טרזור ​​נגד Ledger Vs. סקירת הכספת של BC – ניתוח מעודכן

לאחר שבחרתם להיות חלק משגעון המטבעות הקריפטוגרפיים, רכשתם ביטקוין, את’ריום, ליטקוין או מטבע קריפטוגרפי אחר ואתם HODLing. עכשיו מה? ובכן, בראש סדר העדיפויות שלך יש להגן על הנכסים הדיגיטליים שלך.

ארנקי חומרה הם בדרך כלל הבטוחים ביותר והם שיטת האחסון המועדפת על מחזיקי cryptocurrency רבים. בדרך כלל, ארנקים אלה מתחברים למחשב דרך יציאת USB או מכשיר כף יד באמצעות Bluetooth.

ישנם שני ארנקי חומרה רגילים בשוק – טרזור ו ספר חשבונות ננו ס ומתחרה רב עוצמה חדש – הכספת לפני הספירה

גם טרזור ​​וגם לדג’ר ביססו את עצמם כאופציות פופולריות לארנק קר. BC Vault הוא מוצר שהושק לאחרונה מתוצרת חברה הממוקדת באבטחה. יש להם כמה יתרונות עיקריים על טרזור ​​ולדג’ר שנבדוק להלן.

כל הארנקים הללו שומרים את המפתח הפרטי שלכם ב- cryptocurrency בסביבה לא מקוונת, כך שהאקרים לא יוכלו לגנוב את המפתח הפרטי שלכם. כדי שמישהו יגנוב את המטבעות שלך, הם יצטרכו לגנוב את ארנק החומרה שלך ואיכשהו לגרום לך לתת להם את הסיסמה ואת קוד ה- PIN שלך..

אחת הבעיות העיקריות הקשורות לטיפול במטבעות דיגיטליים באמצעות בורסות היא שהם אינם מאובטחים כלל. למרות שחלקם מציעים פתרונות מאובטחים והם נוקטים בכל הצעדים הדרושים כדי להגן על כספי המשתמשים אם הם נפרצים, אתה נמצא בסיכון לאבד את המטבעות שלך. בנוסף לכך, אם יש להם אפשרות להחזיר למשתמשים את הכספים שאבדו, התהליך עשוי להיות מטריד איכשהו. 

ארנקי מטבעות קריפטוגרפיים שאינם משמורת עוזרים למשתמשים להתמודד עם המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם בצורה בטוחה יותר ממה שארנקי משמורת יכולים לעשות. עם זאת, ארנקי הצפנה הטובים ביותר לאחסון כספים מאובטח הם ארנקי חומרה.

יתרונות ארנקי החומרה

 • המידע על המפתח הפרטי נשמר בחומרה ולעולם אינו נחשף למערכת העובדת.
 • ארנקי חומרה עמידים בפני כל תוכנה זדונית שנועדה להשריש מפתחות פרטיים ולגנוב כספים.
 • אם במקרה תאבד את הארנק, תוכל תמיד לשחזר את המטבעות שלך באמצעות ביטוי לשחזור זרעים או בשיטות גיבוי אחרות (BC VAULT).
 • לפני שתוציא מטבע כלשהו, ​​ארנק החומרה יבקש ממך לאשר את העסקה במחשב שלך. זה מבטיח שלא יוציא מטבע ללא ידיעתך.
 • הארנקים מאובטחים באמצעות הצפנה באמצעות קוד PIN כמו כרטיסי חיוב, מה שמוסיף אבטחה רבה יותר לנכסים הדיגיטליים שלך.
 • מרבית ארנקי החומרה מסוגלים לתמוך במספר מטבעות קריפטוגרפיים.

אז מהו ארנק החומרה הטוב ביותר? אנו חושבים שעדיף לתת לתכונות לדבר בעד עצמן.

סקירת טרזור

ארנק החומרה של Treor הושק בקיץ 2014 על ידי סטארט-אפ מבוסס צ’כיה – SatoshiLabs. זה היה ארנק הביטקוין הראשון בשוק וכנראה גם המוניטין ביותר. הוא מציע שילוב של אחסון קר מאובטח ויכולת להוציא מטבעות קריפטוגרפיים באותה נוחות כמו ארנק חם. זה מאפשר לך לאחסן את המפתחות הפרטיים שלך ולחתום דיגיטלית על עסקאות ללא כל חיבור לאינטרנט.

לטרזור ​​יתרונות רבים לטיפול במטבעות קריפטוגרפיים. ארנק זה מציע מנהל סיסמאות המאפשר לכם להצפין סיסמאות בנפרד ולסנכרן אותן לענן הפרטי שלכם. הוא מציע Secure Admin SSH Access שמגן על גישת המשתמשים לשרתים שלהם. לבסוף, הארנק מאפשר למשתמשים להגן על חשבונות וזהויות מקוונות באמצעות אימות דו-גורמי. 

טרזור ​​מציעה גם פתרונות אחרים למשתמשים מתקדמים יותר, כולל חלופת ארנק נירוסטה בלתי ניתנת להריסה לגיבוי הנייר. זו הדרך הטובה ביותר לאחסן את זרעי ההתאוששות במקרה והארנק שלך אבד. זה גם יתרון מכיוון שמתחרותיה אינן מציעות פתרונות דומים למוצר זה. עם זאת, מחירו הוא 131 אירו, מה שמקשה על משתמש מסורתי לרכוש ארנק וגם פתרון “Cryptosteel”..

ארנק Trezor מחובר למגבר e1514611511143

מקור: https://www.easycoinbuy.com

ספר חשבונות ננו S


ארנק החומרה Ledger Nano S הוא פרי מוחם של שמונה מומחים מחברה צרפתית בשם Ledger. Ledger, שהושק בשנת 2014, הוא אלטרנטיבה מאובטחת מאוד לאחסון וניהול מטבעות קריפטוגרפיים. ה- Nano S מציע מגוון של תכונות נחמדות. בנוסף לעיצוב המושך כבר, ארנק החומרה מבוסס על בולוס פלטפורמה היא פלא קריפטוגרפי קטן עם מאפייני אבטחה גבוהים כמו BIP39 Seed (12 עד 24 מילים) וקוד PIN להתחברות בן 4 ספרות.

Ledger התרחבה בשוק במהלך השנים האחרונות והיא הצליחה למשוך לקוחות חדשים רבים. הצעת מספר רב של מטבעות וירטואליים ולדג’ר לייב היו שתיים מההחלטות החשובות ביותר שקיבלה החברה ואפשרה לה להשיג שוק גדול יותר. באופן כללי, לרוב הציעה לדג’ר מוצרים זולים יותר מטרזור, וזה גם חשוב מאוד למשתמשים.

סקירת ארנק ספר ספרים 1

מקור: ledger.com

סקירת הכספת של BC

הכספת לפני הספירה הוא ארנק חומרה שנוצר על ידי Real Security. הם חברה המתמקדת באבטחת סייבר ומארחת ועידת האבטחה הגדולה ביותר באזור האדריאטי – כנס RISK.

BC Vault נוצר מכיוון שארנקי חומרה מבוססים כמו Trezor ו- Ledger אינם מתמקדים ב 100% בבעיותיהם. לדוגמה, סאלם ראשיד העלה נושא אבטחה מרכזי לדג’ר אתר אינטרנט. מגזין הביטקוין דיווח גם על מאמר בנושא הפגנת ארנק. כישלון. התגובה של לדג’ר & טרזור ​​הופיע די מהר, אבל הם לא היו בדיוק מה שקהילת הקריפטו ציפתה לה. זו הסיבה ש- BC Vault התעורר לחיים, כך שניתן להבטיח את כספיך על ידי צוות המתמקד אך ורק באבטחה.

יתר על כן, כל הכספת של BC נשלחת טעונה מראש עם מפתח פרטי, מוצפן כמו כל ארנק במכשיר. המפתח תואם כתובת ציבורית המחזיקה 1.0 BTC. לשבור את זה והכספים האלה הם שלך. זה מזכיר לנו את סיפור הזכוכית של ESG – שהכניס 3 מיליון דולר במזומן בתחנת אוטובוס ומי שיכול לשבור אותו – יכול לקחת את הכסף הביתה. הכסף נמצא שם גם עכשיו.

יתר על כן, BC Vault מוגן באמצעות PIN עולמי וסיסמה – שניהם נדרשים כדי לגשת לכספים שלך. תוכל לראות פרטים נוספים על אופן הגדרתו ב- וִידֵאוֹ. דבר מעניין נוסף שצריך להזכיר בנוגע ל- BC Vault הוא העובדה שהם אפילו לא משתמשים ב- BIP39 / 44 וזה הארנק הרב-קריפטו הראשון שקיים מסחרית עם גיבויים מאובטחים כברירת מחדל. המפתחות הפרטיים מוצפנים ומאוחסנים במדיום חנות חדשנית – זיכרון RAM פרואלקטרי. ל- FRAM שמירה על נתונים שנמדדו במשך עשרות שנים ותומכת במחזורי כתיבה רבים יותר כאחסון פלאש מסורתי.

BC Vault ניסתה להציע פתרון שלישי לארנק חומרה ליחידים לאחסן את המטבעות הווירטואליים שלהם מלבד האפשרויות המסורתיות של Ledger לעומת Trezor. כמצטרף חדש לחלל, BC Vault הצליח למשוך את תשומת לב המשתמשים ולקבל תמיכה מהקהילה. כיום, BC Vault הפכה לשחקנית שלישית בשוק ארנקי החומרה בתעשיית הקריפטו.

ממשק משתמש ועיצוב

מבחינת העיצוב, הארנקים כמעט זהים. שלושתם קטנים וקומפקטיים. הם צריכים להשתלב בנוחות בכיס שלך ולהיות שמישים ביד אחת. עם זאת, לדג’ר ננו S יש יתרון קל, במובן זה שהוא מתגאה במעטפת נירוסטה שהיא די חזקה. Trezor עשוי פלסטיק אבל הוא קומפקטי יותר מאשר Ledger Nano S.

לדג’ר וטרזור ​​יש שני כפתורים פיזיים המשמשים לאישור או שלילת הפעולה. יתר על כן, כל אחד מהם מנצל באופן מלא את המסך שלו המציג מידע על עסקאות. ראוי לציין שהתצוגה של טרזור ​​גדולה מעט יותר ממסך לדג’ר. עם זאת, אין לכך השפעה על הביצועים. הארנקים מגיעים בצורה של חיבור זעיר ליציאת ה- USB. ניתן לחבר את המכשיר למחשב, לסמארטפון או לכל מכשיר אחר באמצעות כבל ה- USB.

משקל ספר הספר הוא 16.2 גרם ומידותיו – עובי 98 מ”מ x 18 מ”מ x 9 מ”מ. משקל ארנק Trezor 12 גרם והוא בהחלט קטן יותר (30 מ”מ x 60 מ”מ ועובי 6 מ”מ), מה שהופך אותו לנייד יותר וקל יותר לנשיאה בכיס..

BC Vault לעומת זאת הוא קצת שונה. הגדלים הם 100 מ”מ x 57 מ”מ x 10 מ”מ (3.937 ” x 2.244 ” 0.394 ”). המשקל הוא קצת יותר מ- Trezor או Ledger ממוצע, עם 41 גרם. טמפרטורת ההפעלה יכולה להיות בין 0 ל +60 דרגות צלזיוס והמכשיר כולל מסך OLED של 61.5 מ”מ (128 × 64) פיקסלים. המסך הגדול יותר הוא יתרון מרכזי עבור BC Vault מכיוון שהוא הופך את קריאת הכתובת ואישור דרך העסקה לקלה יותר מאשר באמצעות ספר חשבונות או טרזור..

באפשרותך לחבר את הכספת BC למחשב הנייד שלך באמצעות כבל USB מסוג C והחלק הכי טוב בה הוא שיש לו חריץ נוסף למיקרו SD שמגיע עם המכשיר..

מה יש בתוך החבילה הקמעונאית Trezor, Ledger ו- BC Vault?

טרזור

 • מכשיר טרזור
 • כבל יו אס בי
 • רצועה
 • מדריך למשתמש
 • שני כרטיסי זרע התאוששות

ספר חשבונות ננו ס

 • מכשיר Ledger Nano S
 • התחל ידני
 • מחזיק מפתחות, שרוך ומשאבים אחרים
 • כרטיס התאוששות
 • כבל יו אס בי

הכספת לפני הספירה

 • הכספת הצפנתית של חומרה BC Vault One
 • מַדבֵּקָה
 • כבל USB-C
 • מדריך למשתמש
 • כרטיס microSD בנפח 1 GB

שימוש במכשיר

הן טרזור ​​והן לדג’ר תומכים במגוון מערכות הפעלה (OS). הם עובדים עם מערכות הפעלה Windows, Mac ו- Linux. יהיה עליך לחבר את ההתקנים למחשב באמצעות כבל מיקרו USB. כמו כן, שניהם תומכים כמעט בכל מכשירי Android. ל- Trezor יש סיומת של Google Chrome הכוללת ניהול מכשירים עצמאי. התוסף מאפשר לאפליקציות ואתרים לתקשר עם מכשיר Trezor. BC Vault אינו שונה בכך. הכספת החדשה למטבעות קריפטוגרפיים כוללת יישום עבור OS X, Windows ו- Linux. יתר על כן, הכספת של BC נתמכת במגוון רחב של דפדפנים כגון: Firefox 52+, Chrome 50+, Opera 51+, Safari 11+ ו- IE 11+ (כולם גרסה חדשה). יתר על כן, עם השקת BC Vault 1.2.1 – הדמון של האינטרנט שלה מאפשר כעת לצדדים שלישיים לשלב את הפונקציונליות של BC Vault בדפי האינטרנט שלהם..

בִּטָחוֹן

מצד האבטחה, זה מרגיש שחדש לפעמים טוב יותר. BC Vault השיגה כאן יתרון בכך שלא השתמשה ב- BIP39 / 44 ובמקום זאת היא שומרת את המפתחות הפרטיים ב- RAM פרואלקטרי – שתומכים בו יותר מחזורי כתיבה מאשר אחסון פלאש רגיל. ניתן גם לבצע גיבויים מאובטחים ל- MicroSD מוצפן (כולל זיכרון בנפח של 1 GB) או בצורה של קודי QR להדפסה..

בנימה אחרת, גם Ledger וגם Trezor משתמשים בארנקים דטרמיניסטיים – מה שאומר שניתן לעקוב אחר ארנקים מרובים באותו מכשיר לאותו זרע. BC Vault לא עושה את זה. הם משתמשים בארנקים לא דטרמיניסטיים – כך שלא ניתן לקשר בין ארנקים מתמטית. כל ארנק נוצר באמצעות RNG אמיתי (מחולל מספרים אקראיים). ה- RNG מאותחל באמצעות חיישן גירו על ידי טלטול הכספת BC בהגדרה. כמו כן, על ספר חשבונות יש לך את אותו קוד סיסמה לכל ארנק שתרצה להתחבר אליו. BC Vault הוא קצת שונה כאן, אתה יכול לקבל יותר מ -2000 ארנקים ייחודיים, שכל אחד מהם מוצפן עם סיסמאות נוספות ושונות – בעצם, זה כמעט כמו MultiSig.

עבור ארנק הביטקוין, BC Vault תומך גם ב- SegWit וגם ב- Legacy – זהים למתחרים שלהם. ההבדל הוא ששימוש ב- BC Vault – ניתן להשתמש בו כארנק יחיד.

מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים

גם טרזור ​​וגם לדג’ר תומכים ברוב המטבעות הדיגיטליים הפופולריים. בזמן כתיבת שורות אלה, רשימת המטבעות הדיגיטליים הנתמכים של טרזור ​​ושל לדג’ר כוללים:

Trezor תומך:

 1. ביטקוין
 2. את’ריום
 3. מזומן ביטקוין
 4. ליטקוין
 5. זהב ביטקוין
 6. Ethereum Classic
 7. לזנק
 8. DogeCoin
 9. זקש
 10. NameCoin
 11. NEM
 12. מֶרחָב
 13. אסימונים של ERC-20
 14. UBQ

Ledger Nano S תומך:

ארנק Cryptocurrency Ledger Nano S מציע לך אפשרות לאחסן מספר רב של מטבעות קריפטוגרפיים ולא רק קבוצה נבחרת קטנה מהטופ 10. ניתן למשתמשים לנהל 22 מטבעות באמצעות מכשיר Ledger שלך ועם היישום Ledger Live. ניתן לטפל במטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים עם ארנקים תואמים חיצוניים. 

 1. ביטקוין
 2. זהב ביטקוין
 3. מזומן ביטקוין
 4. את’ריום
 5. Ethereum Classic
 6. אַדְוָה
 7. זקש
 8. PIVX
 9. Digibyte
 10. קטום
 11. קומודו
 12. לזנק
 13. ליטקוין
 14. דוגקוין
 15. PoSW
 16. Zencash
 17. BTCP
 18. סטילטקוין
 19. ניאו
 20. ארון
 21. אסימונים של ERC-20
 22. כּוֹכָבִי
 23. סטראטיס
 24. Ubiq
 25. ויואקין
 26. ורטקוין
 27. EOS
 28. לִקְשׁוֹר
 29. טרון
 30. קרדנו
 31. יוֹטָה
 32. מטבע בינאנס
 33. מונרו
 34. מטבע דולר
 35. יַצרָן

בעתיד ניתן להוסיף לארנק חומרה זה מטבעות קריפטוגרפיים חדשים שיאפשרו לאנשים לאחסן את כספם בבטחה. באופן כללי, Ledger הציעה תמיכה במספר גדול יותר של מטבעות קריפטוגרפיים בהשוואה לטרזור.

BC Vault תומך

יש הרבה מטבעות קריפטוגרפיים הנתמכים על ידי BC Vault. כל אסימוני ה- ERC-20 המקוריים נתמכים על ידי BC Vault. המספר הכולל של אלה עולה ליותר מ -177,000 – אם כי במחזורים ובשימוש יומיומי – יש הרבה פחות. מטבעות קריפטוגרפיים אחרים המקובלים על ידי BC Vault הם:

 1. ביטקוין
 2. את’ריום
 3. מזומן ביטקוין
 4. ליטקוין
 5. אַדְוָה
 6. כּוֹכָבִי
 7. דוגקוין
 8. לזנק
 9. טרון
 10. VECHAIN
 11. מטבע BINANCE
 12. סמל
 13. OmiseGO
 14. וולטון-צ’יין
 15. פולימאת
 16. 0x
 17. מלח
 18. סינדיקטור
 19. זכויות מסחר דינמיות
 20. איקונומי
 21. OriginTrail
 22. ויברט
 23. CargoX
 24. InsurePal
 25. קסאורום

נקודות מחיר

טרזור ​​דגם טי – $ 169 / € 149

טרזור ​​אחד לבן – $ 79 / € 69

ספר חשבונות ננו X – $ 133 / € 118

ספר חשבונות ננו ס – 67 דולר / 59 אירו

ספר חשבונות כחול – $ 309 / € 272

הכספת לפני הספירה – 149 דולר / 131 אירו

מחשבות אחרונות

התחושה הכללית שלנו היא שכל ארנקי החומרה שהוזכרו לעיל שווים לנסות. לכל אחד יש כמה דברים ייחודיים שהופכים אותם למיוחדים. אנו משתמשים באופן אישי באחד מכל אחד מהם כדי לשמור שם על חלק מההשקעות בקריפטו שלנו ואנחנו מרוצים מכולם.

ארנקי חומרה של מטבעות קריפטוגרפיים הם כלי חשוב מאוד עבור משקיעי קריפטו שרוצים להישאר בטוחים במקרה של פריצות או התקפות לבורסות או ארנקי קריפטו. הדרך הטובה ביותר להיות הבעלים של הנכסים הדיגיטליים שלך היא בעל ארנק חומרה ושליטה מלאה במטבעות הווירטואליים שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map