המדינות הטובות ביותר להשיק את אסימון האבטחה שלך

הצעות אסימון אבטחה (STO) נפוצות כיום בקריפטומארק. אסטרטגיית גיוס תרומות ייחודית זו מעניקה לחברות את היכולת לפקח, להפיץ ולווסת את הקמפיין שלהן בקלות באמצעות טכנולוגיית הבלוקצ’יין. STOs משלבים את התכונות הטובות ביותר של ICO עם התקנות המחמירות שנמצאות בשווקים מסוימים.

מלבד היתרונות המושגים על ידי חברות המשתמשות באסטרטגיית STO, ישנן גם סיבות רבות לכך שמשקיע יבקש השקעה מסוג זה. ראשית, STO הם הרבה יותר שקופים מ- ICO. חברות העוסקות ב- STO חייבות לחשוף מידע רגיש של חברות כולל כתובתן, ההנהלה העליונה והפיננסיות.

מידע זה מגן עוד על המשקיעים מפני ההונאות המשתוללות המתרחשות בשווקי ה- ICO. אחד להגיש תלונה שפורסם על ידי קבוצת סטטיס הראה כי עד 80 אחוזים מה- ICO שנערכו בשנת 2017 התבררו כהונאות. זו בדיוק הפעילות המרמית הזו שהובילה לפיתוח אסימוני אבטחה.

כעת, כאשר אסימוני האבטחה פופולריים יותר, מדינות רבות רוצות לארח עסקים הקשורים ל- STO. על מנת לפתות את העסקים הללו אל חופיהם, פקידי הממשלה מוכנים לעשות ויתורים רציניים. להלן המדינות הטובות ביותר להפעלת אסימון האבטחה שלך.

מלטה

מדינת האי מלטה היא אחד המקומות הראשונים להפעלת אסימון האבטחה שלך. המדינה אימצה את טכנולוגיית הבלוקצ’יין מההתחלה. ראש ממשלת מלטה, ג’וזף מוסקט, פרסם השנה הצהרה פומבית בה הוא מודה הן בפחדי הרגולטורים “והן בעובדה” שטכנולוגיה זו משנה במהירות תעשיות ברחבי העולם..

מלטה דרך Master Explorer

מלטה דרך Master Explorer

פקידים במלטז ברצינות ברצונם להיות מדינת הבלוקצ’יין המובילה בעולם. באותה הצהרה הדגיש ראש הממשלה את החשיבות שבכותרת הדיגיטציה של הכלכלה. הוא הרחיק לכת וקבע – “אנחנו חייבים להיות אלה שאחרים מעתיקים.”

במלטה נמצאים כמה מהפרויקטים הגדולים ביותר של אסימון האבטחה הנמצא כעת בעבודה. בספטמבר הודיעה הבורסה למלטה (MSX) על שותפות עם בינאנס, הבורסה הגדולה בעולם לפי נפח. Binance מבקש ליצור פלטפורמת אסימון אבטחה חדשה במדינה בחודשים הקרובים.

ליטא

ליטא עשתה צעד משמעותי בשנה שעברה לקראת מטרתה להפוך לבירת הביטחון של האיחוד האירופי. המדינה הנהיגה תקנות ידידותיות לאסימונים. שר האוצר במדינה הוציא תקנות אבטחה רחבות אשר כיסו את המיסוי, החשבונאות, ההנפקה והציות.

חברות בלוקצ’יין שולחות את הפרויקט שלהם למפקח על השווקים הפיננסיים ומשרדם גם שולח תשובה בנוגע למצב האסימון שלך. ביסודו של דבר, פקידים ליטאים מבצעים את הגרסה שלהם למבחן האווי לפרויקט שלך ונותנים לך תשובה מוצקה לפני שהמשרד שלך מתקדם בפרויקט שלהם..

מכיוון שליטא היא חברה באיחוד האירופי, היא זכתה ליתרון עצום על ידי הכשרה והסדרה של STO בארצם. פקידי ממשלה מקווים לפתות את כל האיחוד האירופי לארח STOs במדינה.


שוויץ

לשווייץ היסטוריה ארוכה כמקלט בטוח כלכלי. המדינה כוללת מיסים נמוכים וסביבה ידידותית לקריפטו. שוויץ הייתה אחת המדינות הראשונות שאימצו תקנות מטבעות קריפטוגרפיים.

לשוויץ עמדת פרו-קריפטו מאז 2014, כאשר הרגולטורים פרסמו דוח המפרט את המשמעות של מטבעות קריפטוגרפיים. מעניין כי הדו”ח הודה כי מטבעות קריפטוגרפיים מטפלים באותן משימות כמו כסף, אך הפסיקו לסמן את התווית של המכרז החוקי שלה בגלל היעדרה של מדינה מנפיקה.

STOs מגישים את הפרויקט שלהם לרשות הפיקוח על השוק הפיננסי בשוויץ (FINMA). גוף רגולטורי זה בודק כל STO כדי לאשר לאיזו ייעוד נופל הפרויקט. תוויות אסימון כוללות אסימונים לתשלום, שירות, נכס והיברידי.

ישראל

בישראל מתגוררים מספר רב של סטארט-אפים מבוססי בלוקצ’יין. המדינה מובילה את העולם במחקר & התפתחות על פי לאחרונה בלומברג להגיש תלונה. הדו”ח הציב את ישראל במקום השני, רק אחרי דרום קוריאה מבחינת חדשנים. ישראל קיבלה את פני חברות הבלוקצ’יין על ידי הורדת מסי הצפנה במחצית באוקטובר השנה.

תל אביב, ישראלי

על פי Cryptoslate להגיש תלונה, ישראל החלה את שנת 2018 עם הפעלת 88 בלוקצ’יין. במרץ 2018 פרסמה ישראל תקופת ביניים להגיש תלונה אשר פירטו את התקנות עבור ICO. הדו”ח נועד ליצור “איזון בין חדשנות טכנולוגית להגנה על משקיעים.”

ראש לשעבר של רשות הביטחון, פרופ ‘שמואל האוזר, הרחיק לכת והמליץ ​​למדינה לטפח את הקמתו של מרכז בלוקצ’יין בינלאומי. פרישה לגמלאות. מהלך זה מבטיח כי ישראל תישאר כוח דומיננטי בשוק הקריפטומה.

קנדה

קנדה ממשיכה להוביל את מהפכת הצפנה בצפון אמריקה. בורסת ניירות ערך הקנדית (CSE) הודיעה בפברואר על כוונתה להשיק פלטפורמת אסימון ניירות ערך חדשה. הפלטפורמה מבוססת על Ethereum Blockchain.

טורונטו, קנדה היא מקום הולדתו של את’ריום והעיר ממשיכה להיות מוקד חזק לפעילות קריפטו. בנוסף, הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים להפעיל בקלות אסימון אבטחה משלהם. החלטה זו תואמת את רצונה של טורונטו להיות מובילה בענף.

על פי ידיעה לתקשורת, פלטפורמת אסימון האבטחה החדשה נועדה לתת לחברות אלטרנטיבה למרחב ה- ICO.  קבוןi Technologies הוא אסימון האבטחה הראשון שמתוכנן להשקה בפלטפורמה. החברה גם הגישה תשקיף לוועדת ניירות ערך בריטיש קולומביה (BSCE)..

דובאי

דובאי נותרה השפעה חזקה בקריפטומארק. המדינה הייתה אחת הראשונות שהנפיקו מטבע קריפטוגרפי שנתמך על ידי המדינה כבר באוקטובר 2017. בפברואר השנה, מרכז הסחורות הסביבתי של דובאי (DMCC) החל להקל על שוק מטבעות קריפטוגרפיים..

ה- DMCC הוא חבר במועצת הבלוקצ’יין העולמית. הפרויקט התחיל בתחילה כחלק מיוזמת העיר החכמה של דובאי. אם כבר מדבר על מטבעות קריפטוגרפיים, דן מנהל הפרויקט, פרנקו בוסוני, כיצד הוא יכול לראות עתיד דמוי סחורות עבור הנכסים הדיגיטליים הללו. דובאי נמצאת כעת בעיצומה של פיתוח מסגרת חזקה לסחורת אסימון האבטחה לפעול בה.

אסימונים ביטחוניים – צעד חכם

המדינות מדגימות את הרוח החדשנית וההחלטה שלהן למצב את השווקים שלהן בהתאם לדיגיטציה של הכלכלה תשתלם בהחלט. שוק אסימון האבטחה ממשיך להתרחב ומדינות אלה רואות כעת את היתרונות של עמדתם המקוונת. אתה צריך לצפות ליותר מדינות חודשים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map