השקעה ב- Paypal Holdings, Inc (נאסד”ק: PYPL)

Paypal Holdings, Inc. (נאסד”ק:PYPL) ידועה כספקית מובילה של פתרונות תשלום מקוונים. כשהיא מציעה אלטרנטיבה לשיטות תשלום מסורתיות יותר, PayPal הגיעה לתחילת דרכה בתחילת שנות האלפיים כמנחת תשלומים עבור אתר המכירות הפומביות המקוונות eBay. החברה פועלת מחוץ לקליפורניה בארצות הברית, וממשיכה להיות אחת החברות החדשניות ביותר בתחום הטכנולוגיה הפיננסית (פינטק). כפי שהוכח על ידי אימוץם האחרון של מטבעות קריפטוגרפיים למערכת האקולוגית שלהם.

מה זה Paypal Holdings, Inc (PYPL)?

PayPal הוקמה בשנת 1998 על ידי שני אנשים עם רקע הנדסת תוכנה ועורך דין אחד על ידי הכשרה. במקור מכונה קונפיניטי, חברת מקס לבצ’ין, לוק נוסק ופיטר תייל נוצרה במטרה לפתח תוכנות אבטחה למכשירי כף יד. לאחר שמצאו מעט הצלחה בתחום זה, הם הציבו את האסטרטגיה שלהם, ובחרו במקום לבנות ארנק דיגיטלי. מוצר חדש זה הושק כמעט שנה מאוחר יותר בסוף 1999. זמן קצר לאחר מכן התרחש מיזוג בין Confinity ו- X.com, בנק מקוון שהוקם על ידי אילון מאסק. למרות שהחברה החדשה שמרה במקור על שם X.com, הם בחרו למתג מחדש ולהבהיר את היצע המוצרים והשירותים שלהם. החברה קיבלה את השם PayPal בשנת 2001, ובסופו של דבר החברה יצאה להנפקה בשנת 2002.

זמן קצר לאחר ההנפקה, eBay רכשה את PayPal תמורת 1.5 מיליארד דולר. בשלב זה, הצמיחה של החברה הרשימה את המשקיעים. למעלה מ- 70% מהמכירות הפומביות ב- eBay קיבלו תשלומים באמצעות PayPal, וכ- 25% מהמכירות הפומביות הסגורות השתמשו בפתרון תשלומים חדשני זה. בתוך 8 שנים בלבד, PayPal גדלה ליותר ממאה מיליון משתמשים ב -190 שטחים, והציעה שירותים באמצעות 25 אפשרויות מטבע שונות. בספטמבר 2014, PayPal בחרה להתפצל מאיביי ולהתמקד באפיקים אחרים לצמיחה. למרות שהשניים המשיכו לעבוד בשיתוף פעולה הדוק, בתחילת 2018 הוכרז כי PayPal תפסיק לעבד את תשלומי הכרטיסים לאתר המכירות הפומביות המקוונות לשנת 2020. כיום PayPal היא זהות נפרדת מאוד מבעליה לשעבר.

מדוע Paypal Holdings, Inc (PYPLחומר?

למרות קיומו לפני שני עשורים, יכולתו של פייפל לעמוד בקצב השינויים אפשרה לו להישאר רלוונטי מאוד בעידן המודרני. יכולת זו אפשרה לחברה לשרת כעת מעל 350 מיליון לקוחות וסוחרים ביותר מ -200 שטחים. במטרה להפוך שירותים פיננסיים לזולים יותר, נוחים ובטוחים יותר, הם המשיכו לחדש. בשנת 2019, השותפות עם ענקיות המדיה החברתית אינסטגרם ראתה את השקת Checkout באינסטגרם, ומאפשרת קופות מאובטחות באמצעות פלטפורמת Paypal בתוך היישום..

רכישה אסטרטגית מוקדמת הגיעה בשנת 2013 כאשר Paypal רכשה את הסטארט-אפ בריינטרי תמורת 800 מיליון דולר. כחלק מהפורטפוליו של בריינטרי רכשה Paypal את הטכנולוגיה שעומדת מאחורי Venmo, אפליקציית תשלומי שירות סלולרי שגדלה כעת ליותר מ -40 מיליון משתמשים. לאחרונה, החברה ביצעה מהלך מרכזי נוסף, שרכשה את חברת פלטפורמת תגמולי הקניות Honey בעסקה בשווי של למעלה מ -4 מיליארד דולר, ההשתלטות הגדולה ביותר שלה עד כה. האני הוא כלי לחיסכון בכסף הפופולרי בקרב אלפי שנים, עם למעלה מ -17 מיליון משתמשים פעילים. Paypal מצהירה שהיא מתכננת לשלב עוד יותר את האני בפלטפורמות Paypal ו- Venmo, מה שמאפשר לחברה להרחיב עוד יותר את הרשת שלה ולמשוך יותר סוחרים.

Paypal עשתה התזה גדולה בשנת 2020 כשהודיעה על תמיכה במטבעות קריפטוגרפיים בפלטפורמה שלהם. כעת כל המשתמשים יוכלו לקנות, להחזיק ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים מחשבונות ה- Paypal שלהם. זה פתח את האפשרות לבצע עסקאות דרך הפלטפורמה שלהם באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים כמו ביטקוין ואת’ריום, כאשר תשלומים שבוצעו באמצעות קריפטו יומרו למטבע הלאומי לפי בחירת הספק. אימוץ זה יאפשר דרך חדשה וחדשנית לבצע תשלומים לכל אחת מהחברות 26 מיליון סוחרים ברחבי העולם. מוצע במקור רק בארצות הברית, שירות זה יתרחב לפלטפורמת Venmo ולשווקים בינלאומיים בשנת 2021. אמנם מתחרים כמו Square Cash App כבר התירו עסקאות קריפטו מזה זמן מה, אך מהלך זה יוצר הזדמנות לאחד הספקים הגדולים ביותר. רשתות בעולם כדי להתחיל בהשתלבותה במערכת האקולוגית של קריפטו.

Paypal Holdings, Inc (PYPLסיכויים

למרות ההודעות החיוביות והמהלכים האסטרטגיים האחרונים, מספר גדל והולך של מתחרים נכנסים לחלל ועלולים לאיים על מעמדם של Paypals בתחום. חברות טכנולוגיה כמו גוגל, אפל, אמזון ופייסבוק כולן מפתחות מערכות תשלומים משלהן. לקראת תחרות מוגברת, Paypal השקיעה מאמצים ניכרים בבניית היבטים מרכזיים בעסקיהם כמו Venmo. כתוצאה מכך, האפליקציה הסלולרית התפתחה מכלי פשוט להעברת כספים P2P, ליישום מודרני ומעוגל של שירותים פיננסיים. בעוד שהעברות עמיתים לעמית בתוך האפליקציה אינן מייצרות הכנסות, תכונות חדשות יותר כגון העברות מיידיות וה כרטיס אשראי ונומו הם אפיקים שנוצרו רווחים. עם סקר 2019 המאשר את זה 20% מהאמריקאים השתמשו ב- Venmo בשנה האחרונה, יש הזדמנות ברורה ונוכחת למנף את יכולת המונטיזציה של הפלטפורמה.

Paypal בחנה גם לעבר שווקים זרים במטרה להרחיב את בסיס המשתמשים שלה. בשנת 2019 רכשה Paypal את GoPay, פלטפורמת תשלומים הפועלת בסין. המהלך הפך את Paypal ל פלטפורמת תשלומים זרים ראשונה לפעול באותה מדינה. למרות שהשוק בסין נשלט על ידי ענקיות מקומיות כמו אליפיי, קבלת גישה לאחד השווקים הגדולים בעולם הייתה צעד בכיוון הנכון. בתכנון וביצוע קפדניים, לרכישה זו יש פוטנציאל להשתלם בצורה ענקית.

למרות התחרות הפוטנציאלית הזו מצד חברות טכנולוגיה ענקיות, פייפאל נמצאת בצמרת יותר מ -20 שנה. הרשת הגלובלית שלהם מסיבית והם נותרים במצב טוב מאוד להדוף את האתגרים בשנים הקרובות.

היכן ניתן לרכוש Paypal Holdings, Inc (PYPL)

מתווך שאנו ממליצים עליו הוא Firstrade.


Firstrade הינה חברת תיווך מקוונת מובילה המציעה שורה מלאה של מוצרי השקעה וכלים המיועדים לסייע למשקיעים כמוך להשתלט על עתידך הכלכלי. מאז הקמתה בשנת 1985, Firstrade מחויבת לספק שירותים בעלי ערך ואיכות גבוהה.

בשילוב טכנולוגיית מסחר קניינית, ממשק משתמש אינטואיטיבי במיוחד, שירות לקוחות יוצא מן הכלל ויישומים ניידים, Firstrade מציעה פיתרון מקיף לכל צרכי ההשקעה שלך..  Firstrade חבר ב- FINRA / SIPC.

השקעה ב- Paypal Holdings, Inc (נאסד השקעה ב- Paypal Holdings, Inc (נאסד השקעה ב- Paypal Holdings, Inc (נאסד
★★★★★ ★★★★★ סקירת Firstrade

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ M1 מימון ביקורת

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ ביקורת Public.com

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

חשבון מינימלי

אף אחד

חשבון מינימלי

100 דולר

חשבון מינימלי

אף אחד

מבצעים

מניות חינם *

* ראה אתר לפרטים.

מבצעים

אף אחד

קידום

אף אחד

סיכום

מכיוון שהעולם ממשיך להתרחק משיטות תשלום מסורתיות יותר כמו מזומנים וכרטיסי אשראי לטובת מסחר אלקטרוני ותשלומים דיגיטליים, מעטות החברות שהן במצב טוב כמו ש- PayPal יכולה להוון. החברה ממשיכה בחדשנות, ויוצרת מערכת אקולוגית תשלומים רחבה ומגוונת שתעסוק הן בצרכנים והן בסוחרים. הרשת שלהם ענקית ועולמית באמת, מה שמקשה על כל מצטרף חדש בשוק להתחרות בהם. החברה מחפשת כל הזמן אחר דרכים חדשות להתרחב אליהן, כפי שעולה מהפיצול האחרון שלה בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים. עם היכולת להסתגל ולהישאר רלוונטיים, העתיד נשאר בהיר עבור Paypal.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map