המקומות הטובים ביותר לקנות אדווה בשנת 2020

מתוך המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים לפי שווי שוק, אחד השנויים במחלוקת ביותר הוא XRP. נראה כי סימן הקריפטו המגובה בפרוטוקול התשלומים של Ripple מצייר דובים או שוורים, עם מעט מאוד ביניהם. בעוד שחלקם מביעים דאגה מהריכוזיות של רשת Ripple ומהתועלת של ה- XRP כאסימון, אחרים נרגשים מאוד מהשותפות הבנקאיות שהצליחו להשיג..

מדברים בקפדנות לפי המספרים, XRP עלה לכותרות בספטמבר כאשר לאחר צניחה של עד 0.26 דולר ארה”ב, הוא זינק יותר מכפול בתוך שבוע בלבד. היא ראתה עלייה בולטת עוד יותר במהלך השור בסוף 2017, ועברה תוך פחות מחודש מתחת ל -25 סנט לשיא כל הזמנים של 3.75 דולר..

לא משנה מה עמדתך לגבי Ripple ו- XRP, זה הראה את היכולת להשיג למשקיעים רווחים משמעותיים תוך זמן קצר. מדריך זה יגיד לכם את המקומות הטובים ביותר להשיג אסימוני XRP, כך שלא תפספסו את הזינוק הבא.

ארנקי XRP

הצעד הראשון הוא להבטיח שיש לך ארנק שמסוגל לאחסן אסימוני XRP. אתה יכול לשמור את המטבעות שלך בארנק חילופי. אבל לעשות זאת זה מסוכן, מכיוון שאין לך שליטה מלאה על האסימונים שלך, ואתה נתון לחסדי אמצעי האבטחה של הבורסה.

ארנקי חומרה, למרות שהם יקרים יחסית לגרסת תוכנה, הם בין האפשרויות הבטוחות והבטוחות ביותר. ה ספר חשבונות ננו ס כבר זמן רב המוביל בקטגוריה זו ומציע תמיכה ב- XRP. ה ארנק דגם T של טרזור, ספר חשבונות המתחרה הגדול ביותר, עדיין לא.

ספר חשבונות ננו

ה ארנק טוסט היא חלופה פופולרית, זמינה עבור Windows, Mac, Android ו- iOS. הטוסט הוא ארנק קוד פתוח המיועד ל- XRP, המציע חוויה פשוטה ללא סלסולים, אך שומר על האבטחה הדרושה לארנק קריפטו..

אקסארפי היא אפשרות אחרת. ארנק מבוסס אינטרנט, ניתן לגשת אל Exarpy מכל מקום. מיוצר במיוחד כדי לקיים אינטראקציה עם רשת Ripple, זה יכול להיות אפשרות טובה אם אתה מצפה לבצע עסקאות XRP לעיתים קרובות. זה כרוך בתשלום קטן לכל עסקה.

לאחר שבחרתם בארנק, הגיע הזמן לקנות XRP! בואו לבדוק את המקומות הטובים ביותר שיש כרגע …

בצ’אנגלי

changelly xrp

בצ’אנגלי הוא חילופי קריפטו פשוטים מאוד, ללא סלסולים, המאפשרים למשתמשים להחליף בין מגוון רחב של מטבעות.

אומנם יש הרבה אפשרויות טובות יותר – חזקות יותר, מאובטחות יותר – אם אתה רק רוצה לסחור. אך הערך הגדול ביותר של שאנג’לי הוא בכך שהוא מספק שער של פיאט, באמצעות שותפות עם מעבד התשלומים סימפלקס. זה מאפשר לך לקנות מספר מטבעות עם כרטיס אשראי, כולל BTC, BCH, ETH, LTC ו- XRP.

היכולת לשלם בדולר ארה”ב או יורו הופכת את צ’אנג’לי לאופציה טובה למי שמעוניין לקנות את המטבע הראשון שלהם. לאחר מכן משתמשים יכולים לשלוח מטבעות לבורסה גדולה יותר כאשר הם מוכנים להתחיל לסחור.

Coinmama

Coinmama XRP

בניגוד לצ’אנגלי, Coinmama אינו בורסה, אלא אך ורק מקום לאנשים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים. בשלב זה, אנשים ב 188 מדינות יכולים לקנות אחד משמונה מטבעות באמצעות אשראי או כרטיס חיוב. יחד עם XRP, Coinmama מציעה כיום BTC, ETH, BCH, LTC, ADA, QTUM ו- ETC.

כדי להשתמש ב- Coinmama, תצטרך לעבור תהליך הרשמה ואימות, המהיר והקל לרוב האנשים. ואז, כדי לבצע רכישה, כל מה שאתה צריך זה כרטיס אשראי / חיוב וכתובת ארנק עבור המטבעות שאתה קונה. דרך ללא כאבים למי שרוצה להשקיע יותר בקריפטו.

קראקן

קראקן xrp

קראקן היא בורסה ברמה גבוהה, המציגה עשרות מיליוני נפח סחר בכל יום. הם מציעים זוגות מסחר עבור רוב 10-15 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים ביותר, ועם אפשרות הפקדה בנקאית עבור דולר ארה”ב, יורו, JPY ו- CAD, Kraken מאפשר למשתמשים להשקיע כסף חדש בקריפטו בקלות רבה..

קראקן אינה מציעה פיקדונות אשראי, חיוב או PayPal, אלא העברות בנקאיות בלבד, ולכן היא אינה מתאימה לסוחרים בכל מקום בעולם. עם זאת, אם אתה נמצא באזור נתמך, קראקן היא אחת הדרכים הבטוחות והמהימנות ביותר להתחיל להשקיע ב- XRP ולסחור בו..

בינאנס

binrp xrp

בניגוד לערכים אחרים ברשימה זו, בינאנס אין אפשרות להפקדה של פיאט. מה שאומר שתצטרך שיהיה לך ביטקוין, את’ריום או מטבע אחר לפני שתוכל לבצע עסקאות כלשהן. אם זאת לא בעיה, Binance היא ככל הנראה הבורסה הטובה ביותר שתוכל להשתמש בה כיום.

בתור הבורסה הגדולה בעולם, Binance מציע כמה מהרמות הגבוהות ביותר של אבטחה ותמיכה בסביבה. יש להם גם כמעט כל מטבע שכדאי לדעת שהוא זמין למסחר, והם ימחקו מטבעות שמציגים דגלים אדומים או משביתים אותם. נראה כי Binance פופולרי גם בקרב משתמשי XRP 23.3% מסך היקף הסחר ב- XRP במהלך 30 הימים האחרונים (המרב מכל חילופי דברים).

אתה יכול לראות את המדריך שלנו כיצד לקנות אסימוני XRP בינאנס, כאן.

ביטפינקס

ביטפינקס

הושק בשנת 2012, ביטפינקס הוא אחד מחילופי הקריפטו הוותיקים ביותר שנשאר ונותר אחד מחילופי הנפחים הגבוהים ביותר בתחום הקריפטו כיום. ההצעה מציעה כמות עצומה של זוגות מסחר ומאפשרת למשתמשים לקנות מטבעות רבים עם דולר, יורו, GBP או JPY – כולל XRP.

Bitfinex אינה מתאימה לסוחרים מתחילים, מכיוון שהם זקוקים ליתרת מינימום משמעותית בחשבון, כמו גם עמלות הנגבות בגין חוסר פעילות. אך זהו אחד ממובילי השוק של סוחרים מקצועיים או סוחרים המעוניינים לבצע רכישות גדולות. נכון לכתיבת שורות אלה, Bitfinex ראתה יותר מ -1.2 מיליארד דולר בעסקאות USD / XRP תוך 30 יום – הכי הרבה מכל חילופי דברים.

Coinbase

Coinbase, אחת הבורסות הגדולות והפופולריות בעולם, הוכרז בפברואר 2018 שהיא מאפשרת למשתמשים לרכוש XRP באמצעות פלטפורמת Coinbase.com. במקביל, מספר שבועות לאחר מכן, Coinbase Pro הוסיף תמיכה גם ל- XRP. 

באמצעות פלטפורמה זו, יתאפשר למשתמשים לרכוש את הנכס הדיגיטלי השלישי בגודלו בשוק מבחינת שווי שוק. ישנם שלושה זוגות מסחר שונים לסחור ב- XRP ב- Coinbase, כולל XRP / USD, XRP / EUR ו- XRP / BTC. נפח המסחר הכולל ב- XRP ב- Coinbase קרוב ל -2.85% על פי הנתונים שמספק CoinMarketCap. 

Coinbase היא פלטפורמת קריפטוגרפיה ידידותית מאוד המאפשרת לאנשים פרטיים ומשקיעים גישה לנכסים דיגיטליים באמצעות חשבונות בנק, PayPal, כרטיסי אשראי ופתרונות אחרים. זה חיובי מאוד מכיוון שאנשים רבים יוכלו לרכוש את המטבע הווירטואלי בצורה מהירה וקלה. 

המרת מטבע דיגיטלית זו מעולם לא חוותה פריצה או התקפה וכתוצאה מכך אובדן מטבעות קריפטוגרפיים ממשתמשים. לפיכך, לאנשים פרטיים לא תהיה רק ​​אפשרות לרכוש XRP בצורה קלה, אלא שהם גם היו בטוחים שכספיהם בטוחים.. 

מטבעות הפיאט המקובלים על ידי פלטפורמת הקריפטוגרפיה כוללים את הדולר האמריקאי, האירו והלירה הבריטית.

רוצה ללמוד עוד?

אתה יכול לקרוא את מאמר החיזוי המלא של Ripple שלנו ולראות מה יידרש כדי ש- Ripple XRP יגיע ל- $ 5 בהתמוטטות המלאה שלנו. אתה יכול גם לראות את החדשות האחרונות באמצעות חיפוש באתר ב- Ripple.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner