Coinbase מרחיבה את השפעתה בהודו באמצעות השקעת CoinDCX

הודו ידועה לשמצה במרחב הנכסים הדיגיטליים בזכות תפיסתו המגבילה של הבנק המרכזי שלה את מטבעות הקריפטו כולה. נפגע מאיסור מטבעות קריפטוגרפיים מבנק המילואים בהודו, נראה כי סצינת הנכסים הדיגיטליים מתה לאט במדינה עם חברות בענף שנאלצות להשבית או להקטין את הפעילות..

CoinCDX זוכה לסבב המימון השני תוך חודשיים

עם זאת, האיסור בוטל בחודש מרץ, מה שפנה מקום ללידה מחודשת של חברות קריפטו בהודו. ולא לקח יותר מדי זמן עד שהשקעות התחילו לשטוף לארץ.

CoinDCX, אחת מחילופי הקריפטו המובילים בהודו, הודיעה ביום שני על השקעה בהיקף של 2.5 מיליון דולר, חודשיים בלבד לאחר סבב המימון שלה בסדרה A בסך 3 מיליון דולר..

בסבב ההשקעות האסטרטגי המחודש הזה השתתפו Polychain Capital ו- Coinbase Ventures, זרוע ההשקעות של פלטפורמת המטבעות האמריקאית Coinbase..

המימון הנוסף מיועד למאמצי CoinDCX לדרבן אימוץ מטבעות קריפטוגרפיים בהודו, כאשר קמפיין ה- # TryCrypto הגדול מכוון למשוך עד 50 מיליון משתמשים במדינה..

סבב המימון החדש הוכרז על רקע נתוני צמיחה מרשימים והבורסה שהגיעה לרמות שיא בהיקפי המסחר היומיים שלהם. עם ההתעניינות הגוברת בקריפטוגרפי במהלך אי וודאות כלכלית עולמית זו, CoinDCXX רואה הזדמנות להרחיב את מסע הפרסום #TryCrypto עם יוזמות חינוכיות, אירועי מפגש, קמפיינים צרכניים וקהילתיים..

חלק מהיוזמות יכללו השקת אקדמיה, בלוקצ’יין מן המניין ותכנית למידה מטבעות קריפטוגרפיים לסוחרי קריפטו מתחילים.

אזור נחשק מאוד למשקיעים

נראה כי למשקיעים המשתתפים יש אמון בפוטנציאל הנכסים הדיגיטליים בהודו. Polychain Capital היא משקיעה חוזרת לאחר שהשתתפה גם בסבב זריעה של סדרה A.

מנכ”ל ומייסד שותף של CoinDCX, סומית גופטה, שיתף את השקפתו החיובית בסצנה במדינה, והעריך את העניין הרב של משקיעים חיצוניים:

“החודשים האחרונים הראו כי תעשיית הקריפטוגרפים בהודו סוף סוף זוכה להכרה הראויה מצד תאגידים ומשקיעים גלובליים. מערכת היחסים שלנו עם Polychain Capital עוברת מכוח לעוצמה ומשקפת את השותפות הגדולה שלנו עם צוות Polychain. “

גופטה גם הדגישה את האמון שהמשקיעים מלווים לחברה שלהם, וחולקת את חזון העולם עם נכסים דיגיטליים העומדים בבסיס עסקאות ברחבי העולם:

“אנו שמחים להוסיף את Coinbase Ventures כמשקיע; החזון של Coinbase והמאמצים המוצלחים לאימוץ קריפטוגרפי עולמי היו ראויים להערצה ומשקפים את חלומו של CoinDCX לעתיד DeFi. “


סבב סדרה A זכה להתעניינות של משקיעים בפרופיל גבוה בסצנה, עם השתתפות ביין קפיטל ונצ’רס ומפעיל BitMEX, קבוצת HDR..

בעוד Coinbase החל לשרת לקוחות הודים בשנת 2019, השקעה זו היא הפשיטה הראשונה של הפלטפורמה האמריקאית לסצנת הקריפטו ההודית. ראש Coinbase Ventures, Shan Aggarwal, הצהיר גם על אמונתו הנחרצת בהנהגת החברה לבנות פלטפורמה חזקה ולהפוך למובילה בתעשיית הקריפטו המקומית: 

“כאשר הודו ממשיכה לסגור את הפער בין הקריפטו-כלכלה לשוק המרכזי, CoinDCX ממוקמת מאוד להיות הפלטפורמה המובילה שהצרכנים במדינה מתקשרים איתה עם הקריפטו.”

ההשקעה של Coinbase ב- CoinDCX היא גם משחק אסטרטגי ארוך טווח, במיוחד כאשר ניתן לטעון שהיריבה הגדולה ביותר שלו בחלל – בינאנס – כבר יש שותפות עם בורסת קריפטו מקומית נוספת WazirX.

תוכניות שאפתניות להוביל את שוק הקריפטו בהודו

נראה כי CoinDCX חווה עלייה מואצת במשתמשים חדשים ובנפח המסחר בעקבות העלאת האיסור. הבורסה היא גם הראשונה בהודו שמשלבת העברות בחשבון בנק, וצוברת המון כוח בשוק המקומי.

CoinDCX מספק גם עסקאות מיידיות לקריפטו בתשלום אפס, והצוות מאחורי הפלטפורמה שואף להביא למשתמשים שלהם גישה למגוון רחב של מוצרים ושירותים פיננסיים המגובים בתהליכי אבטחה מובילים בתעשייה והגנה על הביטוח.

מפת הדרכים של החברה של החברה היא הרבה יותר נרחבת ושאפתנית מאשר להיות שער מקומי למטבעות קריפטוגרפיים. CoinDCX כבר מציעה ללקוחותיה שירות הלוואות מבוזר DCXlend ו- DCXmargin, עם עסקאות מינוף של עד 6 פעמים ביותר מ -250 שווקים, ו- DCXfutures, עם עסקאות מינוף של עד פי 20 בחוזים עתידיים מובילים על נכסים דיגיטליים..

Coinbase עם נוכחות שהוקמה כבר ברחבי העולם, עשתה צעד מכריע בהיותה חלק משוק הקריפטו המתרחב במהירות בהודו. לאחר הוצאת המכשול הרגולטורי, למדינה יש פוטנציאל להיות אחד השווקים הגדולים ביותר עבור נכסים דיגיטליים, במיוחד כאשר אוכלוסייתה עוברת במהירות לחוויה ניידת ומקוונת מלאה..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map