SeedInvest מתמודד עם אי השוויון הכלכלי עם ‘BlackCapital’

פלטפורמת מימון המונים פופולרית, SeedInvest, הודיעה על השקת יוזמה חדשה בשם ‘BlackCapital‘.

המטרה של BlackCapital היא להקל על השוויון הכלכלי בקרב קהילות שחורות ברחבי ארצות הברית. זה הושק בשיתוף פעולה עם קווין ג’ונסון – אולסטאר לשעבר ב- NBA, וראש עיריית סקרמנטו.

הפרטים

התמודדות עם אי-שוויון כלכלי אינה דבר של מה בכך. מתוך הכרה בכך, SeedInvest נקטה גישה מובנית כלפי מטרתה.

על מנת להשפיע באופן חיובי על מספר האנשים הגדול ביותר, BlackCapital של SeedInvest נבנתה כמערכת דו-כיוונית; שכל אחד מהם יספק למשתתפים גישה לחברות סטארט-אפ בעלות פוטנציאל מלא. משקיעים יכולים לבחור להשקיע בחברות המובילות על ידי מייסדים שחורים. בזמן כתיבת שורות אלה, יש ל- SeedInvest שלוש חברות עם מייסדים שחורים אשר מגייסים כספים.

1. Black Capital Access

עם מינימום השקעה של 1000 דולר, תוכנית זו מאפשרת למשקיעים מכל סוג שהוא יכול ליצור תיק המורכב מ- 25 חברות סטארט-אפ שונות בגיוס הון באמצעות SeedInvest.

2. קרן הון שחורה

עם מינימום השקעה של 50,000 $, תוכנית זו מיועדת במיוחד למשקיעים מוכרים. בדומה ל- BlackCapital Access, קרן זו תספק למשתתפיה גישה להרבה הזדמנויות השקעה נבדקות, לצד גישה למגוון של תכונות בפלטפורמת SeedInvest..

SeedInvest מציינת כי עד כה היה כ -2% מהאוכלוסייה נגישה להון סיכון בשלב מוקדם. יתר על כן, צורת השקעה זו עברה בצורה טובה יותר על ה- S&P 500 בשני העשורים האחרונים. על ידי יצירת וקידום BlackCapital Access / Fund, בעזרת קווין ג’ונסון, SeedInvest מקווה להגדיל את 2% ככל האפשר..

יהיה מעניין לראות כיצד SeedInvest ממשיכה לפתח את BlackCapital ואם היוזמה של BlackCapital אכן מועילה לקהילה השחורה..

אוכלוסיות שוליות

בהתחשב בכך שאנחנו נמצאים כעת באמצע שנת 2020, עצוב לומר כי קהילות שוליות רבות ברחבי העולם עדיין קיימות. נכון לעכשיו, בצפון אמריקה, קהילות שחורות נמצאות באור הזרקורים עקב מספר עצום של נושאים. SeedInvest שמה לב, והיא מתחילה לעבוד לתרום לקידמה קדימה.

בהגה

בעוד ש- SeedInvest עשוי להקל על BlackCapital, הקמת הפרויקט התאפשרה באמצעות שיתוף פעולה עם קווין ג’ונסון. אם שם זה נשמע מוכר, הישגי העבר שלו עשויים להסביר מדוע.

  • 3 כוכבי NBA עם סקרמנטו קינגס
  • ראש עיריית סקרמנטו בין השנים 2008-2016
  • מנכ”ל Seven Ventures

לאורך הקריירה שלו, קווין ג’ונסון חווה הצלחה רבה ברבים מהעשייה שלו. למשל, בדרך הוא נודע בפיתוח תוכניות המסייעות לקהילות שוליות להשיג גישה להזדמנויות חינוכיות וכלכליות טובות יותר. זה המקרה, השתתפותו ביוזמה כמו BlackCapital, אינה מפתיעה.

BlackCapital אמנם חדש מאוד, אך אנו מקווים לראות צמיחה מתמשכת בתמיכה בקהילה השחורה באמצעות העצמת מייסדים שחורים ומשקיעים שחורים. אנו מקווים לראות המשך צמיחה בתמיכה בחברים שוליים אחרים בקהילה.

מימון המונים

מאז ‘הקפיץ את החוק העסקי שלנו‘הועבר בשנת 2012, מימון המונים גדל בהתמדה בפופולריות. פופולריות זו הובילה לעליית חברות שונות כמו SeedInvest, מכיוון שהן מבקשות להתבסס כמובילות שוק. השקעה באמצעים כאלה יכולה לספק למשקיעים נבונים הזדמנויות נהדרות, על ידי קבלת גישה לחברות בשלב מוקדם.

אמנם הפוטנציאל לתשואות גדולות קיים, אך חשוב לציין כי השקעה בשלב מוקדם היא מאמץ בסיכון גבוה. SeedInvest מהדהדת את הרגש הזה באומרה: “רק מי שמוכן לתנודתיות קיצונית, חוסר נזילות והסיכון לאבד את כל ההשקעה שלהם צריך להשקיע בהשקעות סטארט-אפ בשלב מוקדם.”

SeedInvest

נוסדה בשנת 2011, SeedInvest היא פלטפורמת מימון המונים, שממוקמת בניו יורק, ניו יורק. באמצעות הפלטפורמה שלהם, SeedInvest מספק למשקיעים גישה להזדמנויות שנבדקו מראש של חברות סטארט-אפ מבטיחות.

המנכ”ל, ראיין פייט, מפקח כיום על פעילות החברה.

בחדשות אחרות

מאז שה- COVID-19 החל להרוס את העולם כפי שאנו מכירים אותו, פלטפורמות מימון המונים שונות ציינו גידול בפעילות המשקיעים – כאשר SeedInvest הייתה בין אלה.

לפיכך, הסתכלנו בקצרה על האירועים הללו, וכיצד הם הובילו לרבעון שיא של SeedInvest. למידע נוסף לחץ כאן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner