמו הצעות אבטחה דיגיטליות – תמיכה שהובאה בהשקה האחרונה של פלטפורמת STO שלה ביולי 2020.

שדרוגים מרכזיים אחרים המוצעים על ידי STRAX כוללים, אך אינם מוגבלים ל,

 • יכולת פעולה הדדית של Ethereum
 • היערכות קרה
 • אורקלים
 • סג-וויט
 • חידשו זמני חסימות ותגמולי חסימות

כדי ללמוד עוד על הבלוקצ’יין הקרוב, וכיצד הוא יתפקד, הקפד לעיין במבוא האחרון של STRAX על ידי סטראטיס עצמם, כאן.  הצוות מציין כי בקרוב תפורסם מפת דרכים מעודכנת.

מקרי שימוש באסימונים

חסימות שונות משתמשות באסימונים מקוריים בדרכים שונות. חלקם תוהים איזו מטרה אסימונים STRAX שהוצעו לאחרונה ישמשו בבלוקצ’יין הקרוב. סטראטיס סיפקה את מקרי השימוש הבאים כדוגמאות לכך.

 • לקבלת אסימון בצד שרשרת שיכול לשמש לביצוע חוזים חכמים
 • כבטוחה להפעלת מאסטרודות דרך פלטפורמת סטראטיס שעלולה לגרום למנויים לקבל עמלות
 • לרכישת רשתות צד פרטיות הניתנות להתאמה אישית, המחוברות לבלוקצ’יין סטראטיס
 • אלה יכולים לשמש את המנוי להפעלת הצעת מטבע ראשונית משלהם של הצעת אסימון אבטחה
 • מנויים ל- ICOs ו- STO המנוהלים על ידי צדדים שלישיים מסוימים באמצעות פלטפורמת Stratis
 • שלם עבור מוצרים ושירותים שונים באמצעות מספר מצומצם של מעבדי תשלום של צד שלישי
 • מהמידע שסופק נראה כי אסימני STRAX ימשכו את משקלם וישרת מטרות שונות בבלוקצ’יין הקרוב.

  סטטוס: ממתין

  יש לציין שלמרות שחדשות STRAX מסקרנות, ההשקה של הבלוקצ’יין הזה בצורתו הנוכחית אינה דבר מובן מאליו. על מנת שההשקה תתרחש, קהילת סטראטיס צריכה להצביע ולהסכים לשינויים מוצעים מסוימים. באופן ספציפי יותר, יש צורך בהצבעה האם קהילת סטראטיס בסדר עם הגדלת היצע האסימונים או לא. גידול שיוביל 25,000,000 אסימונים נוספים שנוצרו וישמשו לפיתוח פלטפורמות.


  מקובל לצפות כי קהילת סטראטיס תצביע בעד שינוי זה.

  שרשראות מיוחדות

  יצירת בלוקצ’יין חדש וגמיש יותר, המתאים יותר לעליית ניירות ערך דיגיטליים ו- DeFi, אינו רעיון בלעדי לסטראטיס. למרות שההודעה האחרונה של החברה מכילה כמה גישות ייחודיות, להלן דוגמאות לחברות אחרות שפרסמו גם רשתות חסימות ‘מראה חדש’.

  Polymesh מאת Polymath

  כחברה שם נרדף לניירות ערך דיגיטליים, פולימאת ציין במהירות כי בלוקצ’יין, שנועד ייעודי לשרות במגזר זה, היה הכרח. כתוצאה מכך, Polymath התפתחה ונמצאת בשלבים הראשונים של השקת “Polymesh”.

  בדקנו בעבר מספר רב של דברים שכרוך בבלוקצ’יין זה, עם סקירה כללית של ההיצע שנמצא כאן.

  סמל על ידי o% 09NEM

  NEM הייתה עמוד התווך בעולם הבלוקצ’יין כבר שנים. זה נובע בחלקו מיכולתה של החברה להסתגל ולסובב מכשולים והתפתחויות בענף. בדומה לסטראטיס ופולימאת, הצוות העומד מאחורי NEM ציין את הצורך בבלוקצ’יין המותאם אישית, מה שמביא לגמישות ותמיכה גדולים יותר בניירות ערך דיגיטליים. בלוקצ’יין זה ידוע בשם Symbol, והוא צפוי להשיק בחודשים הקרובים.

  לאחרונה סיימנו ראיון בלעדי כאן, עם CIO של קבוצת NEM, דייב הוגסון, שם נדונו גם מסלול של Symbol וגם של NEM.

  תגובת השוק

  אם דבר אחד הובהר במהלך החודשים האחרונים, זה שכל מה שקשור לדפי יגרור כמויות אדירות של תשומת לב. לרוב זה הוביל לעלייה מהירה במחירים – בין אם הדבר מוצדק או לא.

  עלייה נפוצה זו בתמחור לא חמקה מסטראטיס, מכיוון שהחברה ראתה את אסימוני ה- STRAT הקיימים שלה מזנקים מכ- 0.36 דולר ל- 0.56 דולר ב- 48 השעות שקדמו לזמן הכתיבה..

  לפני כחודש, כאשר NEM הודיעה על תאריכי הצטרפות לקבלת אסימונים, החברה ראתה עלייה דומה במחירי האסימונים לזו שחוותה כיום סטראטיס. באותה עת, אסימוני XEM קפצו מ- $ 0.09 USD ל- $ 0.16 USD בטווח של 72 שעות.

  סטראטיס

  מטה סטרטיס, שנוסד בשנת 2016, נמצא בבריטניה. מעל לכל, סטראטיס שואפת לפתח פתרונות מבוססי בלוקצ’יין עבור ארגונים, במטרה להפוך את הטכנולוגיה ל’פשוטה ‘.

  המנכ”ל, כריס טרו, מפקח כיום על פעילות החברה.

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map