KlickOwn שותפים עם Netfonds בפלטפורמת טוקניזציה חדשה

השבוע הודיע ​​חברת הסטארט-אפ הטכנולוגית KlickOwn בהמבורג על הקמת שותפות אסטרטגית עם הפלטפורמה הפיננסית המובילה Netfonds AG. התמרון הוא חלק מתוכניות גדולות יותר להשקת פלטפורמת נדל”ן מסומנת לניהול ושיווק מבוססי בלוקצ’יין. החדשות מדגימות טוקניזציה נוספת בשוק האיחוד האירופי.

פלטפורמת KlickOwn

פלטפורמת הנדל”ן המסומנת המעודכנת של KlickOwn תאפשר למשקיעים ובעלי נכסים לנהל עסקים באמצעות הבלוקצ’יין. ככזה, הפלטפורמה תאפשר אסימון נכסים, הנפקת אסימוני אבטחה וניהול ומסחר של מכשירים פיננסיים אלה..

ציון דרך משמעותי

על השותפות, מייסד ומנכ”ל KlickOwn, אלכסנדר בראון, כינה את המהלך אבן דרך משמעותית בשוק. בנוסף, הוא תיאר כיצד השותפות מקרבת את החברה למטרה הכוללת שלה לדמוקרטיזציה של השקעות הון בנדל”ן. הוא נגע גם בשנות הניסיון של Netfonds וכיצד ניסיון זה תואם את אסטרטגיית KlickOwns.

כוכב בלוקצ’יין

מעניין שהפרויקט מייצג את אחד מיזמי הנדל”ן המסומנים הראשונים ב- כּוֹכָבִי בלוקצ’יין. Stellar הוא פרוטוקול תשלומים מבוסס קוד פתוח המאפשר לבצע עסקאות מהירות וחוצות גבולות בין כל זוג מטבעות. בנוסף, כבלוקצ’יין מהדור הרביעי, Stellar מספקת יכולות מתקדמות לתכנות חוזים חכמים.

ההחלטה להשתמש בבלוקצ’יין Stellar פותחת את פלטפורמת KlickOwn בפני שלל פונקציות חדשות. ראשית, הוא מספק עלויות עסקה נמוכות מאוד. והכי חשוב, כוכבים מבוזרת והיא חברה ללא מטרות רווח עם יעדים אלטרואיסטיים בניגוד לאסטרטגיה כללית של רווחיות

השג אבטחה ויעילות – KlickOwn

דן גם בתמרון, ולדימיר הובר, מייסד וחבר הנהלה של KlickOwn שיבח את שיתוף הפעולה של משרדו עם Netfonds. חשוב לציין שהוא לקח רגע לתאר את המוצר החדש וכמה מהיתרונות שהסימון מביא לפלטפורמה. הוא הסביר שמשתמשים זוכים לאותם יתרונות כמו אג”ח קלאסית, אך ללא כל העלויות הנוספות הכרוכות בדרך כלל בעסקאות אלה. באופן ספציפי, המערכת החדשה מבטלת את הצורך בתעודות גלובליות או בפיקדונות יקרים בבנק.

מייסד KlickOwn ולדימיר הובר

מייסד KlickOwn ולדימיר הובר

Netfonds

Netfonds מצידה תשאיל את מומחיותן כספקית שירות רגולטורית. לפיכך, המשרד יטפל בפונקציה הרגולטורית של מטריית האחריות ובבניית ואישור האג”ח המנוהלות בבלוקצ’יין. לבסוף, המשרד יהיה אחראי גם על שלב ניהול הנכסים הדיגיטליים. לשם ביצוע משימה זו, שתי החברות מתכננות לשתף פעולה הדוק עם NSI Netfonds Structured Investments GmbH. יש לציין כי NSI Netfonds Structured Investments GmbH היא חברת בת של Netfonds AG.


ניהול ישיר

בראיון שנערך לאחרונה, פאר רייכלט, מנכ”ל Netfonds AG דן בפוטנציאל הפרויקט. הוא הסביר כי הפלטפורמה החדשה מאפשרת ניהול ישיר ותיווך של השקעות נדל”ן. בנוסף, הוא דיבר על האופן שבו הפלטפורמה החדשה תשפר את המיקום של חטיבת הנדל”ן של Netfonds. באופן ספציפי, רייכלט מאמין שהפלטפורמה החדשה תרחיב את חטיבת מכירת הנדל”ן של החברה ותניח את הבסיס למודל עסקי דיגיטלי חדש..

משקיעים המעוניינים להשתתף ב- STO הנדל”ן המסומן ב- KlickOwn יכולים לעשות זאת על ידי מעבר ישיר לאתר המשרד. כאן תוכלו לרכוש בקלות איגרות חוב נדל”ן דיגיטליות לאחר מילוי פרטי הרישום הנדרשים. יש לציין כי סכום ההשקעה המינימלי הוא 10 אירו בלבד. בנוסף, הפלטפורמה מספקת לך מגוון דרכים לשלם עבור האג”ח החדש שלך, כולל שימוש בהעברה בנקאית קלאסית של SEPA.

הורדת סרגל הכניסה – KlickOwn

אחד ההיבטים החשובים ביותר בתפיסת KlickOwn הוא הרצון להעמיד השקעות נדל”ן לרשות כל אחד. רמת ההשקעה המינימלית של הפלטפורמה של 10 אירו בלבד הופכת את החלום הזה למציאות. באופן זה, משקיעים בינלאומיים יכולים להשתתף בקלות בשוק הנדל”ן הגרמני מבלי לדאוג למחסומי מימון מינימליים.

פאר רייכלט - מנכ

פאר רייכלט – מנכ”ל Netfonds AG

בעבר, המשקיעים נדרשו לספק מימון משמעותי בכדי להשתתף במכירות נכסים בינלאומיות. ברוב המקרים, השקעות בלעדיות אלה היו זמינות רק למשקיעים מוכרים. משקיע מוכר הוא מי שיש לו לפחות מיליון דולר נכסים נזילים. למרבה הצער, אסטרטגיה זו הותירה סבל גם ממשקיעים וגם מבעלי נכסים.

ראשית, לרוב המשקיעים לא היה מימון להשתתפות. כתוצאה מכך, משקיעים אלה היו צריכים ללכת למקום אחר כדי להשתתף. במקרים רבים הם נאלצו להשקיע במיזמים פחות רצויים ומסוכנים. במקביל, בעלי נכסים לעיתים קרובות ביטלו את המימון מכיוון שהוא לא עמד בדרישות המינימום הנדרשות. למרבה המזל, הפלטפורמה של KlickOwn מבטלת את כל הנושאים הללו.

KlickOwn על העתיד

הפלטפורמה מציעה כיום רק נכסים מסומנים בגרמניה. בחודשים הקרובים החברה עשויה להתרחב לשווקים אחרים באיחוד האירופי. נכון לעכשיו, המשקיעים מקבלים תשלומי ריבית קבועה עבור השתתפותם. על פי תיעוד החברה, בכוונת המשרד להציע אג”ח נדל”ן דיגיטליות נפרדות עם אסימוני אבטחה מוסדרים של BaFin לכל פרויקט נדל”ן..

Netfonds

Netfonds מספקת ניהול, ייעוץ, עיבוד ורגולציה לתעשייה הפיננסית הגרמנית. המשרד משתמש בפלטפורמה טכנולוגית מבוססת אינטרנט המאפשרת למשתמשים מהתעשייה הפיננסית לעבד עסקאות בשוק הפיננסי באופן מלא, מאובטח ותוך שמירה על תקנות ניירות ערך של האיחוד האירופי. קהל לקוחות המשרד כולל חברות קרנות, מנהלי נכסים, יועצים פיננסיים, בנקים מיוחדים וחברות ביטוח.

טוקניזציה תופסת את שוקי הנדל”ן בסערה

חדשות אלה הן רק האחרונות ברשימה ארוכה של חברות המסמנות קרנות נדל”ן. רק השבוע, ברבור אדום שותף עם ענקית האסימונים Polymath. הצמד ביצע אסימון של 2.2 מיליארד דולר בנכסים כחלק מהמיזם הראשון שלהם. מדי יום נכנסות עוד פלטפורמות טוקניזציה לתחום הנדל”ן.

בעבר, רבים מהפרויקטים הללו נפלו על הדרך בגלל ניירת או בעיות מימון. כעת, לראשונה, חברות נדל”ן שותפות בפלטפורמות אסימון כדי להבטיח שמוצריהן וגישתן בשוק מותאמים לתחום הנדל”ן. כתוצאה מכך ישנה נהירה של נכסים מסומנים שעושים את דרכם לציבור בשבועות הקרובים.

נכון לעכשיו, נראה של- KlickOwn יש קפיצה בשאר שוק האיחוד האירופי. אתה יכול לצפות לראות את החברה מנצלת את ההובלה הזו כאשר החברה ממשיכה להרחיב את מוצריה ושיווקיה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map