3 סיבות מדוע מחיר OMG יכול לעלות בקרוב

OmiseGo (OMG) הוא פרויקט בלוקצ’יין השואף לביזור רשתות התשלומים וליצור מערכת פיננסית ציבורית פתוחה. מטרתה היחידה של הפלטפורמה היא להציע פתרון לבעיית התיאום הבסיסית הטמונה במעבדי תשלומים, מוסדות פיננסיים ושערים.

מאז ההשקה בשנת 2013, אומיס ביססה את עצמה כמובילה בתחום הטכנולוגיה הפיננסית של אסיה. היא מתגאה באחד הפתרונות המקובלים ביותר בתשלום מקוון בתאילנד ובדרום מזרח אסיה. הפלטפורמה משתמשת ב- OMG כמטבע המקורי שלה – אסימון ERC-20.

בשנה שעברה OMG הפכה לאסימון מבוסס Ethereum הראשון שחצה את שווי השוק של מיליארד דולר, אך מחיר OMG שוקע מאז עם שאר שוק הקריפטו. כיום היא נסחרת ב -3.37 דולר עם שווי שוק של 472 מיליון דולר.

פיתוח מחירים של OMG

עם זאת, חלו התפתחויות חיוביות סביב הפרויקט שמבטיחות להחזיר את האסימון לפארו הקודם. להלן אנו נסתכל על שלוש התפתחויות עדכניות שידחפו את מחיר OMG.

יישום פלזמה קרוב

OmiseGo אמורה להיות מטבע הקריפטו הראשון ליישום פלזמה בבלוקצ’יין את’ריום. זה משהו שהרבה אנשים מתרגשים ממנו. לאחרונה הפרויקט פרסמה עדכון על התקדמותם בפיתוח בפלזמה, ונראה שהם לא רחוקים עם יישום מלא.

פלזמה היא פיתרון לשינוי קנה המידה של בלוקצ’יין. זה פרי יצירתם של ויטליק בוטרין וג’וזף פון, היוצר המשותף של רשת הברקים.

פלזמה מאפשרת לבנות בלוקים על גבי רשתות חסימות. כך, למשל, בלוקצ’יין שנבנה על גבי בלוקצ’יין את’ריום נקרא שרשרת ילדים. ברשתות ילדים אלה יכולות להיות גם רשתות ילדים שלהן וכן הלאה.

במילים פשוטות, פלזמה היא חסימות רבות המסתעפות משרשרת האם, אשר כולן קשורות לבלוקצ’יין עיקרי אחד. במקרה של OmiseGO, סניפי הבלוקצ’יין הללו ישמשו לביצוע פעולות מורכבות וזה יוריד את העומס מהשרשרת הראשית..

זה יביא למהירויות מהירות יותר ועמלות עסקה נמוכות יותר שכן הרשת הראשית לא צריכה לשחזר את הפעולות הללו.

OmiseGO החלה בפיתוח ובדיקה של פלזמה של טסוג’י ברבעון הראשון של השנה. לכן, עם כניסתנו לרבעון הרביעי, ההתקדמות הייתה יציבה עם העדכון האחרון של ממשק ה- API של Watcher להתפרס ברשת הבדיקות הפנימית של OmiseGo.

השקעת מוח עולמית

לפי הודעה לעיתונות פורסם לאחרונה, חברת ההון סיכון היפנית גלובל בריין השקיעה סכום שלא פורסם באומיז אחזקות. ההשקעה נועדה לממן את הרחבת אומיס ביפן.

המוח העולמי יתמוך גם ביוזמת OmiseGo לפיתוח תשתית פיננסית שתארח PayPal כמו מערכת תשלומים ושירות העברות כספים, וכן בורסה מבוזרת מונעת על ידי Ethereum..


המטרה של אומיס הייתה מאז ומתמיד לנסות ולשפר את התשתית הפיננסית המסורתית באמצעות כלים חדשניים כאשר היא מבקשת להרחיב את שירותיה לשטחים חדשים. בהודעה לעיתונות החברה מצהירה:

“הרחבה עולמית מהווה גורם צמיחה מרכזי לעסקים ברחבי העולם, אולם עסקאות פיננסיות עוברות עיבוד על ידי פלטפורמות מדור קודם הבנויות על תשתיות שאינן מיועדות לתמיכה בצרכי המסחר העולמי. ככל שהמסחר העולמי ותנועת האוכלוסייה גדלים, היכולת לבצע תשלומים בכל מקום ובכל מקום הופכת להיות הכרח. “

זה מסביר מדוע הפלטפורמה חווה אימוץ מוגבר. ככל שאומיז ממשיך במסעו לאימוץ ארגונים באסיה, אנו יכולים לצפות כי מחיר OMG יתחיל לעלות.

יישום מקדונלד’ס של המערכת האקולוגית של OmiseGo Blockchain

בספטמבר 2017, מקדונלד’ס תאילנד התקשרה בשותפות עם אומיס בכדי לסייע בייעול מערכת התשלומים המקוונת.

התנועה הן באתר והן באפליקציה הסלולרית גברה באופן אקספוננציאלי, והם זקוקים לפיתרון מיידי.

קדימה לחודש יולי השנה ונראה שמקדונלד’ס יישמה בהצלחה את המערכת האקולוגית של בלוקצ’יין OmiseGo.

בתוך רֵאָיוֹן, שפורסם ב- 18 ביולי, מר הסטר צ’ו מנכ”ל מקדונלד’ס תאילנד הביע את שמחתו מתוצאות השותפות של חברתו עם אומיס.

הוא אמר:

“אופטימיזציה של זרימת התשלום באתר McThai ובאפליקציה הסלולרית הייתה מוקד גדול עבורנו.”

כאן אומיס הוכיח את ערכו.

מר לועס מודה על אומז על שהפחית את מספר הצעדים הנדרשים לביצוע התשלומים וגם את מספר הנשירות בקופה. שינויים שהוא מתאר כמשמעותיים.

ההצלחה של שותפות כה בולטת היא מסיבית עבור OmiseGo ותשפיע באופן חיובי על מחיר OMG, שכן שותפויות דומות מתבצעות והושקו.

רוצה ללמוד עוד?

מעוניין במחקרים נוספים על עתיד מחיר OMG? אתה יכול לקרוא את המדריך שלנו ל- OMG כאן.

 

לבזיל שלוש שנות ניסיון עצמאי בכתיבה על טכנולוגיות משבשות. הוא מתמקד בשורות חדשות וחינוך; עוזר להפיץ את הבשורה של בלוקצ’יין. הוא מקווה שתהיה לו חברת בלוקצ’יין משלו יום אחד; עוזר לעולם באמצעות טכנולוגיית ספר החשבונות החדשנית שלו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map