יפן תראו נדל”ן באמצעות פלטפורמה חדשה

פלטפורמה שיתופית

עם שפע של בתים לא מיושבים המצפים אזורים כפריים ביפן, הוצגה הזדמנות לאלה שהביטו מקרוב. כתוצאה מכך, חברה שאפתנית, בשם LIFULL, ראתה זאת ויצאה לדרך שתראה את הבתים האלה מחודשים. בכך, יופיעו הזדמנויות השקעה משתלמות, תוך מתן דיור בר השגה לאלו הזקוקים לכך.

במהלך למימון המאמצים והיעדים הכלליים שלהם, LIFULL שותפה עם ספק הטכנולוגיה של בלוקצ’יין, BUIDL. שותפות זו פתחה את הדלתות לניירות ערך דיגיטליים והשקעה באמצעות בעלות מקוטעת על נדל”ן, על ידי פיתוח ‘פלטפורמת מימון’.

בתקופה שחלפה מאז, BUIDL נרכשה על ידי Securitize. עם זאת, לכך לא הייתה השפעה שלילית על הפרויקט שהוקם בעבר. להפך, Securitize נקטה עמדה המצביעה על כך שהם ימשיכו לתמוך בפרויקט המבטיח הזה.

תוצאות מוכחות

מה שראוי לציון בשיתוף הפעולה המסוים הזה הוא שהיתרונות, המוצגים לעתים קרובות על ידי אותם אסימונים פרו-ביטחוניים, הוכחו כנכונים. מהלך זה לא נעשה באפשרות של פוטנציאל ממומש, אלא בשל יתרונות מאומתים.

החברות ציינו כי במהלך השלבים הראשונים של העשייה, היתרונות הללו היו ברורים ביותר בארבעה תרחישים. להלן קטע משחרורם, המתאר בדיוק מה היו אלה.

  • אימות הפחתת עלויות תפעול על ידי ביצוע אוטומטי של חלוקת אסימון אבטחה, דיבידנד ופדיון באמצעות חוזה חכם
  • הפצה של אסימוני אבטחה המופעלים על ידי נתוני הפקדה שהושגו מ- API של בנק (GMO Aozora Net Bank, Ltd.)
  • שימוש בחוזים חכמים בבלוקצ’יין לביצוע אוטומטי של דיבידנדים ופדיונות בהתאם ליחס הבעלות של אסימוני האבטחה
  • משקיעים וצדדים שלישיים יכולים לבדוק את פעולתו של החוזה החכם הנ”ל ואת זרימת הכספים והאסימונים ברשת ציבורית ציבורית ועמידה בפני חבלה (Ethereum mainnet)

יעד ראשוני

נכון להיום, נראה שיש מנטליות קיצונית סביב ניירות ערך דיגיטליים. בעוד שחלקם מסתפקים באמונתם שרק כמה מחלקות נכס נבחרות נהנות מטוקניזציה, ישנם אחרים שמאמינים שכל מה שיש לו ערך יהיה יום אחד מיוצג על ידי אסימון..

דבר אחד שכולם נראים מסכימים לגביו הוא שנדל”ן הוא נקודת בדיקה מושלמת להדגמה מה ניירות ערך דיגיטליים יכולים להביא לשולחן..

הסכם זה הובהר באמצעות מהלכים שבוצעו, לא רק על ידי Securitize, אלא באמצעות משתתפים שונים בתעשייה בקנה מידה עולמי. להלן מספר דוגמאות לכך.

Smartlands ל Tokenise נוטינגהאם נדל”ן דרך STO

נכס Flyt מביא STO נדל”ן מסומן ראשון לאפטריקה

בית לוקסמבורג בית נדל”ן מסומן בהצלחה באמצעות טוקני


פַּרשָׁנוּת

עם הכרזת הפרויקט החדש הזה, נציגים מכל אחד מהם, LIFULL ו- Securitize, התפנו להגיב. להלן מה שהיה לכל אחד ואחת לומר.

צונאהירו מצוזאקה, מנהל פרויקטים ב- LIFULL, קובע,

“למדנו הרבה מהעבודה שעשינו עם BUIDL. אנו נמשיך לעבוד עם Securitize כדי לבנות עתיד בו נדל”ן מסומן וכולם יכולים לסחור בחופשיות. “

קרלוס דומינגו, מנכ”ל Securitize, קובע,

“ההצלחה המשותפת שלנו ביצירת פיתרון פלטפורמה מקיף עבור קרנות נדל”ן במימון המונים היא מרגשת מאוד, וזאת התחלה נהדרת עבור Securitize ו- LIFULL כאשר אנו פועלים למודרניזציה של שוק הנדל”ן היפני יחד.”

אבטח

Securitize, שנוסדה בשנת 2017, היא פלטפורמת טוקניזציה, שמקיימת פעילות בארצות הברית. מאז ההשקה, Securitize המשיכה לבסס את עצמה כמובילה ברורה בתחום ניירות הערך הדיגיטליים, בין השאר הודות לשותפויות אסטרטגיות כמו זו שנדונה כאן היום.

המנכ”ל קרלוס דומינגו מפקח כיום על פעילות החברה.

LIFULL

LIFULL, שנוסדה בשנת 1997, מקיימת פעילות מחוץ לטוקיו, יפן. מעל לכל, החברה מתמחה בפרויקטים של החייאת נדל”ן, בנוסף לשירותים נלווים נלווים.

הנשיא, טאקאשי אינאו, מפקח כיום על פעילות החברה.

צמיחה יפנית

בשנה האחרונה, יפן הציגה רמות אימוץ ראויות לציון סביב ניירות ערך דיגיטליים. אחת הסיבות לכך היא הנוכחות המוגברת של מנהיג התעשייה Securitize. להלן מספר מאמרים הדנים באירועי עבר הקשורים Securitize והתרחבותם ליפן.

אבטחת הגדלת הקשרים ליפן באמצעות רכישה ראשונה

אבטחת הרחבה בתוך יפן לאחר השקעה אחרונה

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map