מזלגות קשיחים חשובים יתרחשו ביולי 2018

‘הארד פורק’ הוא פשוט שינוי בפרוטוקול מגרסה קודמת. תהליך זה עוקב אחר סטייה, כאשר חלק אחד עוקב אחר הנתיב הישן, והגרסה החדשה (המזלגת) עוקבת אחר נתיב השדרוג. לפעמים ניתן למרוח מזלג קשה על שרשרת, מבלי שנוצרת הסטייה. במקרה זה, לא יינתנו מטבעות נוספים למשתמשים.

הגרסה החדשה יורשת תכונות של הגרסה הישנה אך מיישמת פרוטוקולים נוספים (שיכולים להוות שיפור באבטחה) שלדעתם הם אופציה טובה יותר מהגרסה המקורית..

דוגמא לכאלה תהיה המזלג הקשיח של Bitcoin Cash (BCH) שהוא מזלג של Bitcoin (BTC). ביטקוין מזומן ביצע כמה שינויים בפרוטוקול שלו כמו הגדלת גדלי החסימה ל -32 מגה-בייט ולא גודל החסימה בגודל 1 מגה-בייט שיושם על ידי ביטקוין (BTC).

שיפורים אלה הובילו לכך שמטבעות הקריפטוגרפים הרבים שיש לנו כיום – כמו ביטקוין גולד, ביטקוין פרטי ואפילו אתריום – ועוד צצים ביום. חשוב לדעת שלא תמיד מזלג קשה יציע תמריצים למשקיעים, לפעמים זה רק פרוטוקול משודרג..

להלן צפויים מזלגות קשים ביולי.

Ethereum Classic

כמתואר על ידי הצוות, Ethereum Classic (ETC) היא בלוקצ’יין חכם יותר, קהילה, מטבעות קריפטו ורשת המרחיבה את הפונקציות של נכס דיגיטלי. לצד הפלטפורמה שמאפשרת לאנשים לשלוח כסף וירטואלי אחד לשני, זה גם מאפשר שימוש בחוזים חכמים מורכבים המנוהלים על ידי עצמם ואינם ניתנים לשינוי..

Ethereum Classic (ETC) אסימונים מפעילים את הבלוקצ’יין וזמינים לרכישה / החלפה בבורסות קריפטוגרפיות מרכזיות עבור ביטקוינים, אתרים ו- USD.

המזלג המתוכנן ב -13 ביולי יוביל לאתריום אמרלד שיועבר במזלג ב -6,100,000.

איינשטיין

איינשטיין נוסדה בשנת 2014 אך לא הגיעה לאור הזרקורים עד 2017. איינשטיין הוא פלטפורמת גיוס תרומות המסייעת לסלק שחיתות, ומאפשרת גם לקהילה גלובלית שיכולה לתמוך ביעילות במחקרים מדעיים ועוד..

איינשטיין (EMC2) מצד שני הוא האסימון המקורי לפלטפורמת איינשטיין. אסימונים אלה ניתנים לסחר עבור אחרים בבורסות קריפטו שונות. EMC2 הוא מטבע וירטואלי דמוי ביטקוין המשתמש באלגוריתם PoW (Proof-of-Work). אף שמטבע זה נבנה בעיקר למטרות גיוס תרומות מדעיות, צדקה ופוליטיות, הוא יכול לשמש לכל עסקאות.

EMC2 מתפצל על ידי שינוי אלגוריתם הכרייה שלו מ- Script ל- EThash. אסימונים חדשים יופצו לבעלי אסימונים ביחס של 1: 1.


עדכון: צוות איינשטיניום יצר איתנו קשר כי המזלג הקשיח של מטבע הקריפטו של איינשטיין (EMC2) יעלה בסוף הסתיו; תאריך מדויק טרם נקבע.

SiaCoin

ה פלטפורמת סיה הוא אחסון ענן מבוזר המשתמש באחסון חינם המאובטח באמצעות טכנולוגיית הבלוקצ’יין. הפלטפורמה משתמשת בקיבולת הכונן הקשיח של המשתמשים ברחבי העולם, ויוצרת שוק לאחסון נתונים אשר אמין במחיר נמוך יותר מאשר ספקי אחסון מסורתיים כמו אמזון ואפל..

SiaCoin (SC) הוא המטבעות הקריפטוגרפיים הרשמיים של הרשתות שישמשו לרכישת שטח נוסף הדרוש ללקוחות. ספקים מקבלים תשלום על ידי אותו מטבע קריפטוגרפי בגין הפיכת זיכרון האחסון הבלתי מנוצל לרשות הרשת.

המזלג הקשיח של SiaCoins מתוכנן ל -1 ביולי 2018.

קרדיט LBRY

אשראי ספרות LBC הוא שוק חופשי, פתוח ומונע על ידי הקהילה. הפלטפורמה מארחת את מיטב הסרטים ההוליוודיים, שיעורי המכללה ותכני מדיה אחרים. מטבעות קריפטוגרפיים של LBRY Credits (LBC) יניעו פעילויות בבלוקצ’יין.

זיכויים LBRY (LBC) ניתן לרכוש אסימונים בבורסות מטבעות ביטרקס, פולוניקס, אופביט וקריפטופיה. נכון לעכשיו, אסימונים יכולים להיסחר רק בביטקוין ובמטבעות קריפטוגרפיים.

המזלג המתוכנן בבלוקצ’יין יתקיים ב -9 ביולי 2018. המזלג יאריך את משך תקופת התביעות לפני תפוגתן ברשת..

HexxCoin

ה מטבע HXX הינה רשת מערכת מבוזרת ומאובטחת המבוססת על בלוקצ’יין המשתמשת באלגוריתם PoS (Proof-of-Stake).

ה HEXXCOIN (HXX) התחיל לראשונה בשנת 2015 כמזלג של קרייב, ואז התחדש כעבור שנתיים כמזלג של זירוקוין (Zcoin) שגם הוא נפל. בשנת 2018 השתלט על המטבע צוות חדש שעשה כמיטב יכולתו והוביל את הפרויקט לגבהים בלתי נתפסים בזמן כה קצר. המטבע מתרכז בפרטיות המשתמשים.

הצוות שעומד מאחורי הפרויקט שואף להרחיב את הפונקציונליות של הביטקוין באמצעות התכונות של Zerocoin. המזלג יביא לקריפטוגרפיה חדשה בשם BitcoinZeroX (BZX). אסימונים של BZX יונפקו לבעלי HEXX וביטקוין במטבעות יחס ביחס של 1: 1.

המזלג של HEXX מתוכנן ל -1 ביולי 2018.

ביטטוב

הנה פלטפורמה טובה שמטרתה להוציא פלטפורמות פרסום וידאו כגון YouTube. בפלטפורמה זו מפרסמים ויכולים לקבל הכנסות פסיביות מתוכן שהם מעלים לפלטפורמה.

ה BitTube (TUBE) מטבע קריפטוגרפי הוא יליד הפלטפורמה וישמש כפרסים לפעילויות ברשת. ניתן להחליף את TUBE גם לכל מטבעות קריפטוגרפיים אחרים בכל בורסת מטבעות קריפטו שהיא רשומה.

עם רשת מבוזרת של עמית לעמית, BitTube יעזור לאנשים לממש ברחבי העולם את זכותם לדיבור חופשי, תוך הימנעות מצנזורה.

ביטטוב (TUBE) מתוכנן להתפצל ב -1 ביולי 2018. המזלג יכלול שינוי אלגוריתם כרייה לרשת.

קורה

ה קורה הפלטפורמה מתמקדת בפרטיות ובאבטחה הממוקדת בהשבת זכויות אדם משפטיות קריטיות.

KORE (KORE) ניתן לסחור באסימונים כמו כל מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שם. כרגע ניתן להחליף אותו רק בביטקוין (BTC) ב- Bittrex וב- Upbit כפי שצוין על ידי Coinmarketcap.

המזלג KORE ישמש לשינוי היבט בסיסי כלשהו בבלוקצ’יין כגון זמן חסימה, קושי, תגמולי מאסטרנודה, הימור וכמה שינויים אחרים. המזלג מתוכנן ל -1 ביולי 2018.

חשוב לשים לב שכמה מהמזלגות הקשים הללו נתונים לשינוי על ידי הקהילה. לכן חשוב לעקוב אחר ההתקדמות של קהילות שונות באמצעות פלטפורמות מדיה חברתית שונות כדי לעקוב אחר ההתקדמות.

אנחנו ממליצים : CoinMarketCal ו קריפטוקאל למעקב אחר האירועים שהוכרזו בעתיד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map