חיזוי מחיר מטבע Crypto.com (CRO)

CRO גדל כאחד המטבעות הקריפטוגרפיים החמים ביותר בשנת 2020, והניע את המערכת האקולוגית של Crypto.com. בשנת 2020, למרות משבר קורונאווירוס הנוכחי, CRO חוותה ריצת שוורים מדהימה שדחפה את הנכס הדיגיטלי לשיאים חדשים כמעט בכל הזמנים. מדריך זה יהיה קשור לכל מה שעליך לדעת עליו תחזית מחיר CRO

בתוך שנה בלבד הצליחה CRO לעלות על 760% לעומת מחיר פברואר 2019 ולעזור למשקיעים ליהנות מרווחים אדירים בשנה שסיפקה תוצאות מעורבות. המטבע הדיגיטלי הפך לאחד הנכסים המניבים את הביצועים לאחר המכירה האחרונה במרץ 2020 עקב התרחבות המגיפה והשפעתה על הכלכלה.. 

במאמר זה, אנו נשתף אתכם בדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון לגבי CRO ומה יכול לעזור למטבע זה להתקדם לשיאים חדשים בעתיד הקרוב. אנו ננסה להבין את ההיבטים הטכניים של מחיר ה- CRO וכיצד מטבע מטבע זה יכול להתנהג בעתיד. 

חדשות CRO בולטות & תוכניות לשנת 2021

Crypto.com הוכרז בחודש מאי שהם מגדילים את המערכת האקולוגית שלהם במידה ניכרת. זה קרה אפילו במהלך משבר ה- COVID-19 שהשפיע על העולם כולו. למחצית הביטקוין (BTC) הייתה השפעה חיובית על המערכת האקולוגית כולה למשוך משקיעים ומשתמשים חדשים לחלל. 

במהלך חודש מאי הצליחה Crypto.com להשיג כמה אבני דרך, כולל משלוח כרטיס ה- MCO VISA באירופה, הצגת ארנק Crypto.com והגיעה ל -2 מיליון משתמשים. יתר על כן, היו הרבה שותפויות חדשות, עדכונים ומבצעים שהקהילה כולה נהנתה מהם. 

בשנת 2020, Crypto.com מנסה לעלות על משתמשים חדשים ולהביא מטבעות קריפטוגרפיים לכל ארנק, להציע את אחת התוכניות הטובות ביותר ליחידים להשקיע בקריפטוגרפיה בקלות, להציע כרטיס אשראי מדהים המאפשר לך להוציא קריפטו ודברים רבים אחרים. Crypto.com היא בהחלט אחת החברות שעובדות הכי קשה בעולם לקידום השימוש בנכסים דיגיטליים ותורמות באופן מאסיבי לתהליך האימוץ של מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם.. 

וגם לאחרונה, CRO קיבלה א hashtag ממותג של טוויטר, מה שהופך אותו לשני, אחרי הביטקוין (BTC), להשיג אותו.

מעניין יותר הוא ספיישל יום השנה ה -4 שבו משתמשים יכולים לקנות BTC בהנחה של 50%. המכירה תחל ב -30 ביוני 2020 והיא תסתיים ב -1 ביולי 2020. כולם יכולים להשתתף, אך יש מספר מוגבל של אנשים, מקסימום 25,000. בעלות על CRO יכול להגדיל את ההקצאה שלך על כמה BTC בהנחה של 50% שתוכל לקבל.

כרטיסי MCO הרחבת ויזה, ארנק קריפטו ועוד

ה כרטיסי ויזה MCO זמינים כעת ב -31 שווקים באירופה. החברה השיקה כעת גם מתנה חדשה של 100 אלף דולר בביטקוין שתתחיל בטוויטר ותישמר ותמשך עד 30 ביוני. 

הקידום החדש נועד להרחיב את מספר המשתמשים שיכירו את הפלטפורמה וכיצד היא פועלת. תוכלו לראות את כל המידע בציוץ הבא:

צרפת הלבנה הקפואה, ירקן ירוקה פינלנד, רובי פלדה פורטוגל … #MCOVisaCard נשלח כעת באירופה!

הזמן את שלך עכשיו: https://t.co/CMnaThfGsn


אנחנו מחלקים 100 אלף דולר #BTC. עקוב, אהב & RT עבור סיכוי לזכות ב 200 $. תגובה + צילום מסך של הכרטיס שלך & מדינה = סיכוי גבוה יותר! pic.twitter.com/l9hKBBaRm7

– Crypto.com (@cryptocom) 19 במאי 2020

הרחבת הוויזה תימשך בחודשים הקרובים והיא בהחלט תהיה אחת המטרות העיקריות של שנת 2020. זה יהיה חשוב למשוך משתמשים חדשים ולעזור למערכת האקולוגית Crypto.com להתרחב ולהגיע למספר גדול יותר של אנשים.. 

Crypto.com השיקה גם תוכנית חדשה של כרטיס חיוב עם תווית לבנה שקוראת לבורסות וארנקים שרוצים להשיק כרטיסים משלהם עם המותג שלהם. Crypto.com מספקת את התשתית והמותגים יכולים ליהנות ממשלוחים בארצות הברית, אירופה ואסיה.

האחרון ארנק Crypto.com הושק הוא ארנק שאינו משמורן המאפשר למשתמשים לקבל שליטה על המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם. משתמשים יכולים פשוט להתחבר באמצעות אפליקציית Crypto.com ולהתחיל ליהנות מסטנדרטי אבטחה גבוהים יותר על ידי החזקת המפתחות הפרטיים של המטבעות הווירטואליים שלהם.. 

יתר על כן, החברה ממשיכה לשפר את השירותים המתגמלים שהם מציעים למשתמשים שממקמים את כספם בפלטפורמה. אנשים יכולים להתחיל להרוויח 5% p.a. על ליטקוין (LTC), 4.5% בע”מ ב- XRP ו- 14% p.a. ב- ICX. 

Crypto.com הבטיחה גם מדיניות של 100 מיליון דולר, שמובילה כיום על ידי Arch Underwriting בסינדיקט Lloyd 2012. בדרך זו Crypto.com הצליחה לְהַאֲרִיך הכיסוי הביטוחי שלה ל -360 מיליון דולר. כרגע יש מעט חברות קריפטו עם כיסוי ביטוחי ובשוק כולו חסרת אסטרטגיית ביטוח ברורה. 

על כך, קריס מרזלק, מייסד ומנכ”ל Crypto.com, הצהיר:

“שוק הקריפטו אינו מבוטח בצורה מצערת, מה שמציב הן חברות משמורת והן משתמשים בסיכון של גניבה או אובדן של נכסיהן ומציג מחסום לאימוץ הקריפטו המרכזי. התחייבנו עמוקות לביטחון הפלטפורמה שלנו, דאגה עיקרית המשותפת למאמצים מוקדמים ולאלה החדשים בקריפטו.

יתר על כן, משתמשים חדשים בבורסת Crypto.com שנרשמו והשלימו את רמת ה- KYC “המתקדמת” נהנים מבונוס של 2% על הפקדות הצפנה שבוצעו בבורסה. זוהי דרך טובה עבור משתמשים וסוחרים להשיג כספים נוספים ולהתחיל להשתמש בהם למסחר בנכסים דיגיטליים בשוק ובשימוש בפלטפורמת Crypto.com.. 

לבסוף, Crypto.com עבד גם עם קונזילה על מנת שלקוחות יפרסמו מודעות עם Coinzilla ולקבל עד 10% cashback באמצעות Crypto.com Pay. זוהי דרך נהדרת לקבל קצת מזומנים בחזרה כאשר אתה משקיע בהרחבת המוצרים, השירותים או החברה שלך.

מטבע Crypto.com (CRO) 2019 – 2020 ניתוח מחירים

כפי שניתן לראות בתמונה לעיל מאז ש- CRO הגיע ל- 0.10 $ אז היא פתחה שוק דובים שהיה שלוש פעמים שורי. 

הראשון היה באמצע 19 וזה נמשך פרק זמן קצר מאוד, מה שאפשר ל- CRO לעלות שוב על 0.10 $. השני היה בתחילת 2020, שכן כל שוק הקריפטו היה במהלכו. הפעם, CRO לא הצליחה לעלות על 0.075 דולר. לבסוף, ריצת השוורים האחרונה היא זו בה אנו נמצאים כעת עם CRO העולה על 0.10 $ בפעם השלישית, עם רווח של 66% לחודש האחרון. 

במונחי BTC, אנו רואים ששוק הדובים נראה בבירור מאז 2019 ואנחנו רק עכשיו מתחילים להתקדם שוב. 

Crypto.com ממשיכה להתרחב ולמשוך משתמשים חדשים באמצעות הפלטפורמה והשירותים שעליה היא עובדת כעת. כפי שראינו בפרק הקודם, ישנם פרויקטים שונים עליהם עובד כרגע צוות Crypto.com, שיאפשרו ללקוחות ומשתמשים חדשים להתחיל ליהנות ממגוון רחב של שירותים..

לכל זה יכולה להיות השפעה חיובית על מחיר המטבע הקריפטוגרפי שגדל בימים האחרונים עקב ההתפתחויות האחרונות. הצוות העומד מאחורי CRO משיק יוזמות ופרויקטים חדשים על בסיס קבוע לכל הקהילה כדי לעסוק ולשמח עם ההתפתחויות ברשת.. 

לדוגמא, Crypto.com השיקה לפני כמה שבועות שירות Crypto Swap משלה על גבי רשת Ethereum (ETH). זה צפוי למשוך מספר רב של משתמשים משוק DeFi.

חיזוי מחיר של מטבע Crypto.com (CRO) – ניתוח תצוגת מסחר – עודכן 14 בפברואר 2021

תחזית CRO 2021 על ידי ספריות עַל TradingView.com

עבור צמד המסחר CRO / USDT, האנליסט אומר שהוא שורי לגבי מטבע וירטואלי זה בהתחשב בכך שאיננו מתפרקים מאזור הצבירה המוצג בתרשים. התחנה נקבעת כרגע על 0.05 דולר למטבע. 

אזור הקנייה העליון תקף גם בהפסקה ובבדיקה חוזרת של ה- EMA ל -50 יום. המטבע הווירטואלי יכול בסופו של דבר להקפיץ ולהמשיך במגמת עלייה. עם זאת, אם במקום זאת, זה יתקלקל, זה יהיה מכירת אותות. 

נכון לעכשיו, האנליסט מאמין שאנחנו יכולים להיות עכשיו ברמה של רווחיות (רמת הרווח הראשון עד כה).

CRYPTO.COM #CRO LIFE על ידי MyIndianTechie עַל TradingView.com

עבור צמד המסחר CRO / USDT אנו רואים כי השוק “עדיין מזניח את ה- CRO.” האנליסט טוען כי אין כרגע שום שיחה לגבי מטבע דיגיטלי זה. יתר על כן, נרות אלה המוצגים כרגע באדום מראים כי הביקוש אינו לטובת CRO. 

יתר על כן, קיים הבדל גדול בין CRO למטבעות וירטואליים אחרים שנוצרו על ידי בורסות שונות. אפשר לראות, למשל, שמטבע בינאנס (BNB) ממשיך לבצע ביצועים טובים בהשוואה לזה. למרות ביטקוין שהפך לשורי, בחודשים האחרונים נראה כי CRO אינו יכול לעזוב את מגמת הדובי הנוכחית. ייתכן שיהיה צורך עוד זמן כדי שהמטבע הדיגיטלי יסיים את שוק הדובים שלו.

CRO / USDT על ידי מואין_חדדיאן עַל TradingView.com

CRO מתרחקת ממגמת הירידה שהחלה באמצע 2020 כאשר המטבע הווירטואלי הגיע לשיא של 0.18 USDT למטבע. כעת אנו רואים כי CRO יכול לנוע לעבר רמת 0.0875 USDT ולהמשיך להתקדם בחלקו הבא של 2021. 

לדוגמה, CRO יכול להגיע ל 0.107 ובסופו של דבר ל- 0.1235. זה מראה שיאים חדשים בכל הזמנים לא יכלו להגיע בעתיד הקרוב. ואכן, ייתכן שנצטרך לחכות עוד זמן עד שזה יקרה. בנוסף לכך, להתפתחות מחיר הביטקוין תהיה השפעה גם על צמד המסחר CRO / USDT.

CROUSDT 1dy: // הקרקפת עד שהיא קופצת (עוד פופ אחד 2 לילה ליום?) על ידי HustleGrindMomentum עַל TradingView.com

לדברי האנליסט, ל- CRO יהיה פופ אחד נוסף בשעות הקרובות. בימים או בשבועות הקרובים יתכן שתהיה אפשרות להפוך התנגדות ולהתחיל להתקדם גבוה יותר. כל שוק הקריפטו זז גבוה יותר בחודשים האחרונים, אך CRO תיקנה התרחבות מחירים מהירה מאוד במהלך שנת 2020. 

לדברי האנליסט, הוא סבור שיש לפרויקט הרבה מה להוכיח ולטפל בכדי שיעבור לשלב הבא. למרות שיש להם פרויקט חדש, הוא אומר שזה יכול להיות “די מוצל”. האנליסט מאמין שזה יכול להיות פרויקט טוב להסתכל כל פעם מחדש.

מטבע Crypto.com (CRO) – 19 בדצמבר על ידי readCrypto עַל TradingView.com

לדברי האנליסט, המטבע הדיגיטלי יכול לנוע בין 0.054223 USDT ל- 0.073434 USDT בימים הקרובים. אם הנכס הדיגיטלי CRO יורד מתחת לנקודה 0.054223, אז המחיר יכול להמשיך לרדת. זו הסיבה שאם אתה סוחר הוא אומר שזה יהיה רגע טוב לבחון עמדה זו. אזור זה יכול גם לעבוד כרמת תמיכה. 

אם המחיר ימשיך לנוע גבוה יותר (ל -0.073434), אנו עשויים להתמודד עם התנגדות מסוימת בשלב זה. עם זאת, דברים טובים יכולים לקרות אם זה יעלה מעל לרמה זו. זו הסיבה שחשוב לבדוק תמיד את הרמות הללו.

מטבע Crypto.com (CRO) שאלות נפוצות (שאלות נפוצות)

בחלק זה נשתף אתכם בכמה מהשאלות הנפוצות (FAQ) שיש לקהילה בנוגע לקריפטוגרפיה זו.

מתי הושק Crypto.com?

Crypto.com הושק עוד בשנת 2017 באמצעות ICO שם קיבלו 26,700,000 $. החברה נקראה באותה נקודה מונאקו, משם מקור מטבע הקריפטו האחר שלהם (MCO). MCO הוא המטבע הקריפטוגרפי המשמש להזמנת הכרטיסים, ההימורים של ה- MCO וקבלת ההטבות בהעמדת ה- MCO (cashback, נטפליקס & Spotify הנחות, וכו ‘) בעוד CRO משמש בעיקר על חילופי Crypto.com, שנמצא כעת בגרסת בטא. 

שזה CRO Utility?

מטבע Crypto.com (CRO) הוא מטבע קריפטוגרפי המשמש לקבלת עמלות מוזלות בבורסת Crypto.com, כדי לקבל בונוס של 20% ב- CRO לשנה, כדי לקבל cashback בקניית כרטיסי מתנה והטבות רבות אחרות שתוכלו לראות כאן או בתמונה למטה 

האם CRO היא השקעה טובה?

זה יהיה תלוי ברגע שבו תשקיע באסימני CRO ומתי אתה מוכר את המטבע. אם רכשתם את המטבע כשהוא הושק זה עתה או במהלך שווקי דובים, יתכן ותהיה לכם אפשרות למכור במחירים גבוהים יותר ולקבל החזר על השקעתכם ורווח. ההחזר על ההשקעה של המטבע בחודש האחרון הוא 66%, אך אנו ממליצים לכולם לערוך מחקר נכון לפני השקעה במטבע קריפטוגרפי או כנראה להתייעץ עם רו”ח.. 

מה זה Crypto.com?

כפי שהזכרנו קודם, Crypto.com היא חברה המתמקדת בהצעת פתרונות בשוק הקריפטוגרפיה לאנשים להתחיל להשתמש בנכסים דיגיטליים ובטכנולוגיית בלוקצ’יין. החברה ביצעה את מכירת האסימונים של MCO ביוני 2017 והיא הצליחה לאסוף 26.7 מיליון למימון פעילותם. 

מה המטרה של Crypto.com?

המוטו העיקרי שלהם הוא “מטבעות קריפטוגרפיים בכל ארנק”. אז בעצם, להרחיב את השימוש בנכסים דיגיטליים כאמצעי תשלום והחלפה. כמובן, זה יכול לקחת זמן מה עד שזה יגיע לקהל גדול יותר, אבל אנחנו יכולים להיות בטוחים שהחברה עושה כל שניתן כדי להגדיל את אימוץ המטבע הקריפטוגרפי.. 

האם CRO יעלה?

איננו יודעים מה יכול לקרות עם המטבע הדיגיטלי. זה יהיה תלוי גם באיזו נקודת מחיר נמדוד את פוטנציאל הפוך המטבע. ככל שהמחיר נמוך יותר, כך האפשרויות של נכס דיגיטלי זה להתקדם גבוהות יותר. בימים האחרונים CRO הייתה בשוק שוורים והיא רשמה ריצה גדולה שקרובה לעלות על השיא הקודם שלה בכל הזמנים.. 

למרות שהשוק יכול להמשיך לגדול, התנודתיות ואי הוודאות במרחב מקשים על הניבוי מה עתיד להיות מטבע CRO.. 

היכן ניתן לרכוש CRO?

ישנן מרכזיות שונות בהן תוכלו לרכוש את מטבע הקריפטו CRO. חלק מהפלטפורמות הללו כוללות בין היתר את OKEx, Huobi Global, Bittrex, ZB.com ו- HitBTC.

עם זאת, אנו ממליצים חילופי Crypto.com מכיוון שהנפח מספיק בכדי לקנות כמות גדולה של CRO ותוכלו גם להפקיד אותו למשך 180 יום ולקבל 20% עמ .. יתר על כן, תוכלו להשתמש ב- CRO כדי לשלם עבור דמי ההחלפה ולקבל הנחה טובה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map