מטבע Binance (BNB) חיזוי מחיר 2021 – מומחים לוקחים ותחזית טכנית מבולבלת

(עודכן 13 בפברואר 2020)  למטבע בינאנס הייתה שנה מרהיבה בשנת 2019, למרות שצמיחתה אכן החלה במחצית השנייה של השנה. על ידי השקת מספר IEO דרך משטח השיגור של Binance, BNB הצליחה להתעלות על BTC בסוף השנה ולהשיג רווחים של מעל 150%. זכרו אסימון זה בשלב מסוים בשנת 2019 הצליח לרשום רווחים של מעל 600%.

המפתח להצלחה של BNB היה כיצד חילופי בינאנס הצליחו באופן מהנדסי להנדס את האסימון כך שיהפוך להיבט מקיף בכל היבט במערכת האקולוגית ההולכת וגדלה שלו. עד כה הוא משמש לרכישת אסימונים עבור IEOs שונים, עמלות עסקאות BEP2, עמלות רישום DEX והעברות אסימון של BEP2.

שירות מוגבר זה פירושו ש- BNB תמשיך לבצע ביצועים טובים גם במהלך שנת 2020.

במאמר זה, אנו נסתכל על חוות דעת מומחים וניתוחים טכניים, המצביעים על כך ש- BNB אמורה לזמן טוב בשנת 2020..

קנו את BNB ב- Binance עוד היום!

חוות דעת המומחים מדוע מחיר BNB יעלה

טומאינו, לשעבר עובד מטבע הבסיס, סבור שיש מקרה שורי עבור אסימון BNB. לטענתו, זה יישאר המקרה של בינאנס שומר על הדומיננטיות שלה בתעשיית חילופי המטבעות. זה תלוי בכך שהתפתח בינאנס עם שיפורים בשירותי החליפין המבוזרים. זה יראה את עליית המחירים של המטבע.

לפי פרסום קריפטו מוביל, פלטפורמת Binance השיקה בהצלחה כמה פרויקטים, כגון אסימון BitTorrent (BTT) ו- Fetch.AI (FET), והיא מתכננת להחיות את הצעות המטבע הראשוניות על ידי יצירת אסימונים איכותיים עם מקרי משתמשים חזקים, שיעודדו השתתפות מסיבית. התפתחויות כאלה יגדילו את האימוץ של BNB, ויעלו את מחירו. 

 מסרי דיווח כי ההחזר על ההשקעה ב- BNB בשנה האחרונה היה 154%. עם זאת, בששת החודשים האחרונים עלה ההחזר על ההשקעה ל -560%. חלק מהסיבה היא אסטרטגיית הפלטפורמה של ‘צריבת’ תדיר של BNB בכדי לצמצם את ההיצע. כאסטרטגיה מוכחת, זה מראה שמחירו של המטבע יעלה. 

בנוסף, WalleInvestor.com מאמין שמטבע בינאנס הוא אפשרות השקעה רווחית. על פי התחזיות ארוכות הטווח של האתר, צפויה עלייה. תחזית המחיר לשנת 2024-06-22 היא 71.763 דולר. בהשקעה לחמש שנים, ההחזר על ההשקעה צפוי להיות + 93%. חיזוי זה מבוסס על התפתחויות קודמות ועכשוויות בפלטפורמת Binance, ותוכניותיה העתידיות. 

קנו את BNB ב- Binance עוד היום!

גורמים אחרים שמבטיחים לדחוף את מחיר ה- BNB עוד יותר.

BNB הופכת במהרה לאסימון ICO הבא

העלייה לבולטות של מודל גיוס הכספים של IEO מילאה תפקיד מכריע בצמיחה של BNB. Binance עמד בהבטחתם לתמוך לפחות בפרויקט אחד מדי חודש באמצעותו שיגור.

בסוף השנה החזיקה הבורסה IEOs עבור אחד עשר פרויקטים שונים, כולל; BitTorrent, Fetch.AI, Celer, Matic, Harmony, Elrond, WINk, Perlin, Band, Kava, and Troy.


Launchpad מאפשר לפרויקטים להנפיק את האסימונים שלהם בשרשרת Binance, המציעה פלטפורמה פשוטה ופחות נוטה לשגיאות בהשוואה לכתיבת קוד חוזה חכם.

זה גם מספק לפרויקטים הזדמנות לרשום את האסימונים שלהם ב- Binance DEX על ידי הצבעה על ידי הקהילה.

כדי להשתתף, צריך שיהיה BNB, וזה מסביר מדוע ראינו את עליית הערך האסימית בשנת 2019. כאשר יותר IEOs אמורים להיות מושקים השנה, אנו יכולים לצפות לראות את מחיר ה- BNB ימשיך להעריך. בזמן כתיבת שורות אלה, מטבע Binance הוא בין 10 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בעולם בזכות התוכניות שביצעה החברה בשנים האחרונות..

כעת תוכל לרכוש נדל”ן באמצעות BNB

ב- 10 באוקטובר 2018, Propy, חברת נדל”ן שמקבלת תשלומים במטבעות קריפטוגרפיים, הודיעה כי היא תיקח את BNB לרכישת נכסים. ההודעה נמסרה באמצעות טוויטר, וזה הלהיב את צ’נגפנג ג’או, מנכ”ל בינאנס:

“פרופי יקבל את BNB לרכישת בתים! שרשרת @Binance מגיעה ו- BNB $, שהיא חנות ערך גדולה כיום, תהפוך לכסף הניתן לתכנות. עבור קהילת ה- BNB שצומחת במהירות, אנו מאפשרים להשקיע בנדל”ן עם ניירת קלה ב- Propy. “

Propy הוא שוק נדל”ן עולמי שיש לו רישום כותרות מבוזר. על ידי הוספת BNB כאופציית תשלום, הצוות שעומד מאחורי החברה שואף לפתור בעיות הפוגעות בעסקאות נדל”ן בינלאומיות.

כמו כן, הם שואפים ליצור חנות נכסים מאוחדת ופלטפורמת העברת נכסים לתעשיית הנדל”ן העולמית.

Propy משתמש בחוזים חכמים כדי לקשר בין קונים, מוכרים, מתווכים וסוכני נאמנות / נוטריון.

מהלך זה הוא משמעותי עבור מטבע בינאנס מכיוון שככל שיותר אנשים בוחרים לשלם עבור הנכס שלהם באמצעות BNB מצפים שמחירו יעלה גבוה יותר.

שלם עבור הטיסה שלך באמצעות BNB

לאחרונה התחברה Binance לחברת TravelBit, חברה אוסטרלית, לייצור נקודת מכירה (POS) בשדות תעופה מקומיים ובינלאומיים. השותפות הביאה לכך שבינאנס השקיעה 2.5 מיליון דולר בסטארט-אפ. עד כה הצליחה החברה להשיק מערכת תשלומים בשדה התעופה בבריסביין.

בכסף שהשקיע Binance, TravelBit מתכוון להקים מסופי תשלום של קריפטו בשדות תעופה גדולים אחרים ברחבי העולם. זה מהיר שיאיץ את אימוץ ההמונים בקריפטו.

נכון לעכשיו, מסופי הקופה החדשים מקבלים רק את מטבעות הקריפטו המובילים – ביטקוין, את’ריום וליטקוין. ובקרוב מאוד BNB יתווסף לרשימה זו. מה המשמעות של מחיר BNB? נצטרך לראות, אבל זה יכול להיות עצום, מכיוון שתעשיית הנסיעות נוגעת במיליארדים.

TravelBit מתאר את עצמו כשדה התעופה הראשון במטבע דיגיטלי. יחד עם Binance, שניהם מתכננים לקדם טכנולוגיות מבוססות בלוקצ’יין ברחבי העולם.

על השותפות אמר צ’אנגפנג ג’או:

“שימוש אמיתי הוא הגורם החשוב ביותר בדרך לאימוץ מטבעות קריפטוגרפיים. קשה לדמיין דוגמה טובה יותר לשימוש בקריפטו מאשר לנסוע מיד אחרי שנחתת במדינה זרה אתה יכול למצוא לעצמך חוסר מטבע מקומי. “

לסיכום, שלושת המקרים הללו מראים על הסכמה הולכת וגוברת של מטבע בינאנס. בטוח לצפות שהאימוץ הזה יבוא לידי ביטוי במחירו בקרוב מאוד.

בחדשות קלות יותר, BNB ממשיכה לראות עניין בהשקעות מאסטרטגיות שונות בהן משתמש Binance.com. חלק מהן כוללות:

  1. הפחת את עמלות העסקה כאשר הוא משמש כקריפטוגרף המבצע בבורסת Binance.
  2. תחרויות מסחר שונות המעניקות מעת לעת אסימונים של BNB כפרסים. עדכון הטוויטר של Binance סיפק כמה פרטים על תחרות Binance האחרונה שתעניק 8000 אסימונים של BNB.
  3. ההתרחבות העולמית של Binance, שפתחה לאחרונה משרד אפריקאי באוגנדה.

קנו את BNB ב- Binance עוד היום!

מטבע Binance (BNB) ניתוח חיזוי מסחר ניתוח תצוגה עודכן 13 בפברואר 2020

כניסה של BNB לאחר סרגל ירוק של שעה, נסגר מעל POC על ידי zweiprozent עַל TradingView.com

צמד המסחר של BNB / USDT הנסחר כיום בבורסת בינאנס עשוי להיות מוחלק על פי האנליסט. עם זאת, הוא הזכיר שהוא לא יקצר את זה כרגע. על פי דבריו, במהלך יום ראשון יש בדרך כלל תיקונים בשוק הקריפטו. זה בדרך כלל דוחף את המחירים כלפי מטה מכיוון שקונים רבים פועלים במהלך השבוע. 

בנוסף לכך, הוא הצהיר כי המחיר באמת מקפיץ את רמת ה- POC הקודמת. לפיכך, כניסה אגרסיבית יכולה להיות כעת או במהלך נסיגה כל עוד הבר בן שעה נסגר מעל ה- POC של ימינו. ראוי גם להזכיר כי המטבע התגייס באופן מאסיבי, דבר שאינו נורמלי ברוב השווקים.

מטבע OCO Binance על ידי ווסלי-אוליביירה עַל TradingView.com

הניתוח מראה כי בתרשים לשעה עבור הנכס הדיגיטלי של BNB, קיים דפוס ראש וכתפיים שעובר לשלב הסופי. המטבע הגיע למחיר של 45.16 USDT בכתף ​​הראשונה, 47 USDT בראש והוא יכול להמשיך לגדול בעתיד אלא אם כן הכתף השנייה תתעצב לחלוטין. 

אם הכתף השלישית מתרחשת, המחיר למטבע יכול להגיע ל 39.59 USDT למטבע ואף נמוך יותר. האנליסט מראה בתרשים שיש שם רמת תמיכה ב- BNB שיכולה לסייע בשמירה על מחירו.

מטבע בינאנס (BNB) – 16 בינואר על ידי readCrypto עַל TradingView.com

על פי האנליסט של Binance Coin (BNB), על המשקיעים והסוחרים לצפות בתנועות החורגות מהקטע 38.1558 – 45.0221 בתרשים. יתר על כן, רמה חשובה מאוד הולכת להיות ברמת המחיר 41.5580. זה יהיה חשוב מאוד להבין את הכיוון של הנכס הדיגיטלי של BNB. 

האנליסט אומר שאם ניפול מ 36.3618 – 38.1558, נוכל לעבור ל 29.84 USDT ל- BNB. פירוש הדבר שעלינו להשתמש בהפסד עצירה קצר. יתר על כן, הוא סבור כי יהיה חשוב מאוד לעקוב אחר השווקים מכיוון ש- BNB תוכל להמשיך ולגדול.

BNB / USDT: הנרות הבאים הם קריטיים על ידי סחר מסחרי עַל TradingView.com

BNB נדחתה מאזור ההתנגדות והיא נמצאת כעת באזור תמיכה חשוב מאוד. אזור תמיכה זה חייב לעזור למחיר של BNB להמשיך במגמת העלייה שלה. הנקודה הבאה תהיה ההתנגדות בסכום של 39 דולר ל- BNB. 

לדברי האנליסט, ברמה זו ניתן לצפות להקפצה. ה- EMA 100 בטבלת השעות תומך גם בתנועה שהאנליסט רואה כעת. יתר על כן, אם נר כלשהו נסגר מתחת ל -47 דולר, המטבע הווירטואלי של BNB יכול לנוע כלפי מטה ולבחון מחדש את רמת ה -35.5 דולר. הנר הנוכחי הוא קריטי והשעות הבאות הולכות להיות חשובות מאוד.

מטבע בינאנס (BNB) – 17 בדצמבר על ידי readCrypto עַל TradingView.com

האנליסט סבור כי יתכן ש- BNB תקבל תמיכה ברמה של 29.84 USDT ותטפס גבוה יותר. יתכן שניתן יהיה להגיע ל 35.488 USDT למטבע. אם המטבע הדיגיטלי מסוגל לקבל תמיכה מעל לרמה 35.48, ניתן יהיה לראות את המטבע הדיגיטלי לבחון שיא חדש. 

השוק ממשיך לצמוח וגם atlcoins מתקדמות יותר עם הביטקוין. אם BNB לא מסוגלת לקיים את שיעורי הצמיחה הנוכחיים והיא תיפול, נוכל לראות את נקודת ה- USD 26.316. זו הסיבה שאנחנו צריכים להיות הפסד הפסד באזור הנכון כדי לשמור על הרווח וההפסד.

קנו את BNB ב- Binance עוד היום!

ברור מהניתוחים לעיל, חוות דעת המומחים ומצב הרוח השורי הכללי בשוק הקריפטו כי זה יהיה הזמן המושלם לשים את היד על כמה BNB. במיוחד עכשיו כשהשוק נסוג כשהוא מתכונן לעצרת הבאה ככל שאנחנו מתקרבים לקראת הרבעון האחרון של השנה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map