חיזוי מחיר בקרדנו (ADA)

(עודכן 13 בפברואר 2021) Cardano (ADA) נכנסה לראשונה לעולם הקריפטו בספטמבר 2017. מאז ADA ראתה תנועות מחירים אדירות – עד לשיא כל הזמנים וחזרה לכ -90% מהמקום בו היא יושבת כיום. תוך תקופה של ארבעה חודשים לאחר השקתו, עלה שווי ADA ב -1,520%, ושווי השוק שלה עלה גם הוא ל -18 מיליארד דולר..

ה- Blockano של Cardano מיישם אסטרטגיה מדעית עם מתודולוגיה המונעת על ידי מחקר. טכניקת הקוד הפתוח של ADA עוברת תהליך הערכת עמיתים מעמיק הנערך במשותף על ידי מדענים וממציאים.

מייסד מטבע הקריפטא של קרדאנו, צ’רלס הוסקינסון, הוא גם דמות מפתח שעל בעלי ADA ומשקיעים לעקוב אחריהם. בדרך כלל הוא מספק מידע רב ערך על התפתחותו של Cardano והתפתחותו.

קנה ADA ב- Binance עוד היום!

חוות דעת המומחים מדוע מחיר קרדנו יעלה

השנה תהיה בהירה עבור ADA, ואנו מצפים שהמטבע יעלה כלפי מעלה ויגיע לסף $ 1. עליכם לחזור לשוק השוורים לשנת 2017 כדי למצוא את הפעם האחרונה בה ADA נסחרה במחיר זה. עם השקת שלי, בהמשך ה- Goguen שלה, שיכול לצאת לאקרנים בשנת 2020. זה כרוך בתכנון IELE, מכונה וירטואלית שיכולה להסתיים כבסיס לפרויקטים עתידיים של בלוקצ’יין..

מר ויאס רואה את המחיר שעולה ל -5 $ בשנים הקרובות אם הפלטפורמה תשיג את כל יעדי הפיתוח שלה על ידי פיתוח שכבות רשת משלב Bryon לשלב Voltaire..

עם זאת, לא כולם מאוד חיוביים ביחס למחיר ADA כאתר חיזוי אוטומטי, המשתמש בניתוח טכני של היסטוריית המחירים של המטבע, מנבא כי שווי Cardano יעמוד על 0.016 $ עד סוף 2020. האתר מוסיף כי היפוך המגמה הוא רק צפוי בתחילת 2023. אמנם זה אפשרי, אך אנו רואים את זה מאוד לא סביר, אלא אם כן Cardano לא מצליח להשיג את אבני הדרך שלה.

בראיון עם האוצר מגנט, צ’רלס הוסקינסון נָקוּב שמיקום המטבע בשוק זכה לדעה הרווחת. הוא הוסיף כי אנשים לוקחים את ההימורים שלהם, הם מנתחים את המדע, הם מסתכלים על צוות הפלטפורמה, הם מסתכלים על ההתפתחויות וההתקדמות שהושגו, כמו גם על האופן בו החברה פועלת על עסקיה, והם מהמרים שקרדאנו היא מתמודדת. הוא הצהיר עוד כי בתוך זמן קצר המטבע יהיה טוב יותר פאונד לפאונד מהמטבעות המובילים.

על פי TheOofy.com, מחיר המטבע עשוי לעלות בעקבות אירוע ביפן, בו שלוש חברות יתחילו לבנות על מערכת הבלוקצ’יין של Cardano..

ראוי לקחת בחשבון כי מטבע הקריפטו של ADA התרחב כל כך הרבה בשנים האחרונות עד כי עלה פעמים רבות על ליטקוין כאחד המטבעות הווירטואליים היקרים בעולם..

עם זאת, ADA נוטה לעקוב אחר מגמת השוק הכללית. זו הסיבה שתמיד חשוב לעקוב אחר שוק הקריפטו כולו ולהבין כיצד ניתן להשפיע על מחירו. למרות זאת, לשותפויות חדשות וייחודיות עם חברות ופירמות אחרות תהיה השפעה חיובית על Cardano ועל מחיר המטבע הווירטואלי ADA..

לדוגמא, אחת החברות שהוסיפו תמיכה למטבע הווירטואלי ADA היא סוכנות הנסיעות המקוונת Travala.com. כעת, משתמשים יכולים לרכוש מלונות וטיסות באמצעות המטבע הקריפטוגרפי המועדף עליהם. זה מראה ש- Cardano במצב טוב ועובר מהר.

IOHK פועלת כעת יום אחר יום במטרה לספק יותר מימון למפתחי Cardano ו- ADA כדי להרחיב את מקרי השימוש ברשת וכיצד היא יכולה לעזור לחברות ומפתחים בכל רחבי העולם..

בינתיים, הרחבת מחיר Cardano Price ממשיכה למשוך משקיעים חדשים ולסייע להתרחב המערכת האקולוגית כולה.


המחיר הנוכחי של קרדנו

קרדאנו נסחרת כעת ב -0.05 דולר לאחר שינוי של 7% במהלך 24 השעות האחרונות עם שווי שוק של מעל 1.4 מיליארד דולר. לאחרונה, ADA התקדמה לכיוון 0.1 דולר לאחר שנסחרה ב 0.098 דולר אך לא הצליחה לקיים את הריצה השורית.

קנה ADA ב- Binance עוד היום!

Cardano (ADA) ניתוח צפייה במסחר בחיזוי ניתוח עודכן ב -13 בפברואר 2021

שבר בתרשים של 30 מיליון על ידי מליאטק עַל TradingView.com

אנליסט ADA זה מראה כי ADA חווה פרקטל מעניין מאוד שחזר על עצמו לפני מספר ימים בלבד. פרקטל זה שנמצא בתרשים של 30 דקות הופיע ממש לפני המשאבה האחרונה שחווה מטבע וירטואלי זה. 

יתכן שמספר חברות יתחילו לרכוש ביטקוין ומטבעות וירטואליים אחרים. בנוסף לכך, שדרוג גוגן צפוי להיות מוכן לחודש מרץ השנה, כך ש- ADA תוכל בקרוב להתחיל להריץ חוזים חכמים ולהציע שירותים טובים יותר למשתמשים.. 

יתר על כן, את’ריום התמודד עם כמה בעיות עם מהדורת 2.0. יתר על כן, עמלות העסקה גבוהות מאוד ברשת אתריום כרגע. לפיכך, Cardano יכול גם להתחיל להוביל את השוק כמטבע הווירטואלי ה -4 בגודלו.

ADA / USD – מכוון ל 0.40 $! על ידי DU09 עַל TradingView.com

כפי שדווח על ידי האנליטיקאי, ניתן לראות כי Cardano (ADA) פרץ מהדגלון שנוצר והוא בדק אותו מחדש כתמיכה. זה מראה ש- ADA כבר עזבה את הדגלון הזה ויכולה להמשיך לנוע גבוה יותר. עם זאת, רמת תמיכה זו אמורה להחזיק את המחיר. 

על פי משתמש זה של TradingView, ההתנגדות העיקרית הראשונה עומדת כעת על 0.40 $, אשר ניתן יהיה לבדוק מחדש בקרוב. יתר על כן, הוא סבור כי אינדיקטורים מתעקמים יפה (RSI ו- MACD) וייתכן ש- ADA תרשום נר ירוק של 4 שעות.. 

מבחינת נפח, נראה שהוא איכשהו נמוך. כתוצאה מכך, יש צורך לפקוח עין על כך.

קרדנו מוכן להעברה מסיבית על ידי euphoricSnow9827 עַל TradingView.com

אנליסט זה סבור כי זה יכול להיות הרגע האחרון לרכישת Cardano לפני עצרת חדשה שתוכל להתחיל בשעות הקרובות. עם זאת, לא מדובר בייעוץ השקעות. כפי שהאנליסט שוקל, יתכן שקרדאנו תפר את שיאה של כל הזמנים משנת 2018. 

לדברי האנליסט, אין יותר התנגדות ברמות אלה ואנחנו יכולים לעקוב אחר רמות פיבונאצ’י בשבועות הקרובים. זו הפעם השלישית ש- Cardano מנסה לפרוץ מעל 0.345 USDT למטבע. בנוסף לכך, ה- 100 MA עובד גם כתמיכה במחיר Cardano.

ADA צריכה להוריד עוד 15% לפני שתמשיך לחזור שוב על ידי סחר-גורו עַל TradingView.com

האנליסט הוא דובי לגבי ADA ובימים ובשבועות הבאים של מטבע וירטואלי זה. הוא סבור ש- ADA נמצאת כעת ברמת תמיכה ושאם היא לא מחזיקה אותה, נוכל לראות את המטבע הווירטואלי עובר מ- 0.17 $ ל 0.145 $. זה יכול לקרות בזיגזג כלפי מטה מהמקום בו אנו נמצאים. 

עם זאת, ניתן גם ל- ADA להתקדם לעבר אזור $ 0.20 שם גם המטבע הווירטואלי ימצא רמת התנגדות. בהתחשב בתנודתיות בשוק, זה יכול לקרות תוך מספר ימים בלבד ועל הסוחרים להיות מוכנים לשתי האופציות.

אזור האספקה ​​של ADAUSDT | מחיר פעולה | S / R מקומי | נדנדה גבוהה על ידי AzizKhanZamani עַל TradingView.com

הניתוח של ADAUSDT מראה כי אנו נמצאים כעת במיקום מרכזי בשוק. הנקודות העיקריות שיש לקחת בחשבון הן על פי דברי האנליטיקאי:

  • מחיר פעולה לטחון
  • תמיכה מקומית ב- S / R (מפגש פיבונאצ’י 0.382)
  • נדנדה גבוהה מטרה
  • מתנדים אזור בקרה שורי
  • נפח יורד

פעולת המחיר המיידית של Cardano נעה לעבר רמות תמיכה מרכזיות. הסוחר סבור ש- ADAUSDT הוא זמן רב בתוקף כרגע. עם זאת, התקנה צריכה להיות ממוקמת כראוי. זה כולל שימוש בהפסקת הפסד וברמות ברורות כדי להימנע מבעיות במקרה שהשוק חוזר ונעה כלפי מטה לתקופה קצרה.

קנה ADA ב- Binance עוד היום!

סיכום וקניית Cardano ADA

Cardano התקדמה במהלך שוק הדובים במפת הדרכים הטכנית שלה ויישומה למקרים של שימוש יומיומי. זה דבר טוב וצריך לבוא לתמוך במחיר המטבע אם וכאשר אנו רואים התאוששות מלאה בשוק. חובבי האפשרויות של קרדאנו ככל הנראה לא דעכו מכיוון שמחיר המטבע צנח; אז תמיכה בקהילה ומשקיעים צריכה לחזור בביטחון.

אם אנו רואים ביטקוין מתאושש וחוזר לרמות מעל 10,000 דולר, הוא אמור גם להחזיר את Cardano לרמות בהן הוא רואה תשואות מחיר פי 2-4, למחיר יש פוטנציאל לעלות לרמה של $ .15 ו- $ .3. נראה כי האחרון הוא צד גבוה.

למתעניינים, הדרך הקלה ביותר להשיג את Cardano ADA היא להשתמש בינאנס פלטפורמת מסחר. תוכלו לקרוא כאן את המדריך המלא למתחילים שלנו, שידריך אתכם משלב ראשון!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map