10 שלבים לשליטה במסחר במינוף קריפטו

אם אתה סוחר מנוף מתחיל או רוצה להיות כזה, היית שומע את זה מיליון פעם. מסחר במינוף קריפטו מסוכן. זה מאוד מסוכן והמותרות שעליך לעשות טעויות מאוד מינימליות במיוחד כאשר אתה סוחר שוליים מעל פי 20. לפיכך ניהול ניהול סיכונים לכל העסקאות שאתה מבצע חשוב מאוד. עם זאת, להלן 10 הצעדים שעליך לבצע כדי לשלוט במסחר במינוף קריפטו.

אם אתה רוצה להשיג עסקאות מינוף של צוות סוחרים מקצועי, יחד עם התיק המדויק שלהם, השיעורים וקורס המסחר המלא של מטבעות קריפטוגרפיים, עבור אל הבוס האקדמיה למסחר בקריפטו – נסה בחינם.

תתחיל בקטן

הבנת הסיכונים במסחר מינוף במינוחים, התחלה קטנה היא הדרך הטובה ביותר להתחיל את המסע שלך. אם אתה מחשיב את הכסף שאתה משקיע במסחר בשוליים הוא לא שלך יותר היא הדרך הטובה ביותר מכיוון שאתה לא בטוח כיצד העסק שלך יעבור. אל תמהר לתוכו מלא. שיהיה תיק קטן וברור. למד ללכת לפני שאתה מתכנן לרוץ.

יש תוכנית

חשוב מאוד שתהיה תוכנית משחק לפני המסחר, מסחר בשוליים בפרט שכן יש גורם סיכון גדול. לבזבז את מרבית זמנכם בלימוד כללי המשחק יכול להוביל אתכם להוביל נהדר על רק קפיצה בים. ברגע שיש לך הבנה ברורה של הכללים שלמדת, אתה יכול לבנות אסטרטגיות סביבם. אסטרטגיה היא דבר אחד המבדיל בין סחר מקצועי על פני הימורים.

סחר בשוק הספוט לפני מינוף המסחר בקריפטוסים

שווקי נקודה מורכבים מקנייה ומכירה פשוטים של כל נכס. התרשימים שאתה רואה שם הם הרבה יותר יציבים מזו של כל תרשימי המטבעות הקריפטוגרפיים. כל סוחר חדש צריך להיות רווחי כל הזמן בשוקי הספוט לפני שהוא אפילו שוקל מסחר ממונף. שימוש במינוף יגדיל את הרווחים וההפסדים שלך. זה יכול להיות טוב במיוחד למסחר יומי, אך רק וודא שאתה יודע מה אתה עושה.

קח רווח ועצור הפסדים

זה נוהג טוב להוציא רווחים בדרך על העסקאות הזוכות. אם אתה נסחר על מינוף מדידת סיכון לתגמול, סביר להניח שתפסיק קשה ותיקח רווחים. מסחר נדנדה רב-שבועי במקום יכול להשתמש הן ב- Take Profit והן ב- Stop Loss. ניתן להשתמש בפקודות עצירה גם נגדך. ישנם הרבה מקרים בהם “ציד הפסקת צוים” עם מוסדות גדולים הדוחפים את המחיר בעבר לתמיכה או להתנגדות. כשזה קורה, ייתכן שההזמנה שלך לא תבוצע במחיר ההדק אלא תסגור אותך במחיר הכי גרוע שאפשר לא להרוויח יותר.

לשלוט בטריק בעיטה אחת

קיום תוכנית לפני ביצוע מסחר בשוליים הוא חשוב מאוד ושליטה באסטרטגיה יעילה אחת שיכולה לייצר תוצאות עקביות יכולה לשרת אותך טוב יותר מאשר רק לדעת מאה אסטרטגיות. אינך זקוק לשום דבר אינטלקטואלי, מהטכניקה העולמית הזו כדי להרוויח לך כסף, רק טקטיקה אחת פשוטה שעבדה עבורך בעבר ואשר אתה מרגיש בנוח היא די והותר. מצא את הנקודה המתוקה שלך בשוק, בחר את מטבע הקריפטוגרפיה המועדף עליך והיצמד לתוכנית שלך. אם אין לך תוכנית אז אתה לא צריך להיות בשדה הקרב. סוחרים הנוטים לבצע הזמנות אקראיות ללא תוכנית בדרך כלל מאבדים את כספם במיוחד ביחס למסחר בשוליים.

איכות סחר על פני כמות

טעות נפוצה אחת שעושים סוחרי מינוף קריפטו היא הדחף שלהם להיות תמיד בעסק. לרדוף אחר השוק בתנאים גסים זה בכלל לא החלטה טובה לבצע מסחר בשוליים. אתה צריך להיות סבלני מספיק כדי לחכות לעסקאות שיש סיכוי גבוה יותר לזכות בהפסד בעסקה. אתה תמיד צריך להיות בעל אסטרטגיית יציאה כדי לנהל את הסיכון. אלא אם כן אתה מפעיל אלגוריתם שיש לו יכולת לקרקף שוק שטוח, הרחק מפעולת מחירים יציבה. כאשר השווקים אינם יעילים הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להיות סבלני ולהמתין.

סחר בפיאט כאשר המחירים גבוהים

זה נוהג כללי שרוב האלטקוינים נסחרים באמצעות ביטקוין, שכן ברוב הבורסות אלטקוינים משויכים ל- BTC. מסחר באלטקוינים הוא דרך נהדרת לצבור הרבה BTC. אך כאשר אתה ממנף מסחר במהלך מגמות דובי קריפטו, לרוב עדיף להשתמש בדולרים אמריקאיים או במטבעות פיאט אחרים כתחמושת שלך. שימוש בנכס פוחת כבטוחה שלך יכול להגדיל את ההפסדים שלך.

נהל סיכון

הסיכויים שתזכו במסחר אינם מובטחים כלל גם אם יש לכם אסטרטגיית מסחר יעילה ביותר עם תנאי השוק הטובים ביותר, במיוחד כאשר אתם סוחרים על Cryptos במינוף. אין שום מוחלטים מסחר כלום ואף פעם לא מובטח דבר. מכאן שלניהול סיכונים חשוב מאוד למתן את ההפסד. ניתוח טכני הוא דרך יעילה לקרוא את פעולת המחיר ולמסגר את האסטרטגיה שלך. צמצום הסיכון של הצד הנגדי, גודל המיקום, הגדרת עצירות או גידור המיקום שלך והליכה קלה במינוף הם חלק מהצעדים שאתה יכול לנקוט כדי להפחית את הסיכון בזמן שאתה ממנף Cryptos בסחר..

נעול רווחים וגוון

ברגע שאתה מבין שאתה עושה סכומי כסף משתנים בחיים, עדיף לפדות חלק מהמטבעות שלך כדי לנעול את הרווחים. זה אומר להוציא כסף משוקי הקריפטו לחלוטין ולגוון אותו במקום אחר. אם אתה מצליח לעשות זאת בצורה מושלמת, אז כבר ניצחת את המשחק.

קח הפסקה ולמד

המסחר הוא ממכר, במיוחד כאשר אתה רואה רווחים עצומים על ידי מינוף המסחר בקריפטוס. תרגיל ומדיטציה. בילוי עם המשפחה והחברים יכול להרגיע אותך יותר. אתה זקוק לרוגע הזה כאשר אתה רואה תרשימי פעולות מחיר כל היום. הקדש זמן למחקר על ההתפתחויות שקורות. בכל יום ישנם כמה או חידושים חדשים במרחב הקריפטו. להבין מה הם כלמידה ורכישת ידע הוא תהליך מתמיד. #Cryptolove

מקור תמונה: BitcoinExchangeGuide

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner