6 פרויקטים להחזיר את מחיר ה- NEO ל- 100 דולר

נקרא בעבר “AntShares”, וכיום מכונה “האת’ריום הסיני” או “הרוצח אתריום”. NEO הוא פרויקט קריפטוגרפי מרגש מבוסס סין שמטרתו לקחת את הכתר מראשו של את’ריום.

ליתר דיוק, מדובר בפלטפורמת מטבעות קוד פתוח ובלוקצ’יין קוד פתוח, שיש לה גם יכולת להריץ dApps וחוזים חכמים, חלק מהמאפיינים העיקריים שהופכים את Ethereum למיוחד כל כך כפלטפורמה..

מאז שהושק בשנת 2016, מחיר ה- NEO הופך כל הזמן ראשים ועולה לכותרות. חלק מהתכונות הבולטות ביותר שלה כוללות סביבת פיתוח גמישה מאוד, אלגוריתם סובלנות תקלות ביזנטיות שהועבר, מהירויות עסקאות מהירות, תמיכה ב- ICO ו”פגיעות “ממחשבים קוונטיים..

NEO כבר הוכיחה את שוויה בזכות מספר ההישגים הרב שלה, וחשוב מכך, היא הראתה לעולם שכמו Ethereum, היא קיימא ורלוונטית לעתיד. עם זאת, אם ברצונך לתמוך או להשקיע במתחרה הגדול ביותר של את’ריום, ייתכן שתהיה מעוניין ב -6 מהפרויקטים המבטיחים ביותר שפותחו בפלטפורמת NEO.

אונטולוגיה

אונטולוגיה הוא כנראה פרויקט ה- NEO עם ההייפ הרב ביותר סביבו מכיוון שהוא מציג פוטנציאל מדהים להתפתחות עתידית. אונטולוגיה היא רשת ספרים מבוזרת (או רשת מבוססת בלוקצ’יין) המשלבת אימות זיהוי מבוזר, החלפת נתונים, שיתוף פעולה עם נתונים ופרוטוקולים ומודולים אחרים במטרה להשיג “מערכת אקולוגית אמון”.

מערכת אקולוגית מבוססת אמון זו תוכננה במיוחד כדי לאפשר לשותפים לשפר את המיקוד שלהם ולפתח את הפעילות העסקית שלהם. מאז שהושק, זכתה אונטולוגיה להכרה עצומה. לאחר שאונטולוגיה השלימה את תחנת האוויר שלה במרץ 2018 וחילקה בהצלחה 20 מיליון אסימונים, מחיר האסימון הרשמי שלה זינק.

על פי שלה מפת דרכים, לאונטולוגיה יש תוכניות מרשימות לעתיד, ובהתחשב באיזה צוות חזק שהרכיב הפרויקט, כמו גם התמיכה של כל קהילת NEO וכל שותפיה, יש סיכוי טוב שהפרויקט יהפוך אותם למציאות.

מנקודת מבט של משקיע, כדאי גם לדעת שאונטולוגיה מחוברת ישירות ל- NEO, מכיוון שיש להם את אותו מייסד, חברת הטכנולוגיה Onchain. ג’ון ג’י, אחד ממייסדי Onchain הוא גם ממייסדי אונטולוגיה.

בהתחשב בכל מה שנאמר, אונטולוגיה בהחלט שווה לפקוח עין בעתיד. תוכלו גם לעקוב אחר ONT Price בחודשים הקרובים.

צילום מסך 1

מָקוֹר: https://ont.io/

DeepBrain

DeepBrain הוא עוד פרויקט NEO שכדאי לבחון השקעות עתידיות. DeepBrain היא פלטפורמת המחשוב AI המופעלת לראשונה בעולם. הפרויקט נועד לספק מוצרי AI ופלטפורמה בעלות נמוכה, גמישה ומאובטחת להפעלתם.

מכיוון שמחשוב AI דורש משאבים רבים, DeepBrain משווקת את עצמה כפתרון שיכול להפחית במידה ניכרת את כל העלויות הכרוכות בכך. היא עושה זאת הודות לרשת העצבית המבוזרת שלה, שבה כל העלויות והמשאבים החישוביים משותפים לצמתים ברשת. כל הגורמים המעורבים המספקים את כוח המחשוב יתוגמלו באמצעות אסימון ה- DBC המקורי של הפלטפורמה. ניתן לקנות ולמכור משאבי נתונים ומחשוב בשוק בצורה מאובטחת וללא מאמץ.


פוסט וידיאו 2

מָקוֹר: https://www.deepbrainchain.org/ailanding.html

NEX

ה חילופי NEO, Nex, הוא פרויקט NEO נוסף שמוקף בהייפ רב, ומסיבה טובה. הפרויקט נועד לספק למשתמשים בו משהו כמעט בלתי נשמע – השילוב המושלם בין מרכזיה מרכזית ומבוזרת. בקיצור, הוא מציע את המהירות והנגישות של מרכזיות מרכזיות עם האבטחה והשקיפות שרק המבוזרות יכולות להציע..

לשם כך, הפלטפורמה משתמשת במנוע התאמה מחוץ לרשת המאפשר לחתום ולשלוח הזמנות מכתובות משתמש שונות, להתאים אותם ואז לחתום מחוץ לרשת, ומאוחר יותר להתחייב לחשבונות באמצעות הבלוקצ’יין..

מה שהכי מרשים בפרויקט הוא השמות הגדולים שעומדים מאחוריו. ל- NEX צוות חזק ומסוגל מאוד שעובד על פיתוחו. כמה מהחברים המייצגים ביותר הם פאביו קנסי, מייסד עיר ציון (CoZ), איתן פאסט, מייסד שותף נוסף של CoZ, ופביאן וולה, גם מייסד שותף של CoZ.

כאשר NEO ממשיך את עלייתו, בהחלט כדאי לפקוח על NEX, מכיוון שבבורסה יש את כל הכלים הנכונים כדי להפוך את פלטפורמת NEO לחזקה אפילו יותר מכפי שהיא כבר.

גרפיקה של kyc

מָקוֹר: https://neonexchange.org

Qlink

Qlink הוא פרויקט NEO מעניין מאוד מכיוון שהוא נועד להיות הרשת הסלולרית המבוזרת הראשונה בעולם. בקיצור, הפלטפורמה מספקת למשתמשיה דרך יעילה “להשכיר” רוחב פס שאינו בשימוש למשתתפי רשת אחרים הדורשים זאת. תמורת השירות שלהם, המשתמשים שמוכרים את רוחב הפס הנוסף מתוגמלים באסימני QLC.

הפלטפורמה מציעה למשתמשיה שלושה שירותים עיקריים כדלקמן: שיתוף Wi-Fi, גישה לנתונים ניידים והפצת תוכן, ושירות SMS מוכוון ארגוני. כל השירותים הללו נגישים באמצעות האפליקציות הרשמיות של Qlink לנייד ולשולחן העבודה.

Qlink פותר את רוב האתגרים של מערכות טלקום מרכזיות מסורתיות, כולל הפצת תוכן וחיוב לא מדויקים, חששות אבטחה ודמי שימוש גבוהים..

זיפין

ה זיפין הפרויקט מסמן עוד אחד הראשון בעולם לפלטפורמת NEO. זו הפעם הראשונה שהעולם רואה אי פעם פלטפורמה מבוזרת שמטרתה להגן על יצירות יצירתיות באמצעות בלוקצ’יין. בעזרת זייפין, אמנים, סופרים ומעצבים מכל הסוגים יוכלו להגן על עבודתם בעלויות צנועות מאוד.

המשתמשים יוכלו לאחסן את יצירות האמנות שלהם בבלוקצ’יין. המערכת מספקת את מה שמכונה “מקצוענים בזכויות יוצרים”, שיאפשרו למשתמשים להפיץ את עבודתם בקלות מבלי לדאוג לשימוש לא מאושר..

דופק אדום

דופק אדום הוא שירות איסוף וניתוח מודיעיני חדשני שנבנה על גבי בלוקצ’יין NEO. הוא מתמקד בעיקר בשוק הפיננסי וההון הסיני, ממנו הוא אוסף נתונים כדי לספק מבט ברור על השוק הסיני המורכב מדי..

הפלטפורמה שואפת לחבר כמה מן התצוגות הטובות ביותר האפשריות בשוק המגיעות ממומחים ואנשי מקצוע בתעשייה במטרה ליצור מערכת אקולוגית של הדור הבא למשתמשי המשתמש. מכיוון שרוב האנליסטים הפיננסיים מסכימים כי סין חייבת להרחיב את כלכלתה עוד יותר ואת העובדה שטכנולוגיית הבלוקצ’יין תהפוך להיות נוכחת עוד יותר בחיי היומיום שלנו בקרוב, בהחלט כדאי לפקוח עין על הדופק האדום ואולי אפילו להשקיע בפלטפורמה.

אנו מקווים שרשימת ששת הפרויקטים המרתקים ביותר של NEO הייתה מועילה. אנו מאחלים לך מזל טוב עם ההשקעות העתידיות שלך!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map