4 האלטרנטיבות הטובות ביותר לשימוש ידידותי למשתמש ל- NiceHash (עודכן 2019)

ה חילופי NiceHash הוא מקום בו אנשים מעבירים את כוח המחשוב שלהם לכורים שרוצים ליצור מטבעות חדשים.

NiceHash היה אישר כי נפרץ כמה ימים אחורה עם האקרים שמעבירים הרבה משקיעים ביטקוין מהפלטפורמה.

אף על פי ש- NiceHash לא יצאה להזכיר את מספר הביטקוינים שנגנבו. רויטרס דיווחה כי הנתון הוא כ -4,700 ביטקוינים ששווה יותר מ -60 מיליון דולר בזמן כתיבת שורות אלה..

NiceHash הפסיקה כרגע את פעילות הכרייה בזמן שהחקירות נמשכות כדי לדעת מה בדיוק קרה. כמה ימים לאחר מכן הושק שירותו של ניסאש מחדש, אך חלק מהמשתמשים איבדו אמון במה שהוא רוב פלטפורמת כרייה ידידותית למשתמש.

בהמתנה לזמן ש- NiceHash יתחדש לפעולה, ישנן חלופות שתוכלו לקבל עליהן בכדי להרוויח כסף באמצעות כרייה. אז מה הם שירותים אלטרנטיביים טובים של nicehash?

CudoMiner

קודו כורה היא תוכנת כריית קריפטו שניתן להוריד ולהתקין על המחשב האישי למכרות אלטקוינים. התוכנה פותחה על ידי דאנקן קוק ומאט הוקינס ששניהם מומחי IT.

התוכנה תואמת ל- Windows, Ubuntu ו- Mac OS. כדי להגדיר את התוכנה במחשב האישי שלך, בקר באתר הרשמי של הורד והכנה של הכורה. ואז המשך ליצור חשבון.

התוכנה מציעה למשתמשים תכונות רבות כולל החלפת אלגוריתמים אוטומטית שמבטיחה שהם מכרים את המטבעות הרווחיים ביותר בלבד. זה נעשה על ידי סריקת ערך המטבע והקושי שלו ואז החלפת מאמצי הכרייה באופן אוטומטי כדי להבטיח שהמשתמש יגיע לרווחיות הגבוהה ביותר בכל עת..

עם זאת, עבור כורים מנוסים שיודעים לייעל את המכונות שלהם בכריית מטבע ספציפי הם יכולים לבחור להשבית את האלגוריתם האוטומטי ולבחור באופן ידני את המטבע שייכרה..

לסיכום, קודו כורה מתוכנן בצורה קלה לשימוש עבור כורים חדשים ומנוסים כאחד. זו גם אחת מתוכנות הכרייה המעטות של קריפטוגרפים הקיימות בשוק המאפשרות למשתמשים להרוויח מהפעילות.

עם הגדרות מובנות של אוברקלוק GPU ומבנה ISO, קודו כורה הוא אלטרנטיבה מדהימה של NiceHas.

HoneyMiner

HoneyMiner קובע את המסלול להפוך את מערכת המחשבים שלכם לאסדת כרייה, ולהמיר את כוח העיבוד שלכם להכנסה פסיבית נוספת. שלא כמו צורך בכרייה בעצמך, כרייה עם HoneyMiner חוסכת לך הרבה עלויות שהיית יכול להוציא, במיוחד על חשמל.

ה HoneyMineאפליקציית r, הזמינה עבור מערכת ההפעלה של Windows, קלה להורדה ולהגדרה. כל מה שנדרש לרישום הוא כתובת דוא”ל תקפה.

התוכנית פותחה בצורה כזו שתזהה אוטומטית איזה מטבע הכי משתלם לכרות בכל נקודת זמן, מכרה אותה וממירה את כל המטבעות הקריפטוגרפיים שנמכרו לביטקוין לתשלום. ניתן להגיש בקשות לתשלום לכל ארנק ביטקוין עם תמיכה ב- Venmo בקרוב.

יש גם שיקול למי שעבר בעבר לכריית מטבעות קריפטוגרפיים; אלה עם חוות כרייה. אפליקציית HoneyMiner יכולה להשתמש במהירויות עיבוד גבוהות גם בכריית מטבעות קריפטוגרפיים.

כרייה זו רווחית ביותר מכיוון שכל אחד יכול להצטרף ללא קשר לכוח החומרה שלהם. ה מחשבון קריפטו עוזר לך לקבוע כמה אתה יכול להרוויח אם תשלח את המטבעות שלך לתקופה מסוימת.

MinerGate

תוכנית הכרייה בענן MinerGate הופכת את הכרייה לרווחית ומשתלמת לכולם. אתה יכול לכרות ביטקוין ו -14 מטבעות קריפטוגרפיים אחרים בתשלום נמוך. Hashing24, חברה בסקוטלנד, מספקת ל- MinerGate את כוח החשיש הדרוש לכריית ענן ביטקוין.

כוח החשיש שלך קובע כמה מטבעות אתה יכול לכרות בתקופת נתינה. כדי לרכוש 20GH / s עבור כריית יכול, אתה צריך תשלום חד פעמי של 0.0034 BTC עם דמי אחזקה יומיים של 0.0066 USD שהם נמוכים יחסית למתחרים אחרים. התמחור עבור 100GH / s ו 500GH / s הוא 0.017 BTC ו 0.085 BTC בהתאמה.

MinerGate היתרון על פני NiceHash הוא שאתה לא מאחסן את המטבעות שלך על הרציף. מטבעות קריפטוגרפיה ממוקשים משולמים ישירות לארנקים שלך כאשר מגיעים לתשלומים מינימליים. כך שהחשש לאבד נתח ניכר של ביטקוינים אם חברת הכרייה תרד הוא מהדרך. מינרגט מול ניסאש? פלטפורמת ניסאש רווחית בהרבה מזו של מינרגייט, אך חוסר הביטחון שיש לאנשים כעת בנישהאש הופך את מינרגייט לחלופה טובה..

Kryptex כורה

הכורה Kryptex עבור משתמשי Windows הופך את הכרייה לקלה, אם כי הם אינם מציינים או מאפשרים לך לקבוע איזה מטבע קריפטוגרפי תעשה. הורדת היישום מנתחת את חומרת המחשב שלך ומעניקה לך את ערך הפיאט של הסכום שאתה מרוויח מדי יום וחודשי. הרווחים שלך נשלחים לאחר מכן לכתובת ארנק הביטקוין שלך, ויש לך גם אפשרות לקבל תשלום באמצעות ארנק הוויזה של Qiwi שהוא כרטיס בנק מקוון בחינם שניתן להשתמש בו באינטרנט כמו כרטיס הוויזה שלך..

אפשרויות הנסיגה שלך למדינה שלך יתנו לך מדריך איזה מהם הוא הטוב ביותר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner