14 החלופות הטובות ביותר ב- MinerGate

ישנן הרבה חלופות של MinerGate שיכולות לספק סביבת כרייה נעימה. היום נמנה את 14 הטובים שבהם. אבל ראשית, לגבי כרייה: זה ייחשב לא חוקי אם היית צריך להדפיס את שטרות הדולר האמריקאים, או לירות או יורו. זו עבירה שעונשה על פי החוק. אבל עם מטבעות דיגיטליים כרייה (מטבעות קריפטוגרפיים) (שמשווים להדפסת פתקי נייר) היא חוקית, ויש הרבה דרכים לכרות מטבעות קריפטוגרפיים אלה..

מאמר זה סוקר את הפלטפורמות הטובות ביותר אשר מדורגות מאוד על ידי משתמשים ללא רשומות הונאה נכון להיום. אך לפני שתתחיל לעבוד עם אחת מהפלטפורמות הללו, ודא שחינכת היטב את אמנות הכרייה.

כדי לדעת איזה מטבע קריפטוגרפי משתלם, אנו ממליצים על האתר WhatToMine.

ישנן דרכים שונות בהן ניתן לכרות מטבעות קריפטוגרפיים, כולל; כריית סולו (כרייה לעצמך), הצטרפות למאגר כורים, ולבסוף, אתה יכול לקבל אנשים שלי בשבילך עם משאב המחשב שלהם.

מה זה MinerGate?

MinerGate נוסדה ב- 24 במרץ 2014 והייתה בריכת הכרייה הראשונה עבור מטבעות קריפטוגרפיים. הוא תומך במצבי תשלום של PPS ו- PPLNS.

ב- MinerGate אנשים משתמשים במחשבים שלהם כדי להוסיף כוח חשיש (חוזק המחשבים שלהם על בסיס תצורת חומרה) יחד עם כורים אחרים ברחבי העולם. התוכנה ניתנת להורדה באופן גלוי והיא מאפשרת באופן מיידי למשתמשים להתחיל לכרות מטבעות קריפטוגרפיים נבחרים באופן מיידי, מה שמסייע בביטול מורכבות הכרייה..

בעוד ש- MinerGate פשוט לשימוש, ישנם הרבה אלגוריתמים מסובכים שמתרחשים ברקע. הוא מתגאה בממשק פשוט לשימוש המאפשר למשתמשים להגדיר בכמה לחיצות בלבד והתוכנה מוכנה לעשות שימוש מלא בחומרה שלך על סמך הסכום שאתה רוצה להקדיש..

MinerGate, בתורו, חולקת את התגמולים בהתבסס על כמות התשומות שכולם מבצעים. זוהי דרך להגביר את ההכנסה הפסיבית שלך, על ידי הפעלת המחשב לעבודה במיוחד כאשר הוא אינו בשימוש.

בואו נסקור כמה מהחלופות הטובות ביותר של MinerGate.

14 החלופות הטובות ביותר של MinerGate

קודו כורה

MinerGate

קודו כורה היא אחת החלופות הטובות ביותר של MinerGate. זוהי פלטפורמת כריית מטבעות קריפטוגרפיים המאפשרת למשתמשים לבצע כרייה אוטומטית. התוכנה הופכת כוח מחשוב סרק או מבוזבז לקריפטו מבלי להשפיע על השימושיות או הביצועים של מכונת המשתמש. התוכנה עושה שימוש בכושר המחשב הפנוי של המשתמש כדי לייצר הכנסה עבורו או עבור העסק שלו.

התוכנה ניתנת להתקנה בחינם ומפחיתה את התצורה וההתערבות הידניים בעד 95%, מבלי לאבד את הרווחיות. התוכנה נגישה באמצעות יישום שולחן עבודה ומסוף אינטרנט ייעודי לניהול מרחוק וניטור פעילות הכרייה.

בעת השימוש, התוכנה אינה נראית ונמוגה לרקע בכל פעם שמשתמשים במכונה שלהם. עם זאת, כאשר המכונה אינה פעילה, התוכנה מתעוררת לחיים והופכת את כוח המחשב שאינו בשימוש להכנסה.

התוכנה אוטומטית ומותאמת למטרות רווח והביצועים הגבוהים ביותר ב- Linux, Windows ו- CudoOS. כמו כן, הוא מתאים לכל הכורים ולא משנה רמת הניסיון שלהם.

תחילת העבודה על קודו כורה

  1. בקר באתר הרשמי ולחץ על הירשם והורד. התוכנה תומכת ב- Windows 7 ואילך (x64), אובונטו 18.04, macOS 10.9+ ו- CudoOS.
  2. צור חשבון או אם כבר יש לך כניסה אחת על ידי הזנת שם המשתמש והסיסמה שלך.
  3. המשך להזין את שמך ושם המשתמש שלך שיוצגו בפורטל Cudo וביישום Cudo Miner. לחץ על שמור כדי להמשיך.
  4. אמת את הדוא”ל שלך והיכנס כדי להוריד את התוכנה.
  5. על גבי המסך המשולב בחר את ההגדרה שאיתה תרצה להתחיל. אתה יכול לבחור לאפשר לכורי צד שלישי להוריד כורים ממקור סגור. עם זאת, החברה מזהירה שלמרות שהם מנסים כמיטב יכולתם להבטיח שהם בטוחים, הם אינם אחראים לכל נושא שעלול להיגרם על ידם..
  6. כרטיסיית ההגדרות מאפשרת למשתמשים לחזור אחורה ולשנות כל הגדרה ממסך ההעלאה.
  7. לאחר מכן לחץ על הפעל, והתוכנה תשווה את מידה. זה יכול להימשך עד חמש דקות, אז שבו ותרגעו.
  8. משתמשים ימצאו את תפריט המכשירים שימושי. זה מתרחב עבור כל מכשיר כדי להציג מנהלי התקנים וחומרה המותקנים, תוצאות אמת מידה, מצב הכרייה הנוכחי ונתוני בריאות של GPU כולל טמפרטורה והספק.
  9. כרטיסיית העסקאות הנמצאת במסוף האינטרנט מאפשרת למשתמשים למשוך כספים. אפשר לבחור את מטבע התשלום שלהם בתפריט ההגדרות. תהליך המשיכה קל וכל מה שצריך לעשות הוא ללחוץ על משיכת כספים ולהזין את כתובת הארנק שלהם.
  10. הפלטפורמה גם מאפשרת למשתמשים להרוויח יותר על ידי הפניית חברים.

מולטימינר

MinerGate

זה מהווה חלופה של MinerGate עבור המצטרפים החדשים, אלה שהם לגמרי חדשים במושג מטבעות קריפטוגרפיים. אם אתה נכנס לקבוצה זו, כריית ביטקוין לבד יכולה להיות קצת מרתיעה. העובדה שרוב מוצרי הכרייה הקיימים כיום מבוססים על שורת פקודה מקשה על העניינים.

מולטימינר היא אחת מתוכנות הכרייה של ביטקוין הקלות לשימוש. זו יישום שולחן עבודה שמתגאה במגוון מרשים של תכונות. זה זמין לכל מערכות ההפעלה הפופולריות למחשבים אישיים, כולל Windows, Mac OS X ו- Linux.

התוכנה מאפשרת למשתמשים לעבור בין מכשירי כרייה שונים כלומר ASIC ו- FPGA במטבעות קריפטוגרפיים שונים כמו BTC ו- LTC ללא שום קשיים. התוכנה משתמשת במנוע הכרייה הבסיסי לאיתור חומרת כרייה זמינה ומאפשרת למשתמש לבחור את מטבעות הקריפטו שברצונם לכרות.

התוכנה כוללת גם תכונות מתקדמות רבות כגון יכולת פיקוח ושליטה מרחוק על אסדות MultiMiner אחרות וגם זיהוי אוטומטי של התקני רשת..

בהיותה פרויקט קוד פתוח, התוכנה תואמת למכשירי כרייה רבים, כולל מיקרו HashBuster, Block Erupter ו- BFL / Bitforce.

דבש כורה

ה HoneyMiner היא גישה רווחית יותר לכריית מטבעות קריפטוגרפיים במקום לבזבז הרבה, אלא פשוט באמצעות כל מחשב עם מעבד עיבוד סביר או כוח GPU..

כדי להתחיל בכרייה, משתמשים יכולים להוריד בקלות ולקבל גישה לתוכנת הכרייה המתוחכמת שנבנתה על ידי Stax Digital, הבעלים של פלטפורמת HoneyMiner..

תוכנת הכרייה זמינה כעת ל- Windows ו- משתמשי MAC.

זה לוקח רק רגע כדי להגדיר את תהליך הכרייה של קריפטו. כל מה שנדרש הוא כתובת דוא”ל תקפה, וסיסמה נוצרת אוטומטית למשתמש כדי להתחיל בכרייה.

יתרה מכך, הפלטפורמה מבטלת את תהליך חישוב המטבעות הקריפטוגרפיים הרווחיים ביותר שניתן לכרות בכל זמן נתון. התוכנה מזהה זאת לעצמה ומתאימה את עצמה לרווח על ידי השתתפות באבולוציה של הבלוקצ’יין.

מטבעות שנכרות הוגדרו להמרה לביטקוין, מה שמבטיח עלייה במאזן המשתמשים מיום ליום. פלטפורמה זו לא רק תרוויח את מי שעוסק בכרייה בפעם הראשונה, עם HoneyMiner Pro, כורים מבוססים יכולים גם להשתמש בפלטפורמה זו בכדי לכרות בצורה רווחית יותר..

צריך לדעת כמה אתה יכול להרוויח לאורך זמן כרייה עם HoneyMiner? לחץ כאן.

NiceHash

NiceHash הוא אחד השוק הגדול ביותר בכריית מטבעות קריפטוגרפיים בענן. זה המקום בו משתמשים סוחרים את כוח המחשוב שלהם לכורים שרוצים ליצור מטבעות קריפטוגרפיים. הם גם מאפשרים למשתמשים לכרות את עצמם באמצעות כל אלגוריתם hashing. NiceHash גובה עמלה של 3% וכורים מקבלים את התשלומים שלהם בביטקוין. לחץ כאן לקבלת מידע נוסף כיצד להתחיל.

NiceHash, לקראת סוף 2017, אישרה שהם נפרצו. בסך הכל אבדו 4,736 ביטקוין שהיו יותר מ -74 מיליון דולר באותה תקופה.

NiceHash מיהרה לאשר את האירוע וגם הודיעה לציבור על הפעולה המהירה שעשתה בחקירת האירוע.

מאז חזרו הדברים לקדמותם כש- NiceHash מיינה את כל המשתמשים שלהם ויישמה אמצעים חזקים יותר למניעת התקפות עתידיות.

MiningPoolHub

MiningPoolHub היא פלטפורמת כרייה מרובת בריכות הכוללת את מערכת המסחר האוטומטי הממירה באופן אוטומטי את המטבעות הקריפטוגרפיים שנמכרו שלך למטרות תשלום אחרות. כלומר, תוכלו לכרות את ליטקוין למשל ולקבל תשלום באת’ריום. יש הרבה מטבעות קריפטוגרפיים שניתן לכרות בפלטפורמת MiningPoolHub. בקר ב- MiningPoolHub אתר רשמי לדעת יותר ותהליך התחלה. זהו אחד האתרים הוותיקים והמכובדים ביותר.

קריפטקס

זה המקום למכור את כוח העיבוד של המחשב שלך. קריפטקס כורה מטבעות קריפטוגרפיים ומשלם לך בביטקוינים או בכסף בעולם האמיתי. הם הפכו את הדברים למדי פשוטים, כל מה שאתה צריך לעשות זה להעביר את Kryptex לעבודה, ואתה מקבל תשלום. מה שאתה מרוויח ב- Kryptex תלוי בכוח העיבוד של חומרת המחשב שלך. אתה יכול לבקר אתר קריפטקס להתחיל.

וינמין

עשינו סקירה אודות Winminer במאמר זה: 3 החלופות הטובות ביותר לשימוש ידידותי למשתמש ל- NiceHash, כדאי לך לבדוק זאת.

WinMiner עושה שימוש בכוח המחשוב שאינך בשימוש והופך את זה למזומן. זה גורם למחשב שלך לעבוד בשבילך 100% מהמקרים במקום להיות 90% סרק. היישום הפשוט לשימוש רק דורש שתשים את המחשב האישי והוא יעשה את עצמו לבד. כמו ש- Airbnb מיועדת לבעלי בתים, Winminer מייצרת הכנסה לבעלי מחשבים. לחץ כאן לדעת יותר.

פרושינג

פרושינג היא פלטפורמת הצפנה מרובת-צירים עם תשלום טוב. אתה יכול להשתמש ב- Prohashing בכריית מספר מטבעות קוד על בסיס רווחיות. הם לוקחים את הכרייה הלאה על ידי מיזוג כרייה במקביל להגדלת הרווחים. כריית Scrypt היא כרגע כריית רווחיות גבוהה עם שוליים הגבוהים מ- shaa256 ונראה ש- Prohashing עושה טוב בהקשר זה. אתה יכול בקר באתר שלהם לדעת יותר.

Coinimp

Coinimp הוא כורה בתכנית JavaScript המשמש לכריית מונרו (מטבע קריפטוגרפי). ניתן להטמיע סקריפט זה בקלות באתר / עמוד, זה מאפשר למשתמשים / מבקרים באתר שלך לכרות את מונרו (XMR) בדפדפנים שלהם עבורך בזמן חיפוש, קריאת מאמר או הזרמת וידאו. זוהי אלטרנטיבה מצוינת להצבת מודעות ברחבי הדף שמסיחות את דעת המשתמשים לרוב. אתה יכול להרוויח עבור כל משאב שאתה שם באתר שלך בכוח המעבד שלהם. למידע נוסף, בקר כאן.

שלל קריפטו

שלל קריפטו היא תוכנית JavaScript נוספת לאתר שלך. הכורה מאפשר לך להטמיע כורה של מונרו (XMR) לאתר שלך. אין לו ממשק משלו. זה נוהג טוב להודיע ​​למשתמשים שלך על מה שקורה כשהם נמצאים בדף שלך. בקר אצלם אתר רשמי לדעת על השלל הקריפטו.

P2pool

P2pool היא מאגר כריית ביטקוין מבוזר. זה עובד על ידי יצירת רשת עמיתים לעמית של כורים. למשתמשים יש את האפשרות לבחור אם הם רוצים לעשות מכרה בצומת פרטי או ציבורי. העמלות שיש לשלם תלויות בצומת שנבחר על ידי הכורה ועמלת העסקה בפלטפורמה זו משותפת. רשימה של צמתים P2pool ציבוריים ניתן למצוא כאן: http://p2pool.co/.

גרידקש

גרידקש מציע שירות כריית מטבעות קריפטוגרפיים לבעלי אתרים הממירים מבקרים באתר לכורים באמצעות דפדפן האינטרנט שלהם. בעלי אתרים ירוויחו הכנסה כל עוד המבקרים יישארו בדף. בשלושה שלבים פשוטים, אתה אמור להתחיל לייצר כמה מטבעות קריפטוגרפיים. לחץ כאן להתחיל.

מגה מינר

מגה מינר הינה אלגוריתם אוטומטי ותוכנת כריית מיתוג בריכה המתבססת על כורה רב-פולית עם תכונות שונות. ה- MegaMiner הוא כורה לחלונות; זה לא זמין למשתמשים אחרים עם מערכות הפעלה אחרות לעת עתה. אתה יכול לראות את הדרישות להפעלת תוכנית זו בנושא זה שרשור על Bitcointalk. את הכורה ניתן להוריד מהכורה שלהם דף GitHub.

MultiPoolMiner

MultiPoolMiner הוא צג לבריכות כריית קריפטו בזמן אמת למציאת מכונות רווחיות. MultiPoolMiner נותן לך גישה לשלוט בכל כורה הזמין באמצעות שורת פקודה. MultiPoolMiner הוא מאגר כרייה חכם רב-קריפטוגרפי המסייע למשתמשים לכרות מעל 30 מטבעות קריפטוגרפיים. הורד את MultiPoolMiner מ- GitHub.

מחשבות אחרונות

עכשיו שאתה מודע לכל האפשרויות הקיימות שם, זה תלוי בך לקבל החלטה. עם זאת, ודא שאתה בוחר באחד מהכורים שלמעלה ולא יותר מכיוון שזה יכול להכריע את המכונה שלך. כמו כן, וודא שהמכונה שלך ברמה גבוהה כדי למנוע נזק ולהבטיח שאתה מרוויח יותר.

לבסוף, שקול את אפשרויות המשיכה שלך בעת הכרייה. אתה לא רוצה לכרות, והמטבעות שלך אינם מועילים. המהות היא לכרות ולהמיר אותם במזומן אמיתי שניתן לבזבז, אלא אם כן ברצונך לרכוש פריט באינטרנט עם המטבעות הנמכרות שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner