מקף כרייה בשנת 2018: מדריך שלם

דאש הוא אחד האלטקוינים הפופולריים והמצליחים ביותר עד כה. בעבר נקרא “Xcoin” כשהושק לראשונה בשנת 2014, ומאוחר יותר הוא הפך ל” Darkcoin “, לפני שנחת בסופו של דבר את השם שכולנו מכירים היום, Dash.

דאש היה הפרוטוקול הראשון למימון עצמי ולניהול עצמי, כמו גם לאחד מה- DAO הראשונים, קיצור של ארגונים אוטונומיים מבוזרים. פותח כדי לפתור את רוב הבעיות הקשורות בדרך כלל לביטקוין, נקודות המכירה העיקריות שלו הן עסקאות מיידיות (InstantSend) פרטיות משופרת (PrivateSend), ואבטחה (עסקאות מאושרות על ידי אלגוריתם 200 TerraHash).

בזמן כתיבת שורות אלה דש (DASH) מדורגת במקום ה -15 במקום CoinMarketCap, עם שווי שוק כולל של 1,654,703,119 דולר, מחיר שוטף של 200,73 דולר והיצע במחזור של 8,243,632 מטבעות DASH. Dash פותחה כך שיכול להיות רק היצע כולל של 18 מיליון מטבעות. החברה מקווה להגיע לרף של 18 מיליון אי שם בסביבות שנת 2030.

למטה, משתמשים יכולים למצוא מדריך המסביר כיצד מכרות Dash, כמו גם את כל החומרה והתוכנה הנדרשים להשלמת תהליך זה..

מנגנון הקונצנזוס של דאש

Dash משתמש במנגנון קונצנזוס Proof-of-Work (PoW) ובאלגוריתם hash הנקרא X11. פותח על ידי מפתח הליבה של Dash, אוון דאפילד, האלגוריתם מקבל את שמו מכל 11 אלגוריתמי ה- hashing הרציפים שבהם הוא משתמש. היתרון העיקרי של אלגוריתם זה היה שהוא דרש פחות צריכת חשמל וחישוב אנרגיה בהשוואה לאלגוריתם SHA-256 PoW של ביטקוין..

הסבר על כריית הדש

אם PoW נשמע מוכר, זה בגלל שזה אותו אחד שמשמש את הביטקוין. אותו עקרון בסיסי חל: על מנת שכורים יוכלו להרוויח תגמולים במהלך הכרייה, עליהם לפתור בעיות קשות במתמטיקה, אשר לאחר מכן יצטרכו לאשר אותם על ידי אותה רשת. ניתן להשיג זאת באמצעות שימוש בשילוב של אלמנטים מיוחדים של תוכנה וחומרה.

היבט נוסף ראוי לציון של Dash הוא העובדה שהוא משתמש באלגוריתם קוד פתוח המתאים כל הזמן את קושי הכרייה, המכונה DGW, קיצור של Dark Gravity Wave. אלגוריתם זה מבטיח כי רמת הקושי מותאמת לכל בלוק ולא אחת בכל חסימות 2016, כמו במקרה של ביטקוין. למטבע יש שעון משתנה אשר אמור לרדת בשיעור של כ- 7.1% בשנה.

מערכת DGW התפתחה עם השנים והגיעה לגרסתה השלישית ושודרגה בכדי לפתור את מרבית הבעיות הקשורות בדרך כלל לניצול מעוות זמן, דיוק בנקודות צפות וקושי למקד מחדש.

ברשת הדו-שכבתית של דאש, הכורה ישתף את תגמול החסימה עם המסטריות והמערכת. הכורה יקבל אז 45%, המברנות גם יקבלו 45%, ושאר 10% ילכו לתמוך במערכת. 10% משמשים לתשלום חוזי רשת המעוניינים לפתח ולהשקיע במערכת האקולוגית של Dash. הצמתים משמשים לתחזוקה ואבטחה של הרשת על ידי ביצוע אימות עסקאות ויצירת מטבע.

כפי שאתה יכול לדמיין, המוחיות חשובות מאוד למערכת האקולוגית של דאש. כדי להגדיר ולהפעיל masternode, על המשתמשים לוודא שהם מחזיקים ומאחסן 1000 מטבעות DASH, שיש להם שרת וירטואלי פרטי (VPS) או שרת לינוקס, כמו גם ארנק DASH. 1000 המטבעות צריכים להישאר תמיד בארנק שלך על מנת להריץ את ה- masternode, שכן פחות מהמספר האמור יביא להסרת ה- masternode שלך ​​מרשת Dash..

חומרת כריית מקף

בדיוק כמו רוב המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים, ניתן לכרות גם את דאש. למרות שבימים הראשונים הכרייה הייתה אפשרית רק עם מחשב פשוט, כיום כריית מעבד ו- GPU כבר לא רווחית.

כדי לכרות את Dash, המשתמשים ידרשו כורה מיוחד של ASIC. אחד מכורי הדאש הטובים ביותר הוא Antminer D3 שפותח ושוחרר על ידי Bitmain בשנת 2017. הוא משתמש באותו אלגוריתם כמו Dash (X11), ויש לו כוח גיבוב של 19.3 Gh / s וצריכת חשמל של סביב 1350W. מלבד הכורה בפועל, המשתמשים נדרשים גם לרכוש PSU, יחידת אספקת החשמל.

כריית ענן דאש

כמובן שקנייה של כל החומרה המיוחדת הזו כרוכה בעלות. אלטרנטיבה אחרת וידידותית יותר מגיעה בצורה של כריית ענן. בדרך כלל, כוח העיבוד מסופק על ידי מחשבים שונים הממוקמים במדינות בעלות אנרגיה נמוכה. משתמשים יכולים, אם כן, לשכור את כוח החשיש מחוות אלה בתמורה למטבע פיאט. כמה מספקי כריית הענן האמינים ביותר Bitminer, MinerGate, CoinMine, ו NiceHash.

ארנקי דאש

רכישת ציוד כריית חומרה משלך או הצטרפות לבריכת כרייה הם רק חלק מכל תהליך הכרייה. על מנת לכרות את Dash, המשתמשים ידרשו גם ארנק להחזיק את מטבעות ה- Dash שלהם. חלק מה הארנקים הטובים ביותר של דאש, לפי המלצת האתר הרשמי, הם Core Core, דאש אלקטרום, סֵפֶר שֵׁמוֹת, ו ג’קסקס לשולחן העבודה, ו ארנק דאש, Dash Core iOS, ארנק אדג ‘(דְמוּי אָדָם ו iOS), Coinomi, וג’קסקס iOS) למכשירים ניידים.

משתמשים בעלי יכולת אבטחה יכולים גם לבחור בין ארנקי חומרה שונים, כגון ספר חשבונות ננו ס, ו טרזור.

כמה רווחית כריית הדשא בימינו?

העיתון העולמי של דאש ראה את העליות והירידות שלו במהלך השנתיים האחרונות. הרווחיות אינה גבוהה כמו בשנים הראשונות. עם זאת, אלגוריתם X11 הוא אלגוריתם קל יחסית לכרייה בהשוואה לקריפטוסים אחרים שם, וקצב החשיש קשור למחיר המטבע..

מחשבות אחרונות

לסיום, כריית דאש עדיין יכולה להיות רווחית, כל עוד המשתמשים מקדישים זמן לחקור היטב את ציוד הכרייה הנדרש וכן לחשב את העלות הכוללת ופוטנציאל הרווח. קרא כמה שיותר בנוגע לכריית Dash וודא שלעולם לא תיתן לעצמך להתפתות באמצעות תוכניות להתעשר במהירות. אל תשכח, כריית דאש בטוחה אם אתה משתמש בערוצים הנכונים ובציוד הנכון.

למידע נוסף עוד יותר בנוגע לכריית דאש, אל תהסס לבדוק את החלק הייעודי בפלטפורמת דאש אתר רשמי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner