חיזוי מחיר לאונטולוגיה 2021 – התפתחויות חיוביות ותחזיות טכניות שורניות

(עודכן 14 בפברואר 2021) פרויקט האונטולוגיה שמקורו בסין הוא פרויקט בלוקצ’יין המסייע לרתום את העוצמה של טכנולוגיית ספר החשבונות המבוזר. הפרויקט הוא בלוקצ’יין ציבורי מבוזר ובעל ביצועים גבוהים ופלטפורמת שיתוף פעולה מבוזרת. המטבע ONT הוא מטבע דור שני, מה שעוזר לגשר על הפער בין טכנולוגיית הבלוקצ’יין למגזרים העסקיים. 

האחרונים חיבור ב- Crypto.com העלה את המחיר של אונטולוגיה. נכון לעכשיו, ONT נסחרת במחיר של 0.9 דולר עם שווי שוק של 578 מיליון דולר.

קנו את ONT ב- Binance עוד היום!

חוות הדעת של מומחים מדוע מחיר אנטולוגיה יעלה

השנה שעברה לא הייתה נהדרת עבור ONT מכיוון שהמחיר שלה שקע לאט וסיים את השנה בסביבות 0.5 $. עם זאת, 2020 נראה מבטיח עבור מטבע זה. לפלטפורמה תכונות יישומים מותאמות אישית והיא ידידותית למשתמש, ובכך הופכת אותה למגוונת בהשוואה לעמיתיה.

הבעיה היחידה עם ONT היא שמדובר בפלטפורמה נישתית. אם הפלטפורמה מצליחה לשדרג את ההיצע הייחודי שלה, אז למטבע צריך להיות עתיד מזהיר יותר. בנוסף, לפלטפורמה יש מפתחים מיומנים, ושותפויות עם חברות גדולות כמו NEO, ואלה תרמו באופן משמעותי להצלחת המטבע. אלו אחת הסיבות העיקריות לכך שמחיר אונטולוגיה צפוי לעלות בתקופה הקרובה.

נכון לעכשיו, מחיר השוק של ONT הוא זמן טוב לקנות למשקיעים. על פי תחזיות מחיר, מחיר המטבע צפוי להגיע ל -3.50 דולר עד סוף 2020. המטבע הגיע בעבר ל -10 דולר. אנליסטים גם קובעים כי בהתבסס על המגמות בעבר ובהווה, המערכת האקולוגית החזקה של הפלטפורמה תטפס לאט לאט לקראת המחיר החזוי תוך זמן קצר..

קנו את ONT ב- Binance עוד היום!

גורמים אחרים המשפיעים על מחיר האונטולוגיה כוללים:

שותפויות

תוך פחות מחודש שותפה אונטולוגיה עם שתי חברות המתמחות בקנה אחד עם AML ו- KYC.

האחד הוא Shufti Pro שבאמצעותו חתמה אונטולוגיה על מזכר הבנות (MoU) שיראה כי שתי החברות ישלבו ידיים בפיתוח שירותי זהות דיגיטלית..

כאשר אונטולוגיה היא בלוקצ’יין ציבורי, הזהות הדיגיטלית היא אבן יסוד בהצלחה של פרויקט הבלוקצ’יין המבוסס על אמון..

על ידי שותפות עם Shufti Pro, חברה מובילה המספקת פתרונות אימות בקנה מידה עולמי, חברות נוספות חייבות לסמוך על אונטולוגיה. זה מהלך שיוביל לאימוץ מוגבר.

במהלך החתימה על תקופת העבודה, ויקטור פרדונג, מנכ”ל, שופתי פרו, אמר:


“עקבנו בעניין אחר ההתקדמות שלהם [אונטולוגיה], וזה הזמן הנכון להתקדם. יתר על כן, אנו מאמינים כי שימוש משולב בטכנולוגיית בלוקצ’יין חדשה וחדשנית עם אימות זיהוי זהות חדשני הוא שילוב רב עוצמה לפעילות עסקית עולמית. “

בנוסף, נראה כי אונטולוגיה צוברת כוח מעבר לכך. MIXMarvel, פלטפורמת משחקים וקהילת תוכן, חתמה על הסכם עם אונטולוגיה להבאת המשחק “Hyperdragons” שלה לרשת ONT. הידיעה הזו יצאה לשוק לפני יומיים. זה מוסיף לשותפות חתם עם Evernym וקרן Sovrin להקים קונסורציום זהות מזרח-מערב.

שותפות עם 4Stop

אונטולוגיה גם נכנסה לשיתוף פעולה עם 4Stop בכדי לספק אימות Know-Your-Customer בפלטפורמה שלה.

עם הרגולטורים הפיננסיים שדואגים להלבנת הון ומימון טרור, פתרונות יוקרתיים השומרים כנגד חסרונות אלה מהווים הקלה משמעותית לא רק עבור הרגולטורים אלא גם עבור אלה המתבוננים בפלטפורמת האונטולוגיה..

אמון מוגבר בפלטפורמה יוביל לאימוץ מוגבר. זה משהו שיעלה את מחיר ה- ONT עוד יותר.

בהתייחסו לשותפות, אינגו ארנסט, מנכ”ל 4Stop אמר:

 “עם האימוץ המתפתח של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, אנו נרגשים מאוד להיות חלק מפרויקט הבלוקצ’יין החדשני של אונטולוגיה על ידי מתן שירותי KYC נוספים לאימות ואימות נתונים אישיים ברחבי העולם. יצירת תשתית תואמת ומהימנה מיינסטרימית, סטנדרטית ונגישה בקלות היא דבר ששנינו נלהבים ממנו, ואנו מצפים להתפתחויות עתידיות. “ 

קשרים עם סין

אנדי ג’י, מנהל אסטרטגיה ראשי באונטולוגיה, מילא בעבר תפקידים בכירים בממשלת סין. הוא היה פעם המזכיר הכללי של משרד התעשייה וטכנולוגיית המידע בסין.

מייסדה, ג’ון לי, עבד גם עם חילופי החוזים העתידיים הפיננסיים בסין וב- Infosys.

עם קשרים כאלה, אפשר רק להניח שפלטפורמת האונטולוגיה תוצג לטובה בסין.

למרות שסין הצהירה בבירור את עמדתה בנוגע למטבעות קריפטוגרפיים, היא לקחה את ההובלה בכל הנוגע לאימוץ בלוקצ’יין.

עם מקרי השימוש ההולכים וגדלים לבלוקצ’יין אונטולוגיה, לא קשה לראות את הפלטפורמה צוברת אימוץ המוני בסין. כתוצאה מכך, הדבר עשוי להעלות את מחיר ה- ONT.

לסיכום, תוך שנה מקיום, אונטולוגיה (ONT), ללא ספק, גילתה את כוחה כפלטפורמה. שותפויות סייעו גם להעלות את מחירו. וברגע שפתרונות ה- AML וה- KYC יושמו במלואם, צפה שמחירו יעלה עוד יותר ככל שיותר עסקים יעלו על הסיפון.

קנו את ONT ב- Binance עוד היום!

תחזית טכנית למחיר המסחר באונטולוגיה (ONT) (עדכון 14 בפברואר 2021)

&# x1f48e; ONT – הולך בבירור לגלקסי אחר&# x1f680; על ידי רג’יורג’ה עַל TradingView.com

לדברי אנליסט, אנטולוגיה הייתה אחת הקריאות להמשך בשבועות האחרונים. כפי שניתן לראות בתרשים, זה היה שבוע חיובי מאוד עבור ONT. בעתיד הקרוב (בחודשים הקרובים) יתכן והמטבע הווירטואלי יעבור לכיוון 3.6085 USDT למטבע. 

ואכן, ישנם רמות שונות שהמטבע הדיגיטלי הזה יכול להגיע אליו. רמות אלה כוללות 1.668, 2.07, 2.62 והאחרונה 3.6085. בתרשים של האנליסט עולה כי על מנת ש- ONT יעלה גבוה יותר יהיה צורך לשבור את החלק העליון של קו המגמה שהחל לפני שנים רבות..

ONT משלים את תקופת הצבירה על ידי kvck עַל TradingView.com

אנליסט זה של TradingView טוען כי ONT הייתה בשנתיים של שלב צבירה. זה יכול להיות קרוב לסיום, כפי ששיתף. ראינו שהייתה רמת תמיכה קרובה לרמת המחירים של 0.4226 USDT שהייתה שימושית בשנים האחרונות לנכס הדיגיטלי ONT. 

יתר על כן, אנו רואים כי מחירו תיגר גם על כמה רמות התנגדות ב 1.0314 וב 1.7294 USDT. אם המטבע הדיגיטלי מסוגל להישבר מהמשולש היורד, יתכן שהוא יעבור לעבור ל 1.0314 ואז לרמת ההתנגדות הבאה 1.7294. עם זאת, יש לאשר את הפריצה.

ONT נשאב בקרוב על ידי 317 עַל TradingView.com

עבור ONT, האנליסט מראה כי המטבע הווירטואלי יכול בסופו של דבר להתנתק ממגמות דוב רב שנתיות. צמד המסחר ONT / USDT עדיין לא ברור לגבי כיוון המטבע הווירטואלי הזה. עם זאת, 2021 הולכת להיות שנה של הגדרות. 

ניתן לראות זאת בתרשים המשותף על ידי האנליסט. המטבע הווירטואלי היה בערוצי מסחר שונים ובמשולש סימטרי שהחל בתחילת 2020 עם משבר ה- COVID-19. דברים יכולים להשתנות בעתיד בהתאם להתפתחות השוק. עם זאת, ONT נותרה רחוקה משיא כל הזמנים שנרשם בשנת 2018.

ONT / USDT ארוך על ידי Trader_OMS עַל TradingView.com

צמד המסחר ONT / USDT נסחר כרגע בטווח מחירים קרוב מאוד בין $ 0.466 ל- $ 0.4624. בימים האחרונים נסחרה ONT ברמות מחירים אלה. האנליסט מאמין כי 2021 יכול להיות חיובי מאוד למטבע וירטואלי זה שיכול להגיע בסופו של דבר למחיר למטבע של $ 0.8389. 

זה ידחוף את ONT לרמת התנגדות שיכולה להיות חשובה מאוד בשביל להגיע לשיאים חדשים בכל הזמנים. זה רק שאלה של זמן להבין האם ONT מסוגל לחוות תנועה זו או לא בימים או בשבועות הקרובים.

ONTUSDT על ידי Avery_Upton עַל TradingView.com

למרות הצניחה למצב ה -50 בשוק, אונטולוגיה היא מטבע קריפטוגרפי נהדר עבור סוחרים. על פי התרשים ששותף האנליסט, נתקלנו בתמיכה באזור קרוב ל 0.4793. אנו יכולים לראות בכך רמת תמיכה תוך התחשבות בפרופיל הנפח וגם במקומות בהם בעבר ONT חווה התנגדות ותמיכה. 

כעת המטבע הדיגיטלי נע גבוה יותר והוא נסחר קרוב ל 0.5568. עם זאת, היא עדיין חייבת להמשיך ולגדול אם היא רוצה לעלות על השיא המקומי שנרשם בנובמבר השנה כשהגיע ל 0.74 דולר ארה”ב למטבע..

ניתוח פונדמנטלי

Mainnet שוחרר לאחרונה, התחיל לבנות פלטפורמת NFT, שדרוגי ארנק. לראות מתיחה חזקה על שותפויות חדשות.

כלכלת אסימון והימצאות – אספקה ​​של 1,000 מיליון ONT ו- ONG, כמעט 63% במחזור הנוכחי של ONT. לאחרונה ביצע קנייה מהשוק הפתוח. אין אירועים בוערים, אספקה ​​קבועה.

ההימור ייצור אסימון השירות של ONG, הניתן לסחירה ומשמש בתשלום דלק.

בסך הכל, לדעת האנליסט, ONTBTC הפרה רמת מפתח; סביר מאוד להניח שבדיקה חוזרת תאשר Flip S / R – מה שמאפשר כניסה נסיגה.

סיכום

שנה לאחר שהאונטולוגיה השיקה את רשת החינוך באמצעות פיתוח טכנולוגי מתמשך, הפרויקט הצליח להקים פלטפורמת שיתוף פעולה בסיסית. עד כה, אונטולוגיה הצליחה להשיג את הצעד הראשון בחזונה, שהוא להיות מוכן לכל העסקים, וזה טוב למחיר של ONT להתקדם..

אונטולוגיה נסחרת ממש מתחת ל -1 דולר, ומציעה הזדמנות רווחית לכל משקיע שבוחר לנצל את מחירו הנמוך ומוסיף מעט ONT לפורטפוליו. בהתבסס על התרשימים השוריים לעיל, ברור שמחיר המטבע יעלה בחודשים הקרובים. אתה יכול לעקוב אחר הקישור הבא כדי לקנות ONT ב- Binance.

קנו את ONT ב- Binance עוד היום!

רוצה ללמוד עוד על אונטולוגיה? אתה יכול לבדוק את המדריך הזה שמסביר הכל על הפרויקט. מדריך אחר זה ייעץ לכם לגבי הארנקים הטובים ביותר לאחסון אונטולוגיה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map