3 פלטפורמות בלוקצ’יין לפרילנסרים

לטכנולוגיית הבלוקצ’יין מכשירים רבים בתחומים רבים ונראה כי שוק הפרילנסרים החל גם לשים לב לשימושים שלה. על ידי כריתת המתווך, זה ישנה את האופן שבו אנשים בסך הכל מבצעים את עבודתם, כמו גם ישפר את הגמישות של תוכנית העבודה שלהם.

להלן שלושה פרויקטים מבטיחים של בלוקצ’יין אשר אמורים לחולל מהפכה בענף העבודה עבור פרילנסרים:

1. אתלנס

אתלנס היא פלטפורמה שדומה במושג למה שעושים Freelancer.com או Upwork.com, אך ללא העמלות. שוק העמלות האפס שלה פועל על בלוקצ’יין את’ריום, והפצת קבצי החזית שלו מטופלת על ידי IPFS, פרוטוקול האינטרנט המבוזר..

ethlance

מָקוֹר: https://steemit.com

היא פועלת על מערכת חסרת אמון וכתוצאה מכך, לא נדרשים עמלות. אתלנס הוא מתחיל להתפתח בשוק הפרילנסרים, כלומר התחרות נמצאת כרגע ברמות נמוכות, מה שמעניק לפרילנסרים סיכוי טוב יותר למצוא פרויקטים בהשוואה לפרילנסרים או Upwork שבהם הרשת רוויה יתר על המידה..

בכך שהיא בנויה על בלוקצ’יין את’ריום Ethlance מסוגלת לבצע פונקציות חוזיות חכמות באמצעותן מעסיקים יכולים לשלם לפרילנסרים שלהם, מבלי לגבות כל סוג של עמלות עבור הפלטפורמה..

“אנחנו לא לוקחים שום חתך מעסקאות בין פרילנסרים למעסיקים, כמו כן, אין עמלות עבור חברות. זה לעולם לא ישתנה. זה דבר שגישה מרוכזת עם כסף פיאטי לעולם לא יכולה להרשות לעצמה לעשות בקנה מידה גדול. “- אמר מטוס לסטאן, מפתח אתלנס..

מהתשלומים נלקחים רק “דמי הגז” שרשת אתריום דורשת לצורך עיבוד עסקאות. אלה נמוכים בהרבה בהשוואה לעמלות שגובים השווקים הפרילנסרים המסורתיים, שיכולים להסתכם עד 20 אחוזים מתשלום הפרילנסר..

פרילנסרים יכולים לחפש משרות על ידי הקלדת השירותים הזמינים בסרגל החיפוש, וניתן לצמצם את החיפוש על ידי בחירת דירוג המעסיק, סוג התשלום המוצע, רמת הניסיון, אורך הפרויקט, התקציב והזמינות..

נכון לעכשיו, אתלנס לא מציעה אפשרות לבצע חיפושים בטקסט מלא, אך ניתן למיין רשומות משרות על פי 4,700 כישורים שהוגדרו מראש המופיעים בתפריט נפתח לאחר הקלדת מיומנות בסרגל החיפוש..

במקום זאת, מעסיקים יכולים לחפש פרילנסרים להעסקה על סמך הכישורים, הדירוג, תעריף השעה, המדינה, השפה והמשוב שיש להם על הפרופילים שלהם..

כדי להצטרף לפלטפורמה של אתלנס, התקנה של אחד משני כלי Ethereum נחוצה על מנת שמשתמשים יוכלו לגשת לשירותיה. התוספים שיש להתקין הם MetaMask או דפדפן הערפל של Ethereum.

2. Bounty0x


Bounty0x הינה רשת ציד ריבונות מבוזרת המפעילה מערכת סקירה המבוססת על הימור ושריפת אסימונים. על ידי שימוש בטכנולוגיית blockchain, Bounty0x מציעה פתרונות לשיווק מקוון, ייעוץ, פיתוח תוכנה, כמו גם מחקר.

bounty0x

מָקוֹר: https://cryptominded.com

הפלטפורמה תאפשר למפתחים לזהות ביעילות את הבאגים בקוד שלהם על ידי פרסום ביקורות ותשלום כאשר אכן זוהו השגיאות.

Bounty0x יכולה גם להשפיע על תעשיית הייעוץ על ידי העמדת מגמות התעשייה העדכניות ביותר באמצעות הכשרה של מומחים ברמה העולמית. כתוצאה מכך, הענף יהפוך לביזור, ויהפוך אותו לזמין יותר לכל האנשים המעוניינים בכך.

בנוסף לתמורה, משתמשים יכולים גם לבצע ביקורות על המשימות שהושלמו, לנהל את כל התשלומים שלהם, להציע סיוע פרטני בעת הצורך ולקבל חשיפה רבה יותר לציבור פרסום ושיווק רחב יותר..

לשוק הפרילנסרים פלטפורמות רבות שנבנו למטרה ספציפית זו, אך Bounty0x היא הראשונה שפותחה מתוך מחשבה על ניהול שפע..

זכיות מגיעות בשלושה סוגים: שפע פשוט – המאומת באופן אוטומטי על ידי אלגוריתמים ו- API, סכומי שריף – המאפשרים לשריפים להרוויח אסימונים לביצוע אימות נכון, ואחרון חביב, סכומי תועלת סופר – הזקוקים לאישור מטעם מנהל הפרויקט, אשר שמורה למזונות טכניים ביותר.

האסימון של Bounty0x, BTNY ישמש את הפלטפורמה כתשלום עבור ביצוע משימות שכר עבור חברות סטארט-אפ ICO.

3. בלוקנסר

בלוקלאנסר היא פלטפורמה מבוססת בלוקצ’יין שמטרתה ליצור שוק עבודה אוטונומי מבוזר שנוצר על גבי בלוקצ’יין את’ריום.

Blocklancer טוען באומץ כי הפלטפורמה שלה תפתור “את כל הבעיות של פלטפורמות הפרילנסרים הנוכחיות”. היא מבטיחה כי כל התשלומים יוסדרו באמצעות מערכת סכסוכים אוטומטית, ותבטיח הוגנות. הוא מפרסם גם עמלות נמוכות ואפס צנזורה.

פרויקט בלוקצ'יין

מָקוֹר: https://coinnoob.com

שלא כמו פלטפורמות עצמאיות אחרות שגובות עמלה של 20%, Blocklancer דורש עמלה של 3% בלבד מהפרילנסר שלה..

פרויקט זה יטפל בנושאים הרבים הפוקדים כיום את העולם המלא עצמאי, כולל אך לא כגון ביקורות מזויפות, תשלומים לא הוגנים ומאחרים, היעדר גמישות בלוחות הזמנים וצריכים להיות בשליטתה המלאה של רשות מרכזית..

Blocklancer אינה בבעלות אף חברה ריכוזית, במקום זאת, הכוח מגיע למחזיקים האסימוניים שלה. מחזיקי האסימון אינם צריכים להסתמך על רשות אחת כדי ליישב סכסוכים, אלא משתמשים בבתי הדין לבעלות אסימונים (THT), מערכת החלטות שתלויה אך ורק במחזיקים באסימונים. מערכת זו לא רק מבטיחה להם הוגנות אלא גם אפשרות להרוויח את שכר טרחתם.

המשמעות היא שלא יהיו החלטות חד צדדיות שייקחו על ידי רשות חלקית ואף צד לא יאבד את כספו במשפט לא הוגן..

שוק עבודה אוטונומי מבוזר זה יווסת את עצמו ויציע מדיום מאובטח ויעיל דרכו מעסיקים ועצמאים יכולים ליצור קשר זה עם זה..

פרילנסרים יוכלו לחפש בקלות משרות בפלטפורמה ולבנות את המוניטין הפרילנסרי שלהם, שיאפשר להם ליצור קשר עם לקוחות המחפשים את כישוריהם..

לעומת זאת, מעסיקים מפרסמים את הצעות העבודה שלהם בפלטפורמת Blocklancer וממתינים לפרילנסרים המעוניינים להגיש מועמדות אליהם. למעסיקים יש גם אפשרות ליצור קשר ישיר עם פרילנסרים אמינים.

כמעסיק, אתה יכול לבצע את התשלום רק כאשר אתה מרוצה לחלוטין מהעבודה הניתנת, או אם הושלמו אבני דרך בפרויקט.

קול הוא סופר עצמאי המתמקד במטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיות מתפתחות. מאמרים קודמים על Masternodes הוצגו באתרי קריפטו מובילים וצוטטו בעיתונים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map