אירועי הקריפטו-מטח והאירועים הפינטקיים החשובים ביותר להשתתף בשנת 2018

אירועי ביטקוין הם כנסים או מפגשים בהם מתאספים אנשים מקהילת הליבה של ביטקוין, משתמשים, חובבים, יזמים וצופים סקרנים. בהיותם קהילה גלובלית, אירועים אלה מאורגנים לעתים קרובות ברחבי העולם. כאן אנו מציעים לכם את המידע על אירועי הביטקוין הרלוונטיים ביותר.

1. שבוע הפינטק בלונדון 2018

תאריך: 13 ביולי 2018

מקום: לונדון, בריטניה

שבוע פינטק היא סדרת סדנאות, כנסים, תערוכות, האקתונים, מסיבות ופגישות. האירוע המרכזי יתקיים במרכז QEII בווסטמינסטר. דיונים אחרים יתקיימו ברחבי לונדון ו”טק סיטי “. כ 600 עד 1000 משתתפים ממעל 50 מדינות צפויים לחסד את האירועים.

דובר ראשי

פראג’יט דאטה, מדענית נתונים, ואוונגליסט בלוקצ’יין

2. עידוד עמוד

תאריך: 15 ביולי 2018

מקום: וילנה, ליטא

האירוע יתחיל ב -15 ביולי 2018 ויסגר ב -22 ביולי 2018. בואו ללמוד מילידים מקריפטו, מחלוצי בלוקצ’יין וממנהיגים עסקיים. התנסו, פרצו ובנו במשך שבוע עם צוות העמודים. הצטרפו לדיוני פאנל, שיחות, סדנאות ושיעורי אמן. אירוע זה הוא בחינם ופתוח לכולם. פשוט הזמינו את הטיסה והלינה.

רַמקוֹל

דייוויד סיגל, מנכ”ל פרויקט העמוד ואיש עסקים אמריקאי המתגורר בלונדון 

3. קונגרס הבלוקצ’יין העולמי

תאריך: 16 ביולי 2018


מקום: יוהנסבורג, דרום אפריקה

ה קונגרס הבלוקצ’יין העולמי היא החוויה האולטימטיבית עבור אדם עם עין לטכנולוגיית Blockchain. לא משנה אם אתה מומחה או טירון במחלקה זו, באירוע זה יש מידע שימושי שמאחסן עבורך. במפגש מיוחד זה, מומחים יחקרו את הסיכויים לטכנולוגיה משבשת זו, ICO ומטבעות קריפטוגרפיים. זו פלטפורמה שבה מתכנסים חברה אזרחית ואנשי מסגרת של בלוקצ’יין, לפגישה רצינית לגבי היישומים האפשריים של הבלוקצ’יין.

רמקולים

איאן סקארפי, יזם סדרתי ומומחה מוביל בתעשיות הבלוקצ’יין והצפנה

אריק אנן, מנכ”ל KubitX Exchange

4. פסגת הבלוקצ’יין העולמית

מקום: סינגפור

תאריך: 19/07/2018 – 20/07/2018

השנים האלה פסגת הבלוקצ’יין העולמית יתקיים בסינגפור. התכנסות נועדה לחבר בין מומחי בלוקצ’יין עולמיים, חדשני טכנולוגיה, חברות סטארט-אפ ומשקיעים במרחב הצפנה הזה. מנהיגי IT ומומחים יתווכחו על אופי הבלוקצ’יין והפוטנציאלים שלו.

רמקולים:

אלכס מדנה, מנכ”ל FinFabrik ומייסד שותף

אנסון זיל, מייסד ומנכ”ל CoinPip

5. קונגרס הבלוקצ’יין הבינלאומי

תאריך: 08/03/2018 – 08/04/2018

מקום: היידראבאד, הודו

ממשלת טלנגנה בשיתוף פעולה עם Nucleus Vision משיקה את המהדורה הראשונה של ה- קונגרס בלוקצ’יין בינלאומי. האירוע אמור להיות קונגרס הבלוקצ’יין הממשלתי הגדול ביותר בעולם בו משתתפים המוני פקידי ממשל בכירים ומנהיגי בלוקצ’יין עולמיים. יותר מ 2500 משתתפים צפויים לחסוד את האירוע. דיוני פאנל והערות מרכזיות יבוצעו על ידי למעלה מחמישים דוברים.

רמקולים:

טים דרייפר, הון סיכון ומייסד רשת דרייפר ונצ’ר

ארון סת, יזם, אוונגליסט קריפטו ויושב ראש בקרן NASSCOM

6. Blockchain Connect

תאריך: 22 באוגוסט 2018

מקום: לוס אנג’לס, קליפורניה ארה”ב

2018 ארה”ב-סין ועידת בלוקצ’יין ומטבע דיגיטלי יתארח במלון LAX מריוט. האירוע מאורגן וממומן על ידי Blockchain China Connect, Inc. ו- Artisan Group Group. מאות סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים, מפעילי מכרות ביטקוין, משקיעים, אוונגליסטים של בלוקצ’יין ומומחים משפטיים צפויים לחסד את האירוע. הכנס יציע פלטפורמה נהדרת להזדמנויות רשת P2P ושיתופי פעולה בין סין, ארה”ב ומדינות אחרות.

רמקולים:

ג’ק ליאו, מייסד Bitcoin Gold ו- LightningASIC

ג’ו רובין, מייסד ומנכ”ל FundingPost.Com

7. בטל את חסימת הקהילה

תאריך: 09/09/2018 – 09/10/2018

מקום: הונג קונג

ה בטל את חסימת הקהילה האירוע כפי שהשם מרמז מתמקד בנושאים שקשורים לערך קהילתי לתעשיית הבלוקצ’יין. זה יתמקד בקהילה. לדוגמא, מה תפקידה של הקהילה במרחב הצפנה, כיצד הקהילה יכולה להפיק תועלת מטכנולוגיית הבלוקצ’יין, כיצד אסימונים יכולים לתמוך בקהילה וכו ‘. צפו לפגוש מומחים ממעבדות מחקר ואוניברסיטאות. הם ידונו באסטרטגיות, במכשירים ובערוצי התקשורת במהלך שלבי טרום מכירה, ITO ואחרי ITO.

רמקולים:

ריצ’רד מילטון, מומחה לבניית קהילות מקוונות ומייסד Feverbee

ג’ואל ג’ון, אנליסט ב- Outlier Ventures

8. אקספו קריפטו. מוסקבה  

תאריך: 15 בספטמבר 2018

מקום: מוסקבה

השווקים העולמיים של מטבעות דיגיטליים, ICO וחסימות יתאספו במוסקבה, רוסיה כדי לפתור את התעלומות סביב עולם המטבעות הקריפטוגרפיים. התערוכה נועדה לאחד את כל שחקני המפתח שתרמו את התרומות המשמעותיות ביותר לתעשיית הקריפטו בשנים האחרונות. המשתתפים יוצגו בפני המומחים בתחום. הם ילמדו מהו עולם הקריפטו וכמה עולה להיכנס לתחום הקריפטו.

רַמקוֹל:

ולנטיין פרובראז’נסקי, מייסד ומנכ”ל Latoken

לארסון & הולץ

9. משמרת בלוקצ’יין

תאריך: 10/11/2018 – 10/12/2018

מקום: מיאמי, פלורידה, ארה”ב

הבלוקצ’יין מתואר כאחת הטכנולוגיות המשבשות ביותר עם הרבה פוטנציאלים. הפגישה נועדה להעלות את המודעות ולחנך את העולם לעוצמתה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין. צפו להתחכך במומחים, רגולטורים ופוליטיקאים בתעשייה שיבואו לחגוג את התפתחות הבלוקצ’יין. האירוע בחסות ענקיות הטכנולוגיה כולל טסלה, יבמ ו- tZERO.

סיכום

מטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיית בלוקצ’יין קשורה השפיעו לאחרונה על השווקים. אנו ממליצים לבחון מקרוב את הכנסים הבינלאומיים בנושא Blockchains ומטבעות קריפטוגרפיים, שיתקיימו ביולי עד נובמבר השנה..

אירועי ביטקוין אלה יעניקו לכם את האפשרות להאזין לכמה מהרמקולים הטובים ביותר בנושא. זה לא עוצר שם. תוכלו ליהנות גם ממגוון של הכשרה רשמית בכיתה אליה תוכלו להירשם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map