האם מטבע Binance (BNB) הוא ההשקעה הקריפטו הבטוחה ביותר בשנת 2019?

שוק הקריפטוגרפים התאושש ממגמת הדובים של 2018 שפגעה בכל המטבעות הווירטואליים בחלל. מטבע Binance (BNB), מטבע הקריפטוגרפיה ששוחררה על ידי בורסת Binance הושפע גם משוק הדובים הזה. עם זאת, מאז דצמבר 2018, המטבע הווירטואלי זכה להישגים יוצאי דופן. 

האם מטבע Binance הוא השקעה בטוחה?

לפני ניתוח תכונות ספציפיות של Binance Coin, ראוי להזכיר כי מטבעות וירטואליים נוטים לעקוב אחר מחזורי שור ודוב. סביר מאוד להניח שאם כל שוק הקריפטו גדל, מטבע בינאנס יגדל. כך גם אם השוק נמצא במגמת דוב כפי שקרה בשנת 2018. 

מטבע Binance הגיע לשיא של כמעט $ 25 ב- 12 בינואר 2018, כאשר כל שוק הקריפטו גדל והתרחב. בדצמבר 2018 BNB צנחה ל -4.5 דולר למטבע. עם זאת, מאז אותו הרגע הוא התחיל לצמוח והוא הגיע לשיא של 39 דולר לכל BNB בכל הזמנים. 

Binance Coin שוחרר על ידי Binance כאסימון שירות למשתמשים לשלם עמלות נמוכות יותר בבורסה שלהם. בנוסף לכך, החברה הצליחה לאסוף כספים לתמיכה בהתרחבותה בשוק. כיום, לאחר שנתיים של שחרורה לשוק, ל- BNB קיימים מקרי שימוש רבים, המאפשרים למשתמשים לרכוש סחורות ושירותים, להשתתף בהשקעות ולשלם דמי מסחר. 

מטבע בינאנס

ישנם 200 מיליון מטבעות BNB ששוחררו לשוק. עם זאת, 100 מיליון מהם צפויים להיחלץ ממחזור באמצעות שריפת מטבעות רבעונית. המשמעות היא שגם מחיר ה- BNB צפוי להמשיך ולהגדיל את העתיד אם הביקוש יגדל. 

על פי בינאנס נייר לבן, 40% מהאסימונים עברו לצוות המייסדים, ואילו 50% מכלל האסימונים שוחררו באמצעות ICO. 10% אותרו בקרב משקיעי אנג’ל. 

שריפות המטבעות הרבעוניות מאוד שוריות עבור מטבע דיגיטלי. ההיצע מופחת באופן שיטתי בהתאם לרווחים שהפירמה מפיקה. בינאנס משתמשת ב -20% מהרווחים שלה כדי לרכוש את BNB ולשרוף אותם מדי רבעון. 

כפי שדווח על ידי צ’אנגפנג ג’או, מייסד בינאנס, הצוות שקיבל 40% מכלל אספקת BNB החליט לוותר על מטבעותיהם ולשרוף אותם.. 

הפוסט הרשמי בבלוג שמכריז על כך נקרא כדלקמן:

“ההיצע הכולל של BNB יהיה בסופו של דבר 100,000,000 BNB. ההיצע הכולל הנוכחי של BNB הוא 189,000,000 BNB, מה שאומר שעדיין צריך לשרוף 89,000,000 BNB. הצוות ישרוף תחילה את הקצאת צוות ה- BNB, ואת 9,000,000 הנותרים הנותרים יישרף על ידי חילופי Binance.com. “

זה יביא לשריפה האולטימטיבית של 100 מיליון אסימונים של BNB למהיר יותר, מה שישפיע בזמן קצר על BNB. 

מטבע בינאנס צנח מ- $ 39 בסוף יוני ל- $ 25.4 ב- 17 ביולי עקב התחזקותו של הביטקוין בשוק. הנכס הדיגיטלי הפופולרי ביותר הגדיל את נוכחותו במרחב הקריפטו מבחינת הדומיננטיות והגיע לכמעט 70% מהשווי הכולל של שוק הקריפטו.. 

מאז שהגיע ל 25.4 $, Binance Coin החזיר חלק מהערך האבוד והוא נסחר כרגע קרוב ל 30 $ ל- BNB. 


במונחים של BTC, BNB הגיעה לנקודה הגבוהה ביותר באפריל 2019 כאשר ניתן לרכוש כל אסימון BNB תמורת 0.0047153 BTC. לאחר שלושה חודשים וחצי, BNB נסחרת סביב 0.00235 BTC למטבע. 

ראוי לציין כי הביטקוין צמח בחודשים האחרונים בהשוואה לשוק האלטקוין, שירד בלי למצוא קרקעית. 

צוות בינאנס

ההחלטה שלא להשתמש בכספים שהוענקו להם ליצירת הפלטפורמה מלמדת כי הצוות מתמקד לחלוטין בבניית בורסה רווחית שתעלה כמה שיותר משתמשים. בנוסף לכך, המשרד פועל להציע חדש וטוב יותר 

צ’אנגפנג ג’או עצמו הוא המייסד של חברת Bijie Tech, המספקת מערכות חילופי מבוססות ענן למפעילי חילופי החליפין. המשרד הצליח להפעיל יותר מ -30 בורסות שונות ביבשת אסיה ולסגור הכנסות של כמה מיליוני דולרים. 

מר ג’או עבד לא רק שנתיים כמנכ”ל בינאנס, אלא הוא עבד גם כמנהל ה- CTO של OKCoin לאחר שהקים אותו יחד.. 

חברי צוות אחרים כוללים את טד לין, קצין הצמיחה הראשי, יי הוא, מייסד שותף ו- CMO, ואלחנדרו איסאזה, מפתח הבלוקצ’יין הראשי.. 

מוצרי בינאנס

Binance הולכת וגדלה ומציעה שירותים חדשים לשוק הקריפטו. כרגע הם לא רק חילופי מטבעות קריפטוגרפיים פשוטים, אלא הם גם פיתחו בורסה מבוזרת (DEX), דלפק מסחר OTC למשקיעים גדולים יותר, קרן צדקה ו- Binance Launchpad. 

הבורסה המבוזרת נוצרה כדי להציע למשתמשים את האפשרות לקבל שליטה על הנכסים הדיגיטליים שלהם. חילופי ריכוז הם בדרך כלל מטרה עבור האקרים ותוקפים. ואכן, Binance עצמה נפרצה על ידי 7,000 BTC לפני מספר חודשים. בבורסה מבוזרת, המשתמשים נשארים בשליטה על הנכסים הדיגיטליים שלהם על ידי החזקת המפתחות הפרטיים שלהם. מרכזיות מרכזיות מחזיקות במטבעות הדיגיטליים בשם המשתמשים. 

באמצעות שולחן המסחר ב- OTC, משקיעים גדולים יותר יכולים לבצע את עסקאותיהם מבלי להשפיע רבות על מחיר המטבעות הדיגיטליים. בדרך זו הם יכולים למצוא מחיר ביצוע טוב יותר למסחר שלהם. 

ה Binace Launchpad הינה יוזמה שהושקה על ידי הבורסה המאפשרת לסטארט-אפים לאסוף כספים באמצעות פלטפורמת Binance. ניתן לרכוש את הכספים באמצעות מטבעות BNB והמשתמשים נדרשים לבצע תוכנית הגרלה כדי להיבחר להשתתף ב- IEOs (הצעות חליפין ראשוניות). זה הופך את BNB למטבע מאוד שימושי עבור חברות, משקיעים וכל קהילת הקריפטו. 

המרת המטבע הדיגיטלי השיקה גם את קרן צדקה של Blockchain המאפשר לאנשים לתרום מטבעות דיגיטליים ליוזמות שונות. מרבית הפרויקטים הללו ממוקמים באפריקה ומנסים להציע לילדים ומוטבים אפשרות לקבל חינוך, שירותים טובים, תשומת לב בתחום הבריאות ועוד.. 

על פי האתר הרשמי של Binance Charity, 1224 תורמים תרמו 493.49 BTC, כדי לעזור ל 74794 אנשים בכמה מהמדינות העניות ביותר בעולם. 

כפי שהזכרנו בסעיף זה, מקרי השימוש ב- Binance Coin גדלים גם בשוק. מספר מטבעות קריפטוגרפיים משוחררים על גבי רשת Binance באמצעות פרוטוקול BEP2. בעבר, פרויקטים רבים שיחררו את האסימונים שלהם על גבי את’ריום (ETH). כעת, ICOs, פרויקטים וחברות יכולים להשתמש בפרוטוקול BEP2 המבוסס על שרשרת Binance כדי לשחרר את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם.

חזרה ב -24 ביוני, ביציבות הוכרז המטבע הראשון המבוסס על שרשרת בינאנס. המטרה הייתה להציע צמד מסחר גם בפלטפורמת Binance DEX ובינאנס. צמד המסחר ב- Binance DEX הוא BNB / USDSB. 

זה היה ה- BEP2 הראשון שהושק ב- Binance DEX; מה שמאפשר לפרויקטים אחרים של בלוקצ’יין להקים זוגות מסחר שקופים, נזילים ויציבים. 

כדי ש- Binance תציע תמיכה ביורו ו- GBP למשתמשים, החברה החליטה לפתוח בורסת מטבעות קריפטוגרפיה בשם Binande Jersey. לבינאנס ג’רזי 11 זוגות מסחר ביורו וב- GBP. משתמשים יכולים גם לממש את המטבע היציב של Binance GBP (BGBP) תמורת GBP. למרות שלבורסה יש נפח מסחר נמוך בהשוואה לבורסת Binance המסורתית, זהו צעד בכיוון הנכון. 

לבסוף, Binance פועלת גם להציע למשתמשי ארה”ב אפשרות לקבל גישה לזוגות מסחר שונים בשוק. לאחר השותפות עם חברה מקומית בארצות הברית, Binance הוכרז שהם ישיקו את Binance US, שצפויה להתמקד במטבעות קריפטוגרפיים לשוק האמריקאי. 

לארצות הברית, כמו למדינות רבות אחרות, יש מסגרת רגולטורית המגבילה מאוד את הנכסים הדיגיטליים הספציפיים. זו הסיבה שסוכנויות הרגולציה עקבו אחרי אלה שמקדמים אסימונים אלה או מציעים שירותים הקשורים אליהם. 

חלק מהמטבעות הדיגיטליים שיכולים להיות זמינים למסחר בביננס בארה”ב כוללים את Cardano (ADA), Bitcoin (BTC), אסימון תשומת לב בסיסי (BAT), Coin Binance (BNB), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Decentraland ( MANA), NEO (NEO), מטבע דולר (USDC), כוכבים (XLM) ורבים אחרים. 

בינאנס הסביר על כך:

“Binance US אימצה מסגרת הערכת סיכונים של נכסים דיגיטליים כדי לסייע בבחירת פרויקטים של בלוקצ’יין בתום לב עם סיכוי אמיתי לייעל את העולם, לספק שקיפות בתקני הרישום שלנו ולהבטיח את עמידתו של Binance US בדרישות החוק הרלוונטיות.”

חלק מהמטבעות הדיגיטליים בין עשרת הראשונים שאולי לא נכללים הם XRP, Bitcoin Satoshi Vision (BSV) ו- Monero (XMR). אם יתווסף מטבע Binance לבורסה בארה”ב, הוא צפוי לקבל זרם חדש של משקיעים. 

סיכום

לבסוף, דו”ח שערכה Multicoin Capital מראה כי הם מאוד שוריים לגבי המטבע הדיגיטלי הזה ועתידו. אנליסט בחברת Multicoin Capital סבור כי הערך הלא-ספקולטיבי לטווח הארוך של אסימוני BNB הוא פונקציה של הרווחים הנקיים של Binance, התועלת של BNB, מספר ה- BNB המוחזק על ידי המשתמשים והנפחים והפרמטרים של Binance Chain DEX. 

עם פרויקטים הולכים וגדלים הדורשים אסימונים של BNB, עם ביקוש גדול יותר לאסימונים של BNB ממשתתפי השוק, עם צוות שהחליט לשרוף את כל המטבעות שלהם שהתקבלו לאחר ה- ICO, ועם תכונות רבות אחרות, נראה שהמטבע הדיגיטלי הוא אחד מאותם עם התחזית העתידית הטובה ביותר. 

מאז דצמבר 2018 ועד כה, המטבע הווירטואלי התרחב ב -766%, מה שמאפשר למשתמשים להשיג ביצועים טובים יותר בהשקעה זו בהשוואה לנכסים דיגיטליים אחרים כמו ביטקוין (BTC), Ethereum (ETH) או Litecoin (LTC). ואכן, המטבע הדיגיטלי נכנס בין 6 המטבעות הדיגיטליים המובילים ויכול להמשיך לצמוח בעתיד. 

יהיה חשוב מאוד לבורסה להיות מסוגלים לקיים את המומנטום הנוכחי שבינאנס מטבע בנה בשנה האחרונה. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map