12 ידוענים שהשקיעו בביטקוין

מטבעות קריפטו כבר אינם פופולריים רק בקרב מתכנתים ומפתחי טכנולוגיה. מספר גדל והולך של ידוענים בביטקוין קפצו גם הם על הרכבת, והשקיעו והמלצות בעסקים שונים מבוססי בלוקצ’יין ומטבעות דיגיטליים..

רשימת סלבריטאים מושקעים בביטקוין

הנה רשימת הסלבריטאים הבולטים שלנו שהשקיעו בקריפטוגרף של BTC למרות תנאי השוק הביטקוין ההפכפך.

1. ביורק

הזמרת האיסלנדית ביורק בשיתוף עם בלוקפול, חברה בלונדון, אפשרה למעריציה לקנות את אלבומה Utopia משנת 2017 עם ביטקוין. על פי הדיווחים, האמנית המשונה עבדה יחד עם בלוקפול כדי לאפשר גם תשלומים עם Litecoin, Dashcoin ו- AudioCoin עבור האלבום שלה..

2. אשטון קוצ’ר

השחקן אשטון קוצ’ר היה שותף להקמתו השקעות בכיתה א, קרן השקעות שמימנה BitPay. היא מציעה שירותי עיבוד תשלומים לסוחרים שיש להם עסקים ידידותיים לביטקוין.

אשטון קוצ'ר - סלבריטאים מושקעים בביטקוין

מקור: http://www.crainsnewyork.com

השחקן היה תומך נלהב בבלוקצ’יין וביישומיו זה זמן רב. החברה שלו מעורבת עם חברות סטארט-אפ אחרות ופלטפורמות דיגיטליות ברחבי התעשייה.

“הדבר הגדול יותר עם הביטקוין הוא: מה באמת יכולה לעשות אותה טכנולוגיה מבוזרת? […] תאר לעצמך אם נוכל לבוזר את נושא האבטחה הזה, ואם נוכל לבטא את האבטחה, “אמר קוצ’ר בכנס TechCrunch.

“הרעיון שנוכל לנטר זה אחר זה באופן אנונימי למעשה שומר על האנונימיות של האינטרנט, אנחנו לא צריכים לדאוג לאח הגדול ואותה תשתית שבנתה ביטקוין יכולה לשמש בתעשיית האבטחה לטובת המונים “אמר השחקן.

3. ריצ’רד שרמן

ידוען המפורסם ב- NFL ב- NFL אמר כי למרות שהוזהר מפני השקעות במטבעות קריפטוגרפיים, הוא הפך לתומך גדול בתנועת הבלוקצ’יין וגם השקיע ובבעלותו כמה מטבעות קריפטוגרפיים אחרים מלבד BTC..

“יש לי כמה ביטקוין ואת’רום וכמה ליטקוין, המיינסטרים הפשוטים”, אמר שרמן. “אבל אני לא עוסק באלפי מטבעות קטנים אחרים.”

שרמן החל להשקיע בביטקוין ממש בשלב מוקדם לאחר שאוהדיו שאלו האם יוכלו לרכוש סחורה מאתרו באמצעות המטבע הדיגיטלי.

הוא מצטער שלא שמר על ביטקוין כפי שהיה, שכן מאוחר יותר המיר אותם לדולרים אמריקאים. שרמן אמר כי הוא רכש ביטקוין כשהוא מוערך ב -1,000 דולר והצליח לפדות 20,000 דולר.

שרמן הוא גם דובר ידוען ומשקיע ב Cobinhood, חילופי מטבעות קריפטוגרפיים המאפשרים מסחר ללא גביית עמלות עבור שירותיה.

4. מל ב

נערת התבלינים לשעבר מל ב ‘באה לראשונה במגע עם ביטקוין לאחר שהחלה לקבל את המטבע כתשלום עבור סינגל חג המולד לשנת 2014 באתר שלה. דרך השותפות שלה עם CloudHashing, חברה בלונדון, היא הפכה לאמנית הראשונה בתעשיית המוזיקה שקיבלה את הביטקוין כאמצעי תשלום עבור המוזיקה שלה.

במהלך הודעה לעיתונות שנערכה באותה תקופה היא הביעה את התרגשותה מהקריפטו. “אני אוהב איך הטכנולוגיה החדשה מקלה על חיינו, ובעיניי זה מרגש”, קבע Scary Spice. “הביטקוין מאחד את האוהדים שלי ברחבי העולם באמצעות מטבע אחד. הם יכולים פשוט לשלם באמצעות ביטקוין! “

CloudHashing היא אחת החברות הגדולות בענף המציעה חוזי כריית ביטקוין.

מל ב.

5. Nas

אמן ההיפ הופ האמריקאי והראפר נאס השקיע סכום נכבד של 25 מיליון דולר יחד עם מנהלו איימן אנתוני סאלח ב- Coinbase, בורסת הקריפטו המובילה בארה”ב. לא זו בלבד, אלא שהוא גם גיבה 500 סטארט-אפים, חממה בעמק הסיליקון לעסקים הממוקדים בביטקוין, והשקיע ב -40 מיזמי סטארט-אפ. הראפר הצהיר כי הוא מתכנן להמשיך במעורבותו בעולם הבלוקצ’יין והקריפטו.

נאס צוטט ואמר בראיון כי השקעה בביטקוין היא העתיד.

6. מייק טייסון

עובדת ביטקוין ידועה היא שהמתאגרף הנודע מייק טייסון תרם לפיתוח ושיווק “כספומט הביטקוין מייק טייסון”, כספומט שהבטיח להחליף כל מטבע פיאט לביטקוין בפחות מ -20 שניות. הכספומטים הותקנו לראשונה במלון LINQ & קזינו בלאס וגאס.

“אני מתכבד להצטרף למהפכת הביטקוין עם כספומט הביטקוין הראשון שלי”, הצהיר טייסון באותה תקופה.

אך התעניינותו של אלוף המשקל הכבד לשעבר בשוק הביטקוין לא נעצרה בכספומט ממותג. טייסון חבר שוב לביטקוין ישיר להשקת ארנק דיגיטלי של ביטקוין למכשירים ניידים.

הארנק המותג מאפשר למשתמש למכור, לקנות ולאחסן ביטקוין באמצעותו גליידרה פלטפורמת חילופי. יש להזכיר את רקע האפליקציה – היא כוללת את קעקוע הפנים של המתאגרף.

ResizedImage600458 עליון כספומט של טייסון

מקור: https://bravenewcoin.com

7. עמיתך בכחן

הסלבריטאי והסופרסטאר המפורסם של בוליווד, אמיטאבה באצ’אן, השקיע במהלך שנתיים 250,000 דולר ארה”ב יחד עם בנו, אבישק בכאן, בקרן השקעות אישית ב מרידיאן טק Pte, חברה שבסיסה בסינגפור.

Big B, כפי שמכירים אותו מעריציו, ניצל את שיגעון הביטקוין, והמניות שבבעלותו עלו ב -2,500%. ההשקעה הביאה לבאצ’אנס 250,000 מניות בחברת LongFirm, בהתחשב במחיר המניה למניה, תסתכם ב -17.5 מיליון דולר..

מרידיאן תיארה את עצמה כחברה המציעה פתרונות מבוססי בלוקצ’יין וכן מיקרו מימון באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים.

8. גווינת פאלטרו

בשנת 2017, כאשר שוק הקריפטו התרחב והגיע לשיאים של כל הזמנים, גווינת פאלטרו, אחת הנשים המשפיעות ביותר בשנת 2019. לפי לדירוג, הצטרף הסטארט-אפ הפופולרי של ביטקונה אברה כיועץ.

בנוסף לכך, פאלטרו קידמה את הביטקוין בטוויטר באמצעות מאמר שפורסם באתר Goop.com שלה, שנוצר עוד בשנת 2008. זו הייתה הפעם הראשונה שגופ דיברה על ביטקוין (BTC)..

למרות שאין מידע בנוגע להשקעותיה, עבודה עבור אברה והתעניינות בביטקוין היו יכולים לדחוף אותה לרכוש ביטקוין.

יצירה נהדרת עם @billbarhydt עַל @goop היום https://t.co/cBoeHJ9ts7

– גווינת פאלטרו (@ גווינת פאלטרו) 5 בנובמבר 2018

9. פלויד מייוות’ר ג’וניור.

פלויד מייוות’ר ג’וניור היה מעורב בשוק הקריפטוגרפים במשך תקופה ארוכה. הוא אכן קידם כמה הצעות מטבע ראשוניות (ICO), כולל Stox, Hubii Network ורבים אחרים, כולל Centra.

בשל השתתפותו בשוק הקריפטו, היו לו כאלה נושאים עם סוכנויות רגולטוריות בארצות הברית, במיוחד עם רשות ניירות ערך בארה”ב. הרגולטור הפיננסי הודיע ​​כי לא הצליח לקדם השקעות מסוימות בקריפטו.

מייוות’ר נאלץ להחזיר 300,000 $ שקיבל וקנס בריבית של 300,000 $. לפיכך, השקעות הצפנה של מייוות’ר לא הלכו כמתוכנן.

10. די.ג’יי חאלד

תקליטן חאלד חווה חוויה דומה עם ה- SEC האמריקני בה נקנס על ידי ה- SEC בסכום של 100,000 דולר. די.ג’יי חאלד קידם גם השקעות הקשורות לקריפטו בנוגע להצעות מטבע ראשוניות ופרויקטים אחרים במרחב הקריפטו.

מנהל אגף האכיפה של SEC, סטיבן פייקין, הסביר כי על המשקיעים להיות סקפטיים בנוגע לייעוץ השקעות שמתפרסם בפלטפורמות מדיה חברתית..

“משפיעים על מדיה חברתית הם לעתים קרובות מקדמים בתשלום, ולא אנשי מקצוע בתחום ההשקעות, והניירות הערך שהם מציגים, בין אם הם מונפקים באמצעות תעודות מסורתיות או על בלוקצ’יין, עשויים להוות הונאה”, הגיב מר פייקין..

11. מארק קובני

מארק קובאן גם שיתף את הידע שלו אודות ביטקוין וכיצד להשקיע במטבע הדיגיטלי הפופולרי ביותר בעולם. רנקר מסביר כי המיליארדר אכן מחזיק בביטקוין וכי הוא אמר כי ערכו של ביטקוין יכול להגיע ל 15,000 $ או אפס ואולי שניהם באותו יום.

קובני, הוא איש עסקים ומשקיע שבבעלותו דאלאס מאבריקס של איגוד הכדורסל הלאומי (NBA). הוא גם המשקיע ה”כריש “העיקרי בתוכנית הטלוויזיה ABC כריש טנק.

12. תאומות וינקלבוס

התאומים Winklevoss, קמרון וטיילר, משקיעים גם הם בביטקוין מאז 2013. הם נחשבים למיליארדרים הראשונים של ביטקוין שקנו ביטקוין בשווי 11 מיליון דולר לפני 6 שנים. מאותו הרגע, הביטקוין צמח באופן אקספוננציאלי ועבר את 20,000 דולר עוד בשנת 2017.

שניהם ספורטאים אולימפיים שהתחרו באירוע החתירה לזוג גברים באולימפיאדת בייג’ין 2008 ויצרו גם את הקשר הרווארד (או ConnectU) עם חברתה לכיתה דיוויה נרנדרה. שניהם תבעו את מארק צוקרברג משום שהם רואים שהוא גנב את הרעיון של ConnectU ליצור פייסבוק, הרשת החברתית הפופולרית ביותר בעולם..

התאומים הם גם הבעלים של בורסת המטבעות קריפטוגרפיים Gemini, שעזרה לאנשים רבים בארצות הברית לרכוש ביטקוין ומטבעות וירטואליים אחרים. יתר על כן, זו אחת החברות הבודדות שקיבלו את BitLicense על ידי רשויות הרגולטוריות המקומיות בניו יורק.

כאמור, התאומים הם כיום שניים מהמשקיעים העשירים ביותר במערכת האקולוגית של ביטקוין.

קול הוא סופר עצמאי המתמקד במטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיות מתפתחות. מאמרים קודמים על Masternodes הוצגו באתרי קריפטו מובילים וצוטטו בעיתונים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner