חיזוי מחיר של Verge XVG

(עדכון 14 בפברואר 2021) נוצר בשנת 2014, Verge הוא מטבע קוד פתוח. היא מציעה עסקאות אנונימיות על ידי הסתרת כתובת ה- IP והמיקום הגיאוגרפי של המשתמשים בה.

שווי השוק של המטבע הוא 81 מיליון דולר והוא נסחר כיום ב 0.005 דולר לאחר שינוי של 10% במהלך 24 השעות האחרונות.

התחדשות החוליות מועברת על ידי ההחלטה של ​​פייפאל לסגת משירותיה מפלטפורמת הבידור המובילה למבוגרים, Pornhub.

כמו כן, ישנן התפתחויות אחרונות שמראות כי למשקיעים יש סיבה להיות אופטימיים בכל הנוגע למחיר ה- XVG. להלן נפרט גורמים העלולים לדחוף את מחיר Verge כלפי מעלה.

חוות דעת של מומחים מדוע מחירו של Verge XVG יעלה

מומחים מאמינים כי מחיר Verge (XVG) יעלה על התחזיות לטווח הארוך. המטבע עמד בפני תנאים קשים בשנת 2018, אך אנליסטים מאמינים כי לקראת סוף השנה זה יהיה שונה עבור המטבע. בואו נסתכל על הסיבות לכך שמומחים צופים עתיד גדול עבור Verge.

WalletInvestor צופה כי מחיר ה- XVG עשוי להגיע ל- 0.0370 $ עד סוף השנה.

מחיר MegaCryptoPrice של XVG יגיע בסוף 2020 ל- 0.7401 דולר, עם אפשרות לסחור של $ 2.39 עד סוף 2023.

מאוורר מטבעות צופה כי XVG עשוי להגיע ל 0.45 $ בסוף השנה בצד הגבוה יותר ו- 0.21 $ בצד התחתון.

מחיר המטבעות הדיגיטליים צופה כי XVG תגיע ל- 0.0257 $ עד סוף 2020 ואף תגיע ל- 0.043 $ עד 2022.

לדברי כריס צ’ייס, ראש השיווק והתפעול בחברה, המטבע הקריפטוגרפי סבל מגורל דומה לזה של מטבעות דיגיטליים אחרים במהלך שנת 2018. אך תנאי שוק אלה לא השפיעו על רכישת שותפים ופיתוחים חדשים. הצוות פעל להבטחת שותפויות נוספות, שאם יצליחו, יניעו את מחיר המטבע לגבהים גדולים יותר בעתיד.

ג’ון מקאפי פרסם ציוץ לקידום הפרויקט. על הציוץ הזה, מקאפי הצהיר ש- Verge הוא מטבע טוב להשקעה, וגם ניבא שמחירו של המטבע יגיע ל -15 $! מאז הוא אמר שהוא מתכוון ל 0.15 $ שזה יהיה קרוב למחיר השיא של 0.22 $ שנרשם בדצמבר 2017. עם זאת, ידוע שהוא מנבא תחזיות מטורפות..

יתר על כן, ניתוח מומחים מאת BitDegree ציינו סיבות שונות מדוע לדעתם המטבע הוא השקעה טובה. בין הסיבות היא שהפלטפורמה הפכה למטבע הפרטיות הראשון שמקל על טכנולוגיית החוזים החכמים, והוסיפה כי הדבר יכול להעלות את מחיר המטבע גבוה יותר.

גורמים אחרים המשפיעים על מחירו של Verge כוללים:

Bitnovo מוסיף תמיכה ב- XVG


לאחרונה, Bitnovo פלטפורמת חילופי קריפטו החליטה להוסיף תמיכה ב- XVG. מהלך שיראה משתמשי קריפטו בספרד ובאיטליה רוכשים XVG באמצעות כספומטים דרך למעלה מ -20,000 חנויות שלהם. ביטנובו החלה לפעול בשנת 2016 והפכה לשחקן משמעותי בתעשיית הקריפטו.

הפלטפורמה הודיעה על טוויטר בהצהרה:

“יש לנו גם קופונים להחלפה של Bitnovo לרכישת Verge, שזמינים במפעלים כמו Fnac, Eroski, Carrefour, בספרד ובאיטליה. דרך פשוטה לרכוש את #Verge. “

החברה מוסיפה כי משתמשים יכולים לקנות ולקבל במהירות את ה- XVG בארנק. כמו כן, הם יכולים לקנות באופן אנונימי באמצעות שוברי הפלטפורמה וכרטיסי המתנה במהירות למשתמשים לרכוש ולקבל XVG כדי לגשת לפלטפורמה, למשתמשים יש גם אפשרות להשתמש בכרטיסי חיוב מראש או באפליקציה סלולרית (IOS ואנדרואיד).

מהלך זה אמור להביא משתמשים חדשים ל- Verge, וכתוצאה מכך הוא יגדיל את מחיר ה- XVG.

הזדמנויות למסחר אלקטרוני

במהלך נוסף שיעלה את מחירו של XVG, Crypto Planet – אחד הקמעונאים הגדולים והצומחים ביותר במסחר אלקטרוני המשתמש בקריפטו החליט להוסיף תמיכה ב- XVG. הפלטפורמה בנויה על מנת לענות על הצורך ביעד קניות משתלם באמצעות מטבעות וירטואליים.

זה מתמקד בנגישות של כל מיני מוצרים במרחב האלקטרוני והלבוש. כמו כן, הוא מאפשר לאנשים להשתמש במטבע שבחרתם לבצע רכישות.

כדי להניע משתמשים רבים יותר להשתמש במטבע הפרטיות, הם יציעו הנחות לרכישות שנעשו באמצעות Verge באמצעות קוד #ILoveVerge.

בהודעת טוויטר, הקמעונאי אומר:

“ברצוננו לברך את @vergecurrency על ההשתלבות בהצלחה בחנות המקוונת שלנו. משתתפי רשת Verge יכולים כעת לקנות מוצרים עם $ XVG. אנו מציעים הנחה של 15% על 1000 ההזמנות הראשונות שנרכשו עם $ XVG. “

שער תשלום לאתר למבוגרים

במהלך נוסף שיוסיף משתמשים נוספים לרשת Verge, Pornhub, האתר המוביל למבוגרים בעולם החל לקבל את XVG בפלטפורמה. ההודעה נמסרה באפריל. קורי פרייס, מנכ”ל האתר למבוגרים, אמר כי ורג ‘מציעה אבטחה ונוחות. משהו שהופך את XVG למתאים כאמצעי תשלום בהשוואה למטבעות קריפטו אחרים.

בהצהרה הרשמית שפורסמה באתר נכתב:

“העתיד הגיע. במאמצינו להתעדכן בהעדפות הפרטיות והתשלום של הקהילה שלנו, Pornhub יקבל כעת את Verge כאמצעי תשלום עבור שירותים כמו Pornhub Premium ועוד בפלטפורמות שלנו. בהסתמך על ערכי הליבה של Verge של אבטחה, אנונימיות ופרקטיות, הכנסת מטבע קריפטוגרפי זה כאמצעי תשלום פורנוהב מסמן גיחה חשובה לעתיד מהענף שנמצא תמיד בחוד החנית של הטכנולוגיה. “

ניתן למצוא פרטים נוספים על השותפות כאן, תוך פירוט כיצד זה עשוי להשפיע על הנראות של Verge ועל מחיר ה- XVG.

Verge (XVG) ניתוח חיזוי מחירים ניתוח ניתוח תצוגה עודכן 14 בפברואר 2021

XVG לטווח ארוך על ידי BigLava עַל TradingView.com

נראה ש- XVG מתקדמת יותר מהרמות הנוכחיות לאחר שנים בהן הייתה בשלב איחוד. אפשר לראות שהמטבע הווירטואלי יכול להגיע בסופו של דבר ל 0.1128 USDT למטבע, גם כשאנחנו רואים אותו עכשיו ב 0.02665 USDT. 

האנליסט סבור כי ניתן לראות מתיחה כלשהי עם שוק השוורים הכללי שאנו רואים כעת במטבעות וירטואליים. הנפח יכול להמשיך לגדול בעתיד ולעזור למטבע הווירטואלי להתקדם גבוה יותר. כרגע נמצא באחת הנקודות הגבוהות ביותר אי פעם עבור XVG. עם זאת, היא נותרה רחוקה משיאה של כל הזמנים מתחילת 2018 וסוף 2017.

סף שורי אפשרי על ידי NystockCryptoman2020 עַל TradingView.com

לדברי אנליסט TradingView, Verge (XVG) יכול להיות מאוד שורי בזמן כתיבת שורות אלה. הוא מראה שהמטבע הווירטואלי נמצא במגמת עלייה חזקה מאוד שיכולה להיווצר כרגע. יתר על כן, אם המטבע הדיגיטלי נשבר מעל קו ההתנגדות, זה יכול להיות זמן נהדר לעקוב אחריו. עם זאת, הוא מסביר כי לא מדובר בייעוץ השקעות או מסחר. 

יתר על כן, הוא הזכיר כי אלה רק הרעיונות שיש לו לטווח הקצר. אם זה יפרוץ את קו ההתנגדות, המגמה עלולה להפוך לשורית. אם במקום זאת היא לא מסוגלת לפרוץ את הרמה הזו, היא עשויה להיות דובית בטווח הקצר.

אם XVG שובר התנגדות של 0.0174 $ אז מוכן ליעד הבא על ידי ni8killer עַל TradingView.com

תרשים השעה של Verga לא היה כל כך טוב בשבועות האחרונים. למרות זאת, היא עדיין עולה מתחילת ינואר, כאשר היא נסחרה מתחת לרמה הנוכחית של 0.0109 דולר ארה”ב למטבע. בתחילת ינואר החל המטבע הווירטואלי להתקדם גבוה יותר והגיע לשיא מקומי של 0.0174 USDT למטבע. 

אם XVG תשבור את רמת המחירים של 0.0174 USDT בשבועות הקרובים, יתכן שהיא תגיע ל- 0.0246 USDT למטבע. עם זאת, זה משהו שלא יכול לקרות. אנו תלויים מאוד במה שעושה הביטקוין וכיצד מתנהג המטבע הווירטואלי הזה בימים הקרובים.

XVG & היעדים הבאים הבאים ! על ידי 99 עַל TradingView.com

עבור צמד המסחר XVGUSDT, האנליסט סבור שנוכל לראות שלושה דברים בימים הקרובים. יש מהפך אימפולסיבי מלמטה. זה בהחלט יכול לעזור למטבע הדיגיטלי להתקדם גבוה יותר. 

יש גם מחזורי מסחר גבוהים בגל הנוכחי. זה אומר שאנחנו יכולים לחוות את הגל השלישי. יתר על כן, המטבע יכול להגיע ליעד שבין 3.61 ל- 4.23 USDT. בסופו של דבר זה יכול לעזור לה לחזור ל -0.25 דולר ולהמשיך עם הדחף בגל החמישי האחרון לעבר 0.07 דולר ארה”ב למטבע. עם זאת, המחיר נותר רחוק משיאו בכל הזמנים שהושג בסוף 2017.

XVG & היעדים הבאים הבאים ! על ידי 99 עַל TradingView.com

עבור הנכס הדיגיטלי XVG הנסחר מול USDT, האנליסט עושה ניתוח גלי אליוט מאוד ברור. הוא רואה שאנחנו בגל השלישי הנוכחי בערוץ עולה שבהחלט יכול להיות הארוך והחזק ביותר מבין 5 הגלים שהאנליסט הבחין. 

יתר על כן, הנכס הדיגיטלי יכול להתאושש מאוחר יותר (גל רביעי) ולעבור אפילו גבוה יותר דרך גל חמישי שניתן לראות בתרשים. זה יאפשר ל- XVG לעבור מהרמות הנוכחיות ב 0.00751 ל 0.037 ואז לחזור על עקבות ל 0.026. בסופו של דבר זה יביא הזדמנות של גל חמישי לקראת 0,07 USDT ל- XVG.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map