Tron (TRX) חיזוי מחירים 2021 – שדרוגי רשת, ניתוח מחירים לטווח קצר וארוך

(עודכן 13 בפברואר 2020) מאז השקתו של ממשק זה ורכישתו של BitTorrent, בשנה שעברה, כל הזמן מתרחשות התפתחויות חיוביות בדרכו של טרון שמבטיחות השפעה חיובית על מחיר TRX בחודשים הקרובים..

עד כה, שלושה פריטים גדולים העבירו את מחיר TRX וימשיכו להשפיע עליו בעתיד הקרוב. הם כוללים: המזלג הקשה הממשמש ובא של רשת טרון, שילוב עם Coinpayments, וספירה לאחור להשקת מכונה וירטואלית (TVM)..

קנו את Tron on Binance עוד היום!

נכון לעכשיו, TRX עומדת על מספר 15 בשווי השוק הכולל עם מחיר מטבע קרוב ל -015 דולר.

מה חושבים המומחים 

לאחרונה, טרון נמצא במגמת עלייה מאז שהצליח לעבור מבלוקצ’יין את’ריום. הפלטפורמה נכנסה לכמה שיתופי פעולה בולטים שלא שכחה את רכישת BitTorrent. הפלטפורמה חוותה גם שדרוג מאסיבי בפרטיות ובאבטחה.

מומחים מכנים את טרון בעתיד הבידור והם מייעצים שזה הזמן הנכון להשקיע בפרויקט מכיוון שהשוק ממשיך להראות סימנים של תנועה כלפי מעלה. לאחרונה, ג’סטין סאן תייג את הפלטפורמה כ”רוצחת את’ריום “כאשר TRON Dapps ממשיכים לשלוט בשוק הקריפטו..

CoinSwitch צופה כי טרון תגיע ל־ 0.4 דולר בשנת 2020. אך המחיר צפוי להשתנות יותר בהשוואה לשנים קודמות. לכן, הפלטפורמה מצפה ש TRX תגיע למחיר שיא בחודש יולי, ולאחריה היא תרד לרמה של 0.3 $ ובסופו של דבר תרד עוד יותר לרמה של 0.24 $ עד סוף השנה..

אודי ורטהיימר, מפתח ביטקוין, מאמין של- TRX יש פוטנציאל לנצח את ה- ETH בשנת 2020. על סמך הנחה זו, אז מחיר TRX אמור לעלות משמעותית.

קנו את Tron on Binance עוד היום!

גורמים אחרים שהביאו את מחיר טרון כוללים:

שדרוג רשת טרון

מחירו של טרון (TRX) צפוי לעלות עם שדרוג רשת קרוב מעבר לפינה. TRX מוגדרת במזלג קשיח ב 28 בפברואר, ולפי ג’סטין סאן, מייסד הפלטפורמה, המזלג יכלול ארבעה שדרוגים עיקריים.

ב צִיוּץ שנעשה ב- 24 בפברואר, התכונות החדשות יכללו; ניהול רב-סיג וניהול חשבונות שמוכן למוסד, התאמת אנרגיה דינמית לביצועים בזמן אמת, בטיחות מכונה וירטואלית טובה יותר ושרת אירועים ל- dApps ושדרוג ביצועים של 50 אחוז מהרמות הנוכחיות.

השדרוג רב החתימה וניהול החשבון יספק אבטחה רבה יותר לעסקאות בבלוקצ’יין. בציוץ אחר, ג’סטין סאן מציין כי העדכון הוא מה שנדרש כדי שמשקיעים מוסדיים יסתבכו והשותפות האחרונה של טרון עם BitGO תהפוך את מוסד הפלטפורמה למוכן..


שדרוג מערכת ניהול האנרגיה הדינמית ישפר את יעילות הבלוקצ’יין וייעל את ביצועי הרשתות וניהול האנרגיה.

השדרוג השלישי יתמקד בביצועים למרות שאין פרטים לגבי אופן השיגה של 50 אחוזים.

עם זאת, טרון הצליחה עד כה לעלות על Ethereum בכל מה שקשור למהירויות העסקה.

השדרוג הרביעי יראה שיפורי אבטחה ושיפורים מסוימים במכונה הווירטואלית Tron, העוסקת במפתחי dApp. תהיה גם השקה של שרת אירועים.

שדרוגים אלה צפויים להשפיע לטובה על מחיר טרון במהלך החודשים הקרובים, וזה אמור להיות מרגש עבור כל משקיעי הקריפטו. ואכן, כמה שמועות על שותפות חדשה בין באידו לטרון אפשרו למטבע הווירטואלי להתקדם גבוה יותר.

CoinPayments מוסיף את טרון ופותח אותו ל -2 מיליון חנויות

לאחר מכן, טרון היה נוסף לפלטפורמת CoinPayments; המאפשרת למחזיקי TRX להשתמש במטבע עם למעלה משני מיליון סוחרים בינלאומיים. CoinPayments היה מעבד תשלומים ראשון מסוגו שאיפשר למחזיקי altcoin להשתמש באחזקותיהם באופן מסחרי, והוספת TRX מהווה דחיפה למטבע זה, כמו גם לפלטפורמת CoinPayments. ניתן למצוא רשימה מלאה של סוחרי CoinPayments באתר האינטרנט שלה, כמו גם שאר המטבעות שהוא תומך בהם.

זהו רק צעד נוסף לקראת שימושיות עבור אסימון TRX; יותר מזה יוצר ביקוש גבוה יותר למשקיעים, קונים ומשתמשי אינטרנט להחזיק אותו. בחודש מאי, אף שהיה זה שוק קריפטו אחר באותה תקופה, Verge ראתה דחיפה רצינית לרישום Coinpayments שלה, השפעה שעשויה להגיע מאוחר יותר עבור Tron..

אם טרון יכולה להמשיך להרוויח שותפויות כאלה – כאלה שמתמקדות באימוץ של TRX בעולם האמיתי – היא מתחילה להרוויח יתרון רב יותר מאשר מטבעות 20 הראשונים המתחרים. זה מציב אותו להיות מועמד ראשי לשערי חילופי פיאט חדשים, יתרון שנדון בהמשך מאמר זה.

השקת המכונה הווירטואלית של טרון 

לבסוף, מחזיקי טרון מסתכלים קדימה בשמחה כיוון שאנו רק שבוע מהמקום השקת המכונה הווירטואלית של טרון (TVM) – מקום ההתחלה האמיתי של המערכת האקולוגית של טרון. עם זאת, בונים יוכלו ליצור יישומים ב- TVM, להריץ אפליקציות מבוססות ETH, וקרן טרון תפעל להרחבת עסקאותיה לשנייה (TPS) כדי להראות את המהירות של טרון מול המתחרים. יהיה שידור חי וחגיגה להשקת TVM, יום ציון דרך למטבע.

TVM הוא הלחם והחמאה של טרון. זה המנוע עליו יפעל טרון ובו ישמש TRX. תחשוב על זה כעל חנות האפליקציות או שווה ערך בחנות Google Play עבור Tron (מאמרים אחרים קראו לזה “מקגייבר” של הצפנה). זה המקום בו היוצרים יכולים להשתמש בטכנולוגיה זו כדי ליצור את העתיד. העיניים יהיו עם ההשקה הזו ומה שנשפך ל- TVM בשבועות הראשונים. השקה מוצלחת היא חיונית; וישחק משקיעים שיבחנו את TRX.

לטווח הארוך, אם טרון יכולה להשתמש ב- TVM שלה כדי להוכיח שההפעלה הטכנולוגית שלה עולה בקנה אחד עם את’ריום, זה יראה למשקיעים שערך שני המטבעות ראוי שיהיה קרוב יותר זה לזה (Ethereum יכלול כמובן חוזים חכמים, אך טרון יכול לארח אותם באמצעות TVM). Ethereum, לפי שווי שוק, יקר פי 20 מ- Tron, מרחק שניתן להשוות עם פרויקטים חיוביים הממוקמים במכונה הווירטואלית..

קנו את Tron on Binance עוד היום!

גורמי מחיר לטווח ארוך של TRX שיש לקחת בחשבון

הניתוח לטווח הארוך בוחן כמה גורמים שונים. נתחיל בתנועת מחירים. TRX ICO היה בערך 0.0019 דולר, דרך ארוכה מהמקום שהוא עומד היום, אם כי הרבה יותר ארוך מהשיא של המטבע, כמעט 30 סנט..

לטרון היה אחד מהיותר מגה-ICO; מַכנִיס 70 מיליון דולר. החל ממאי, היו עדיין למעלה ממיליון כתובות ארנק החזקת TRX, הוכחה שרבים החזיקו מעמד מההתחלה ומחזיקים חדשים הצטרפו.

תמונה מודבקת 0

המקום הבא לחפש בו הוא נפח. נפח ה- TRX חזק ויציב. היא רואה נפח של כ -200 מיליון דולר בכל יום, לתת או לקחת, והיא מתפרסת על שני ערוצי המסחר העיקריים: מסחר USDT ומסחר BTC. שם מעורב יש מסחר ב- ETH, אך הגבוה ביותר מביניהם (ביום מסוים זה) הוא רק 5 מיליון דולר מתוך 200 מיליון דולר (2.5%) ומסחר פיאט, שהגדול שבהם משולב עם KRW (לא מפתיע, הקוריאנים הם בדרך כלל סוחרי פיאט הגבוהים ביותר). אבל אפילו מדובר ב -6.5 מיליון דולר בלבד. חלק קטן מאוד.

אז, המסחר בפיאט עדיין לא מיוצג כאן. פירוש הדבר של- TRX יש הזדמנות עצומה לפצח מכירות פיאטיות יותר; בין אם זה יותר KRW או TKY, או, חשוב מכך, עסקאות פיאט מסין, ארה”ב ואירופה. ברגע שזה יקרה (אם זה Coinbase אולי למסחר בדולר), עלינו לראות עלייה בנפח (כמובן שלא כל הקונים) שיעלה ככל הנראה את מחיר TRX.

הכיסים העמוקים של סין והטרון

סין היא נעילה מצוינת עם טרון. במילים פשוטות, הם לא נמצאים במשחק כרגע (יואן סיני מוערך בכ -1% מסך המסחר ב- BTC). אנחנו לא רואים זיווג CNY עם TRON, או מטבעות אחרים, ואנחנו לא רואים שחברות סיניות באמת התחילו להשקיע במטבע.

טרון הוא חלק משלושת הסינים הגדולים שצריך להסתכל עליהם; יחד עם NEO ו- VET. אם ומתי (וזה אמור להיות ‘מתי’) סין אכן תתחיל להתחמם לקריפטו, היא תיראה להגביר את הפרויקטים הלאומיים שלה לפני פרויקטים בינלאומיים. אתה יכול לראות את זה עם אנשי מקצוע וטכנולוגיות הודעה על עבודה עם ממשלת סין. טרון יכול היה לראות את אותם היתרונות.

סצנת ההון סיכון של סין התפוצצה כמו פעם. אתה יכול לראות תרשימים וכתיבה כאן, אך הקצר הוא שחברות VC וחברות טכנולוגיה סיניות גדולות מכניסות כסף לסטארטאפים. הפעלת מתג סין עשויה לשנות את טרון בין לילה. אפילו רמז לכך שסין הולכת לאפשר כסף – משקיעים אישיים ומוסדיים – לחזור לקריפטה, עשוי להכפיל את מחיר טרון בין לילה.

TRON (TRX) ניתוח חיזוי מסחר במחירים ניתוח תצוגה עודכן 13 בפברואר 2020

TRXUSDT / 1D על ידי SadeQ_Qiassi עַל TradingView.com

סוחר ארוך טווח זה סבור שזה רגע גדול עבור צמד המסחר TRX / USDT. למרות שהוא נותר ניטרלי בכל השוק, הוא מאמין שהמחיר נמצא כיום באזור התנגדות. המטבע הווירטואלי עלול בסופו של דבר להתפרץ מאותו אזור והמחיר יכול בהחלט לנוע גבוה יותר. 

האנליסט אמר כי אם המחיר מסוגל לפרוץ את כל רמות ההתנגדות, ייתכן שיהיה קשה מאוד למנוע ממנו להתקדם גבוה יותר. אזור האיחוד שמוצג על ידי הסוחר ממוקם בין 0.047 ל- 0.054 USDT ל- TRX. שיא כל הזמנים של TRX עומד כעת על 0.40 למטבע.

TRX-USDT על ידי 86 עַל TradingView.com

צמד המסחר TRX / USDT עשוי להפוך לשורי בעתיד על פי האנליסט. אנו רואים כי המטבע נסחר כעת בסביבות 0.028 USDT. 

יש התנגדות ברורה של 0.03273 USDT למטבע שלא יכול לאפשר למחיר המטבע הדיגיטלי להמשיך לנוע גבוה יותר. עם זאת, ייתכן שיחלוף זמן מה עד שהמטבע הדיגיטלי יכול להגיע לרמת מחיר זו. 

האנליסט סבור כי יתכן ש- TRX תתחיל מגמת שור לאורך 2021. זה יכול לעזור למטבע הווירטואלי להתקדם לכיוון 0.03273 $, 0.03662 $ או 0.03905 $. הכל כמובן תלוי בכיוון של שוק הקריפטו כולו.

TRX / USDT ינוע כלפי מעלה על ידי T_V_TreeTrader עַל TradingView.com

המטבע הווירטואלי של TRX יכול להיסחר כרגע במשולש עולה בו אנו רואים שהמטבע הווירטואלי יצר נתון ABCDE שיכול להסתיים עם נגיעה חדשה בגבול התחתון של המשולש ולעבור גבוה יותר.. 

האנליסט סבור כי בהחלט יתכן ש- TRX תעלה מעל 0.03 USDT ותמשיך במעבר גבוה יותר לעבר 0.035. זה יכול לקחת כמה ימים או להיות מהלך נפץ. לפיכך, אם אנו רואים כי TRX פורצת את החומה ב -0.03 USDT, אנו יכולים בסופו של דבר לראות מהלך של מחירים גבוהים יותר בשבועות או בחודשים הקרובים..

חיזוי מחיר TRX לאביב 2021 על ידי אלולאין 1 עַל TradingView.com

לדברי האנליסט, יתכן ש- TRX תעלה גבוה יותר בחודשים הקרובים. הוא שיתף ניתוח בו הוא מראה ש- TRX חזרה מ- 0.02581 דולר והיא יכולה להמשיך לנוע גבוה יותר במהלך 2021. 

למרות שזה יכול להיות חיובי מאוד, התרשים שהראה האנליסט יכול לדחוף את TRX לכיוון $ 0.08 USDT למטבע. יתר על כן, TRX יכולה להמשיך ולעבור ל- 0.10 דולר בטווח הקצר. הכל יהיה תלוי באופן בו ביטקוין (BTC) ושאר מטבעות קריפטוגרפיים מתנהגים בעתיד. בחודשים הקרובים יכול היה שוק השוורים להמשיך ולהעלות את מחיר המטבע הווירטואלי הזה גבוה יותר.

טרון (TRX) – 19 בדצמבר על ידי readCrypto עַל TradingView.com

עבור צמד המסחר TRX / USDT, הסוחר רואה כי קיימת אפשרות גדולה לפרוץ מעל 0.032 על ידי ביצוע נקודת פרופיל הנפח. אם נקבל תמיכה בנקודה 0.032, אז היא תנתק את קו מגמת הירידה הנוכחית ותגע בנקודה 0.037 שאנו רואים כרגע בתרשים. 

ואז, TRX יכולה גם ליפול ולשנות את המגמה. אם הוא נופל ברמות הנוכחיות של 0.03963 USDT, עלינו להשתמש בצו עצירה כדי להפחית את הסיכון שלנו ולצאת מהעמדה. אם במקום זאת, אנו נעים לכיוון 0.02669 USDT ל- TRX, או בשורה העליונה, עלינו להשתמש בהפסקת הפסד כדי לשמור על הרווח או ההפסד שלך..

קנו את Tron on Binance עוד היום!

סיכום

ההתפתחויות החיוביות שהתרחשו סביב טרון במהלך השנה האחרונה והתרשימים השוריים מעל הכל מצביעים על עתיד חיובי במחיר TRX. זה יהיה חכם עבור כל המשקיעים להוסיף קצת TRX בתיק הקריפטו שלהם כאשר השוק מתכונן להתכנסות לקראת סוף השנה..

אם אתה מעוניין, תוכל ללחוץ על הקישור למטה כדי ללמוד כיצד לקנות TRX ב- Binance.

[עקוב אחר קישור זה כדי ללמוד כיצד לקנות TRON TRX ב- Binance]

רוצה ללמוד עוד על TRON? קרא על האופן שבו העסקאות של טרון העבירו מטבעות מרכזיים אחרים במאמר המעמיק שלנו. תוכלו גם לקרוא על האופן שבו הועלה מחירו של טרון מוקדם יותר השנה עם השמועה על שותפות גדולה.

המקום הטוב ביותר לקנות או לסחור ב- TRX נמצא במקום בינאנס. לאחר מכן, תוכל להשתמש בתכונות הנהדרות של TronWallet כדי להחזיק את ה- TRX שלך. במקביל, אקסודוס הרחיבה את התמיכה ב- Tron, כלומר משתמשים יכולים כעת להחזיק את ה- TRX שלהם בצורה מאובטחת וללא בעיות משמעותיות.. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map