חיזוי מחיר לייטקוין לשנת 2021 – חיזויים מומחים וניתוח טכני

(עודכן 13 בפברואר 2021) באוגוסט האחרון ראינו את ליטקוין עוברת מחצית, כאשר תגמול החסימה שלה הופחת מ- 25 LTC ל- 12.5 LTC. לפני האירוע הצפוי מאוד, מחיר LTC הצליח לערוך עצרת מסוגים כשמשקיעים קנו מכיוון שהם צפו שהמחיר יעלה ברגע שאירוע המחצית התרחש..

עם זאת, ההפך קרה. Litecoin הצליחה להגיע לשיא בסביבות 140 $ ביוני ומאז נמצאת בירידה מתמדת.

אך לאחרונה, LTC עבדה על כמה יוזמות שאמורות להעלות את מחירו בשנת 2020. אלה כוללים הכנסת עסקאות חסויות שיעזרו להדוף את בעיית הפגיעות. זה מהלך שיעזור ל- LTC לצאת מהצל של BTC על ידי יצירת זהות משלו.

כמו כן, לאחרונה המצע נכנס לפילנתרופיה, ועל ידי שיתוף פעולה עם כוח הילדים של יוניסף, תוכנית שמראה לילדים שיש להם פוטנציאל לחולל שינוי. אנו יודעים שזה לא קשור למחיר, אבל זה חיובי לתדמית של LTC.

במאמר זה, אנו נסקור כמה תחזיות מומחים, אירועי חדשות וניתוח של התרשימים כדי לראות מדוע 2020 נראה מבטיח עבור LTC..

קנו היום Litecoin ב- Binance!

חיזוי מחיר לייטקוין – מה מומחים המאמינים במחיר הליטקוין? 

Litecoin הוא המטבע הדיגיטלי השביעי בגודלו בשוק עם שווי שוק של מעל 4.9 מיליארד דולר. המטבע נוצר בשנת 2011 ונבנה על אותו בלוקצ’יין כמו BTC. בנוסף, ניתן להשתמש ב- LTC לביצוע תשלומים.

היתרון הגדול ביותר של LTC על פני BTC הוא המהירות. זה מכונה “לייט” מכיוון שהוא מהיר פי ארבעה מ- BTC.

חיזוי מחיר הקריפטו אינו כל כך קל, לאור אופיו ההפכפך של השוק. עם זאת, זה לא מונע מאנשים לנסות לחזות מה המחיר באמצעות מדדים שונים.

על פי הניתוח הטכני שביצעה TradingBeasts, הם רואים את המטבע בעוד שנתיים או שלוש, כהשקעה טובה שתשא תשואות נאות..

אתר חיזוי הקריפטו Coin Price מאמין כי 2020 יהיה שוק שור לכל המטבעות הקריפטוגרפיים, ועל סמך זה הם רואים את מחיר ה- LTC הולך לרמה של 124 $..

התחזית החיובית נתמכת על ידי DigitalCoinPrice, שרואה LTC נסחר בסביבות 106 $ עד סוף השנה..

לא כולם אופטימיים מאוד לגבי מחיר ה- LTC מכיוון ש- Wallet Investor רואה הפוך בהון עבור LTC. הם צופים שהמטבע יסתיים השנה ב 22 דולר, מה שאומר הפסד של יותר מ -50% על מחירו הנוכחי. אך אנו מאמינים שזה מאוד לא סביר בהתחשב בכך שליטקוין עובדת על כמה יוזמות שעלולות להעלות את מחירו.

ג’ורג ‘טונג, תחזית LTC בסך 1500 דולר בסוף השנה גובה על ידי ג’ון מקאפי, שהצהיר כי המטבע יכול לעלות באותה מידה, אם לא יותר מ- BTC..


לאחר שצ’רלי לי, מנכ”ל פלטפורמת Litecoin עזב את LTC ל- Coinbase, ואז חזר שוב ל- LTC, רבים מאמינים כי למחירו של המטבע הדיגיטלי עתיד מזהיר.

בנוסף, ניתוח טכני תפס כמה הזדמנויות בהן מחיר Litecoin יכול להיות בין המרוויחים המובילים עד סוף 2019. תרשימים אחרים מראים עלייה במחירי LTC הצפויה להתפשט עד 2020 ואילך..

רווח חסוי & קלי

לפני זמן מה הייתה תחזית מחיר לייטקוין שתפסה את עינינו. תחזית המחיר הייתה של קלי, מנהלת חברת BK Capital Management LLC, שטענה ליטקוין עשוי להגיע ל -500 דולר. חיזוי המחיר פורסם בשנת 2017 בדצמבר, אך אנו עדיין בדרך להגיע לסכום זה. עם זאת, עלינו לעשות זאת צעד אחר צעד עם צמיחה מתמדת. זוהי חיזוי טוב של מחיר litecoin לשנת 2025, אך לא לשנה זו.

קנו היום Litecoin ב- Binance!

שותפויות Litecoin בשנת 2020

במטרה להגביר את האימוץ של ליטקוין כאמצעי תשלום ברחבי העולם, המטבע החופשי בגודלו שותף לשני ארגונים משפיעים. השותפויות הוכרזו ב- 27 בפברואר תוך 24 שעות שהובילו להתרגשות בקרב קהילת ה- LTC. הראשון שׁוּתָפוּת היה עם Glory, חברת קידום בוקבוקסינג בינלאומית שהוקמה בשנת 2012. אמנם זה לא יכול להשפיע על חיזוי מחירי litecoin שלנו יותר מדי, אבל נחמד לראות כי LTC זוכה ליותר ויותר נראות.

 שיתוף הפעולה יביא לליטקוין להיות המטבע הרשמי הראשון של ליגת הקרב בסטנד-אפ. על פי ההסכם, כעת לחובבי הקיקבוקסינג של גלורי תהיה גישה לליטקוין כאופציית תשלום בפלטפורמת הסחורה המקוונת של החברה GLORYshop.com.

האחר שׁוּתָפוּת היה עם ג&U Entertainment חברת הפקה של K-Pop. שיתוף הפעולה יראה את ה- LTC מקודם ב”הרגיש את הקונצרט של K-Pop “המתוכנן להתקיים ב- 6 באפריל באוניברסיטת ג’ורג ‘מנסון..

על פי ההודעה, יהיו כרטיסי ULTRA VIP שיירכשו ב- LTC. הכרטיסים יציעו את הישיבה והחוויה הטובים ביותר. בקרן ליטקוין יהיה גם צוות באתר שיחנך את צופי הקונצרטים על כוחה של LTC.

שתי השותפויות עצומות והן אמורות להשפיע באופן חיובי על מחיר ה- LTC במהלך החודשים הקרובים.

טכנולוגיית Litecoin

Litecoin נועד לפתור בעיות שמפריעות לרשת הביטקוין. לכן, היא נועדה לא לרשת את סוגיות המדרגיות של ביטקוין. נאמר כי ליטקוין מהיר פי ארבעה מביטקוין במהלך עסקאות המבוססות על עיצוב בלוקים.

איכויות כאלה הופכות את הקנאה לסוחרים המעוניינים להוסיף אפשרות תשלום קריפטו עבור לקוחותיהם. בסופו של דבר, יתרון זה יוביל לאימוץ מסיבי שידחוף את מחיר הליטקוין עוד יותר.

בהיותו פרויקט קוד פתוח, לליטקוין יש מספיק מקום להציג רעיונות טריים לפלטפורמה המאפשרת לה לתפוס מעמד גבוה יותר כמטבע הבחירה.

Litecoin משתמש באלגוריתם משופר של Proof-of-Work (PoW), שמפשט בתורו את פעולת הכרייה.

בנוסף, הטכנולוגיה שלה ראתה גם את ליטקוין גובה דמי עסקה דלים בהשוואה ליריבה הביטקוין. זה מחבב את Litecoin לעוד אנשים המעוניינים לחסוך בדמי עסקה.

סיבה מדוע מחירו של ליטקוין עלה בשנת 2019 הייתה בגלל שיתוף הפעולה של ליטקוין עם קרן. כפי שאמרו ב המאמר:

התחלנו לחקור לקראת הוספת פרטיות ופטריות לליטקוין על ידי מתן אפשרות להמרה מקוונת של LTC רגיל לגרסת Mimblewimble של LTC ולהיפך. עם המרה כזו, ניתן יהיה לבצע עסקאות עם Mimblewimble LTC בסודיות מוחלטת.

Litecoin הוא כבר מטבע קריפטוגרפי שימושי, המשלב Litecoin עם mimblewimble’s פרוטוקול הפרטיות יכול לשפר בקלות את הערך, האימוץ והתועלת של Litecoin. Litecoin מציגה שימוש מוגבר לצד Ethereum שחווה את הרחבת DeFi. רק לפני כמה ימים הושק היישום של Litecoin MimbleWimble מחדש על מנת שמשתמשים חדשים יבדקו את הפלטפורמה.

קנו היום Litecoin ב- Binance!

עסקאות חסויות ופטריות על ליטקוין

ליטקוין גם תציג עסקאות חסויות במהלך השנה הזו. לפחות זה מה שהצוות שעומד מאחורי ליטקוין רוצה לעשות. עם יישום זה, לקהילת Litecoin תהיה אפשרות להגן על פרטיותה ולהיות בעל נכס דיגיטלי פטרי לביצוע עסקאות. 

ההודעה נמסרה על ידי צ’רלי לי, מייסד Litecoin, מוקדם יותר השנה בטוויטר. לדבריו, הפגיעות היא המאפיין היחיד של כסף בריא שחסר לביטקוין ולליטקוין. 

אפשר להחליף מטבעות פיאט עם אנשים שונים מבלי שתצטרכו לדאוג אם הכספים יתקבלו או לא. עם זאת, זה דבר שכרגע אינו אפשרי בנכסים דיגיטליים שונים מכיוון שכל העסקאות רשומות בבלוקצ’יין. אם ישנם נכסים דיגיטליים ששימשו את הלבנת הון או סוחרי סמים, אלה לא היו מתקבלים על ידי מרכזיות רבות ומשתמשים אחרים.. 

כשההכרזה הוכרזה על ידי צ’רלי לי, כמה ימים לאחר מכן, ליטקוין זינק מ -32 דולר ל -45 דולר בתוך כמה שעות בלבד. מאז המטבע הווירטואלי זינק ל -140 דולר לפני ששוב ירד.

מחיר הליטקוין התנהג פעמים רבות באופן מוזר. ואכן, זה שבר את כל תחזיות המחירים של האנליסטים ועבר גבוה יותר. לפיכך, אנו יכולים לצפות לכך גם עבור LTC בעתיד לאחר פריסת הפטריות.

ראוי להזכיר כי צ’רלי לי, היוצר של ליטקוין הוא גם יועץ של HTC Exodus. זה יכול להיות מאוד שורי עבור המטבע הווירטואלי ומעורבותו בפרויקטים גלויים לעין. בנוסף אליו, Litecoin מארחת כעת את אחד ממשחקי הבלוקצ’יין הטובים ביותר במשחקי תפקידים בבלוקצ’יין שלו.

Litecoin (LTC) ניתוח חיזוי מחירים ניתוח ניתוח תצוגה עודכן 13 בפברואר 2021

תוכנית מסחר # LTCUSDT! על ידי VS_trading עַל TradingView.com

Litecoin מראה כי הייתה רמת התנגדות חזקה של 186 דולר למטבע. בימים האחרונים האנליסט מראה כי המטבע הדיגיטלי ניסה לפרוץ את הרמה הזו. כעת, LTC עלה גבוה יותר וכיוון 220 USDT למטבע. 

בעוד את’ריום ומטבעות דיגיטליים אחרים נעו גבוה יותר, ה- LTC נותרה מאחור. זו יכולה להיות הזדמנות עבור המטבע הווירטואלי להראות שהוא מוכן להתקדם גבוה יותר בימים ובשבועות הקרובים.

לדברי האנליסט, תמיד חשוב לסחור עם המערכות שלנו ולעצור. בתרשים ששיתף 186, 146 ו -125 הם רמות תמיכה והתנגדות חשובות מאוד.

LTC – 4 שעות. המחיר מגיע לטווח הקריטי של 145-150 דולר על ידי P_S_trade עַל TradingView.com

לדברי האנליסט, אנו רואים את סוף התיקון בשוק הליטקוין (LTC). הוא מראה כי היו היקפי מכירות נמוכים במהלך מחירי LTCUSDT. יתר על כן, הוא מזכיר כי לאחר צניחה חדה בצמד המסחר LTCUSDT ב -10 בינואר, החלו הקונים לבנות אזור נזילות חדש שבין 125 USDT ל- 130 USDT. זה יכול להיות אזור תמיכה טוב עבור המטבע הווירטואלי. 

יתר על כן, עם פעולת מחיר זו בשוק ה- LTC, השוק שייך כעת לקונים. היעדים הבאים יכולים להיות בין $ 170 ל- $ 175 למטבע LTC. כמובן שזה תלוי בתפקוד הביטקוין בימים הקרובים.

מטבע לייט (LTC) – 16 בינואר על ידי readCrypto עַל TradingView.com

עבור מטבע החליפין של Litecoin (LTC) כנגד USDT, האנליסט סבור כי LTC יכול לגעת בנקודת 123.25 USDT אם המטבע הווירטואלי יורד מ -145.90. זוהי רמת תמיכה חשובה מאוד שכבר ראינו בה בעבר כי תמיכה והתנגדות. 

רמות חשובות אחרות שהצביע האנליסט בתרשים כוללות 170.07 ו- 182 USDT ל- LTC. המטרה של משקיעי LTC תהיה לעקוב אחר מגמת המטבע הווירטואלי הזה דרך ערוץ העלייה שמציג האנליסט בתרשים. כמובן שלביטקוין (BTC) יכולה להיות השפעה רבה על LTC בימים הקרובים.

LTC-3h. יתכן תיקון מקומי ל- 112-115 דולר. על ידי P_S_trade עַל TradingView.com

עבור אנליסט זה, LTC לא הצליחה לבדוק את הרמה הקריטית של 145 $ שהייתה רמת התנגדות חשובה מאוד עבור המטבע הדיגיטלי. הוא סבור כי המוכרים מנסים לקחת את העניין לידיים ולקחת את השליטה ב- LTC. 

הרמה של 131 דולר נמצאת גם בשליטת המוכרים לפי האנליסט. הוא סבור שאולי יתאפשר להם לדחוף את המחיר לכיוון 112 ו 115 דולר מהרמות הנוכחיות של 130 דולר. בנוסף, הוא מאמין שאם הקונים לא ישמרו על הטווח של 112 ו 115 דולר, התיקון של LTC יכול לדחוף את המחיר שוב ל 100 דולר..

LTC החסיד הנאמן לביטקוין!! על ידי HamadaMark עַל TradingView.com

לדברי האנליסט, יתכן כי צמד המסחר LTC / USDT יחזור לשיאים מקומיים קודמים במחיר של 150 $ ל- LTC. זה יאפשר למטבע הדיגיטלי להתאושש ממגמת הדוב האחרונה שחוותה מאז 2019 ולעבור לקראת השיא הקודם של 375 דולר בכמה בורסות.. 

האנליסט מציג גם את רמות פיבונאצ’י עבור LTC וכיצד מטבע וירטואלי זה יכול לעקוב אחר התרחבות המחירים שחווה ביטקוין בחודשים האחרונים. זה יאפשר למטבע הווירטואלי להתקדם גבוה יותר ולשחזר את רמת המחירים אליה הגיע במהלך ריצת השוורים 2017, כאשר הביטקוין עלה לראשונה על 19,000 דולר..

שאלות נפוצות (שאלות נפוצות)

מי יצר את ליטקוין?

מהנדס גוגל לשעבר צ’רלי לי יצר את Litecoin. עם זאת, הוא מכר ותרם את כל אחזקותיו בשנת 2017 כדי למנוע ניגוד עניינים כשהוא הוביל את הפלטפורמה.  

מתי הושק Litecoin?

Litecoin הושק באוקטובר 2011 תחת רישיון MIT / X11 ששימש כטכנולוגיית ביטקוין מוקדמת. עם זאת, זה הקטין את זמן ייצור הבלוקים ל -2.5 דקות והגדיל את מספר המטבעות ברשת ל -84,000,000. הוא גם משתמש באלגוריתם hashing שונה המכונה scrypt, ואילו Bitcoin משתמש ב- SHA-256.

האם Litecoin מבוזרת?

בדיוק כמו ביטקוין, ליטקוין מבוזרת לחלוטין ללא נקודת סמכות אחת.

האם הוכחת יתד של ליטקוין? 

Litecoin משתמש ב- Scrypt, הוכחת אלגוריתם לעבודה. 

האם ליטקוין היא השקעה טובה?

אנו מאמינים כי LTC היא עדיין השקעה טובה, ובטווח הקצר אנו לא רואים שהאסימון מאבד מערכו. אנו יכולים לצפות לראות את מחירו עולה עם הזמן כאשר מטבעות קריפטוגרפיים צוברים פופולריות בקרב המונים. 

האם ליטקוין יעלה? 

הניתוח שלנו מראה כי מחיר ה- LTC יעלה בקרוב על סמך היסודות הטכניים וההתפתחויות החיוביות הרבות סביב פלטפורמת Litecoin..

איפה קונים Litecoin?

קנו Litecoin באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב ב- Coinbase, BitPanda, Coinmama ו- CEX.io. אתה יכול גם לקנות LTC באמצעות חשבון בנק או העברה בנקאית ב- Coinbase, BitPanda ו- CEX.io. 

ב- Coinbase האמריקאים יכולים להשתמש בהעברת ACH עם 5-7 ימי המתנה ואילו האירופאים יכולים להשתמש ב- SEPA עם 1-3 ימי המתנה.

אין דרך קלה לקנות LTC באמצעות מזומן או PayPal, וצריך קודם לקנות מטבע כמו ביטקוין ואז להמיר אותו ב- Litecoin. ניתן לעשות זאת על Binance, Changelly, Poloniex, ורבים אחרים.

כמו כן, אתה יכול לקנות LTC באמצעות Skrill מכיוון ש- BitPanda מקבל תשלומי Skrill.

חשוב לציין כי העמלות משתנות בהתאם לאפשרות שתבחר, לכן כדאי לבדוק זאת לפני שתתחיל לקנות ליטקוין. כמו כן, והכי חשוב, שיהיה לכם ארנק בו תוכלו לאחסן את המטבעות שלכם לאחר רכישתם מכיוון שלא מומלץ לאחסן מטבעות בבורסות. כמה מהארנקים הטובים ביותר כוללים את Ledger Nano S ו- Trezor.

האם ליטקוין מת?

לא, ליטקוין מאוד חי ובועט. כפי שראינו במאמר זה, הפרויקט עסוק בחתימת שותפויות חדשות ועבודה על שיפורים נוספים. 

האם Litecoin עדיף על ביטקוין? 

ליטקוין ידוע בתור הכסף עם ביטקוין שהוא הזהב בגלל הדמיון הרב והעובדה שזה מזלג של ביטקוין. מה ששיפר Litecoin היה זמן העסקה שהפחית אותו מעשר דקות לסביבות שתי דקות וחצי.

האם ליטקוין ייכשל? 

Litecoin קיים מזה זמן רב אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המוקדמים ביותר, ועם הזמן הצליח לשמור על מעמדו כאחד מעשרת המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים לפי שווי שוק. בהתחשב בכך שמייסדה וקרן Litecoin תמיד עובדים קשה לשמור על הרשת ולשפר אותה, מכסה המנוע של כישלון Litecoin הוא בלתי סביר ביותר..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map