השקעה במניות Virgin Galactic Holdings (SPCE)

וירג’ין גלקטיק (סימול: SPCE) היא חברה בבורסה שהוקמה על ידי איש העסקים בעל השם העולמי וחזון האיש, ריצ’רד ברנסון. בעוד היא פועלת בענף שעדיין בחיתוליו, החברה הצליחה להתבסס לפני המתחרים באמצעות צעדים במחקר ופיתוח. וירג’ין גלקטיק ממוקמת היטב לנצל את מלוא הפוטנציאל המשבש שלה ויש לה תוכנית מוצקה לגוון את פעילותה לתתי מגזרים שונים של נסיעה בחלל במידה והזדמנויות יופיעו.

מהי החזקות וירג’ין גלקטיק (SPCE)?

וירג’ין גלקטיק הינה חברת טיסת חלל מסחרית שהוקמה על ידי ריצ’רד ברנסון בשנת 2004. ידועה בפעילותה במספר תעשיות שונות, קבוצת וירג’ין של ברנסון מפעילה בהצלחה מעל 60 עסקים בתחומים כמו מוסיקה, חברות תעופה, ספקיות סלולר ורשתות מלונות. ההכנסות השנתיות הכוללות של קבוצת וירג’ין מוערכות בכ -21 מיליארד דולר. וירג’ין גלקטיק הוא החזון של ברנסון לפתיחת שטח לציבור על ידי הפיכתה לחברת תיירות החלל המסחרית הראשונה בעולם. החברה מפעילה את נמל החלל הראשון הממוסחר בעולם בניו מקסיקו, ממנו יעלו בסופו של דבר טיסות לחלל. וירג’ין גלקטיק התפרסמה בבורסת ניו יורק תחת הכותרת SPCE באוקטובר 2019.

מדוע וירג’ין גלקטיק אחזקות (SPCE) עניין?

על פי ההערכות, נסיעה בחלל עשויה להיות שוק של 20 מיליארד דולר עד שנת 2030. במגזר חסר תחרות, וירג’ין גלקטיק נמצאת במצב טוב לבסס את עצמה כשחקנית מרכזית. וירג’ין גלקטיק מתמחרת כרטיסי נסיעות חלליים מסחריים ב -250,000 דולר. כשכל אחת מהחלליות מכילה עד שישה נוסעים, הביקוש למקומות בטיסה הראשונה הזמינה כבר עולה על הציפיות, עם יותר מ 8,000 אנשים שמזמינים מקומות החל ממרץ 2020.

המוקד העיקרי של SPCE יהיה תיירות תת-מסלולית. באמצעות שילוב של מטוסים מסורתיים ונסיעות חלליות, וירג’ין גלקטיק תשתמש בגישה בעלות נמוכה יותר להבאת אנשים לחלל המבדילה אותה מהמתחרים, חללית תחובר לכלי טיס הממריא ממסלול שדה תעופה מסורתי. לאחר שהמטוס יגיע לגובה מספיק, הוא ייפרד מהחללית, ואז תירה את הרקטות שלו כשהוא עולה למיקרו-כוח משיכה לכמה דקות לפני שהוא חוזר ארצה. החללית וגם המטוסים ינחתו חזרה בנמל החלל בניו מקסיקו, וכל היבטי הפעולה יכוונו למקסם את מספר החלקים הניתנים לשימוש חוזר..

שני המתחרים העיקריים במרחב זה הם Blue Origin ו- SpaceX. שתי החברות מוחזקות באופן פרטי והמניות אינן זמינות בבורסה כלשהי. לפיכך, למשקיעים המעוניינים במגזר צומח זה נותרה עם ברירה אחת בלבד. בעוד ש- SpaceX היא מתחרה, הם פועלים במרחב מעט שונה ומתמקדים יותר בתיירות מסלולית, הכוללת הכנסת אנשים לחלל למשך מספר ימים ואפילו שבוע. אילון מאסק שהקים את SpaceX כבר ביצע בהצלחה טיסות, כאשר הבולטת ביותר הייתה שיגור של שני אסטרונאוטים לחלל בשותפות עם נאס”א באוגוסט 2020. מצד שני, Blue Origin פועלת במרחב דומה יותר כמו Virgin Galactic, אך עדיין פיגור כמה שנים מבחינת מחקר ופיתוח..

החזקות וירג’ין גלקטיק (SPCEסיכויים

מסעות וחקירה בחלל כבר אינם ענף תלוי ממשלתי. השקעה מהמגזר הפרטי פתחה אפשרות לנסוע לחלל בעתיד הלא רחוק למי שיש להם אינטרס וכסף לעשות זאת. ככל שמחקרים ובדיקות נוספים יושלמו, עלויות הפעולה יורדות ללא הרף. בתורו, ניתן להפחית את עלויות הכרטיסים מבלי להשפיע על השוליים. משמעות הפחתה זו היא שסביר להניח שנסיעה בחלל תהיה פתוחה לעוד יותר אנשים ממה שניתן כיום.

בעוד שתיירות תת-מסלולית היא המוקד העיקרי של הפעילות הנוכחית, הגישה התלת-פאזית של וירג’ין גלקטיק מאפשרת צמיחה רבה גם בעתיד. שלב 1 ו -2 כולל מסחור ואז הרחבת טיסת החלל כפי שתמצה לעיל. שלב 3 עם זאת מתכנן להרחיב את פעילות החברות לתת-מגזר חדש: נסיעה נקודה לנקודה. גישה נקודתית שלב 3 שלב זה תנסה לפתח טכנולוגיות להטסת אזרחים מנקודה לנקודה על פני כדור הארץ הרבה יותר מהר ממה שניתן כיום. זה ייעשה על ידי טיסה הרבה יותר גבוהה באטמוספירה מאשר מטוסים הנוכחיים או אפילו לחלל. טכנולוגיה זו זכתה להתעניינות מצד בעלי אינטרסים רבים, כולל נאס”א שחתמה על הסכם עם וירג’ין גלקטיק במאי 2020. הסכם חוק החלל היה צעד גדול קדימה עבור וירג’ין גלקטיק ואישר את האמון שיש לקבוצות בעלי עניין בחברה. יו”ר חברת Virgin Galactic Chamath Palihapitiya הצהיר כי הוא מאמין שטכנולוגיה זו קרובה ממה שרוב האנשים מבינים, והעריך שנסיעה נקודתית במהירות גבוהה בהרבה מהקונקורד יכולה להיות במרחק של 5-10 שנים בלבד..

אם תקופת הזמן הזו תעמוד, לוירג’ין גלקטיק יש פוטנציאל לשבש באופן דרמטי את תעשיית הטיסות האוויריות בעתיד הלא רחוק. מנסיעות עסקים ועד לחופשות, וירג’ין גלקטיק תוכל לענות על מגוון צרכים שונים בנקודות מחיר שונות. לצד התוכנית הקבועה כבר לתיירות תת-מסלולית, לחברה מספר דרכים שונות לצמיחה ויתרון ראשון במעלה שיכולים לאפשר לה לשלוט בשוק. בנוסף, רשת החברות העצומה של המייסד ריצ’רד ברנסון עשויה לסנכרן עם כמה מהפעילות המתוכננת של וירג’ין גלקטיק, ובכך לחזק את העמדה המועילה ביותר בה החברה נמצאת..

קנה אחזקות וירג’ין גלקטיק (SPCE) מניות

מתווך שאנו ממליצים עליו הוא Firstrade.

Firstrade הינה חברת תיווך מקוונת מובילה המציעה שורה מלאה של מוצרי השקעה וכלים המיועדים לסייע למשקיעים כמוך להשתלט על עתידך הכלכלי. מאז הקמתה בשנת 1985, Firstrade מחויבת לספק שירותים בעלי ערך ואיכות גבוהה.

שילוב של טכנולוגיית מסחר קניינית, ממשק משתמש אינטואיטיבי ביותר, שירות לקוחות יוצא מן הכלל ויישומים ניידים, Firstrade מציעה פיתרון מקיף לכל צרכי ההשקעה שלך..  Firstrade חבר ב- FINRA / SIPC.

השקעה במניות Virgin Galactic Holdings (SPCE) השקעה במניות Virgin Galactic Holdings (SPCE) השקעה במניות Virgin Galactic Holdings (SPCE)
★★★★★ ★★★★★ סקירת Firstrade

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ M1 מימון ביקורת

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

★★★★★ ★★★★★ ביקורת Public.com

דירוג Securities.io נקבע על ידי צוות המערכת שלנו. נוסחת הניקוד של מתווכי מניות מתחשבת בעשרות גורמים, כולל עמלות מינימום וחשבונות, פלטפורמות מסחר, תמיכה בלקוחות, גופים רגולטוריים ואפשרויות השקעה..

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

עמלות

ועדת אפס

חשבון מינימלי

אף אחד

חשבון מינימלי

100 דולר

חשבון מינימלי

אף אחד

מבצעים

מניות חינם *

* ראה אתר לפרטים.

מבצעים

אף אחד

קידום

אף אחד

סיכום

העניין וההשקעה בענף תיירות החלל רק החלו להתגלות בשנים האחרונות. כאשר המסע הראשון בתיירות החלל המסחרית יושק בסופו של דבר ונוצר יותר עניין, וירג’ין גלקטיק תישאר המובילה בענף ותהיה הבחירה בקרב מטיילים רבים בפעם הראשונה בשל המוניטין שנבנה. עם ניסיון של שנים בהשוואה למתחרות ותוכנית שאפתנית להרחבת ולכידת נתחי השוק, החברה תמשיך להיות שחקנית דומיננטית בתחום בעתיד הנראה לעין..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner