המסעדות המעניינות ביותר מדו”ח Q1 של CoinGecko

CoinGecko, אתר הערכת קריפטו, ודירוג לאחרונה פרסם דוח מנתח כיצד עבר שוק הקריפטו ברבעון הראשון של שנת 2019.

ייתכן שהשנה שעברה התמלאה במחירי מטבע וירטואלי צונחים. עם זאת, מהדיווח, שנת 2019 החלה על בסיס נכון עם מקימי CoinGecko שהקרינו אווירה חיובית בשלושת החודשים הראשונים..

אמנם האווירה ניכרה ברחבי שוק נכסי הקריפטו, אך ישנם דברים מרגשים שקרו בתקופה זו. ללא התייחסות נוספת בואו נסתכל על כמה מהאירועים המרגשים עד כה;

פרוטוקול MimbleWimble מוצא מארח

MimbleWimble הוא פרוטוקול המיועד לקריפטוגרפיה הממוקדת בפרטיות. בחודש הראשון של 2019 נעשה שימוש בפרוטוקול MimbleWimble על ידי שני מטבעות; חיוך וקרן. עם זאת, אופן יישום הפרוטוקול על אחד המטבעות היה שונה.

לדוגמה, Beam השתמש בבסיס קוד C ++ ואילו Grin השתמש בסיס קוד Rust. קהילת הקריפטוגרפים חיכתה בדאגה להשקה הרשמית של Grin יותר מ- Beam.

אחת הסיבות שבגללן גריין ריצוף קרן נבעה מכך שכורי גיחוך מקבלים 100 אחוז מהתשלומים ואילו כורי קרן מקבלים רק 80 אחוז מהתשלומים.

עוד לפני ששני המטבעות הללו הושקו, הדיונים כבר התגברו סביב הסיבה מדוע MimbleWimble היה פרוטוקול ה- Cypherpunk הטוב ביותר שהיה עד כה.

אבל למה למבול?

פרוטוקול זה, בניגוד לפרוטוקולים אחרים המשמשים מטבעות הממוקדים בפרטיות, אינו זקוק לשכבות נוספות על גבי פרוטוקול הבסיס כדי ליזום את אפקט הפרטיות. התוספות מסולקות מכיוון שהפרוטוקול הוא שילוב ייחודי של חידושים שונים בקריפטוגרפיה. אלה כוללים, אך אינם מוגבלים, חיתוכים, מטבעות ועסקאות חסויות.

השקת הנפקות החליפין הראשוניות (IEO)

בסוף ינואר הושק גם IEOs. צריכתם הייתה מדהימה. לדוגמא, BitTorrent הוציאה הצעת חליפין ראשונית ותוך 15 דקות היא אזלה.

IEOs שונים מ- ICO (הצעת מטבע ראשונית) במובנים רבים. לדוגמא, IEO משתמש באתר של בורסה למכירה סמלית ואילו ICO משתמש באתר המנפיק, הצד הנגדי של IEO הוא הבורסה ואילו עבור ICO זה מנפיק האסימונים, IEO מוקרן בבורסה שהיא מונפקת עליה בעוד ICO לא עובר סינון. בנוסף, אסימון IEO נרשם מיד בבורסה ואילו אסימון ICO צריך להמתין לרישום ללא אחריות להימנות..

ה- Binance LaunchPad

Binance, הבורסה המובילה לקריפטוגרפים לפי נפח מותאם, יצרה פלטפורמה המוקדשת להנפקת הצעות חליפין ראשוניות הנקראת Binance LaunchPad. BitTorrent ניצל את משטח ההשקה שראה את האסימון של ביטורנט נמכר תוך שיא של חמש עשרה דקות.


BitTorrent הקצתה קרוב ל- 60 מיליארד (59.4 מיליארד) אסימונים למכירה ב- Binance LaunchPad. המכירה גייסה 7.2 מיליון דולר. חברות אחרות אשר השתמשו מאז בפלטפורמה להנפקת IEO כוללות Fetch ו- Celer. חברת Fetch גייסה 6 מיליון דולר תוך 22 שניות על מכירת 69.2 מיליון אסימונים ואילו סלר מכרה 597 מיליון אסימונים תוך 17 דקות ומשכה 4 מיליון דולר..

ההצלחה של IEOs ב- LaunchPad גרמה לבורסות אחרות לנסות לשכפל אותן.

לדוגמא, חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מובילים כמו Huobi ו- KuCoin כבר פיתחו והנפיקו IEO בפלטפורמות דומות.

האפקטיביות של הצעה ראשונית לבורסה נצפתה גם על רפידות ההשקה החדשות יותר. לדוגמא, רשת Top הוציאה IEO על Huobi שמשכה 3.4 מיליון דולר תוך 19 שניות. בנוסף, IEO ב- KuCoin נמכר תוך שבע שניות וגייס 3.6 מיליון דולר.

רשת הברקים מקבלת תנופה

רשת הברקים הוצגה גם בדו”ח Q1 של CoinGecko משנת 2019. הרשת בנויה כשכבה נוספת על בלוקצ’יין. תפקידה העיקרי הוא להקל על עסקאות בעלות נמוכה באופן מיידי. הדבר נתפס כאופציה של שינוי גודל עבור ביטקוין וליטקוין.

רשת הברקים תפסה תאוצה לקראת אמצע ינואר 2019, כאשר הודלונאוט פתחה בקמפיין בטוויטר כדי להביא את היתרונות של הרשת. הקמפיין נקרא לפיד הברק. הודלונאוט טיפל בלפיד על ידי שליחת 100,000 סאטושי. על פי הכללים, ברגע שקיבלת את הלפיד היית צריך להוסיף 10,000 סאטושי ולהעביר אותו לאדם אחר. עם זאת, האדם הבא בתור נקבע על ידי מי שאוחז כעת בלפיד.

לפיד הברק ידוע גם כשרשרת האמון של רשת ברקים. מה -19 בינואר עד ה -11 באפריל 2019, הלפיד רשם 291 כשות, 282 מקבילים ייחודיים, ועבר ברחבי 56 מדינות.

בין הדמויות המובילות בתעשיית נכסי הקריפטו שקיבלו ועברו, הלפיד כולל את מנכ”ל טוויטר, ג’ק דורסי, מפתח הליבה של מונרו, ריקרדו ספאני, מנכ”ל שפישפט, אריק פורהיס, ומנכ”ל בינאנס, צ’אנגפנג ג’או. CoinGecko היה גם בין המקבלים.

בתום שלושה חודשים בקמפיין ציין הודלונאוט:

“המסע עלה על דמיוני הפרוע ביותר, ואני מרגיש שהוא הציג את האופי הנפלא של הקהילה. זה גם הציג מה עשויה להיות ההבטחה הגדולה ביותר של BTC / LN לקרב אנשים ברחבי העולם. “

איפה אנחנו עומדים אחרי שלושה חודשים על פי קינגקו

דו”ח CoinGecko Q1 צייר תמונה של שוק שקם לתחייה. בשלושה חודשים בשנת 2019 נרשמה שווי השוק הכולל עלה ב -16.23 אחוזים, כאשר חודש מרץ היה החודש העליון. השוק רשם עליות יציבות ללא תנודות מחירים פרועות. גם נפח המסחר נמצא בעלייה.

את הביצועים המובילים הובילו Litecoin (LTC), EOS (EOS), Bitcoin (BTC) ו- Ethereum (ETH) שרשמו 103%, 66%, 11% ו- 8% בהתאמה..

מהדיווח, אלטקוינים ביצעו ביצועים טובים יותר מכך שביטקוין עם דומיננטיות BTC בשוק צנח ב -1.5 אחוז. הדומיננטיות בשוק של שלושת המטבעות הראשונים ירדה בכ -5 אחוזים בערך. עם זאת, ברבעון הראשון של 2019, עשרת המטבעות הקריפטוגרפיים הראשונים שמרו על דומיננטיות של 91 אחוז בשווי השוק.

סיכום

ממסירות מעניינות של CoinGecko ניכר כי מעריכים את הנפקות החליפין הראשוניות בשל רמות הסיכון הנמוכות שלהם בהשוואה להצעות המטבע הראשוניות. נוכחותה של פלטפורמה אמינה להנפקת IEOs כמו Binance LaunchPad הוכיחה את עצמה כמכריעה להצלחתם של IEOs..

רשת הברקים נלכדה על ידי הדו”ח כאופציית קנה המידה הדרושה ביותר לביטקוין. אם מעמד השוק הנוכחי ימשיך באותו המומנטום, 2019 הולכת להיות שנה נהדרת להיות חלק מקהילת הקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map