אבני חן נסתרות של מטבע מס ‘1

האם אי פעם שמעת מישהו רוצה שהוא רכש מטבע וירטואלי מסוים כבר כשהיה זול מאוד, וטען שזה היה שווה מיליארדי דולרים אם היה מחזיק כאלה עד עכשיו? ובכן, לא מאוחר מכיוון שעדיין נפתחות בפני כולם הזדמנויות לכולם כיום, עכשיו זה בידיים שלך אם אתה רוצה לנצל את זה או להשמיע את אותן הצהרות בהמשך החיים כמו שחלקם עושים היום.

גילוי הפוטנציאלים הנסתרים של פרויקט קשור בקבלת ראיית הנולד לפרויקט שלדעתך יכול להיות בעל ערך עצום. ככל שפרויקט בעל ערך רב יותר יקבע אם אנשים ישקיעו בפרויקט או לא.

אחת מאבני החן הנסתרות הללו היא פרויקט Blockchain בעל ביצועים גבוהים. נראה שהפרויקט בקושי ידוע לאיש. הנה מבט קצר במה מדובר.

מה זה Blockchain בעל ביצועים גבוהים (HPB) ואיך זה עובד?

פלטפורמה זו, כמו ה- EOS, היא פלטפורמת בלוקצ’יין בעלת עוצמה גבוהה המשתמשת בעיבוד מקביל. מעבר לכך, ה- HBP ישתמש גם בשבבי חומרה מואצים לצורך ביצועים טובים יותר.

פרויקט חדשני זה הוא מסוגו ויהיה החברה הראשונה בעולם שמשלבת תוכנה וחומרה מואצת שלטענתם תשפר במידה רבה את קלות השימוש ומהירות העברת הנתונים והנגישות. פרויקט קוד פתוח זה יכול להתמקד בכדי לבצע מיליוני עסקאות בכל שנייה.

פרויקט Blockchain בעל ביצועים גבוהים ישרת פלטפורמות ותעשיות כמו Tencent, Baidu ו- Alibaba העוסקות בכמות עצומה של נתונים. זה מכוון גם לאינטרנט של הדברים, ולמגזרים אחרים כמו שרשרת האספקה, הרפואה, הממשלה והענפים הפיננסיים.

אסימון HBP

ה אסימון HBP ההיצע הוא 100 מיליון. שלא כמו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, למשל, ביטקוין שנכרה, ייצור הבלוקים נעשה באמצעות צומת תרומה גבוהה המכונה גם hcnode.

כדי להיות חלק מהתורמים של hcnode, עליכם לאמץ את מנוע האצת החומרה BOE, להחזיק כמות מסוימת באסימונים של HPB, ולתרום גם לרוחב הפס של הרשת עבור כל המערכת..

לאחר השקת ה- MainNet המתוכנן לרבעון השני של 2018, hcnode שיוצר חסימות יקבל אוטומטית מטבעות HPB כפרסים המונפקים על ידי המערכת..

אודות הצוות

וואנג שיאו מינג הוא המייסד של הפרויקט המדהים הזה שעסק בחידושים טכנולוגיים של בלוקצ’יין מאז שלביו הראשונים. הוא היה חלק מ- NEO מאז הקמתו, והחברים האחרים הם אנשים בולטים מחברות טכנולוגיה אחרות כמו אינטל, Huawei ומוסדות סיניים אחרים..


כמה אנשים בולטים בין היועצים הם ZHEN CHEN, נשיא חברת Dongfang Fuhua Fund, ZONGRU WAN, חבר בצוות זוכה פרס נובל, ו- KAI LONG שהוא נשיא UnionPay Smart. מצד שני, המשקיעים כוללים את TimeStamp Capital שהיא השקעה סינית גדולה, ליי ג’ן, מייסד OKcoin, בין אנשים רבים אחרים..

שותפויות HPB

כאשר למייסד יש קשר עם בלוקצ’יין NEO, הוא הצליח לעבוד איתם בצמוד. HPB הוא הפרויקט הראשון שתומך ב- NEO-VM (המכונה הווירטואלית של NEO). HPB קיבלה גם תמיכה מחברת UnionPay (שהיא גדולה יותר מ- Mastercard ו- Visa ביחד), חברה אסייתית מסיבית המשרתת מעל 80% מנתוני העסקאות המקומיות, עם מחזור של 12.5 טריליון דולר בכל שנה. נראה שזו אחת השותפויות המשמעותיות ביותר בקריפטו. זה לא הכל; יש להם גם הרבה עסקאות שותפות בקו שטרם הוכרז.

תוכניות פיתוח

ה- Blockchain בעל ביצועים גבוהים התפתח במספר שלבים. למרות שלפרויקט פלטפורמת TestNet מתפקדת היטב שהושקה ברבעון הראשון של השנה, גרסת האלפא של ה- MainNet מתוכננת לרבעון השני של 2018..

הצוות יעבוד גם על מנת לשפר את הפלטפורמה, ולבסוף עלינו לראות את הגרסה הסופית מתישהו בשנת 2019.

היכן ניתן לרכוש אסימונים מסוג Blockchain בעל ביצועים גבוהים (HPB)

ניתן להחליף את אסימוני HPB בכמה מרכזיות, כלומר BiBox, Bit-Z, קוקין, ו Allcoin חילופי מטבעות קריפטוגרפיים. ניתן לסחור באסימון במטבעות קריפטוגרפיים של BTC, ETH, BIX ו- USDT.

סיכום

אחת המטרות העיקריות של פרויקט HPB היא להתמודד עם אתגרי המטבע המוצעים בשלב זה בבלוקצ’יין ובטכנולוגיות נלוות, המהווים גידול בהיקף העסקאות הגורם לעומס בבלוקצ’יין ולהפרות אבטחה כתוצאה מאבטחה ירודה. כמו כן, עמלות העסקה הגבוהות במיוחד בזמני עומס גבוהים ואירועים מרכזיים, ובעיקר הקושי לפתח יישומים מבוזרים..

אין ספק שהפרויקט יעבור דרך ארוכה והוא עדיין נמצא בשלבים הראשונים שלו. עם זאת, מומלץ לעשות מחקר משלך לפני שתשקיע בפרויקט כלשהו וגם אל תשקיע את מה שאתה לא יכול להרשות לעצמך להפסיד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map