חיזוי מחיר NEM 2021 – ניצל ועולה

(עודכן ב- 14 בפברואר 2021) בשנה שעברה הייתה מכריעה עבור המעבר של בלוקצ’יין NEM ואסימון ה- XEM. במהלך התקופה, XEM רשמה רווחים משמעותיים שבמקביל לעיבוד חוזר של מבנה הממשל הלא יעיל של המערכת האקולוגית..

כפי שהדברים נראים, ל- NEM יש פוטנציאל רב בהתחשב במגוון הרחב של מקרי השימוש בעולם האמיתי וכעת יש לה את הגיבוי המלא של קרן NEM. בשנת 2020 יש לפלטפורמה זו אפשרות להוביל את השאר מכיוון שטכנולוגיית הבלוקצ’יין משולבת בעולם העסקים. כתוצאה מכך, מקרי השימוש והאינטגרציה המוגברים ישפיעו לטובה על מחירו.

במאמר זה, אנו נסתכל על הגורמים השונים המבטיחים לדחוף את מחיר ה- XEM כלפי מעלה, כולל חוות דעת מומחים וניתוח טכני של הגרפים..

קנו XEM ב- Binance עוד היום!

חוות דעת המומחים מדוע נם תעלה

NEM הוא המטבע הדיגיטלי ה -27 בגודלו על בסיס שווי השוק. הושק בחודש מרץ 2015, המטבע הקריפטוגרפי הוטל במהלך חורף הקריפטו בשנה שעברה והוא צנח ב -97% לעומת שיא כל הזמנים בינואר 2018, שעמד על 2.11 דולר. למרות המגמה השלילית הזו, בואו נסתכל מדוע מומחים מאמינים ש- NEM עשוי לעלות בקרוב.

סעאים, אנליסט השקעות בתאגיד המדיה לומברדי, מדינות שהפריצה לפלטפורמת NEM והמטבעות האבודים עשויות להיות פוטנציאל חיובי, מה שעלול להניע תנועת מחירים כלפי מעלה. היא מדווחת כי המטבע עומד בפני תחרות מצד אלטקוינים גדולים יותר, ומוסיפה שמאז שהמטבע הצטרף לבינאנס, הדבר עשוי לדחוף את מחירו לצד המאושר של 1 דולר..

בנוסף, טים פאלק, מ Finder.com, מאמין של- NEM יש פוטנציאל רב. לפלטפורמה יש מגוון רחב של מקרי שימוש בעולם האמיתי וגיבוי של קרן NEM.io, ולכן יש לה את ההזדמנות להיות בחזית השילוב בקנה מידה גדול של בלוקצ’יין בעולם העסקים, מה שעשוי לדחוף את המטבע מחיר לרמות גבוהות יותר.

הנשיא החדש שנבחר של קרן NEM, אלכס טינסמן, הביע רמה גבוהה של אופטימיות כשהצהירה שזה מרגש להיות חלק מהקרן, בהתחשב בכך שיש לה חבילת כלים חזקה וקהילה שמתקדמת לשנות את העתיד. אופטימיות זו מראה שהיא מאמינה בעתיד גדול למטבע, לאור יתרונותיו הרבים.

נכון לעכשיו, מחיר ה- NEM נסחר ב -0.04 דולר עם שווי שוק של 371 מיליון דולר. עם זאת, ההתפתחויות האחרונות סביב הפרויקט מבטיחות לדחוף את מחירו ואת שווי השוק עוד יותר. להלן ארבע סיבות נוספות המשפיעות באופן חיובי על מחיר ה- NEM (הערת עורך: נשתמש ב- NEM כאן במקום ב- ‘XEM’).

קנו XEM ב- Binance עוד היום!

התחלה חדשה לאחר הצלה של 8 מיליון דולר

מוקדם יותר החודש קרן NEM הודיעה כי היא מוכנה להתחלה חדשה לאחר שהשיגה הזרמת מימון של כ -8 מיליון דולר בחודש שעבר ולאחר שפיטרה את מרבית עובדיה. חברים מרכזיים בקהילת NEM אישרו את שחרורם של 210 מיליון אסימונים של NEM ממאגרים ב -20 בפברואר שאמורים לממן את פעולות הקרנות עד 20 בפברואר 2020..

אלכס טינסמן שהוא הנשיא החדש של קרן NEM גילה מוקדם יותר השנה כי הארגון ללא כוונת רווח היה כמעט שבור לאחר שמועצת הממשל הקודמת ניהלה כספים לא נכון..

כחלק מהשינויים החדשים, הביאה ההנהלה החדשה לכלול קיצוצים בצוותים שגרמו למאה אנשים לאבד את מקום עבודתם. טינסמן ציינתי זֶה “האינטרס של החברות להיות אחראי כלכלית כלפי הפלטפורמה שלהן, המוצרים שלהן והצוותים שלהן. עלינו להיות ממוקדים במוצרים, וזה מה שעשינו. זה סימן לדברים טובים. “

גם בהודעת תודה לקהילת NEM על אישור מימון הקרן ציינתי שזה יהיה “עבודה עם חברי הקהילה הרלוונטיים בכדי לעבור את התהליך של תשלומי הכספים והיו בקשר עם עורכי הדין שלנו בסינגפור, שם מאוגדת קרן NEM. כפי שהובטח, נעבור לקרן ממוקדת-מוצר ומונעת הכנסות ונספק עדכונים באופן קבוע. “

אז אם נלך קדימה כפי שהנשיא מציין, על המשקיעים לצפות לדברים טובים מ- NEM במיוחד מבחינה מחירית.

PUBLISH ישתמש בבלוקצ’יין NEM

זירת התקשורת החדשות אמורה להתחיל לקצור את היתרונות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין בקרוב.

זאת לאחר ש- TokenPost, פלטפורמת חדשות מבוססת בלוקצ’יין קוריאנית ו- Kchain, חברת ייעוץ מובילה בתחום בלוקצ’יין, שבסיסה גם בקוריאה שותפה להשקה לְפַרְסֵם – תוכנה שתסייע לתהליכי שילוב.

באמצעות הפלטפורמה שתי הגופים מתכננים לשפר את המערכת האקולוגית של מדיה חדשותית בעידן זה של טכנולוגיית ספר החשבונות המבוזר.

PUBLISH מתאר את עצמו כ”פרוטוקול התוכנה לפרסום חדשות המופעל על ידי בלוקצ’יין. ” יתר על כן, היא שואפת לעוות את עיצובי רשתות המדיה החדשותית בגישה של השתתפות גלובלית.

מחקרי כדאיות שנעשו עד כה מראים כי הפרוטוקול תואם את המעשיות של פרסום תכני חדשות והוא גם משתלם מבחינה כלכלית.

פרויקט הבלוקצ’יין PUBLISH יפעל על פי פרוטוקול NEM. היא תשתמש בשירותי NEM כולל יכולת התאמה אישית של נכסים ושימוש בהודעות מוצפנות.

בכך מקווה הפלטפורמה לבנות רשת שתספק את כל משתתפי תעשיית החדשות ממפרסמים, צרכנים, יוצרי תוכן ועורכי מערכת..

על ידי תפקידים נפרדים עבור משתתפי רשת שונים, PUBLISH בולט בפרויקטים אחרים של בלוקצ’יין שמנסים ליישם את אותו רעיון.

מפרסמים ועורכים הפועלים בפלטפורמה יהיו אפוטרופוסים של החדשות מבוססות הבלוקצ’יין ברשת.

כמו כן, הגישה המבוזרת ההיברידית המשמשת לניהול רשת PUBLISH צפויה לשפר את השקיפות ואת האוטונומיה בכל הנוגע לפרסום חדשות. בנוסף, NEM עובדת עם חברות רבות אחרות וחותמת על שותפויות חדשות שיאפשרו למשתמשים לקבל פתרונות טובים יותר.

למרות זאת, כדאי גם לזכור שמיליוני מטבעות NEM נגנבו מהבורסה של Coincheck לפני כמה שנים.

השקת מרכז בלוקצ’יין לסטארט-אפים מבוססי Nem

לאחרונה הושקה NEM מרכז בלוקצ’יין במלבורן אוסטרליה. במרכז יראו נציגי NEM תומכים לחברי הציבור בטכנולוגיית blockchain ומטבעות קריפטוגרפיים.

הוא יארח גם אירועי בלוקצ’יין ותוכניות חינוכיות. והכי חשוב, הוא ישמש חממה עסקית ומרכז תמיכה עבור חברות סטארט-אפ מבוססות NEM.

אוֹסטְרַלִיָה מחזיקה בסיכויים בהירים עבור קרן NEM. הפרויקט נהנה לאחרונה מתמיכה מקומית באמצעות שותפויות עם חברות סטארט-אפ כמו TravelbyBit.

פיתוח חדש זה צפוי להשפיע לטובה על מחיר ה- XEM כפי שהיה לאחרונה לאחר שה- NEM הייתה נאסף על ידי Mijin, פלטפורמת בלוקצ’יין מבוססת יפנית.

ג’יאן צ’אן, מנהלת קרן NEM באוסטרליה ובניו זילנד, אמרה כי השקת הרכזת במלבורן היא סימן מובהק למחויבותה של NEM לתמוך בחדשנות בשתי המדינות..

NEM כבר משתפת פעולה עם סטארט-אפים רבים באוסטרליה כולל LaunchVic, Blockchain Center, Stone $ Chalk ועוד רבים וטובים.

NEM הודיעה גם כי היא עובדת על קיום עוד שותפים אוסטרלים ויש בקרוב תוכניות לכמה ICO מבוססי NEM.

שותפות באיחוד האמירויות הערביות

צוות NEM חתם על מזכר הבנות (MoU) עם המשרד לפיתוח קהילה (MOCD) באיחוד האמירויות הערביות. MoU זה יכסה על מתן שירותי ייעוץ שונים ל- MOCD בפרויקטים הבלוקצ’יין העתידיים שלה. איחוד האמירויות הערביות התקדמה מאוד באימוץ טכנולוגיית הבלוקצ’יין ככלי להניע את מדיניות הדיגיטליזציה המלאה שלה, שהיא מקווה להשיג בשנת 2019..

זו האחרונה בסדרת שותפויות שנחתמה עם חברות שונות. NEM נרשמת גם במספר מרכזיות כגון BitPanda ו- Kuna Exchange, בורסת קריפטו מבוססת אוקראינה שתציע גם זיווג מבוסס קריפטו וגם פיאט עם NEM.

ניתוח מסחר במחירים של NEM (XEM) עודכן ב- 14 בפברואר 2021

&# x1f4a1; אל תחמיצו את הזדמנות הקנייה הגדולה ב- NEM / USD על ידי ForecastCity_World עַל TradingView.com

על פי אנליסט זה, קיימת אפשרות לדירוג זמני לקו התמיכה המוצג בתרשים העומד על 0.31 USDT למטבע. הוא סבור שאפשר לסוחרים לקבוע הזמנות על בסיס פעולת מחיר ולצפות שיגיעו ליעדים לטווח הקצר. 

יתר על כן, NEMUSD נמצא גם בטווח תחומים וניתן היה לצפות לתחילת מגמת העלייה. יתר על כן, ה- WEMA בן 21 הימים שימש כתמיכה דינמית. יתר על כן, ה- RSI עומד כעת על 70 דולר והוא יכול להמשיך לנוע גבוה יותר אם המחיר יעבור למחירים גבוהים יותר. האנליסט קבע הפסד עצירה מתחת ל 0.28 USDT.

XEMUSDT משלים את הגמר האחרון של כריש צפוי מהלך של עד 124% על ידי 333 עַל TradingView.com

NEM ממשיכה להיסחר באותו טווח כפי שדיווחנו לפני מספר שבועות. האנליסט לא סיפק עדכון לגבי המגמה הנוכחית, אך ניתן לראות כי המטבע הדיגיטלי נע עם שפל נמוך יותר אך עם פעולת מחיר יציבה יחסית, שעובדת כמתנגדת.. 

כרגע, רמת ההתנגדות אנו מוצאים אותה ב 0.2452 USDT ונראה כי NEM מנסה לפרוץ את הרמה הזו. ראוי להזכיר גם כי NEM ברמה זו יאתגר את רמת ה- 0.618 פיבונאצ’י מהפסגה המקומית ב 0.3194 USDT למטבע. זה יהיה תלוי בבירור באופן שבו כל שוק הקריפטו מתנהג.

XEMUSDT משלים את הגמר האחרון של כריש צפוי מהלך של עד 124% על ידי 333 עַל TradingView.com

עבור צמד המסחר NEM / USDT, אנו רואים שהאנליסט צופה מהלך אפשרי לקראת 0.28 USDT בשבועות הקרובים של 2021. זה יכול לקרות בשלבים שונים. עם זאת, NEM נסחרה קרוב לרמת המחירים 0.22 המייצגת את רמת 0.50 פיבונאצ’י. 

יתר על כן, האנליסט מציג אזור היפוך או קנייה פוטנציאלי בין 0.15576 ל- 0.1240 UDST למטבע. זה משהו שיכול להשתנות בעתיד הקרוב. ואכן, רמת ה- 0.236 פיבונאצ’י יכולה לעבוד גם כן. אזור המכירה יכול להיות מעל 0.1989 וקרוב ל 0.2788 USDT כפי שמראה האנליסט בתרשים.

NEM – האלטקוין האהוב עלי..! על ידי ינואר 1994 עַל TradingView.com

לפי אנליסט זה אנו רואים את צמד המסחר של XEMUSD נע לכיוון הקו האדום, שכרגע קרוב ל -3 דולר למטבע. זה יאפשר למטבע הווירטואלי להמשיך לאורך כל שור כדי להגיע לשיאים חדשים. 

המחיר המקסימלי אליו הגיע המטבע הווירטואלי היה קרוב ל -2 דולר בדצמבר 2017. ברור גם שהמטבע הווירטואלי יכול להמשיך לנוע גבוה יותר ככל שמרחב הקריפטו מתפתח. האנליסט סבור כי ניתן יהיה לגעת ב- NEM בקו זה לפני 2022. החודשים הבאים עשויים להיות חיוביים מאוד עבור הנכס הדיגיטלי הממשיך במגמת העלייה שלו..

מטרות קלות של XEM NEM – NEMXEM XEMBTC XEMUSDT XEMUSD XEMETH על ידי ClubTrillionair עַל TradingView.com

אנליסט ה- NEM של מטבע הצפנה XRM / BTC ראה הזדמנות מצוינת להיכנס לשוק ולסחור בנכס דיגיטלי זה. הוא הקרין שהמטבע הווירטואלי יעבור מ- 0.00000635 ל- 0.00001267 במקום בו הוא נסחר בזמן כתיבת שורות אלה. 

יתר על כן, הוא שיתף אותנו בשתי רמות תמיכה והתנגדות שונות שעבדו טוב מאוד בחודשים האחרונים. אנו רואים את הראשון קרוב ל 0.000000872 BTC לכל XEM והשני עמד על 0.00001020 BTC ל- XEM. יתר על כן, הנכס הדיגיטלי הציג שותף חוזר שיכול להיות שימושי לסוחרים שעושים סחר בתנופה.

מה הלאה?

בשנה שעברה היוותה נקודת מפנה עבור בלוקצ’יין NEM ואסימונו. זה סימן כמה שינויים משמעותיים במודל הממשל האקולוגי של ה- NEM. ועכשיו הוקם מבנה מבצעי חדש. השינויים החדשים נועדו לתקן טעויות וצווארי בקבוק קודמים.

ככזה, השוק הגיב בחיוב לשינויים, ורווחי XEM בחודשים האחרונים הם עדות לכך. עם ההשקה הקרובה של Catapult, הרווחים צפויים להימשך במחצית השנייה של השנה, וזה יהיה חכם עבור כל משקיע להוסיף XEM לתיק ההצפנה שלהם כדי להבטיח שהם לא יפספסו את הרוח הקרובה..

רוצה ללמוד עוד על NEM? עיין במדריך זה שמסביר הכל על הפרויקט. מדריך זה ילמד אותך כיצד לקנות XEM ב- Binance. ברגע שתרכשו את ה- XEM שלכם, תרצו לאחסן אותם במקום בטוח, אז הנה מדריך על הארנקים הטובים ביותר ב- NEM בשנת 2019.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner