רשת צלזיוס מגייסת 20 מיליון דולר בפלטפורמת מימון המונים BnkToTheFuture

שתיים מהמגמות הפופולריות יותר שתפסו את תשומת ליבם של המשקיעים בשנת 2020 הן מימון מבוזר (DeFi) ומימון המונים בהון. נראה כי המומנטום מאחורי הפופולריות של כל אחד מהם אינו מאט, כפי שעולה מהידיעות האחרונות על רשת צלזיוס שהשלימה גיוס הון העולה על 20.2 מיליון דולר..

העלאה מסוימת זו מעניינת, מכיוון שהיא כוללת חברות המסווגות כפועלות במסגרת DeFi (רשת צלזיוס), ומימון המונים הוני (BnkToTheFuture).

פרטי העלאה

בסבב הגיוס הזה מכרה רשת צלסיוס 12.41% הון עצמי. בתמורה, גיוס ההון משך השתתפות של למעלה מ -1,000 משקיעים, שתרמו מעל 20.2 מיליון דולר.

העלאה זו היא הצלחה ברורה, שכן סך הכספים שנוצרו מסתכם בכ -120% ממטרת היעד של החברה. אמנם ישנם גורמים רבים שהובילו להצלחת העלאה זו, אך הפופולריות הנוכחית של הפלטפורמה, ללא ספק, מילאה תפקיד גדול. רשת צלזיוס מציינת כי הם העניקו כעת הלוואות בסכום של למעלה מ- 6.2 מיליארד דולר, בנוסף לשליטה על מעל 630 מיליון דולר בנכסים – מה שמדגים דרישה ברורה לשירותיה..

חשיבה עצמאית

מתוך הכסף שגויסה על ידי רשת צלזיוס, בערך 50% מגיעים ממשקיע יחיד – Tether. השקעה זו של Tether עוררה בתחילה חששות מצד משתמשי הפלטפורמה, מכיוון שחששו שרשת צלסיוס תהיה נתונה כעת להשפעה חיצונית. אחד הגורמים המבדילים בין רשת צלזיוס למתחרותיה הוא מטרתה לחלק 80% מהרווח שלה בין קהל הלקוחות. כאשר משקיעים גדולים עלולים להחזיק את החלטות החברה, יתכן ויפסקו יעדי חלוקת רווחים כמו זה. החשש מפני אפשרות זו גרם למנכ”ל רשת צלסיוס, אלכס משינסקי, להתייחס לנושא בעבר.

“… אנו מחויבים לתת למפקידים 80% ואני נשאר בעל המניות הגדול ביותר של צלסיוס, אך כעת יש לו יותר מזומנים לצמוח מהר יותר ולבנות מוצרים טובים יותר.”

כעת, לאחר שגיוס ההון שלה הגיע למסקנה, חששות אלה היו מוגזמים בבירור מכיוון שהם לא עשו דבר כדי להאט את המשקיעים מלהזרם להזדמנות..

מתחרים של DeFi

בעוד שהכותרת DeFi יכולה לשמש כמונח מטריה לתיאור כל מספר של יישומים פיננסיים מבוססי בלוקצ’יין, אחת הדוגמאות הפופולריות ביותר היא פלטפורמות להלוואות קריפטו..

במבט מעבר לרשת צלזיוס, החברות הבאות מתפקדות כיום כמתחרות קרובות, המציעות שירותים דומים / מתחרים.

עם קהילת הקריפטו המאוכלסת במספר גבוה של בעלי טווח ארוך, אין זה פלא כי שירותים המוצעים על ידי חברות אלה מבוקשים מאוד. עבור משקיע שלא מתכוון לסחור בנכסיו בטווח הקצר, זו דרך קלה להרוויח הכנסה פסיבית.

מימון המונים בהון

DeFi הוא תחום חם כרגע, אבל מה עם אותן חברות שמאפשרות גיוסי הון אלה?

במקרה זה, רשת צלזיוס פנתה לפלטפורמה הפופולרית BnkToTheFuture. פלטפורמות מסוג זה מספקות למשקיעים גישה להזדמנויות שהיו בעבר הון סיכון עשיר בלבד.

בדומה לרשת צלזיוס, BnkToTheFuture אינו לבד בתחומו. מתחרים שונים זרקו כובעים לזירה, מכיוון שהם מבקשים לבסס מוניטין כמובילים במימון המונים. להלן מספר דוגמאות לחברות כאלה.

  • סמארטלנדס
  • WeFunder
  • SeedInvest
  • התנע מנוע

פופולריות זו הודגשה לאחרונה, מכיוון ש- StartEngine משכה את תשומת ליבו של איש העסקים הבולט קווין אולירי, המכונה מר פלא. באותה תקופה O’Leary נגע בפוטנציאל של מימון המונים, אמירה,

“עם מגיפת וירוס הכורמו הגורמת לאי ודאות כלכלית, חברות סטארט-אפ ועסקים קטנים מתקשים להפליא לגשת להון, כך שתראה גידול מהותי בעניין בחברות מימון המונים כמו StartEngine הפותרות את הבעיה … אנחנו הולכים תסתכל אחורה על התקופה הזו כעל תחילת העלייה של מימון המונים בהון, ואני חושב שזה ענף ש- StartEngine הולכת לנצח. “

רשת צלזיוס

רשת צלזיוס, שנוסדה בשנת 2017, מקיימת פעילות בלונדון, אנגליה. מעל הכל, צוות רשת צלסיוס שואף לפתח פתרונות פיננסיים מודרניים, באמצעות טכנולוגיה כמו בלוקצ’יין. החברה ידועה בעיקר בזכות הגיוס שלה בהלוואות קריפטו וחשבונות קריפטו הנושאים ריבית.

המנכ”ל, אלכס משינסקי, מפקח כיום על פעילות החברה.

רשת תאגיד רשת צלזיוסרשת תאגיד רשת צלזיוס

צפו בסרטון זה ביוטיוב

בחדשות אחרות

לאלו המעוניינים ללמוד יותר על מה זה מימון המונים הון, וכיצד זה יכול לשנות את הדרך בה אנו משקיעים, דאגו לעיין בצלילה העמוקה שלנו לתרגול כאן.

אם הרעיון של מימון המונים הון מעורר את התעניינותך לאחר שלמדת את הפרויקטים שלו, המאמר הבא כאן ישפוך אור על כמה מהמובילים בתחום..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner