סיכום SEC – קלייטון משלים את כהונתו, הצעת ברוקר-סוחר, מחויב מנהל הקרן

החדשות על ה- SEC שמטעין את Ripple ומנהליה המרכזיים בהפצת ניירות ערך לא רשומים משכו את תשומת ליבם של כולם. למרות היקף התביעה הזו, ה- SEC נותרה קשה בעבודה וסיפקה השבוע מספר עדכונים בכל הקשור לפעילותה.

קו הסיום

ג’יי קלייטון הוא כעת רשמית יו”ר ה- SEC לשעבר. בשנת שוחרר לאחרונה הַצהָרָה, קלייטון התייחס לעזיבתו ואמר כי “… בתהליך של סיכום סדר היום שלי וייצא ב -23 בדצמבר.”

קלייטון סיכם את זמנו ב- SEC, ופרט את היקף פעולות האכיפה ועדכוני הרגולציה.

“ב- SEC התמקדנו במודרניזציה של המסגרת הרגולטורית שלנו, ואימצנו למעלה מ -90 כללים, רבים בתחומים שלא טופלו באופן מהותי במשך עשרות שנים. חשוב לציין כי מאמצי הבדיקה והאכיפה שלנו התמקדו בצרכים של אותם עשרות מיליוני משקי בית אמריקאים. השגנו פקודות לסכומים כספיים של מעל 14 מיליארד דולר בפעולות אכיפה והחזרנו שיא של כ -3.5 מיליארד דולר לפגיעה במשקיעים “.

חוקים חדשים

החיים של סוחרי המתווכים העוסקים בניירות ערך דיגיטליים עשויים להיות מעט קלים יותר בעתיד הקרוב. ל- SEC יש שחרר הצעה לפרשנות ציבורית, אשר יראה כי הגוף הרגולטורי מציע לסוחרי המתווכים תקופת חנינה למשך 5 שנים בה לא יינקטו פעולות אכיפה.

תקופה זו מוצעת כדי לאפשר פיתוח תשתית נחוצה – בדגש ספציפי על אחזקת ניירות ערך דיגיטליים.

“הנציבות צופה כי סוחרי המתווכים יבצעו את כל תפקידי המתווכים-סוחרים ביחס לניירות ערך של נכסים דיגיטליים – כולל שמירה על אחזקת נכסים אלה – באופן שמתייחס לתכונות הייחודיות של ניירות ערך של נכסים דיגיטליים וממזער את הסיכון למשקיעים ולשוק אחר. המשתתפים. “

זה ממשיך,

“הנציבות מכירה בכך ששוק ניירות הערך הדיגיטליים עדיין חדש ומתפתח במהירות. הדרישות הטכניות לביצוע עסקאות ואחזקת ניירות ערך של נכסים דיגיטליים שונות מאלו הכרוכות בניירות ערך מסורתיים. ועסקאות ניירות ערך מסורתיות כרוכות לעתים קרובות במגוון מתווכים, ספקי תשתית וצדדים נגדיות אשר ייתכן שאין אנלוגי בשוק ניירות הערך הדיגיטלי. הנציבות תומכת בחדשנות בשוק ניירות הערך הדיגיטליים לפיתוח התשתית שלה. “

במאמץ לפתח את פיתוח התשתית הזה, ה- SEC סיפקה צעדים שונים שניתן לנקוט, שלדעתה תציע למשקיעים את רמת האבטחה הנדרשת בהתמודדות עם נכסים כאלה. להלן מספר דוגמאות לכך.

  1. סוחרי מתווכים מוגבלים לעסוק אך ורק בניירות ערך דיגיטליים
  2. יישם מדיניות ונהלים ברורים המבטיחים אחריות דיווח מספקת
  3. יישם מדיניות ונהלים ברורים סביב הניתוח של כל נכס דיגיטלי ותכונותיו הייחודיות (מדרגיות, מהירויות עסקאות, גמישות וכו ‘).
  4. פיתוח ומשתמש בהליכים המאפשרים ומדגימים אחזקת נכסים דיגיטליים.

אמנם ישנם מחרוזות שונות המצורפות, אך הצעה זו מהווה מהלך חיובי מובהק בתחום ניירות הערך הדיגיטליים. אני מקווה שתאפשר צמיחה בלתי מוגבלת ואורגנית להתרחש, מכיוון שחברות ורגולטורים כאחד מקימים את התשתית הדרושה להפעלת מגזר בטוח ויעיל..

הואשם בהונאה


בעוד שלסוחרי המתווכים יכול להיות משהו חיובי לצפות לו, ישנם אחרים מלבד אדווה שתפסו את עיני ה- SEC בצורה שלילית..

סטפן צ’ין, מייסד וירג’יל קפיטל, נמצא הואשם על ידי ה- SEC במרמה.  חיובים אלה נובעים מפעולות שונות הנעות בין רשומות מפוברקות, לכספים שלא הוקצו ועוד.

“הנאשם סטפן צ’ין עבר התנהלות מטעה, תוך שימוש בהצהרות שקריות ומטעות באופן מהותי בפני משקיעים ואחרים, וגרם נזק חמור ואיום בפגיעה נוספת בשתי קרנות שהוא שולט בהן, קרן ה- LP של קרן וירג’יל סיגמא (” קרן סיגמא) “) ו- LP של קרן VQR Multistrategy (” קרן VQR “).”

מצוין כי למרות שסטפן צ’ין מאמין כי הוא מתגורר כיום בדרום קוריאה, הוא צפוי לשתף פעולה באופן מלא עם ה- SEC..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map