מתריס נגד הסיכויים עם MERJ, StartEngine ו- LiquidPiston

מתריס נגד הסיכויים

בזמן שהעולם נאבק להסתגל ולהתמיד, באמצעות המגפה המתמשכת של COVID-19, ישנן כמה חברות נבחרות שהצליחו להמשיך בדרך להצלחה..

במקום להתמקד בניסויים ובמצוקה, המורגשים על ידי COVID-19, אנו נסתכל בקצרה על כמה מהחברות הללו, אשר מוצאות עצמן משגשגות בתקופות קשות.

מרג ‘

הראשון הוא MERJ Exchange. בורסה זו מבוססת סיישל ביססה את עצמה כמובילה בתחום ניירות הערך הדיגיטליים המתפתחים. לא רק שהם תומכים במגוון ניירות ערך דיגיטליים בפלטפורמה שלהם, הם עושים זאת באופן מוסדר.

הפוטנציאל שלהם מודגש באמצעות מבט מהיר על הצמיחה האחרונה שלהם. החברה הערות שבעוד שרוב הבורסות בעולם חלו ירידה של 7% בהיוון במהלך השנה האחרונה, הן הצליחו להשיג צמיחה של 325%.

מנכ”ל MERJ, אדמונד טוהי, התפנה לאחרונה להגיב על הצמיחה שנראתה לאחרונה ואמר: “הצמיחה האדירה הזו שאנו רואים משקפת את הקצב המהיר שבו השווקים הפיננסיים עוברים לעבר מבנים יעילים יותר … MERJ משבשת את מודל בורסה מסורתי, פירוק חסמים חוצי גבולות וייעול תהליכים, ובסופו של דבר הפחתת עלויות הן למשקיעים והן לחברות רשומות.

בבורסה מוסדרת המארחת ניירות ערך מסורתיים ודיגיטליים, נראה כי MERJ נמצאת במצב טוב להצליח גם בהווה ובעתיד..

מי הם MERJ Exchange?מי הם MERJ Exchange?

צפו בסרטון זה ביוטיוב

LiquidPiston

חברה זו שבסיסה בבלומפילד, קונטיקט, השלימה לאחרונה את מה שמוצג כאחד מהרג’ים המהירים ביותר. CF מעלה, עד היום.

הטכנולוגיה המוצעת, על ידי LiquidPiston, בנויה על הרעיון שמנועים סיבוביים מחזיקים פוטנציאל בלתי מנוצל בשוק ICE. כאשר דוגמאות מהעבר, כמו תכנון Wankel הנפוץ, נכשלו, נראה כי LiquidPiston מצליח. מאמציהם הביאו למנועים להתפאר,


  • להקות כוח ניתנות להרחבה
  • עיצובים קומפקטיים
  • שילוב רכב היברידי
  • זינוק של 30% ביעילות על פני גז & דִיזֶל

מתארח באמצעות StartEngine, מימון ההמונים של LiquidPiston קמפיין הצליח לפתות מעל 3000 משקיעים להשתתף תוך 9 שעות בלבד. התוצאה?

  • הערכת שווי של 51.6 מיליון דולר
  • גויסו 1.07 מיליון דולר

עם יישומים מבטיחים בתחום, הצבאי והחלל, למנועי הסיבוב מהדור הבא שתוכננו על ידי LiquidPiston יש עתיד מזהיר. החברה מציינת כי בכוונתם למצות את הפוטנציאל הטכנולוגי שלהם באמצעות מאמצים הכוללים הסכמי רישוי.

בתקופה בה VC התייבש, כפי שציינו רבים, היכולת של LiquidPiston לא רק להשיג את מטרתם, אלא בזמן שיא, היא הישג מרשים.

התנע מנוע

לאחרונה, פלטפורמות מימון המונים ממש דחפו את הנרטיב שהן שומרי הסף למימון בתקופות כאלה. עם העלאת LiquidPiston הנ”ל, נראה שהם קשורים למשהו.

מנכ”ל StartEngine, הווארד מארקס, קובע,

“אני נרגש מכך שההעלאה של פיסטון נוזלית הצליחה. למעשה, הגיוס של Liquid Piston הוא הקמפיין המהיר ביותר של CF CF בכל הזמנים בפלטפורמה שלנו … המשימה של StartEngine היא לעזור ליזמים להשיג את חלומותיהם, ואני מקווה כי Liquid Piston מסוגלת להשתמש ב -1.07 מיליון הדולרים שגייסו ואלפי המשקיעים החדשים שלהם. להשיג את שלהם. “

עוד ביסוס הנרטיב הזה הוא ההודעה האחרונה שקווין אולירי, הלא הוא מר פלא, הפך למומר במימון המונים; עד כדי כך שהוא הפך כעת לא רק למשקיע ב- StartEngine, אלא לחבר צוות פעיל.

מר וונדרפל מיישר מאמצים עם פלטפורמת מימון המונים המונית ‘StartEngine’

מר נפלא מצטרף ל- StartEngineמר נפלא מצטרף ל- StartEngine

צפו בסרטון זה ביוטיוב

הצעות אלטרנטיביות

בעוד שהחברות הרשומות כאן כיום משתנות באופן פרוע במה שיש להן להציע, ישנה תכונה משותפת ביניהן – אלטרנטיבה לנורמה ונקודת מבט צופה פני עתיד..

MERJ החליטה כי ניירות ערך דיגיטליים יקבלו מקום נכבד בעתיד ההשקעה. הם נקטו עמדה זו ובנו פלטפורמה מבטיחה סביב התמיכה בהם.

StartEngine החליטה כי – במיוחד בתקופות סוערות – חברות קטנות ובינוניות יכולות להפיק תועלת רבה מהון שנוצר באמצעות מימון המונים; במקום מסלול ‘VC’ המסורתי יותר.

LiquidPiston החליטה כי אכן יש מקום למנועי בעירה פנימית להתקדם. המפתח להכנת העבודה הזו? משכלל את מה שבישר בעבר כעיצוב רדיקלי ומבטיח (מנועים סיבוביים).

על ידי השתחררותן מהתבנית, הצליחו חברות אלה לסקרן ולפתות את המשקיעים לסלול את הדרך להצלחה מתמשכת.

בחדשות אחרות

למרות שהחברות הנדונות כאן עשויות לשגשג, נותרו שפע של נושאים שעלו במהלך המגפה. המאמר הבא בוחן כמה מהנושאים שתפסו את עיננו במהלך תקופה זו.

אפקט COVID-19

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map