RealBlocks מגייסת 3.1 מיליון דולר לפלטפורמת הנדל”ן Tokenized

העלאה מרשימה

חברת הבלוקצ’יין, RealBlocks, הודיעה לאחרונה על סגירת סבב המימון האחרון שלה. הגיוס המוצלח הזה הביא את RealBlocks להכניס 3.1 מיליון דולר.

למימון זה תרמו מגוון חברות. בעיקר, מדע בע”מ ומורגן קריק דיגיטל. לכל אחת מהחברות הללו יש קשר הדוק עם תחום ניירות הערך הדיגיטל, מכיוון שהן פועלות לקראת הבשלת המשך של הענף.

באמצעות מימון זה, RealBlocks שואפת להמשיך בפיתוח פלטפורמת הנדל”ן מבוססת הבלוקצ’יין שלהם. כחברה הם הכירו בזכותם של ניירות ערך דיגיטליים המגובים בנכסים בעולם האמיתי כגון נדל”ן. ככאלה, הם שואפים להביא לא רק נגישות, אלא גם נזילות לשוק הנדל”ן.

אלה שנכללו גם בהעלאה היו זלקובה ונצ’רס, Ulu Ventures, ו מיזמים קרוס-תרבותיים.  כל חברות ההון סיכון.

פַּרשָׁנוּת

עם שחרור ההודעה דיברו נציגים מכל חברה בנושא. הנה כמה מילים שיוצרים אותם אנשים:

פרין קוורשי, מייסד & מנכ”ל RealBlocks, נָקוּב,

“בתמיכת המשקיעים האסטרטגיים שלנו, אנו מאיצים את הפיתוח של המוצר שלנו ואימוץ טכנולוגיית הבלוקצ’יין לנדל”ן, ענף שבעבר לא ראה הרבה חדשנות. זוהי הזדמנות נהדרת לשפר את חוויית ההשקעה עבור נותני החסות וגם עבור המשקיעים תוך צמצום החיכוכים לאורך כל התהליך. “

גרג גילמן, מייסד & מנכ”ל מדע בע”מ., נָקוּב,

“השקענו ב- RealBlocks מכיוון שלשימוש זה בטכנולוגיית הבלוקצ’יין יש יתרונות בעולם האמיתי שמתאימים לחלוטין למודל ההשקעה שלנו. אנו מאמינים ששוק הנדל”ן, כמו כמעט כל סוגי הנכסים, יהיה יותר ויותר מונע נתונים ודיגיטציה או מקומי דיגיטלי, ואנו מצפים לבנות על ההיסטוריה שלנו של חברות טרנספורמציות. “

אנתוני פומפיאנו, מייסד & שותף של מורגן קריק דיגיטל, נָקוּב,

“שנת 2019 הולכת להיות שנה חשובה להפליא לפרויקטים של בלוקצ’יין. לאחר שנים של ניסויים ופיתוח, השוק מצפה מחברות אלה לפתור בעיות אמיתיות כעת. RealBlocks הוא אחד הצוותים שיש להם מוצר עובד והראה שהם יכולים לבצע ברמה גבוהה – זו אחת הסיבות שאנחנו נרגשים להשקיע. אחת מתזות הליבה שלנו במורגן קריק דיגיטל הייתה כי כל מניות, איגרות חוב, מטבע וסחורות יסומנו בשלב כלשהו בעתיד. RealBlocks פיתחה פיתרון שיעזור לשחקנים הטובים ביותר בענף הנדל”ן להצטרף למהפכת הבלוקצ’יין. “

RealBlocks

העומדים מאחורי RealBlocks הקימו את החברה בשנת 2017, עם המטה בניו יורק. מעל לכל, RealBlocks מאפשר גיוס הון. הם עושים זאת באמצעות מיזוג של בלוקצ’יין ונדל”ן. באמצעות הנפקת ניירות ערך דיגיטליים, RealBlocks מושכת את הערעור של המשקיעים ומנפיקי האבטחה כאחד..

בראש החברה פועל מייסד, פרין קוורשי – בוגר המכון הטכנולוגי של ג’ורג’יה והמכון הטכנולוגי של מסצ’וסטס.

בהודעה לעיתונות שלהם, Quarshie תיאר בקצרה כמה יתרונות של פלטפורמת RealBlocks. הוא הצהיר, “הפלטפורמה שלנו מספקת גם הזדמנויות לנזילות לאחר ההנפקה. המשקיעים יוכלו לזכות את ארנקי הפלטפורמה במטבע דיגיטלי / פיאט ואז לרכוש אסימונים המייצגים בעלות על הנדל”ן הבסיסי באמצעות מיקומים פרטיים. באמצעות הפלטפורמה שלנו, למשקיעים ברחבי העולם ניתנת האפשרות להשקיע ולגייס ביעילות עבור הנפקות נדל”ן ללא סיבוכים ועלויות מופרזות של רישום ניירות ערך ציבוריים. “

מדע בע”מ.

מדע בע”מ מבוסס על סנטה מוניקה. מעל לכל החברה פועלת כחברת הון סיכון, ומשקיעה בסטארט-אפים מבטיחים. דוגמאות לכך כוללות חברות כמו DollarShaveClub, Science Blockchain ואחרות.

בנוסף לפרטי אירועי מימון, בחנו את Science Blockchain בחודשים האחרונים. למידע נוסף על פרויקט זה, הקפד לבקר בדף רשימות האסימונים כאן.

מורגן קריק דיגיטלי

מורגן קריק דיגיטל היא זרוע שזה עתה נוסדה של ניהול הון מורגן קריק. בעוד שכל סניף פועל כחברות הון סיכון, זרוע חדשה זו מתמחה בבלוקצ’יין וניירות ערך דיגיטלי.

סניף זה הוקם בתחילת 2018, ומוביל אותו אנתוני פומפיאנו – דמות בולטת בענף.

בחדשות אחרות

המימון הנדון כאן ממשיך במגמת התעניינות כלפי חברות המפתחות את תחום ניירות הערך הדיגיטליים. הנה דוגמאות נוספות לאירוע מימון מוצלח:

Securitize מגייסת 12.75 מיליון דולר בסדרה א ‘

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner