חיזוי מחיר ZCash 2020 – מדוע מומחים חושבים שהיא חייבת לעלות

(עודכן 5 במאי 2020) ZCash (ZEC) הוא מטבע פרטיות ואבטחה בולט. מחיר ZEC צנח משיאי כל הזמנים בסביבות 900 דולר בתחילת 2018 למחיר שעומד כיום על 64 דולר. עם תחזיות מחירי הקריפטו רחוקות מלהיות פשוטות בניתוח זה, אנו ננסה לבחון כמה גורמים שיכולים לדחוף את מחיר ה- ZEC כלפי מעלה. כל המטבעות הדיגיטליים הם תנודתיים ומסובכים מאוד, כאשר המחירים מושפעים משלל גורמים חיוניים, כלומר ביקוש, היצע, שותפויות וזמינות. על רקע זה, בואו נסתכל מדוע מומחים חושבים שזקש יעלה.

קנו ZEC ב- Binance עוד היום!

מדוע מומחים חושבים שזקאש יעלה

על פי נתוני TradingBeasts, Zcash צפוי להתחיל את השנה בסביבות 31 $. המחיר הצפוי המקסימלי הוא כ 38 $, ומחיר המינימום הוא כ 26 $. המטבע צפוי להסתיים בינואר בסביבות 30 דולר. עם זאת, ZEC צפויה לסיים את המסחר ב -2020 בכ 46 דולר ובשנת 2021 המחיר עשוי לעלות ל -68 דולר.

זוקו ווילקוקס

לדברי זוקו ווילקוקס, מנכ”ל ECC (חברת מטבעות חשמל), החברה שעומדת מאחורי המטבע הדיגיטלי הממוקד פרטיות ZCash, החברה הוסיפה שינויים משמעותיים מחוץ לפרטיות. שינויים אלו הופכים את הפרטיות לנגישה הרבה יותר וגם פותחת את הדלת ליישומים ניידים. התפתחויות אלה יראו את דרישת המטבע בשנים הקרובות, מה שבתורו יעלה את המחיר.

דן מורהד

אַחֵר משקיעים בולטים כמו דן מורהד מהון הסיכון ביטקוין Pantera Capital, הביע אופטימיות כלפי תכונות המטבע והצהיר כי יש לו יתרונות רבים יותר ביחס לביטקוין, בכל הקשור לשקיפות סלקטיבית, כריית GPY למניעת ריכוזיות, ובעל פוטנציאל ממשל יעיל יותר.

מומחי הבלוקצ’יין של דלויט

אחד ממומחי הבלוקצ’יין של דלויט, דייויס, נָקוּב מכיוון שהפופולריות מושכת הון, zcash תעלה, בהתחשב בכך שהיא הייתה מהירה מהשער והצליחה לבנות עוקבים חזקים ללא קשר לחולשות שלה. פירוש הדבר שלמטבע יש עתיד מזהיר, וחובבים צריכים לצפות לעליית מחירים בעתיד.

קנו את ZEC ב- Binance עוד היום!

גורמים אחרים המביאים את מחיר ZCash בשנת 2019

אין הרבה אופטימיות במחיר העולה כרגע למעט חריג חשוב וחיוני: רישום ב- Coinbase. נבדוק מה זה יכול לעשות למחיר Zcash והיכן זה יכול לנחות בסוף השנה.

קרא את הסיקור המלא שלנו על רישום ZCash ב- Coinbase Pro בסוף 2018. לחלופין, אם אתה מעוניין לרכוש ZEC, תוכל לקרוא כיצד לכרות אותו במדריך שלנו כאן.

בנוי על מדע

ראשית, עם זאת, סיפורו של ZEC מתחיל לפני שנים עם טכנולוגים המעוניינים ליצור מטבע שיכול להשתמש בהוכחות אפס ידע; יכולת שתסתיר פרטי עסקה שחשפו מטבעות אחרים. הטכנולוגיה נתפסה כחדשנית אז כמו עכשיו והיא זכתה לשבחים על ידי רבים בעולם הקריפטו על יכולתה להשלים הפרטה של ​​עסקה. מעטים המטבעות שיכולים לעשות זאת, ובאותה עת היה זה מטבע שלא רק העתק את הביטקוין אלא חידש את הרעיון שהציב לראשונה סאטושי..

כפי שאומר אתר האינטרנט שלה, Zcash כן בנוי על מדע. וזה טוב – זה פרויקט שעדיין מוקדש לחלוטין למשימה שהיא יצאה להשיג. שוב, לא כל פרויקט יכול לומר זאת.

אבל זה גם אומר שזה לא פרויקט העוסק יתר על המידה במחיר המסחר של עצמו, וגם לא עושה רמה גבוהה של שיווק לקראת אימוץ משתמשים או רישום חליפין. אז יש לזה חסרון, במיוחד עבור משקיעים מוקדמים.

במקום זאת, המותג מתמקד קשה באלמנטים וביסודות הפרטיות. אתה יכול לראות את זה על זה בלוג—שמלאים יותר בחתיכות פרספקטיבה מאשר בשיווק מספוא או חתיכות ביחס למשקיעים. וזו בדיוק הדרך שבה זקש הולך להיות. כפי שקובע ההודעה האחרונה, הפרויקט מתמקד בניסוי שלו “לטלטל יסודות פיננסיים ולבנות עתיד המכבד את כל האנשים לכל הזמנים.”

לא כל מטבע יהפוך ל- TRON ויהיה ג’סטין סאן ציוץ על עדכונים חדשים מדי יום כדי למשוך עיניים חדשות לפרויקט.

אבל אם Zcash יכול להצליח בחזונו, ולספק מטבע המוחלף בטכנולוגיה מהוללת זו, בורסות שלא ניתן לעקוב אחריהן, אז למחיר ZEC יש ערך רב לגבות אותה..

השפעת הרישום של Coinbase על מחיר ZCash

וזה בבירור מה ש- Coinbase ראתה כשהודיעה ביולי כי היא בוחנת את ZEC, בין ארבעה מטבעות בלבד אחרים, כדי לרשום בפלטפורמה שלה. זה לא נתן ציר זמן, אבל רק החדשות שהבורסה הגדולה ביותר של ארצות הברית חשבה להוסיף מסלול ציבורי של ZEC ראתה את מחירו קופץ ב 40%.

וכרגע אנו רואים את אפקט Coinbase בעיצומו. אחד המטבעות האחרים הרשומים באותה קבוצה של חמש היה 0x (ZRX) שנוסף ל- Coinbase Pro היום. המטבע ראה עלייה של 20% בערך הדולר שלו ויותר ביחס ה- BTC כאשר מטבעות אחרים נפלו. הדבר יקרה ככל הנראה כאשר Zcash יירשם ב- Coinbase ומחיר ZEC יראה דחיפה מהאינטרס הצרכני החדש.

כשראה ש- Zcash מתמקדת בהגדלת הניסוי הטכני שלה ובשיתוף פעולה עם צוותים מדעיים שיכולים לעבוד עם טכנולוגיית zk-SNARKs שלה, מחיר Zcash יסתמך על Coinbase.

קנו ZEC ב- Binance עוד היום!

ZCASH (ZEC) ניתוח חיזוי מחירים ניתוח ניתוח תצוגה עודכן 5 במאי 2020

עריכה קצרה מדי יום של ZEC / BTC על ידי מרסלב עַל TradingView.com

האנליסט אומר כי ZEC מחזיקה חזק. המטבע נע בתוך הערוץ עם תגובה טובה של תמיכת הערוץ והזרקת נפח גדול לאחר משאבת BTC, וזה סימן טוב, ונראה שהוא יעלה גבוה יותר. בתרשים תמצאו כמה יעדים לטווח קצר, אך קחו בחשבון, BTC משפיע על כל האלטקוין.

אל תחמיצו את הזדמנות הקנייה הגדולה ב- ZECBTC על ידי ForecastCity עַל TradingView.com

האנליסט מציע את הצעת המסחר הבאה; קיימת אפשרות לדירוג זמני לשורת התמיכה המוצעת (0.0057). אם כן, סוחרים יכולים לקבוע הזמנות על בסיס פעולת מחיר שצפויה להגיע ליעדים לטווח הקצר.

ניתוח טכני:

. ZECBTC נמצא בתחומי טווח ותחילת מגמת העלייה צפויה.

.המחיר הוא מעל ה- WEMA בן 21 הימים המשמש כתמיכה דינמית.

. ה- RSI עומד על 68.

קח רווחים:

TP1 = @ 0.00736

TP2 = @ 0.00987

TP3 = @ 0.01258

SL = הפסקה מתחת ל- S2

התצוגה הנוכחית שלי עבור Zcash (מיפוי תרשים) על ידי אלמנסטרים עַל TradingView.com

האנליסט אומר שיש לנו אינדיקטורים שוריים ומחירים המאתגרים את ההתנגדות.

ההתנגדות המיידית היא כעת EMA200 (0.005663). לפיכך, ZECBTC ימשיך לדחוף עד לרמה זו תישבר.

אם לא ניתן יהיה לאסוף מספיק מומנטום, המחירים יחזרו אחריהם לפני הניסיון הבא.

אנו נשארים שוריים גם אם המחירים יורדים מתחת לתמיכה.

אנו מצפים להקפצה חזקה לאחר אם תרחיש כזה יתקיים (חץ כחול).

סיכום

לאחרונה פרסמה קרן זקש פרוטוקול ממשל שיסייע לביזור של הבלוקצ’יין של הפלטפורמה. גורם מכריע אחד הנכלל במסמך הממשל הוא הפקת תוכניות / מדיניות קונקרטיות שיקדמו את יעדי הקהילה. זה מהלך שיעזור ל- Zcash לחזק את אחיזתו בשוק האלטקוין וגם להיות חיובי למחיר ZEC.

עד כה, השוק כולו הציג סנטימנט שורי המוביל אותנו להאמין שאנחנו בשוק שוורים. זה הזמן המושלם עבור המשקיעים להוסיף קצת ZEC לתיק שלהם לאחר הנסיגה הקלה שראינו בשבועיים האחרונים כשהשוק מתכונן להתכנסות שוב..

קנו ZEC ב- Binance עוד היום!

רוצים לקרוא עוד? קרא את הסיקור שלנו על רישום ZCash ב- Coinbase Pro בסוף 2018. לחלופין, אם אתה מעוניין לרכוש את ZEC, תוכל לקרוא כיצד לכרות אותו במדריך שלנו כאן.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner