חיזוי מחיר ל- EOS 2021 – תחזית טכנית של מומחים וקולנוע

(עודכן 13 בפברואר 2021) – EOS רק מתחילה את דרכה. מחיר EOS מופרד ממטבעות דיגיטליים אחרים, הן במאפיינים טכניים והן בסולם היעדים שלו. זו אחת הסיבות העיקריות שהיא הצליחה לגייס 4 מיליארד דולר במהלך ה- ICO (הצעת מטבע ראשונית). המטרה העיקרית של פלטפורמה זו היא להפוך לפיתרון ברמה ארגונית לפריסת יישומים מבוזרים. הצוות שעומד מאחורי הפרויקט הראה גישה אחראית מאוד לתיעוד הטכני שלו, להופעה בתקשורת ולנוכחות הכוללת בתעשיית הקריפטו.. 

קנו את EOS ב- Binance עוד היום!

חוות דעת המומחים מדוע EOS תעלה

EOS הוא המטבע הדיגיטלי השמיני בגודלו מבחינת שווי השוק וכרגע הוא נסחר ב -4.49 דולר לאחר שינוי של 10% במהלך 24 השעות האחרונות. המטבע הפך פופולרי מאוד בשל האפליקציות המבוזרות שלו והחוזים החכמים שלו, שהוכיחו שהם טובים יותר משל את’ריום. מפתחי הרשת מצהירים כי היא אינה מושפעת מאתגרי הרחבה המשפיעים על מטבעות ציבוריים אחרים. 

בואו נסתכל מדוע מומחים חושבים שהמחיר של EOS יעלה. 

על פי CoinSwitch, 2020 תהיה שנת זהב עבור EOS. המטבע צפוי להגיע ל -95 דולר עד יולי לפני שיירד לאט לרמה של 56 דולר בסוף השנה. בחמש השנים הבאות, הפלטפורמה צופה שמחיר ה- EOS יהיה סביב הרמה של 106 $.

TradingBeasts צופה כי המחיר יגדל מטווח 2 $ לסביבות 3.6 $. בשנה שלאחר מכן המחיר צפוי להמשיך ולעלות לרמה של 4.2 דולר לפני שיסיים את השנה בכ 6 דולר.

על פי Business Insider, פלטפורמת EOS תמשיך להתפתח ובקרוב תהפוך למועדפת ביותר. הפרסומים מאמינים כי מחיר המטבע יעלה בקרוב על 10 דולר. 

בנוסף, פאנל של 10 מומחים ניתח את הביצועים של 13 מטבעות קריפטוגרפיים מובילים בכדי לתת את התחזיות שלהם. הפאנל היה שורי ביותר לגבי EOS. בממוצע, הפאנל צופה שהמטבע יגיע למחיר קרוב ל -18.7 דולר, המהווה עלייה של 727% מאז ינואר השנה.. 

לפי WalletInvestor, על המשקיעים לראות ב- EOS אפשרות השקעה נוחה. האתר מאמין שמחיר EOS יגיע ל -911 $ עד שנת 2023. הם ייחסו את התחזית החיובית הזו להתפתחויות האחרונות בפלטפורמת EOS ולהגדלת האימוץ בענפים שונים. אלה הם הגורמים המשמעותיים להצלחת המטבע הקריפטוגרפי. 

Investopedia נקרא גם EOS כאחד המטבעות הדיגיטליים המבטיחים מבין רבים הקיימים כיום. האתר הזכיר כי EOS מציעה מדרגיות רבה יותר בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים אחרים וכי היא מהפכנית מכיוון שהיא חסרה מנגנון כרייה לייצור מטבעות. הפלטפורמה כוללת גם מערכת של כללים מורכבים השולטים בתהליך התגמול של EOS, מה שהופך אותה לביזורית יותר. 

בנוסף, על פי Coinbase, “EOS היא מטבע קריפטוגרפי שנועד לתמוך ביישומים מבוזרים בקנה מידה גדול. אין דמי משלוח למשלוח או קבלת EOS.“הפלטפורמה אמרה את ההצהרה הזו לאחר שהוסיפה תמיכה ב- cryptocurrency של EOS עבור לקוחותיה הקמעונאיים. הצהרה והתפתחות חיובית זו מראים שלמטבע יש עתיד מזהיר. 

ראוי להזכיר כי EOS השיקה גם רשת מדיה חברתית חדשה בשם Voice. לכך הייתה השפעה חיובית גם על מחיר המטבע הקריפטוגרפי והיא צפויה להגדיל את פעילות הרשת.

קנו את EOS ב- Binance עוד היום!

EOS מחיר חיזוי מסחר ניתוח תצוגה עודכן 13 בפברואר 2021


EOSUSDT ארוך על ידי Trader_OMS עַל TradingView.com

האנליסט מראה כי יש תמיכה חזקה ב- EOS באזור שבין 4 USDT ל 4.36 USDT. במקביל, התואר השני פועל כרמות תמיכה. האנליסט המתין לכניסה לקראת 5.4045, אך בסופו של דבר השוק מתנגד כעת ל -4.4677 USDT. 

ניתן לפתוח סחר במכירה בסביבות 4.20 UDST ו- 4.48 USDT. העמדה הארוכה שהוא מציג הייתה צריכה להיות פתוחה מעל לרמות האמורות המכוונות למכירה של 5.4045. עם זאת, זו רק אפשרות. האנליסט אומר שהוא אינו אחראי להחלטות המסחר.

EOSUSD – תרשים שבועי נראה בולשי – הפסקה במגמת ירידה בקרוב על ידי MoneyChartz עַל TradingView.com

האנליסט טוען כי מחיר המטבע הדיגיטלי צריך לעלות מעל קו המגמה בכדי שהמחיר יעלה גבוה יותר. אם זה קורה, המטבע הדיגיטלי יכול להגיע לרמות מחיר שונות. הנקודות ששוק האנליסטים בתרשים כוללות:

  • 3.8791 USDT
  • 4.9779 USDT
  • 5.5001 USDT
  • 7.7338 USDT

רמת התמיכה מסומנת כרגע בתרשים של 2.3753 USDT. המטבע הווירטואלי נסחר בזעם זה כבר כמה שנים. עם זאת, זה עדיין רחוק מהשיא הגבוה בכל הזמנים של 15 דולר ארה”ב למטבע שנרשם בתחילת ינואר 2018, כאשר רוב האלטקוינים הגיעו לאתרים חדשים.

# EOSUSDT ילך לשבור התנגדות של 4 שעות על ידי NinjaCrypto040 עַל TradingView.com

לדברי אנליסט EOS, מטבע וירטואלי זה יוצר משולש עולה שעלול להתפרץ בסופו של דבר. אם זה יקרה, נוכל לראות עצרת מהירה לנכס הדיגיטלי של EOS. 

המחיר ל- EOS יכול לזנק עד 4 USDT למטבע לעומת 2.8316 הנוכחי. זה בהחלט יכול לקרות אם המשקיעים ישימו לב לרמות התמיכה וההתנגדות. כרגע, האנליסט מציג מחירים שונים שעלינו לקחת בחשבון. 

2.4 USDT עובד כתמיכה, 2.65 USDT עבד כהתנגדות ותמיכה, 3 USDT יכול לעבוד כתמיכה והתנגדות. לבסוף, בין 3.30 USDT ל- 3.45 USDT יש גם רמת התנגדות חזקה. 

GreenCrypto – EOS חזרה חזקה מהתמיכה לטווח הארוך על ידי GreenCryptoTrades עַל TradingView.com

EOS הקפצה לאחרונה לאחר שהגיעה לרמת התמיכה העיקרית שקרובה ל 2.27 USDT למטבע. המטבע הדיגיטלי הצליח לקיים רמה זו בערב חג המולד והאנליסטים סבורים כי מגמת העלייה יכולה להמשך בעתיד הקרוב. 

יתר על כן, הוא סבור כי EOS נראית שורית וכי יכול להיות שיש סיכוי טוב להאריך אותה אם המטבע הווירטואלי ישבור מעל קו ההתנגדות שקרוב ל -2.93 USDT. זה יאפשר למטבע הווירטואלי להתקדם גבוה יותר ולבסוף לעלות לכיוון 3.40 USDT ולבדוק מחדש את הרמה אליה הגיע בנובמבר של 3.83 USDT..

איחוד אפשרי של EOS על ידי BigLava עַל TradingView.com

על פי האנליסט, EOS נראה במגמת הצידה בערוץ העולה הקטן שנראה בשוק. הקפצה זו שראינו בשעות האחרונות מראה כי אנו מתקדמים לעבר רמות ההתנגדות לאחר בדיקת רמות תמיכה קרוב ל -3 דולר למטבע. 

בנוסף לכך, ייתכן ש- EOS תמשיך לנוע גבוה יותר. האנליסט אומר כי אם נשבור את רמת התמיכה, נוכל להגיע לתמיכת המגמה הגדולה האחרונה בסביבות 3.35 USDT ל- EOS. אם זה נשבר, נוכל להמשיך להתקדם גבוה יותר בשבועות ובחודשים הקרובים אם השוק ימשיך לצמוח.

קנו את EOS ב- Binance עוד היום!

למד עוד

רוצה ללמוד עוד על EOS? קרא את המדריך למתחילים ל- EOS כאן, עם היסטוריה של הפרויקט ויסודות האופן שבו המטבע מספק ערך.

מעוניין להשקיע ב- EOS? אתה רוצה להתחיל במאמר החיזוי שלנו של מחיר EOS – כולל תחזיות לטווח הקצר והארוך. (תמיד עשה מחקר משלך וקרא את כתב ויתור האתר)).

המקום הטוב ביותר לקנות EOS הוא באמצעות בינאנס. מדריך קנייה זה מפרט כל שלב וצעד שתצטרכו לעשות זאת כראוי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map