אפליקציית Kinit מושקת כאפליקציה נהדרת של Blockchain לנייד

אפליקציית Kinit מופעלת לאחר הצעת מטבע ראשונית מאסיבית של 100 מיליון דולר

קיק השיקה זה עתה את היישום הקשור לקריפטוגרפיה לשוק המכונה Kinit. המוצר שנחשף שואף להפוך לאחת מאפליקציות הצפנה החשובות ביותר במערכת האקולוגית. קיניט נחשפה חודשים ספורים לאחר פרסום החברה הראשונה סקירת מוצר במדיום.

החברה שעומדת מאחורי Kinit הצליחה לאסוף מעל 100 מיליון דולר מ- ICO ומימון סיכון של 120 מיליון דולר. בנוסף, ל- Kik יש 15 מיליון משתמשים חודשיים שייהנו מהיתרונות של האפליקציה החדשה ביותר.

לחזון החברה שלושה מרכיבים שונים. הראשון נקרא ‘Kin Ecosystem’, הכולל שותפים כגון Kik, Unity, Blackhawk Network ועוד. תוכנית מפתחים הושקה גם במהלך השבוע האחרון, הם משלמים 25 מפתחים כדי להתמודד עם ‘כלכלת קרובים’ עצמאית במהלך 6 חודשים. הם יצטרכו לעלות על 50,000 ארנקים פעילים חודשיים על מנת לקבל את מלוא הכספים המוצעים על ידי התחרות.

המרכיב השני של החברה קשור ל’קין בלוקצ’יין ‘. הפלטפורמה הבנויה מבלוקצ’יין היא מעניינת מאוד המורכבת משתי רשתות שונות ביחד. בתחילת הדרך הכוונה הייתה להשתמש בתקן ERC-20, אך הצוות שמאחורי קיק האמין שהרשת עמוסה מכדי לתמוך בבסיס המשתמשים שקין.

זו הסיבה שהקבוצה עבר לרשת Stellar המאפשר עסקאות מהירות וזולות יותר. אך על מנת ליצור נזילות, הצוות החליט למזג את בסיס הקוד של Stellar וליצור Kin לרוץ לצד את’ריום..

במילים אחרות, Kin ישמש לעסקאות פנימיות, בעוד Ethereum ישמש לעיבוד עסקאות חיצוניות ולספק נזילות לרשת..

ב -17 ביולי הסביר רוד מקלאוד, סמנכ”ל התקשורת:

“קיניט היא האפליקציה הראשונה הזמינה לציבור המוקדשת לקין. המטרה שלנו עם Kinit היא להביא את Kin לידיים של יותר צרכנים. זהו צעד מרכזי לקראת הפיכת קריפטו לידידותי לצרכן באמת באמצעות חוויות מהנות ומרתקות, ואנו מתכננים ללמוד ולבצע איטרציה על סמך התנהגות משתמשים בעולם האמיתי. אנו שמחים לגרום לעוד יותר אנשים להרוויח ולהוציא את Kin – הכל ב- Kin Blockchain. “

המשתמשים שיורידו את אפליקציית Kinit יוכלו ליצור ארנק בכמה צעדים מהירים בלבד. אחריה, יתאפשר להם לקבל גישה לביתא Kin Marketplace, שם הם יוכלו להוציא את Kin שהם מרוויחים בכרטיסי מתנה..

בעתיד, יופעלו פונקציות חדשות ברשת כדי שמשתמשים ירוויחו ויבזלו אסימונים של Kin.

החלק השלישי בחשיבותו של חזון החברה הוא ‘Kin Standalone App’. הכוונה העיקרית שעומדת מאחוריו הייתה ליצור יישום פשוט מאוד וקל לשימוש בו משתמשים יוכלו לגלות אפליקציות הנתמכות במערכת האקולוגית של Kin..

המשתמשים יצטרכו להזין את מספר הטלפון שלהם, לאשר אותו, ולאחריו יופיעו האפליקציה על המסך. סקר יקפוץ וישאל דברים כגון מדוע המשתמש הוריד את האפליקציה וכל ציפיות לעתיד.

כרטיסי מתנה על קיניט

למשתמשים תהיה הזדמנות לממש את אסימוני Kin שהם מרוויחים תמורת כרטיסי מתנה (הנעים בין $ 5 ל- $ 25 דולר) ממותגים וקמעונאים כמו אמזון, AMC Theatres ו- Google Play..


על פי התוצאות מגרסת הבטא הפרטית, משתמשים השיגו שיעור שימור של 10 ימים של מעל 75%. בנוסף לכך, 66% מהמשתמשים השתמשו באפליקציה במשך למעלה משלושה שבועות.

האסטרטגיה של קיק

החברה אומרת שזה בדרך עם כל שלושת הצעדים העיקריים שהציעו: לבנות בלוקצ’יין מדרגי, להשיק את Kin ב- Kik ולהרחיב את Kin מעבר ל- Kik..

טד ליווינגסטון, מייסד ומנכ”ל חברת Kik and Kin, הגיב בנושא:

“אני שמח לדווח שאנחנו בדרך עם כל שלושת הצעדים. באזורים מסוימים אנו כבר מקדימים את התוכנית, במיוחד במאמצינו לבנות בלוקצ’יין מדרגי. “

יתר על כן, ביוני הצליחה החברה לרשום 1.2 מיליון עסקאות ביום וכעת היא מציעה חוויות צרכניות חיות הפועלות ב- Kin Blockchain..

יתר על כן, Kin מכפיל את ה- Kin Blockchain ומשקיע רבות בצוות הפיתוח הפנימי ובפתרון הבלוקצ’יין.

תמונה באדיבות האקרנון

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map